Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.06.2010., 11:34   #1
bedess_madrfakr
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 76
Question Logitech S520 modding (pomoć molim)

Planiram ovo naprviti duže vrijeme,samo danas me puklo da više krenem to napraviti dakle uljepšao bih si ovu tipkovnicu na način da bih dio za ruke presvukao u kožu ...točnije ovaj dio:









Naravno da nemogu očekivati da će biti presvučeno kao koža u ferrariu :P ali očekujem nešto tipa ovo:
http://g-ecx.images-amazon.com/image...adge-300px.jpg

http://g-ecx.images-amazon.com/image...badge-tall.jpg

Boja kože bi bila kremasto ili bijelo...no to je zapravo najmanje bitno sad...zanima me samo dali netko zna gdje se u Osijeku može ovo izvesti,..tj dali postoji neka firma koja se bavi preslačenjem u kožu da bi bila ovo voljna napraviti jel mi nepada napamet čak ni firma gdje bih pitao za ovako nešto.

Hvala na bilo kojoj informaciji ili pomoći...


EDIT:
U međuvremenu sam našao ukoliko nebude moglo ići u kožu moći će se kompletno presvući u karbon 150kn izađe karbon....

Zadnje izmijenjeno od: bedess_madrfakr. 06.06.2010. u 19:44.
bedess_madrfakr je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2010., 13:51   #2
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Bilo koji tapetar ti to može odraditi..ili ako ima neka firma koja radi presvlake za aute...
Iako bijela ili bež boja nisu baš zahvalne za održavat..al ako te baš puklo,tko te može spriječiti.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.06.2010., 18:03   #3
bedess_madrfakr
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 76
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Bilo koji tapetar ti to može odraditi..ili ako ima neka firma koja radi presvlake za aute...
Iako bijela ili bež boja nisu baš zahvalne za održavat..al ako te baš puklo,tko te može spriječiti.
Al nevjerovatno koliko je baš ta obična plastika neugodna nakon više sati rada na računalu...nekad mi se zareda da slažem neku mrežu i tipkam ko budala :P po 4 5 sati bez prestanka...odvratno bude neugodno... još kad se počnu ruke znojiti dođe mi da bacim tipkovnicu xD
bedess_madrfakr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na