Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.01.2024., 16:48   #1171
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Bio je nekad taj nesretni Bišovo zbog kojeg su mnogima bili pomrseni planovi godisnjeg odmora (cesti kvarovi, kasnjenja, pa se pokvari usred puta i tegle ga nazad i sl) srecom, taj vise ne plovi na toj liniji, novi je koncesionar:

https://www.regionalexpress.hr/site/...23-nova-linija
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2024., 20:02   #1172
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,539
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Evo, nakon 40 dana riješen je moj slučaj s British Airwaysom.

Čisto da imate info, ako letite negdje i odgođen vam je let preko 4 sata, imate pravo na nekakav povrat novaca (mnogi to još dan danas ne znaju).
Samo mala napomena, ne vrijedi u slucaju da je kasnjenje zbog vremenskih uvjeta.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2024., 21:24   #1173
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor the_ghost Pregled postova
Samo mala napomena, ne vrijedi u slucaju da je kasnjenje zbog vremenskih uvjeta.
Tako je, izvanredne situacije, kao loše vrijeme, terorizam, političke igre, udar groma itd.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2024., 11:16   #1174
cane
Amiga fanboy
 
cane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 146
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
To mi se ne čini kao loša ideja, što nije postojao i neki jadrolinijin hidrogliser do Lošinja? Problem je što je dijete 3 godine, taman si ni vamo ni tamo.
Manje dijete daš dudu, i uvališ na spavanje i bok bok.
Naše iskustvo: išli smo sa autom da budemo mobilni na Lošinju, stvarno se isplati obići okolo a ne biti samo u hotelskom kompleksu. Kćer je imala taman toliko oko 3,5 godine; malo slikovnica, malo bojanka, malo izađeš van gledati more i prošao nam je put bez problema.
cane je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2024., 11:18   #1175
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
ma nauči se dite na sve.
moj je sada sposoban 4 sata budan voziti se u autu, gledati kroz prozor i komentirati okolinu.
Bez ikakvih ekrana.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2024., 13:23   #1176
p3c3k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 126
Idem krajem treceg mjeseca na duze putovanje preko bare.

ESTA je odobrena pa sam ulazak u SAD ne bi trebal biti problem.
Miami-Virgin voyages cruise-Medellin-Las Vegas-Memphis

Ukoliko je neko od clanova nedavno isel u Kolumbiju, molil bi ga da podijeli iskustvo ulaska i izlaska iz zemlje.
Google kaze da je potrebno popuniti Andsku migracijsku kartu (TAM) da bi dobio dozvolu za ulaz i boravak (PIP). Viza nije potrebna, a opet se spominje TP11 - privremena viza za one koji putuju u Kolumbiju radi rekreacije ili odmora.
p3c3k je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2024., 13:49   #1177
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Za US, ESTA za ulaz, i Airalo za mobitel, treće ti ne treba Pripremi se na slikanje, davanje otisaka, maltene samo što ne traže da ostaviš i uzorak sjemena
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2024., 14:12   #1178
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Jako ovisi koji aerodrom.

Bio 2 puta u NYC i jednom u Miami, miami carina gotova za 5 min, NYC, prvu puta 2 sata, drugi puta sat i pola.

Ako imaš kakva pitanja za Virgin, pucaj, ja sam se vratio prije 3 mjeseca s Virgina.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2024., 10:34   #1179
cane
Amiga fanboy
 
cane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 146
Nakon dosta godina raspao mi se postojeći kofer pa sam u potrazi za novim koferom za koristiti na avionskim putovanjima za check-in prtljagu.
Neka preporuka gdje potražiti kvalitetan kofer malo većih dimenzija koji će mi nadam se trajati godinama kao i ovaj dosada.
Hvala.
cane je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2024., 11:38   #1180
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor cane Pregled postova
Nakon dosta godina raspao mi se postojeći kofer pa sam u potrazi za novim koferom za koristiti na avionskim putovanjima za check-in prtljagu.
Neka preporuka gdje potražiti kvalitetan kofer malo većih dimenzija koji će mi nadam se trajati godinama kao i ovaj dosada.
Hvala.

Imaš neku web stranicu kofer welt.at ili kako se to već piše, imaju jako dobre cijene samsonite kofera, puno bolje od naših shopova.
Imaš i amazon, ako mozes čekati nades kofer koji ti se sviđa, staviš ga u watchlistu u camel camel camel, i čekaš sniženje.
povremeno, cijene padnu i po 30-40 %
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2024., 12:33   #1181
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
i ja bi se nadovezao sa sličnim pitanjem....
trebao bi preporuku kofera, slično kao i kolega cane, samo može bit malo i konkretniji. nešto u šta mogu strpati stvari za put od 5, 6 dana. ništa megalomanski, ne nosim odijela, jedino šta mi je bitno je da ima kvalitetne kotačiće. može i sa 2 kotača, može i sa 4, samo da mi se ne raspadnu nakon 100m drndanja po asfaltu. znam često ići na putovanja gdje moram sa koferom prehodati koji kilometar pa ne bi volio da ga moram tegliti u rukama zato što su se kotači dezintegrirali.
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2024., 12:46   #1182
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor Moshus Pregled postova
i ja bi se nadovezao sa sličnim pitanjem....
trebao bi preporuku kofera, slično kao i kolega cane, samo može bit malo i konkretniji. nešto u šta mogu strpati stvari za put od 5, 6 dana. ništa megalomanski, ne nosim odijela, jedino šta mi je bitno je da ima kvalitetne kotačiće. može i sa 2 kotača, može i sa 4, samo da mi se ne raspadnu nakon 100m drndanja po asfaltu. znam često ići na putovanja gdje moram sa koferom prehodati koji kilometar pa ne bi volio da ga moram tegliti u rukama zato što su se kotači dezintegrirali.

Ne znam tko ima od ovih cijenovno "normalnih" proizvodača garanciju na kotače, znam da Samsonite ima, ali je limited.


Znam da Rimowa ima doživotnu garanciju na kotačiće, ali je cijena


https://www.rimowa.com/hr/en/luggage.../97373004.html
Colop je offline   Reply With Quote