Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.10.2007., 00:49   #91
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor n00b_be_gone Pregled postova
Evo da i ja malo prokomentiram situaciju ... Bubba i vizaž su fino napisali ...

jel netko napisao super naslov RIP Z.B. kad mi je teta umrla? Zena je napravila tisuce, ako ne i vise pizza. Nahranila "pola" zagreba. Jedna od najboljih pizzerija u gradu. Nitko? Zasto?


Jel mozda netko napisao isti ovakav topic kada je umro jedan od najboljih hrvatskih lijecnika - radioligije? ne? zasto? Doprinos u II svj. ratu? spasavanje zivota? bez njega mozda ne bi bilo vasih djedova, tata i na kraju vas? Nitko nije napisao nista?



A? nitko? zasto?


tose, ***i ga, ne sjedaj vise takvim kretenima u auto ...



Pozdravi:

Atha, Jelc, tor
vidim i ti si jedan od bisera...

prvo zasto TI nisi otvorio topic? mogao si ... al opet neam pojma tko ti je teta dok sam tosea vidjao po televiziji i novinama...

jel netko napisao rip vucko jer je bio dobar pas i bez njega susjedove kokosi nebi zivjele tako sretno i dugo...

al recenica radi koje sam morao komentirati ovaj post jednostavno u ovome morbidnome topicu mi je na granici okretanja po podu... boldana je...

@bozzomfeeder sto se tice njegove glazbe kakva je takva je nekome je dobra nekome je ono sto ti slusas lose al ovo nije ni mjesto ni vrijeme da ti ili itko drugi izrazava svoje glazbene ukuse...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 17.10.2007., 00:56   #92
n00b_be_gone
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
vidim i ti si jedan od bisera...
Fala Vam na komplimentu

Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
prvo zasto TI nisi otvorio topic? mogao si ... al opet neam pojma tko ti je teta dok sam tosea vidjao po televiziji i novinama...
Nikad ne bi zelio javno eksponirati svoju familiju. Cemu? To je privatna stvar. Onome kome je zbilja STALO taj ce se javiti telegramom ili nesto tomu slicno.
A i mozda si i vidio da je doticna zena umrla dok si jeo pizzu al se nisi dao smesti?

Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
jel netko napisao rip vucko jer je bio dobar pas i bez njega susjedove kokosi nebi zivjele tako sretno i dugo...
Nemam pojma? Jel je?

Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
al recenica radi koje sam morao komentirati ovaj post jednostavno u ovome morbidnome topicu mi je na granici okretanja po podu... boldana je...
Al je istinita, zar ne?
n00b_be_gone je offline  
Staro 17.10.2007., 01:05   #93
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova
@visage stvarno si otisao preduboko sa time da kada bi pogazio ovoga onoga sto bi se dogodilo...dalje nemam sto reci
Meni vidis nikako nije jasno ovo populisticko generaliziranje. Ovdje smo imali za konsekvencu da je nesreca u dogadjanju iz vec jasnih razloga - od kojih postivanje brzine i sigurnosti zasignurno nije bila slucaj - imala rezultat uzimanje zivota onih koji su bili kreatori te nesrece.

Kao sto je upravo Slavo gore napisao krajnja "zaustavna" i usporavajuca tocka, mogao je upravo biti autobus pun dijece ili vozilo do vrha popunjene obitelji. Dakle u ovoj prici je nesreca neminovna samo sto cu ja postaviti i realno pitanje kojeg se nitko nece libiti : Jel bi bilo vrednije da je ostalo na ovom ili da su povukli i jos 10 iii vise ljudi sa sobom?
Visage je offline  
Staro 17.10.2007., 01:08   #94
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Vidim da su se neki regali na forum samo da bi ovo komentirali. Zalosno.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online  
Staro 17.10.2007., 01:09   #95
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
ne visage u krivu si ... da je TOSE vozio i da je ON skrivio nesrecu ja bi rekao snaslo ga je sto je trazio...

ali ON je spavao na suvozacevom mjestu dakle definitivno nije odgovoran za sudar tako da ti teza nestoji .

@noob
A i mozda si i vidio da je doticna zena umrla dok si jeo pizzu al se nisi dao smesti
nepratim te tj sto tebe zapravo muci ?
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 17.10.2007., 02:42   #96
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
@ Codiac
ne potpuno krivo, Tose ga je zaposlio/dao na mu na upravljanje ili stogot vec...
odgovoran je ili u najmanju ruku suodgovoran
ovaj slucaj je po meni poput "Ledenika" , samo na srecu nije bilo drugih zrtava
__________________
SS
SlavoS je offline  
Staro 17.10.2007., 07:08   #97
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
R.I.P za kulturu razgovora i zdravog razuma...
tor je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na