Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.05.2010., 18:22   #451
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor bez_panike Pregled postova
hoće ovi iz tcoma dijeliti nešto pametno za produljenje ugovora??......ističe mi za cca mjesec dana a u ponudi neki videonadzor i neka zaštita...bezvezarije
ja bi da pounde vece brzine ili flat umjesto start paketa
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2010., 18:26   #452
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Radim ja u HT-u

radio sam i jedno vrijeme i u prodaji i cak niti oni ne znaju tocno kada ce ici neka akcija do jedno 2-3 dana prije pocetka akcije.

Vise nisam u tom sektoru pa ne znam vise niti za akcije kje ce ici.

A sada nekaj o paketima i njihovim cijenama.

Velika vecina vas ne zna da sve promijene koje bilo koji ISP, a ne sam HT zeli napraviti u svojim paketima bilo da poveca brzinu/pakete ili smanji cijenu istih taj zahtjev treba poslati HAKOM-u i onda on ili ga odobri ili ga ne odobri.

Posto je HT prejak na nasem trzistu i drzi gotovo 1,5 milijuna linija vecina zahtjeva HAKOMA bude odbijena sa razlogom da je ionako HT jak, a da jos poveca brzine/pakete ili spusti cijene istih bi bio jos jaci.

Pa radi konkurentnti trzista HT ima takve cijene jer je tak odlucila agencija.

http://www.poslovni.hr/111251.aspx

zadnje kaj ja znam je da je HAKOM zabranio daljnje spajanje korisnika na FTTH, kada se to sredi i kada pocne spajanje korisnika na FTTH koji je izgradjen ce sigurno doci novi paketi i nove brzine, a do onda se moramo strpiti i cekati

ptika-i-jo-neto-iz-tht-a&catid=1:zadnje&Itemid=18">Optika
zgmmax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2010., 20:37   #453
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Imeni istice brzo ugovor i ne namjeravam ga produzivat osim ako ne izbace nesto zanimljivo ....tipa neki hdd ili nesto drugo zanimljivo.....
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 00:01   #454
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Radim na helpdesku u osijeku, bit će neka akcija ovih dana, vidio sam najavu, al nisam točno zagledao šta će bit, nije me u tom trenu interesiralo .. Ugl, sutra sam tamo, pa ću pogledat.. Otprilike po sjećanju znam da će ta akcija bit do 7. mjeseca, al šta točno u ponudi jbg nezz.. Znam samo da više neće biti onog fotića, nego nešt drugo (ne video nadzor i to, što je netko spomenio par postova prije)
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 00:11   #455
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
ovak, jedno pitanje... prije par mjeseci prijavio sam kvar u vezi pucanja veze, to se rjesilo na nacin da su mi sa 18mbit (1800kb/s je bila max brzina skidanja) spustili na 12.... Bitno je to da mi je prije na 16mbit sve radilo super..... Al eto oni me uvjeravaju da nemogu stavit na 16, i to sad zbog maxTV-a .... kojeg sam imao i prije a sve je radilo ok.... znaci tek kad bi njega otkazao bi mogao imat oko tih 16mbit, kolko to ima smisla ? jer ako nema jebat cu im sve po spisku
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 00:17   #456
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor sh0kre Pregled postova
ovak, jedno pitanje... prije par mjeseci prijavio sam kvar u vezi pucanja veze, to se rjesilo na nacin da su mi sa 18mbit (1800kb/s je bila max brzina skidanja) spustili na 12.... Bitno je to da mi je prije na 16mbit sve radilo super..... Al eto oni me uvjeravaju da nemogu stavit na 16, i to sad zbog maxTV-a .... kojeg sam imao i prije a sve je radilo ok.... znaci tek kad bi njega otkazao bi mogao imat oko tih 16mbit, kolko to ima smisla ? jer ako nema jebat cu im sve po spisku

Hrpa slučajeva bude da su ljudima spudtili brzinu s 4mbit na 2mbit (isto zbog pucanja veze), pa onda ljudi zovu, pa se prijavi i valjd im onda povise brzinu.. Ali ipak tu se radi o puno većoj brzini.. Tko će ga znat.. Pošalji mi korisničko ime na PM, pa ću prijavit to, da pogledaju što je s linijom, možd su nešt sjebali na centrali
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 00:36   #457
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
tad je bio i covjek sa mjernim instrumentom kod mene doma, i dat mi je novi router, rezultat propusnosti je bio ako se dobro sjecam do 18mbit... Jednostavno znam da na 16mbit mora radit a oni me uvjeravaju u suprotno.... Da je mozda doslo do nekog preopterecenja linije, da je to vezano uz maxtv.... sam znam da od tog dana imam manju brzinu i od onih nekadasnjih 16mbit (+maxtv) kad je sve super radilo
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 00:38   #458
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
gle, i da ti je propusnost linije 18mbit, ti bi max od toga mogao imati 13-13.5mbita za adsl, ostalo maxtv uzima... tako da 16mbita za adsl cisto je nerealno za tu propusnost...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 00:43   #459
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
gle, i da ti je propusnost linije 18mbit, ti bi max od toga mogao imati 13-13.5mbita za adsl, ostalo maxtv uzima... tako da 16mbita za adsl cisto je nerealno za tu propusnost...

To stoji, na maxtv ode oko 5mbit-a..
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 00:44   #460
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
i kad ugasim maxtv ista je brzina... uglavnom dok je doslo ono povecanje do 20mbit ja sam skidao sa oko 1800-1900kb/s ali uz pucanje veze.... dok im je max brzina bila 16mbit, sa oko 1600kb/s bez problema i gledao maxtv bez problema.... u tom je caka.... Tak da mislim da je nes drugo po srijedi, a ne da je odjednom propusnost veze oslabila
sh0kre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.05.2010., 00:48   #461
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Citiraj:
Autor sh0kre Pregled postova
i kad ugasim maxtv ista je brzina... uglavnom dok je doslo ono povecanje do 20mbit ja sam skidao sa oko 1800-1900kb/s ali uz pucanje veze.... dok im je max brzina bila 16mbit, ja sam skidao sa oko 1600kb/s bez problema i gledao maxtv bez problema.... u tom je problem.... Tak da mislim da je nes drugo po srijedi, a ne da je odjednom propusnost veze oslabila
Gle, nema tu veze gasio ti maxtv ili ne, oni ti na dslamu tu brzinu odvoje prema VPI/VCI kanalima, tako da ti po kanalu puste odvojeno ( ergo u routeru odvojeni portovi Internet/IPTV).

Sto se tice da je oslabila propusnost to je dosta realna situacija, sve ovisi jer imas podzemne ili nadzemne vodove, jesu ti kucne instalacije ok ( da ne dolazi do oksidacije, lomova kablova itd, pa razvodna kutija ), sve se to mora uzeti u obzir, jos i kad se brzina nateze do same granice propusnosti naravno da dolazi do pucanja.

Moj savjet ti je ako si vec na 20mbita, spusti se na 10mbita, placaj manje, skidaj sa oko 1250KB/s i budi sretan jer vecina ljudi ima problema i sa onih 4mbita...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 00:48   #462
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor sh0kre Pregled postova
i kad ugasim maxtv ista je brzina... uglavnom dok je doslo ono povecanje do 20mbit ja sam skidao sa oko 1800-1900kb/s ali uz pucanje veze.... dok im je max brzina bila 16mbit, ja sam skidao sa oko 1600kb/s bez problema i gledao maxtv bez problema.... u tom je caka.... Tak da mislim da je nes drugo po srijedi, a ne da je odjednom propusnost veze oslabila

Možda linija jednostavno nije mogla izdržati takvo opterećenje pa ti je pucala veza..
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 00:59   #463
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Gle, nema tu veze gasio ti maxtv ili ne, oni ti na dslamu tu brzinu odvoje prema VPI/VCI kanalima, tako da ti po kanalu puste odvojeno ( ergo u routeru odvojeni portovi Internet/IPTV).

Sto se tice da je oslabila propusnost to je dosta realna situacija, sve ovisi jer imas podzemne ili nadzemne vodove, jesu ti kucne instalacije ok ( da ne dolazi do oksidacije, lomova kablova itd, pa razvodna kutija ), sve se to mora uzeti u obzir, jos i kad se brzina nateze do same granice propusnosti naravno da dolazi do pucanja.

Moj savjet ti je ako si vec na 20mbita, spusti se na 10mbita, placaj manje, skidaj sa oko 1250KB/s i budi sretan jer vecina ljudi ima problema i sa onih 4mbita...
vjerojatno ce tak i bit!
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Možda linija jednostavno nije mogla izdržati takvo opterećenje pa ti je pucala veza..
nije mogla izdrzati na 1800-1900kb/s ... al prije je izdrzavala bez problema na 1600-1700kb/s... jedino ako nije ovo sto h3lld kaže.... makar nekako mi malo vjerojatno zvuci, jer sam oko godinu i pol dana imao 16 bez ikakvih problema, i onda ovi povecaju i cap - problemi, i umjesto da stave na prijasnjih 16 kad je radilo sve ok, oni stave na 12.... al ko bi ga znao


edit: i da ovak usputno pitam.... imali kakvih saznanja o tcomovoj optici?

Zadnje izmijenjeno od: sh0kre. 25.05.2010. u 01:05.
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 01:04   #464
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor sh0kre Pregled postova
vjerojatno ce tak i bit!
nije mogla izdrzati na 1800-1900kb/s ... al prije je izdrzavala bez problema na 1600-1700kb/s... jedino ako nije ovo sto h3lld kaže....
Tih ~1600kb/s ti je taman nekih 13mbit, kad na tih 13mbit zbrojiš ono što ode na maxtv, nekih 5mbit, ispadne taman ukupna propusnost tvoje linije.. Što je na kraju uredu, i sve štima.. I da, slažem se s h3lld, prebaci se na 10mbit brzinu, jer ovako plaćaš 20mbita, a dobiješ puno bliže 10mbit, neisplati ti se (financijski)
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 01:14   #465
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Citiraj:
Autor sh0kre Pregled postova


edit: i da ovak usputno pitam.... imali kakvih saznanja o tcomovoj optici?

zasad je na hold zbog HAKOMA ( par postova iznad objasnjeno ), ne brini se cim budes imao mogucnosti netko ce te s odjela prodaje vec zvati i ponuditi ti...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 01:15   #466
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
ja sam zabrijo da imam 12mbit, jer sam skidao sa 1250kb/s prosjek... a pipa i novcanik nepotrebno odvrnuti na 20 hvala decki!

Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
zasad je na hold zbog HAKOMA ( par postova iznad objasnjeno ), ne brini se cim budes imao mogucnosti netko ce te s odjela prodaje vec zvati i ponuditi ti...
e taj dan se ceka! ćest. na 1000om postu
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 01:59   #467
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
ja ne kužim pa zbog tog hackoma najviše trpe građani. sad mi zbog njih nemožemo ići na bolje i brže.t-com ionako iznajmljuje svoje kablove tako da i konkurencija može spusti cijene kad i oni ili dati veće brzine.

nakraju pa koje je tu riješenje za budučnost??? ja bi rekao da drugi vuku žice ko ludi al sve stoji. po toj logici možemo dovijeka čekati da dozvole t-comu da digne brzine ,jer konkurencija ništa ne radi ili jako malo, osim b-neta koji je pak kablovski ali već sad je duplo jeftiniji i brži od t-com. još će i njih taj hackom da zaustavi!!¨

ja sam zbog toga prešao na b-net a bio sam godinama na t-com al su bogme pretjerali,ništa na bolje nejde već dugo. imaju serče da b-net nije svugdje dostupan.
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 16:43   #468
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Citiraj:
Autor dugixy1 Pregled postova
imaju serče da b-net nije svugdje dostupan.
Ovo se u potpunosti slazem sa tobom. A ima i onih koji imaju mogucnost ali im se jednostavno ne da za 50-100kn ustede jer im ne znaci puno a i ''vjerni'' su t-comu ko zna iz kojih razloga.... Satrat ce njih b.net jer dovoljno je da je dostupan u 3-4najveca grada u HR i to je vec pola stanovnistva HR sto znaci da dosta velik dio kolaca ce pripast upravo njima jer kako stvari stoje ljudi masovno bize na b.net. A gledajuci sa druge strane mislim da t-com ima prevelik utjecaj i monopol da ih nekakva agencija sprijeci u danjem dizanju brzina ili spustanju cijena.....kao sto je jedan clan gore vec napisao treba se slat zahtjev koji mora bit odobren.....ali kao sto rekoh prejak utjecaj imaju pa ce oni to rijesiti sa doticnom agencijom kao sto se i vecina stari u nas rijesava - kovertom

Zadnje izmijenjeno od: Sonic1984. 25.05.2010. u 17:36.
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 16:50   #469
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Talking

Citiraj:
Autor Sonic1984 Pregled postova
Ovo se u potpunosti slazem sa tobom. A ima i onih koji imaju mogucnost ali im se jednostavno ne da za 50-100kn ustede jer im ne znaci puno a i ''vjerni'' su t-comu ko zna iz kojih razloga.... Satrat ce njih b.net jer dovoljno je da je dostupan u 3-4najveca grada u HR i to je vec pola stanovnistva HR sto znaci da dosta velik dio kolaca ce pripast upravo njima jer kako stvari stoje ljudi masovno bize na b.net. A gledajuci sa druge strane mislim da t-com ima prevelik utjecaj i monopol da ih nekakva agencija sprijeci u danjem dizanju brzina ili spustanju cijena.....kao sto je jedan clan gore vec napisao treba se slat zahtjev koji mora bit odobren.....ali kao sto rekoh prejak utjecaj imaju pa ce oni to rijesiti sa doticnom agencijom kao se i vecina stari u nas rijesava - kovertom
riječi ti se pozlatile, iz tvojih usta u mudrinićeve uši
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 19:24   #470
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Citiraj:
Autor Sonic1984 Pregled postova
Ovo se u potpunosti slazem sa tobom. A ima i onih koji imaju mogucnost ali im se jednostavno ne da za 50-100kn ustede jer im ne znaci puno a i ''vjerni'' su t-comu ko zna iz kojih razloga.... Satrat ce njih b.net jer dovoljno je da je dostupan u 3-4najveca grada u HR i to je vec pola stanovnistva HR sto znaci da dosta velik dio kolaca ce pripast upravo njima jer kako stvari stoje ljudi masovno bize na b.net. A gledajuci sa druge strane mislim da t-com ima prevelik utjecaj i monopol da ih nekakva agencija sprijeci u danjem dizanju brzina ili spustanju cijena.....kao sto je jedan clan gore vec napisao treba se slat zahtjev koji mora bit odobren.....ali kao sto rekoh prejak utjecaj imaju pa ce oni to rijesiti sa doticnom agencijom kao sto se i vecina stari u nas rijesava - kovertom
Ok, ne branim t-com ( stovise ), ali to je malo previse wishfull thinking s tvoje strane ... uglavnom, ako si citao kad zombixov blog dok je bio u full zamahu shvatio bi kako stvari stoje na nasem trzistu, tko sta odredjuje i slicno. Nije to samo tako da se nekom prdne da spusti/digne cijene itd, i to je tako. Sve to ide kroz regulative za monopol, konkurentnost bla bla bla...

A i moras uzeti u obzir infrastrukturu na kojoj je t-com...

Uglavnom, ne nadajte se u iducih par godina nicemu revolucionarnom na nasem ISP trzistu sto se tice pada cijena itd, pogotovo ne od t-coma, a sto se tice brzina, dok krene full FTTH onda ce se odvojiti brzine na optici i na bakru pa ce se i placati prema tome...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 19:46   #471
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Ma dobro, nisam bas doslovno mislio da se bas tako odvijaju stvari ali takodjer ne vjerujem ni da se odvijaju strogo zakonski po psu kao sto neki misle ili bi zeljeli mislit... Politika itekako ima svoje prste u svemu pa tako i u ovome....tako kad nekome/vecini bude odgovaralo malo drugacije... stvari ce se odvijati mnogo brze nego kad nekima ne odgovara.....nemojmo se zavaravat da razne agencije su itekako pod raznim pritiscima sa ove ili one strane (da ne nabrajam) i da se u vecini slucajeva ne mogu odhrvati doticnih bez nekih posljedica za njih (agencije)
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2010., 04:16   #472
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Gle, nema tu veze gasio ti maxtv ili ne, oni ti na dslamu tu brzinu odvoje prema VPI/VCI kanalima, tako da ti po kanalu puste odvojeno ( ergo u routeru odvojeni portovi Internet/IPTV).
evo dokaz da ima, sa ugasenim maxtv-om


upaljen:



@John Creasy
ipak su bile neke smetnje na centrali ili di vec, uglavnom to su otklonili i brzina je sad kak spada
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2010., 17:14   #473
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Radim na helpdesku u osijeku, bit će neka akcija ovih dana, vidio sam najavu, al nisam točno zagledao šta će bit, nije me u tom trenu interesiralo .. Ugl, sutra sam tamo, pa ću pogledat.. Otprilike po sjećanju znam da će ta akcija bit do 7. mjeseca, al šta točno u ponudi jbg nezz.. Znam samo da više neće biti onog fotića, nego nešt drugo (ne video nadzor i to, što je netko spomenio par postova prije)
Jesi li saznao mozda sta ce se dijeliti za produzivanje ugovora?
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2010., 17:15   #474
bez_panike
dijete u vremenu
Moj komp
 
bez_panike's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: OS
Postovi: 295
upravo to i mene zanima.i dalje stoji ono isto ponuđeno.nisam primjetio promjene
__________________
besposlen pop i jariće krsti
bez_panike je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 10:02   #475
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
evo od danas Verbatim prijenosni diska od 320 GB

http://www.t-com.hr/privatni/interne...nosti-disk.asp

a uz njega mozete odabrati i mobilni internet

http://www.t-com.hr/privatni/interne...i-internet.asp
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 12:11   #476
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor imaticx Pregled postova
evo od danas Verbatim prijenosni diska od 320 GB

http://www.t-com.hr/privatni/interne...nosti-disk.asp

a uz njega mozete odabrati i mobilni internet

http://www.t-com.hr/privatni/interne...i-internet.asp

Produljio za disk :P i još piknuo 12mjeseci flata za 20 kn manju cijenu....

Hvala na info-u...
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 01.06.2010. u 14:16.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 14:55   #477
kladivec
Premium
Moj komp
 
kladivec's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Moravče(Zagreb)
Postovi: 32
ima li tko kakve informacije o ovom disku, tj. ako ga netko koristi, kakav se pokazao?
kladivec je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 14:57   #478
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor kladivec Pregled postova
ima li tko kakve informacije o ovom disku, tj. ako ga netko koristi, kakav se pokazao?
Pa i da je neznam kakav boli me k** kad je za 1 kunu....

makar mislim da ce biti ovaj : http://www.verbatim-europe.co.uk/en_...0gb_22153.html

max ovaj

http://www.verbatim-europe.co.uk/en_...0gb_17741.html
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 14:58   #479
kladivec
Premium
Moj komp
 
kladivec's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Moravče(Zagreb)
Postovi: 32
ma imaš ti prav!!
kladivec je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 15:00   #480
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor kladivec Pregled postova
ma imaš ti prav!!
Rađe ga uzmi dok ih još imaju... i drži se one poslovice " bolje vrabac u ruci , nego golub na grani "
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na