Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2014., 13:09   #1
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Thumbs up Fenix iskustva

Vidim da nitko nije napisao u skorije vrijeme nist lose ili dobro o Fenix trgovini, ona iz Zagreba (posto ima isti naziv trgovina i u mom gradu)

U potrazi za novim HDD za backup (2TB sam trazio,3TB imam pa se lagano popunjava), gledao sam i trazio, svasta nesto, polovno bez garancije mi se ne uzima, jednom se opekao pa mi dosta, a kod novoga mi je bitna sto niza cijena. I naletim na Fenix na webu, gledam cijenu, 2TB Toshibin disk 536kn, a sto je najvaznije, dostava besplatna na narudzbe preko 500kn.

U ponedjeljak predvecer napravim acc na Fenix web stranicama i napravim narudzbu, u roku cca 20min dobijam odgovor na mail da je narudza zaprimljena i salje se u sto mogucem kracem roku.

Jucer primim poruku na mobitel da je paket preuzet i da je iduci radni dan kod mene.

Jutros primim poruku da ce paket biti dostavljen izmedju 10 i 12 sati.

Dostavljac oko 11 sati zove radi preuzimanja paketa. U roku 6 minuta je kod mene, placam poduzecem 536kn, paket preuzimam.

Hard u orginal ambalazi, tvornicki zapakovan, cak i 4 vijka u paketu,

ostao sam ugodno iznenadjen, obicno dosada kad sam HDD narucivao dolazili samo u vrecici, ovaj bi prezivio i pad s 5 kata.

Stavljen u komp, formatiran

u ovih 20minuta niti ga cujem niti se grije nesto, (temperatura u sobi trenutno 27 stupnjeva- volim toplo)


Sve u svemu, od mene 10/10 za Fenix trgovinu, brza dostava, uredno zapakirano, brzi odgovor na mail i kao najvaznije dostava besplatna na kupovinu preko 500kn vrijednosti.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 14:34   #2
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Ja sam narucio isti disk, u ponedeljak ujutro, disk mi jos nije stigo, ali ako ce biti dobar kao tvoj! to je to
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.10.2014., 11:39   #3
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Evo meni takoder stigo disk, 1 dan kasnije makar sam od poslovnice udaljen 10 minuta, ali necemo sada sitnicarit !

Disk je doso u kutiji zapakiran kako je kolega gore napiso, doslovno mozes bacit sa 2 kata i stvarno mu nemre biti nista.

Stavljam disk unutra, format sve proslo super.

Jedan TEST.

Za disk od 536kn sa 2TB prostora, dosta sam iznenaden. Vrti brze test od drugog diska, Seagate Barracuda.

10/10 moja ocjena za sada !
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 13:36   #4
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Citiraj:
Dostavljac oko 11 sati zove radi preuzimanja paketa. U roku 6 minuta je kod mene, placam poduzecem 536kn, paket preuzimam.
Misliš pouzećem?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na