Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.11.2016., 11:13   #7501
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
imas super flower gold rated 450W sa 5 godina gare za te pare

Zadnje izmijenjeno od: Igneos Eructid. 29.11.2016. u 11:19.
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2016., 13:13   #7502
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Šta mislite o ovom TT napajanju, gold 530w i ima flat kablove.
https://www.protis.hr/products/detai...0w-gold/112194
dekky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.11.2016., 16:37   #7503
Smartic
Premium
Moj komp
 
Smartic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,705
Smart SE 80+ Bronze model ne odiše kvalitetom, a ovo je novi model s nekim modifikacijama da postigne 80+ Gold i vidim da ih radi CWT. Dakle nikakav review se ne može naći...
Čak i za tu cijenu je upitno je li bolji odabir od Corsaira CXM.
Smartic je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2016., 19:47   #7504
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
Citiraj:
Autor Igneos Eructid Pregled postova
imas super flower gold rated 450W sa 5 godina gare za te pare
amm super flower ? to mi ime bas i nekako ne zvuci :P
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 29.11.2016., 20:55   #7505
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Upravo su oni OEM za EVGA g2

Jedan od najboljih svjetskih psu proizvođača uz seasonic, deltu i štajaznam
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2016., 20:25   #7506
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Nigdje ne vidim vise da ima raspoloziv cx 450m
Superflower mi je primamnjiv ali sam procito po nekim forumima da ekipa zna imat problema sa nekim "clicking noise-om" , netko ga mozda posjeduje da mi kaze iz 1. ruke kakav je superflower sto se tice noise-a? , i dali whinea

moze i preporuke nekih slicnih da su provjerena i kvalitetna pa da si pogledam

Zadnje izmijenjeno od: Getriba94. 02.12.2016. u 20:34.
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2016., 11:04   #7507
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Na seasonic baziranim napajanjima je često to klikanje. Meni se pojavilo nakon 4 godine (garancija 5 godina). Odnio uvozniku i dobio novo. Štogod uzeo, gledaj da ima što dulju garanciju i pametnog uvoznika.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2016., 11:17   #7508
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
RM 450 bi uzo odma ali ga ne proizvode kako kazu forumasi , cx 450m isto nema nigdje, ne preostaje nista sto je dobavljivo osim superflowera 450 gold

ima ji jos koja opcija sa tak dugackom garom?
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2016., 15:39   #7509
Smartic
Premium
Moj komp
 
Smartic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,705
Po toj cijeni/kvaliteti ne baš.
Smartic je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2016., 11:52   #7510
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
Super Flower golden green 550W 80+ gold 615 kn
vs.
RM550x 800 kn

Bas sam htio EVGA al ga nema :/ a posto je superflower oem za evga a jos povoljniji
OuttaControl je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.12.2016., 13:17   #7511
Smartic
Premium
Moj komp
 
Smartic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,705
Mislim da je o ovom riječ

http://www.super-flower.com.tw/produ...8&ID=108&lang=

Isplativost oba napajanja je jednaka IMO, samo je pitanje treba li ti skuplje.

S RMx550 dobiješ modularnost, malo bolji build quality, i 10 godina garancije kod Corsaira(7 u dućanima) umjesto 5 kod SF.
Smartic je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2016., 15:45   #7512
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
A neznam na stranici od trgovine pise SF-550P14XE, koje je ono što sam ja poslao, dakle modularno,
ma ako daju 5+ godina nije mi ni bitno iskreno znaci da viruju u svoj proizvod, a ako crkne nakon 5 onda...
a skoro 200 kn razlike nije malo
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 05.12.2016., 15:53   #7513
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
modularno je po broju ali nije po nazivu proizvoda
fali im nakon broja (HX)

http://www.super-flower.com.tw/produ...8&ID=108&lang=
http://www.super-flower.com.tw/produ...=8&ID=42&lang=
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 20:16   #7514
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Poz svima, prije nego čitate dalje, ovaj post nije nikakav flame niti slično stoga molim da se ni ne shvati kao takav, jednostavno dijelim iskustva i frustracije kao dugogodišnji Radeon kupac iako sam imao i hrpu Geforce kartica tijekom svog gaming staza.


Dakle da skratim vrlo dugu i bolnu priču tj. proces koji sam prošao sa novo kupljenom XFX RX 480 GTR Black Edition 8GB karticom, nakon dan i pol zezanja sa svim zivim i nezivim metodama koje su uključivale :
hrpu instalacija/cleana sa DDU programčićem

raznim verzijama crimson drivera od 16.7.2, 16.7.3, 16.7.9 i najnovije 16.11 koji već je sad aktualan, pa čak i probavanja instalacije sa Driverpacks, DriverBoosterom, i offical AMD light toolom koji autodetekta i skida potrebne drivere,

undervoltingom raznih postavki i kombinacija, zezanja po device manageru,

kombiniranja sa raznim monitorima, HDMI, DVI priključima i rezama,

došao sam do istog zaključka kao tip u ovom postu dole sa amd foruma, ali me zanima da li je još netko imao isti problem, jer vidim po netu osim onog famoznog problema sa vatima u pci-express slotu kojeg je AMD navodno riješio sa 16.7.2 verzijom drivera, guglajući naletio sam na hrpu postova i frustriranih kupaca sa istim problemom...

Konkretno kada se pokrene neka igra, ili se sruši odmah u desktop sa famoznom driver stopped responding porukom, ili grafa samo baci black screen na monitor. Zanimljiva stvar je u tome što npr kod mene igru pokrene uredno (testirao sa Tomb Raiderom I Batman Arhkam Knight lol) i igru vrti fantastično dok igra ne dodje do loading screena ili zgineš.

Onda kada igra prestane opterećivati karticu sa zahtjevnim radnjama, fanovi na grafi se uspore, ili stanu skroz, i baci black screen. Nekada ga izbaci nakon pol minute nekada, tek kada igra loadira sljedeću scenu itd. jednostavno umjesto kada igra spušta opterećenje na grafu, grafička radi nekog razloga nemoze to podnijeti i black black screen, monitori kazu signal lost i OS se smrzne nakon toga, i jedino sto mozes je napraviti hard reset kompa.

Prvi problem je što grafa osim 16.9 verzije drivera (bez obzira na OS) i što sam sve svaki put počistio temeljito sa DDU i Cleanerima iz Safe moda, jednostavno grafa je odbijala instalirati starije verzije drivera, ni automatski ni ručno preko device managera ili pokretanja MSI fajla u samom AMD folderu kada ga se otpakira. Offical installer je samo nudio AMD Installer manager, HDMI audio driver i onaj Gaming Evolved stuff, driver nikada ne stavi listu kao ponudu da ga instalira.

Jedini driveri koje sam uspio instalirati su bili svjeziji 16.9 i 16.11, pokušavao sam 16.7.2 pa čak i zloglasni 16.7.3 driver jer navodno riješava taj black screen problem nekim vlasnicima rx480 kartica ali ne svima. Priče i rješenja su već na razini gatanja u grah, od rollbacka na stare drivere, paljenja gašenja integriranih grafi na procu ko ih ima, reinstalla windoza, updejta biosa nema šta ljudi ne pokušavaju, neda mi se sve to ni pisati.

Na kraju dolazim do ovakih postova na više mjesta kao da im je zamjena napajanja riješila problem, do sad je u konfi bio Radeon 6870 1GB ram koji je zahtijevao 2-6 pinska konektora i na papiru taj stari radeon je vukao više watta nego ova nova grafa ako se ne varam pa sam išao zaključkom da će napajanje biti dovoljno jako za novu Radeonku (ima 1 8-pinski utor)

Spajao sam je preko prilozenog 2-6 pin na 1-8 pinski adapter jer 8 pinski od Seasonica je uboden u matičnu ploču, da nadojava proc.(EPS)


I have experienced black screens with a recently bought XFX RX480 GTR Black and it seems that it boils down to the basic PSU not rising up to the card's needs. TL DR version is insufficient AMPS.

I own a Seasonic MII 620W PSU, that has two 12V rails with 24A each. Seasonic is considered a good manufacturer and 620W should be enough for an RX 480 but it isn't. After I installed the card I immediately launched the heaven benchmark to see its potential, but after one second after starting the screen turned black and I had to hard reset. I tried a game, but it had the same result. I tried everything that I found on the internet (DDU, "x" amount of drivers, BIOS updates, reinstalling windows, upgrading to win 10), nothing worked.

Then I decided to go at it "oldschool" and borrowed a more powerful (even though of lesser quality) High Power PSU with 700W and and a single 12V rail with 52.5A and needless to say the GPU card performed flawlessly. SInce my Seasonic has 620W and 2 rails with 24A (2x24A=48A???) it might not have been enough or the PSU has some kind of protection when the Amps that the card requires spyke.

I have come to this conclusion while observing the volts and amps listed in hwinfo64 for the gpu while the heaven benchmark was running. The watts usage never went above 130W but the Amps were all over the place with an average of 50A and spykes as high 120A (maybe this is where the PSU protection kicked in and shut off the power and the screen went black). I know it sounds unreasonably high for an amperage measurement but giving the the power issues that the RX 480 had at launch they are plausible.

My suggestion is to buy a good PSU with at least 700W and 52.5A on a single rail! I hope this helps somebody (to not waste 3 weeks troubleshooting RX480 gpu problems like I did)


Vaša mišljenja, i ako je ovo gore istina, preporučite napajanje sa tim specifikacijama, ako je moguće do cca 600-700kn.

Usprkos hrpi ljudi sa ninja mašinama proizvođač tvrdi da je 500W compatible napajanje dosta za tu grafu. Šta god to značilo.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 20:25   #7515
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378


Evo slika starog napajanja
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 21:04   #7516
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Rx serija je vec tolko mušica imala da ju radije odnesi na servis, btw 500w za tu grafu nemre bit premalo

Sent from my Xperia Z3
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 21:47   #7517
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Prvo stavi novi bios na ploču ako ga ima, lako moguće da ploča stvara probleme... Drugo testiraj grafu u nekom drugom kompu sa novijom pločom, ako ni tamo ne radi jednostavno reklamiraj grafu.

Sisa 500W je više nego dovoljna za tu grafu, realno dvije takve može držati.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 23:27   #7518
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Mene su nVidia gtx 780 i Seasonic 520W (S12II SS-520GB model) prcali na jako sličan način uz dodatni bonus - često mi grafa uopće nije tila pokrenit igru, pa onda traženje po netu tko je i s kojim driverima isprobava pojedinu igru, pa onda njih instaliraj, pa onda pokrene igru (i random crash to desktop uz poruku driver has stopped working bla bla..)

U Furmark odronu grafa radila bez problema, temp. bile normalne.....

Krvi mi se napila kučka -.-

Riješija sam problem tako da ju je kupac isproba, bija zadovoljan i platija mi, a isto se desilo i napajanju
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2016., 12:04   #7519
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Colossus Pregled postova
Dakle da skratim vrlo dugu i bolnu priču tj. proces koji sam prošao sa novo kupljenom XFX RX 480 GTR Black Edition 8GB karticom
Baš si skratio priču

Citiraj:
Spajao sam je preko prilozenog 2-6 pin na 1-8 pinski adapter jer 8 pinski od Seasonica je uboden u matičnu ploču, da nadojava proc.(EPS)
Uzmi u obzir da kvaliteta tih 2x6->8 pin adaptera i nije baš najbolja. To su vjerojatno najjeftiniji kineski adapteri sa najtanjim mogućim žicama na sebi i jeftinim kontaktima.

Što se tiče 8-pin konektora koji ti je spojen na ploču ... čak i da ti je slobodan, ne bi ti bio od prevelike pomoći jer su + i - na njemu obrnuti u odnosu na 8-pin PCIe konektor namijenjen grafama. Zato i ima drukčije ime - EPS konektor. Spajanjem na silu ovog konektora u grafu bi samo dalo za rezultat oštećenu grafu, napajanje, a možda i ploču.

Citiraj:
... I have come to this conclusion while observing the volts and amps listed in hwinfo64 for the gpu while the heaven benchmark was running. The watts usage never went above 130W but the Amps were all over the place with an average of 50A and spykes as high 120A (maybe this is where the PSU protection kicked in and shut off the power and the screen went black). I know it sounds unreasonably high for an amperage measurement but giving the the power issues that the RX 480 had at launch they are plausible.
Kada pročitam da netko mjeri napone/struje na napajanju pomoću softvera, u startu prestanem čitati sve nakon takve izjave. Naponi i struje na napajanju se NE MJERE raznim programima, jer daju APSOLUTNO pogrešne vrijednost. Za to postoje multimetri i razni mjerni uređaji.

Naknadno, kada netko izjavi da je potrošnja računala 130W, a struja na +12V railu 50-120A, ta osoba ne samo da ne zna što priča, već ne zna niti osnovne matematičke operacije množenja


Citiraj:
Vaša mišljenja, i ako je ovo gore istina, preporučite napajanje sa tim specifikacijama, ako je moguće do cca 600-700kn.

Usprkos hrpi ljudi sa ninja mašinama proizvođač tvrdi da je 500W compatible napajanje dosta za tu grafu. Šta god to značilo.
Ako se ne varam taj tvoj 500W Seasonic je već poduže na tržištu (10+ godina), pa je vjerojatno odradio svoje po pitanju napajanja jačih konfiguracija. Kako god okreneš bilo bi preporučljivo uzeti novije napajanje, a točan model ovisi o dućanu u kojem kupuješ i njegovoj ponudi.

Današnje cijene napajanja su izuzetno napuhane, jer se za imalo bolji model moraš protegnuti na 800+ kn, a sve ovo ispod su nekakve inačice Fortron, CWT i sl. budget platformi. Preporuka je uzeti napajanje sa BAREM 5g garancije u HR, a sve ostalo poput modularnih kablova, efikasnosti, izgleda kablova i količine konektora, te cijene ovisi o tvojim preferencijama. U zadnje vrijeme se preporučuju EVGA G2 i Corsair RM napajanja, iako niti Antec i Seasonic nisu uopće loši.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2016., 12:28   #7520
Smartic
Premium
Moj komp
 
Smartic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,705
Ako bi kupovao... Corsair CX650M
Smartic je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2016., 19:17   #7521
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Baš si skratio priču

Uzmi u obzir da kvaliteta tih 2x6->8 pin adaptera i nije baš najbolja. To su vjerojatno najjeftiniji kineski adapteri sa najtanjim mogućim žicama na sebi i jeftinim kontaktima.

Što se tiče 8-pin konektora koji ti je spojen na ploču ... čak i da ti je slobodan, ne bi ti bio od prevelike pomoći jer su + i - na njemu obrnuti u odnosu na 8-pin PCIe konektor namijenjen grafama. Zato i ima drukčije ime - EPS konektor. Spajanjem na silu ovog konektora u grafu bi samo dalo za rezultat oštećenu grafu, napajanje, a možda i ploču.

Kada pročitam da netko mjeri napone/struje na napajanju pomoću softvera, u startu prestanem čitati sve nakon takve izjave. Naponi i struje na napajanju se NE MJERE raznim programima, jer daju APSOLUTNO pogrešne vrijednost. Za to postoje multimetri i razni mjerni uređaji.

Naknadno, kada netko izjavi da je potrošnja računala 130W, a struja na +12V railu 50-120A, ta osoba ne samo da ne zna što priča, već ne zna niti osnovne matematičke operacije množenja


Ako se ne varam taj tvoj 500W Seasonic je već poduže na tržištu (10+ godina), pa je vjerojatno odradio svoje po pitanju napajanja jačih konfiguracija. Kako god okreneš bilo bi preporučljivo uzeti novije napajanje, a točan model ovisi o dućanu u kojem kupuješ i njegovoj ponudi.

Današnje cijene napajanja su izuzetno napuhane, jer se za imalo bolji model moraš protegnuti na 800+ kn, a sve ovo ispod su nekakve inačice Fortron, CWT i sl. budget platformi. Preporuka je uzeti napajanje sa BAREM 5g garancije u HR, a sve ostalo poput modularnih kablova, efikasnosti, izgleda kablova i količine konektora, te cijene ovisi o tvojim preferencijama. U zadnje vrijeme se preporučuju EVGA G2 i Corsair RM napajanja, iako niti Antec i Seasonic nisu uopće loši.

Evo samo da javim da sam išao kupit novo napajanje, nije bilo na lageru u dućanu di sam išao ništa na lageru ni od Fractala (htio sam ubost Edison M 550w Gold+) ni nekih drugih kvalitetnijih napajanja, pa s obzirom da mi je komp morao biti u funkciji odmah više radi posla i komunikacije manje radi gejminga, odučio sam se ić na varijantu da su railovi bili jednostavno preslabi na starom Seasonicu iako je bio 500 watta i odlično stabilno i pouzdano napajanje, na kraju nisam htio potrošit hrpu para i uzmem Corsair VS 550w koji ima Single rail 12v @42amp. Došao doma, pošteko sve (imam negdje 5 diskova od toga 2 u raidu, 3 venta na kućištu, periferije tipa vanjski diskovi i printer, 2 monitora + Plazma telka, sluške, Xbox360 joystick, napajanje je super tiho i lijepo nadojava sve potrebno.


Grafička radi sad kao zmaj, vrtio Tomb Raider i Arkham Knight na max settings, jede igre za doručak, sa mojom konfiguracijom i stock settings fan ne prelazi 1700rpm i 71 stupanj temperaturu.



Ja ultra zadovoljan.



Napajanje platio 400 kn





Hvala svima na savjetima. Tako da ubuduće znaju ostali koji budu kupovali RX 480 , pa ako radi probleme a nisu driveri, grafička je vjerovatno ispravna samo treba dovoljno struje na 12v railovima.



Pozz
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2016., 19:46   #7522
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Nisi se baš usrećio sa VS-om (malo kvalitetnije office napajanje). Low end od corsaira
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2016., 19:50   #7523
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Nisi se baš usrećio sa VS-om (malo kvalitetnije office napajanje). Low end od corsaira

Znam, ali potreba ne bira, a nisam baš ni bio pri parama s obzirom da sam utuko 2500kn za grafu, za 400 kn dok radi ovako solidno dobro je.

U biti bio sam spreman pljunut do 750 kn za napajanje ali eto baš kad sam kupovao nisu imali ništa osim super skupih napajanja , a nekih best buy nije bilo, kad jer reko da cu cekat fractala 7 dana da stigne iz zagreba a komp sam morao osposobit danas, pao mi mrak na oči, daj Corsaira pa šta bude, dogovorio sam da mogu vratit ako bude preslabo ili radilo probleme. Za sad sve super radi.

A ako crkne o tom po tom.

Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2016., 17:13   #7524
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor Smartic Pregled postova
Ako bi kupovao... Corsair CX650M
znači bolje od seasonica 620,ako ništa drugo ima 5 godina garancije u odnosu na 3 seasonica,što znači da nešto vrijedi,iili ovaj fotron isto 5 godina garancije iato modularno uzeo sam za primjer 700w model jer je razlike između 600w i 700w 20 kuna.

http://www.adm.hr/product.asp?produc...&code=18999ADM


https://www.centro.hr/fortron-napaja...-m-700w-1.aspx
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2016., 22:49   #7525
Smartic
Premium
Moj komp
 
Smartic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,705
CX650M je bolji od oba Sa Seasonicom otprilike podjednak kvalitetom, ali modularno s 5 godina garancije i boljom regulacijom napona.
Smartic je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2016., 23:15   #7526
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
taj fortron 700w je klasa ispod bronze :/
što dalje od puno wata i malo para
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2016., 23:25   #7527
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Hyperi nisu bogzna što klasni (nisu ni šroteks), al su brate mili isplativi. Super cijena, snaga i 5 god. garancije
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2016., 08:28   #7528
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Pa bolje je uzeti Fractal Edison 550W Gold za 670kn ili Super Flower 550W Gold oko 620kn
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2016., 11:59   #7529
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Preporuka za nesto slicno, oko 500w, kvalitetno, sa sto duzom garancijom, max cijena oko 700kn, samo mora biti modularno...?
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2016., 12:42   #7530
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Preporuka za nesto slicno, oko 500w, kvalitetno, sa sto duzom garancijom, max cijena oko 700kn, samo mora biti modularno...?

dodas 100kn i rm550 sa 10 godina gare
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na