Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.02.2018., 00:11   #10411
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Mik, znam ja za edigital ponudu, ali zar ti stvarno misliš da sam ja ovo kupio za cash? 😋
Uostalom, pratim cifre ovog modela još od Black Friday-a i ovo nije najniža cijena. Bio je u Maxpro(slovenci) za 10800kn cca. Ali sve za jednokratno plaćanje. O edigitalu ne moram ni pričati, kod njih ni papir nebi kupio.

Sent from my mind using magic
ne kužim kaj oš reć...ovo je niža cijena od svete neđelje...i riječ je o istom TVu kakve veze đe ga kupuje, pa makar i u mesnici
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2018., 00:37   #10412
sholky
Premium
Moj komp
 
sholky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Citiraj:
Autor betaboy Pregled postova
Pozdrav ekipa

Zanima me kupovina tv-a Grundig 55vlx7710bp. Cijena je 4374kn i ima 5 god. garancije.
Pa ako netko ima neki koristan savjet i vrijedi li to tih para. Možda što kupiti kao alternativu.

Unaprijed zahvaljujem
Bio je 55" 4L LG s jako dobrim recenzijama za 4600kn na mall.hr neki dan. Sad ga nema, ali vjerojatno ga ima negdje slično.
sholky je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2018., 15:54   #10413
animATrIx
Premium
Moj komp
 
animATrIx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Vukovar-Osijek
Postovi: 491
Citiraj:
Autor ludiboris Pregled postova
Dakle.Ta solucija bi radila na principu:

Skinem neki UHD film od 60+GB na PC.(da , opet radi moje veze skida otprilike 2 - 3 dana , ali nema veze)
Kad se skine , sa desnim klikom miša na taj skinuti film , odaberem opciju pošalji na uređaj - i tamo vidim moj TV.
Jesam to napravio , i film je stvarno automatski prebacilo na TV player.
Ali je užasno , baš užasno štekalo.Baš radi tog što sam vec spomenuo , jer imam internet brzinu koja je ispodprosjecna za danasnje 4k standarde.Nije spora , ali nije ni iznad prosjeka.
Dakle , maksimalno mi skida 500 kb/s , a uploada 80 - 100 kb/s
I kad zelim preko pc-a gledati neke 4k streamove , nemogu jer je prespora veza za to.(full hd ide donekle ok)
Dakle , preostaju mi jedino dvije opcije , ako je to tako kako je sad i ako ništa nemogu u vezi tog ???
Na dvije opcije sam mislio na USB ili neki tv box.
Ukoliko je tako , nije mi bed čekati pola sata do sat da se neki film prebaci na USB.

A inače ovaj box funkcionira na način da ako npr skidam neki film , on se skida automatski na taj box.I isti je spojen u PC i TV istodobno , ili samo u jedno , ovisno kako se želi?

Može malo detaljnije pojašnjenje o boxevima za tv.Jesam gledao par videa i čitao nešto , ali neznam ako mi je promaklo nešto.




p.s. gledao bi direktno sa računala jer imam spojen PC i TV , ali mi je PC malo prestar da originalni UHD sadržaji ne štekaju.

NE.

Pogledaj ovo, mozda pomogne. Brzina tvog interneta nema veze sa brzinom izmedju pc-a i tv-a. pa 100mbit je minimalno brzina lan kablova, ne smije stekati

https://www.youtube.com/watch?v=PH--nXyRM_U
animATrIx je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2018., 21:42   #10414
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
ne kužim kaj oš reć...ovo je niža cijena od svete neđelje...i riječ je o istom TVu kakve veze đe ga kupuje, pa makar i u mesnici
Sretno ti bilo sa kupovinom ovake tehnike u E digital dućanu i nadaj se da nebudeš imao nikakvih problema sa proizvodom jer onda ćeš tek imati problema.
Više je razloga za kupovinu u "SD-u", a jedan od njih je i pouzdanost i uslužnost
Ali svatko bira svoje, jel tak?

Citiraj:
Autor animATrIx Pregled postova
NE.

Pogledaj ovo, mozda pomogne. Brzina tvog interneta nema veze sa brzinom izmedju pc-a i tv-a. pa 100mbit je minimalno brzina lan kablova, ne smije stekati

https://www.youtube.com/watch?v=PH--nXyRM_U
Tenks, ovo radi super.
__________________


RedGreenBlue

Zadnje izmijenjeno od: 2 die 4. 10.02.2018. u 22:30.
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2018., 11:09   #10415
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 795
Treba tu još dodati i 5 godina jamstva koja u E Digital nećeš dobiti...
tascam je online   Reply With Quote
Staro 17.02.2018., 15:27   #10416
ludiboris
digi-media.org
Moj komp
 
ludiboris's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ČK
Postovi: 233
Citiraj:
Autor animATrIx Pregled postova
NE.

Pogledaj ovo, mozda pomogne. Brzina tvog interneta nema veze sa brzinom izmedju pc-a i tv-a. pa 100mbit je minimalno brzina lan kablova, ne smije stekati

https://www.youtube.com/watch?v=PH--nXyRM_U
Radi odlično , hvala.
Ma , imao sam TV spojen preko wirelessa , a nije mi palo na pamet da je u tome caka.
ludiboris je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2018., 22:06   #10417
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Pozdrav, trebao bih par hintova na što da obratim pozornost kod kupnje tva.
Uzeo bi tv do max 4000 - 4500kn. Dijagonalu ne znam ni sam koju, ali vidim u edigitalu da imaju čak i 55'' tv-e do 4500kn.
Zakrivljen zaslon ne treba, neka je smart, 4k, da ima wifi i po mogućnosti lan, usb, hdmi.
Služit će za filmove i serije, bio bi spojen preko hdmi na komp ili wlanom na laptop.
Zadnja stavka je da bi bio montiran na zid, pa me zanima dal se svi daju montirat na nosač.

link

Što je recimo po vama top 3 izbor od prvih 9 tv-a sa ovog linka?

ovaj LG 55UJ6307 UHD mi je top
ili bolje ovaj jeftiniji Philips 50PUS6262/12 UHD SMART

Morat ću još vidit udaljenost uzglavlja kreveta i zida jer je poprilična.
edigital sam uzeo bez razloga, dućan nije bitan..
domina je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2018., 23:01   #10418
Dr. Gogo
aka GOGZ
Moj komp
 
Dr. Gogo's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Makarska
Postovi: 174
Pozdrav trebao bi preporuku za tv led 55 incha? Buzdet cirka nekih 6000kn. Da je 4k itd netreba bit zakrivljena.
__________________


Dr. Gogo je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2018., 10:11   #10419
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
odeš u dućan i pitaš baju koji prodaje TV nek ti da najbolji TV koji ima u dućanu za 5500 kuna.
onda ti on pokaže, a ti kažeš onda nek ti pokaže jedan ispod i jedan iznad tog ranga.
onda upališ te telke i usporediš slike.
onda se zahvališ i kažeš da sad ideš doma čitat o tim telkama i da ćeš se vratit s parama.
onda još jednom dođeš ovdje i napišeš kaj ti se nudi.
onda znalci ovdje kažu što treba.
onda odeš u trgovinu i kupiš TV.
to ti pišem jer ako si u makarskoj možda nemaš tako veliki izbor. isprika ako dolazi u obzir bilo koja trgovina u HR.
PS uzmi u obzir i 60" ako stane - prije ili kasnije sve postane malo.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2018., 12:10   #10420
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Ja sam ti tako slično nešto odabrao.

Prvo sam googlao televizije, i zapikira četri TV-a Phillips 6412 Sony 7005 i 8505(ja mislim) i TCL C70

I igrom slučaja u peveca bila sva tri TV-a jedan do drugog, i pitao radnika da jel mi može spojit isti demo(ja mislim da je bio philipsov) na sve tri telke.

TCL sam pogledao u emezzete i bio je lošiji(na moje oko) od 2000 kn jeftinijeg Samsunga.


Na kraju sam se odlučio za KD-55XE7005 koji ima VA panel(bolje crne, manji kut gledanja).
Ima očajan smart, ako ti je to bitno, ni slučano ga uzimat, ok je za netflix, youtube i screencast i to je to, meni je komp 2 metra od tv-a pa mi je smart nebitan.

Od Philipsa je slika puno bolja, od skupljeg Sonija sa IPS panelom su crne malo bolje al su boje malo lošije.
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 26.02.2018., 10:07   #10421
Hrwoye
Premium
Moj komp
 
Hrwoye's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Čitam maloprije da OLEDima smeta sunce? Radi kao nekakav burn in, koji nije trajan, ali svejedno Kupiš telku od 20k kn i onda moraš zamračivat prostoriju da bi ga gledao. Ima netko iskustava sličnih?

edit: neki lik dobio preporuku proizvođača da preko dana/za vrijeme jakog sunca, pokrije ekran možda izbace seriju OLED pokrivala pa i na tome uberu neku pinku!

Zadnje izmijenjeno od: Hrwoye. 26.02.2018. u 10:26.
Hrwoye je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 10:41   #10422
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
htio bih uzeti 65-icu, pa me zanimaju razmišljanja kolega koji se bolje kuže u televizore, da li je ovo ok uređaj:
https://www.philips.hr/c-p/65PUS6412...-plus-ultra-hd

Ima li što bolje u tom rangu?

Hvala!
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 11:54   #10423
Nevidljivi
Premium
 
Nevidljivi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: Rijeka
Postovi: 51
ja imam 55PUS6412.
mogu ti reci za daljinski koji se cini identican da je opci dojam "Meh"
tipkovnica je "spora" i ako brzo tipkas pola slova ti nece uhvatiti. ( nema backlight pa je po noci neupotrebljiva ) i na kraju je ni ne koristim.
IR je pa nema mikrofon.
i ima senzor na koju stranu je okrenut pa tipke koje su na donjoj strani iskljuci da ih ne stisnes slucajno,
ali u stvarnosti ovo znaci da ga moras relativno pravilno drzati u ruci ( cest ne funkcionira da se izvalis na kaucu i da pod nekim kutom pokusavas koristiti daljinski dok ti ruka visi na rubu )

Za Ambilight sam se ugodno iznenadio i stvarno sam odusevljen

Zadnje izmijenjeno od: Nevidljivi. 28.02.2018. u 13:05.
Nevidljivi je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 13:43   #10424
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 795
Citiraj:
Autor Hrwoye Pregled postova
Čitam maloprije da OLEDima smeta sunce? Radi kao nekakav burn in, koji nije trajan, ali svejedno Kupiš telku od 20k kn i onda moraš zamračivat prostoriju da bi ga gledao. Ima netko iskustava sličnih?

edit: neki lik dobio preporuku proizvođača da preko dana/za vrijeme jakog sunca, pokrije ekran možda izbace seriju OLED pokrivala pa i na tome uberu neku pinku!
Ovo drži vodu kao otprilike kada su trgovci davali preporuke da se ne kupuju plazma televizori jer im zna procuriti plin
tascam je online   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 16:17   #10425
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Ako te baš baš zanima, evo ti pa pogledaj.
Da mi ovaj ne priča koje on razlike vidi ja ih teško skužim, a nikako nema šanse da skužiš ako nemaš ovakav setup.
Ja nevidim apsolutno nikakvu razliku izmedu hdr10 i dv hdr-a ili sam corav.



Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 17:52   #10426
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor Nevidljivi Pregled postova
ja imam 55PUS6412.
mogu ti reci za daljinski koji se cini identican da je opci dojam "Meh"
tipkovnica je "spora" i ako brzo tipkas pola slova ti nece uhvatiti. ( nema backlight pa je po noci neupotrebljiva ) i na kraju je ni ne koristim.
IR je pa nema mikrofon.
i ima senzor na koju stranu je okrenut pa tipke koje su na donjoj strani iskljuci da ih ne stisnes slucajno,
ali u stvarnosti ovo znaci da ga moras relativno pravilno drzati u ruci ( cest ne funkcionira da se izvalis na kaucu i da pod nekim kutom pokusavas koristiti daljinski dok ti ruka visi na rubu )

Za Ambilight sam se ugodno iznenadio i stvarno sam odusevljen
Da li mi možeš reći kakav je tuner na TV-u? Dali je slika dobra?
Kako je mijenjanje programa, da li je brzo? Na tom smart tv-u se može instalirati npr kodi? i kakva je slika npr u filmovima? Jer sam vidio svašta po dućanima, na nekim modelima savršena slika, mirna, dok na drugim onako titra, kao da je na 23 fps-a.
Mislim, nije mali novac, pa ne bih volio uzeti nešto tako skupo i onda biti nezadovoljan...

Hvala!
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 18:01   #10427
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Ovo drži vodu kao otprilike kada su trgovci davali preporuke da se ne kupuju plazma televizori jer im zna procuriti plin
Zapravo dokazi u obliku videa postoje da se zaista dogadja. Tj da se definitivno radi o obrisima svjetlosti koja udara u panel u odredjenom obliku a ne nekom random burn inu. Za sada se nagadja tocno o cemu se radi, ne treba zaboraviti da OLED degradacija ne dolazi samo od radnih sati. Posebno je zanimljivo sto kompenzacijski ciklus dosta popravlja stvar. A LG i Sony su se fino ogradili u manualu.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 11:15   #10428
Nevidljivi
Premium
 
Nevidljivi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: Rijeka
Postovi: 51
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Da li mi možeš reći kakav je tuner na TV-u? Dali je slika dobra?
Kako je mijenjanje programa, da li je brzo? Na tom smart tv-u se može instalirati npr kodi? i kakva je slika npr u filmovima? Jer sam vidio svašta po dućanima, na nekim modelima savršena slika, mirna, dok na drugim onako titra, kao da je na 23 fps-a.
Mislim, nije mali novac, pa ne bih volio uzeti nešto tako skupo i onda biti nezadovoljan...

Hvala!
Tuner sam koristio 1x na 2 min. pa mogu reci samo da "radi" ( slika 576i ne znam ni kako bi mogla biti dobra )
Mijenjanje kanala je "brze" od Grundig koji sam imao prije ali nista posebno ( mogu ti snimiti 10 sec. video i stavit link pa ti procjeni dali ti je brzo ili ne )
Kodi isto kao Tuner, imam ali nisam nikada koristio na Tv-u.
Ono sto koristim je Netflix, Amazon Prime video i Youtube.

Titranje sam bio primjetio na par videa na youtubu ( bio je 4k video sa 60 fps ), dok kod drugih 4k sadrzaja to nije bio problem, bilo druge Yubitu snimke, Netflix ili Amazon )
Problem sam rijesio tako sto sam jednostavno vratio orginal YouTube app ( znaci update youtube-a je stvarao taj problem ) ali sada se ocekuje novi Youtube app pa mozda rijesi problem.
Nevidljivi je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2018., 09:28   #10429
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 795
Odlična cijena ovaj vikend za vrhunski tv

Mislim da ispod ovoga više neće ići:


https://www.ekupi.hr/LG-OLED-TV-OLED...T-1155997.aspx
tascam je online   Reply With Quote
Staro 02.03.2018., 10:20   #10430
Majti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Majti je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2018., 10:24   #10431
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 795
jeftini je, ali pročitaj iskustva kupaca E Digital-a.Znam za slučaj da su reklamaciju neispravnog mobitela (za koji je ovlašteni servis odobrio zamjenu) riješavali skoro godinu dana.
tascam je online   Reply With Quote
Staro 02.03.2018., 18:22   #10432
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor Nevidljivi Pregled postova
Tuner sam koristio 1x na 2 min. pa mogu reci samo da "radi" ( slika 576i ne znam ni kako bi mogla biti dobra )
Mijenjanje kanala je "brze" od Grundig koji sam imao prije ali nista posebno ( mogu ti snimiti 10 sec. video i stavit link pa ti procjeni dali ti je brzo ili ne )
Kodi isto kao Tuner, imam ali nisam nikada koristio na Tv-u.
Ono sto koristim je Netflix, Amazon Prime video i Youtube.

Titranje sam bio primjetio na par videa na youtubu ( bio je 4k video sa 60 fps ), dok kod drugih 4k sadrzaja to nije bio problem, bilo druge Yubitu snimke, Netflix ili Amazon )
Problem sam rijesio tako sto sam jednostavno vratio orginal YouTube app ( znaci update youtube-a je stvarao taj problem ) ali sada se ocekuje novi Youtube app pa mozda rijesi problem.
Zahvaljujem na informacijama. Otišao sam još jednom do dućana i malo me euforija prošla. Lijepi je na DEMO snimci ali čim se pokaže neki "brži" sadrža, vide se boljke 60Hz panela. Pogledao sam malo druge modele i vidio sam model sa 120Hz panelom:
https://www.philips.hr/c-p/55PUS6501...ecise-ultra-hd

Ekran me oduševio i ima ono baš što želim, super smooth sliku. Sad, ako ima neka preporuka od 55 ili 65 inčnog televizora sa 100 ili 120 Hz ekranom, bio bih Vam zahvalan. Vučem prema 65. Samsung, Sony, Panasonic, Philips ili neki drugi, nisam fiksiran na brand. Na kraju krajeva, može i Grundig ali da je slika smooth. Naravno cijena ne bi trebala biti blizu OLED-a, jer bih u tom slučaju ipak išao na OLED. Hvala unaprijed!
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2018., 18:56   #10433
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,358
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 08:53   #10434
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Od ta tri ja bih uzeo lg-a ali bih ti savjetovao da odes ducan i sam pogledas sliku prijekupnje. Ja sam ovih dana prosao dosta ducana i prikaz se dosta razlikuje od modela do modela (cak i istog proizvodjaca) tako da radije odes, potrosis nesto vremena nego da kasnije pozalis kupnju.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 09:35   #10435
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Odlična cijena ovaj vikend za vrhunski tv

Mislim da ispod ovoga više neće ići:


https://www.ekupi.hr/LG-OLED-TV-OLED...T-1155997.aspx
Dok usavrse oled i dok budu bli vladari trzista onda ce to bit to, zasad lcd prednjaci..

A i cijene oleda su jos dost visoke, naravno uz trenutne mane oleda.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 10:37   #10436
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 795
Hahaha nekako sam bio uvjeren da će ovaj post baš tebe "piknuti". , sada za cijenu mid range lcd-a možeš kupiti best buy oled

Ništa nije savršeno pa niti Oled-i , lcd-i još manje
tascam je online   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 11:16   #10437
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
I opjevani OLED pati od tipičnih lcd boljki.
Pokretna rezolucija je i dalje nativno 300

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 14:24   #10438
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Hahaha nekako sam bio uvjeren da će ovaj post baš tebe "piknuti". , sada za cijenu mid range lcd-a možeš kupiti best buy oled

Ništa nije savršeno pa niti Oled-i , lcd-i još manje
Mene? Ja prezadovoljan sa 9005..
A taman dok garancija izađe 2022e,onda bi oledu trebala past cijena i naravno rješavanje nekih mana ili svest na najmanju moguću mjeru, taman će mi onda dobro doć jedan od 65"..
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
I opjevani OLED pati od tipičnih lcd boljki.
Pokretna rezolucija je i dalje nativno 300

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Pa to je tak jasno da oled ima boljki, mislim da ljudi čim čuju za riječ oled, da to znači nešto odlično, besprijekorno i suepriorno spram lcda, mogli bi reći, oled bez mana
Naravno, stvarnost je drukčija..
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 14:31   #10439
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Opet sukobi a gore kolega trazi za savjet i nitko nista

HCS, za sto najvise koristis TV i sa koje udaljenosti. Ovo bi bilo dobro da svatko napise kada trazi generalni savjet ali ionako to nema smisla stavljati u prvi post kada nitko ne cita.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 14:43   #10440
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,358
Telka klasicna ajmo rec + Netlix, udaljenost je cca 3, 3.5m.
Gledah ima i famoznom edigitalu ovaj :
https://edigital.hr/led-televizori/s...evizor-p525555
Sam nisam ziher ima li Tizen.
Kod Grundinga mi je naveci minus sto ima relativno lose smart opcije. Makar gledajuci demo sliku u elipsu, sasvim je solidna.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na