Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.09.2010., 10:54   #31
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Po onom šta sam vidio iz gameplay filmića zaključujem da je igra previše monotona i dosadna tako da ovo zaobilazim.
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 10:57   #32
Death_Bringer
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: tunguzija
Postovi: 117
Citiraj:
Autor trancer Pregled postova
Po onom šta sam vidio iz gameplay filmića zaključujem da je igra previše monotona i dosadna tako da ovo zaobilazim.
LOL...kakav zaključak, iz gameplay filmića, bravoooo bravisimo!!!
Death_Bringer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.09.2010., 11:03   #33
Death_Bringer
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: tunguzija
Postovi: 117
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Ufff, kako se slazem s ovim,ovo je pateticna igra. Zali Boze 14gb
? Jest, igra leti...da samo rezolucija, kao kod vecina hc portova sa konzole, ali leti?
I u cemu je problem, jesi uopce dao igri šansu, pa igra je pravi mali dragulj. Dugacka, rewarding, izazovna sa bossovima cak i na normal.
Podsjetila me na legacy of kain serijal, otvorene velike mape, backtracking, otkljucavanje novih powera i skillza. I šta uspoređujete igru sa dmc kad nije to, ok ima neki combat, kakav takav, kao i u kainu, jednsotavan combat, puzzle u stilu zelde, cak i bumerang, i predkraj su prejake puzzle sa tornjevima i, ono možeš da izludiš ako nisi skoncentiran i strpljiv. Mix više žanrova, ali stvarno jako dobro uklopljeno, i koliko sam skužio, to je prva igra od tih developera, prilicno dobar posao da naprave neki novi IP na tržištu, makar i mix žanrova.

Plus priča je fkt ok, ja to nisam mogao ispustiti dok sam igrao na xboxu, stvarno me vratilo u dane kaina i želio sam samo ići dalje i dalje. puzzlove riješiš ako imaš mozga bez problema.
Još i dobiješ svog apokalipska vatrenog konja heeej how coool is that...
Da ne govorimo kako je epičan kraj, najava za sljedeći nastavak, ma WAR rula, igra rula, art i stil igre rula. Jbga...možda i nije loše da se sve okrene konzolama, ocito gejmeri na piceku bi samo igrali rFactore i COD-ove.
Death_Bringer je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 20:30   #34
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Tvoja stvar je da se tebi igra svida,moja stvar je da je meni na prvi pogleda lika i maca kakvog fura i kako mase s njim,i kakvo je okruzenje,pokreti itd, igra katastrofa. Ti se igraj s tim,ja necu.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 20:40   #35
NinX
Premium
Moj komp
 
NinX's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Lyon/Zagreb
Postovi: 296
Evo jedan program, sa njim je igrica potpuno igriva na gamepadu i kontrole su kao na xboxu
__________________
NinX je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 20:41   #36
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Gledaj, kao stari gamer, igrao sam sve sta mi je palo pod ruku (citaj, zanimljivo) od doba 200mmx pa nadalje. Legacy of Kain, Revenant, ma tona igara sa hack/slash/platforme/sve-u-jednom shemama. Nije da me briga za faktor inovacije, jer je to danas apsolutno bezveze, ideja kao ideja postoji godinama, a izvedbe su varijacije na temu.

DS je sasvim prosjecan u svome zanru, xbox verzija mi je bolje legla, PC port kao PC port, zaseru sitnice, izbace ono sta PC ima (za razliku od konzola), a to je customizanje svega (ponajprije grafike). Glupost sa kontrolerom nastranu, i ovako sam je zavrsio. Nisam imao volje pretrazivati svaku rupu i prolaz jer mi je svaki area na kraju ispao jednolican. Kad dobijes lance/hook/whatever i teleporter, prosla je sva volja za pretragom svega za eventualnim upgradeom.
Boss fights su stvarno lagani, tezi su mi bili obicni mobovi na nekim zajebanim lokacijama. End boss je bio stvarno razocaravajuci (igrao na normal). Svaka cast kraju, najava jos kickassa.
Glupost su oruzja, levelam mac cijelu igru, falilo mi je jos 1 cm do kraja, i dobijem ARMG i odma je lvlan na max. Zasto sam onda lvlao mac jeboga on. Razliku u dmgu sa macem l1 i l3 nisam primjetio, mozda 1-2 manje od pocetnih.

Puzzle sam ispsovao do neba na par mjesta. Jebalo ih bacanje portala kroz vec aktivan portal bacacem portala...ili charged portals za veci skok. Da, priznajem, umocio sam i poginio poprilicno puta (krivim sebe i sistem igranja, ako nece silom, jos sile i jos brze radi frustracije) al negdje je kamera toliko nepregledna da letis naslijepo (i gines).
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 21:06   #37
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 937
gledao sam brata kako igra igricu, meni to izgleda kao igrica za malu djecu di hodas po gradu i ubijas one likove,meni su takve igrice bezveze i smjesne jel nemaju nikakvog smisla
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 21:33   #38
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Evo jos jednog s kojim se slazem,sve kao da je iz crtica za djecu ispalo.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 11:21   #39
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ja samo ne shvacam,sta ima u toj igri 14 GB?
Jel ima high-res video isjecke kao mass effect 2 ili opseznost kao GTA 4?
neshvatljivo,idem sada isprobati
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 11:26   #40
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Eto malo isporobo, lupo, mlatio i tako...
Sve u svemu nije lose, bolje od DMC 4. Pa ko voli taj zanr nece mu bit dosadno
Sad je Civ5 tu pa je ovo u drugom planu
Beo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.09.2010., 13:11   #41
Demigod
Premium
 
Demigod's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Wonderland
Postovi: 118
Citiraj:
Autor trancer Pregled postova
Po onom šta sam vidio iz gameplay filmića zaključujem da je igra previše monotona i dosadna tako da ovo zaobilazim.
da gameplay filmica...
Demigod je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 19:26   #42
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Guglam nešto bezveze i naletim da je glas Watcheru (liku šta je Waru u ruci i prati ga cijelu igru) posudio Mark Hamill najpoznatiji po ulozi Lukea Skywalkera u Star Warsu.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 19:31   #43
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokac