Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 23.07.2016., 09:59   #1
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Liga prvaka i Europska liga...Lige petice 2016/2017

Otvaramo i ovu temu sa malim zakašnjenjem jer su pretkola za LP/EL već počela.
O temi ne treba puno govoriti, sve se zna.

I kao što smo rekli na kraju prošle sezone, akumulacija se prenosi i u ovu sezonu

Uživajte u raspravama.
Brko je offline  
Staro 23.07.2016., 10:15   #2
ExtremePower
Premium
Moj komp
 
ExtremePower's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Moj dom Krapina
Postovi: 246
Ovog tjedna Dinamo se uspio plasirati u 3. pretkolo Lige prvaka.
Nadam se da će za sljedeće tekme Cico posložit momčad kak treba,
ili nebu dobro.
Zahuktali su se i transferi.
Za Juve potpisali Pjaca, Pjanić, Lemina, Dani Alves i na posudbu stigao Benatia.
U United stigli Mkhitaryan, Bailly i Zlatan. Glasine su da će doći i Pogba za bolesnu cifru.
__________________
ExtremePower je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.07.2016., 13:34   #3
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Dortmund je obavio jebački posao ovog ljeta.
Otišli Hummels, Mhitaryan i Gündogan, ali stigli Merino, Mor, Bartra, Rode, Guerreiro, Dembélé, Götze i Schürrle.

Prvi favorit za osvajanje Bundeslige...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 23.07.2016., 13:38   #4
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Juve doveo higuaina za 94mil, kud je otiso ovaj nogomet to je strasno
__________________
mamutarka je online  
Staro 23.07.2016., 13:42   #5
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Vidjeh. Higuaina smatram unatoc dvije dobre sezone malo boljim drvom, ali puno boljim od retarda koji im je do sad bio glavni napadac

Mandzo ce karijeru zavrsiti u Segesti kako je krenuo.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 23.07.2016., 13:52   #6
ExtremePower
Premium
Moj komp
 
ExtremePower's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Moj dom Krapina
Postovi: 246
Čitam i nevjerujem....
Ima li službene potvrde za Higuaina?
__________________
ExtremePower je offline  
Staro 23.07.2016., 14:04   #7
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Sve se zna, Zlatan u Unitedu, možemo diskutirati samo o drugim mjestima na tablicama.
 
Staro 23.07.2016., 15:16   #8
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
94 milijuna eura... ono, sad ak te prodaju za 30 mil eur, znači da si šljuka od igrača.
Strašno.

Jel to znači da bi i Mandžo mogao putem Minhena 1860 ili Basela?
Brko je offline  
Staro 24.07.2016., 17:14   #9
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Jeli Real ima zabranu transfera, sta je s tim uopce?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Staro 24.07.2016., 20:42   #10
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Nema, neznam sta je s tim al nema

Zadnja prava kupovna su im Bale i James prije sto godina, al eto i LP su osvojili bez nekih pojacanja, sumnjam da ce ikog zvucnog dovodit
__________________
mamutarka je online  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.07.2016., 23:54   #11
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Biti će zabrane, ali nakon ljeta, trenutno je suspendirana zbog žalbenog roka.

Što se pojačanja tiče, ovisi što se smatra pod "prava kupovina", jer je klupa krcata sa igračima, ali koliko sam primjetio ono što su ovog ljeta obavili nije loše.

Npr. vratia se Šime iz Juventusa, kojeg ne treba posebno spominjati pošto ga traži pola PL-a:



Vratili su sa posudbe Marca Asensia:



Ovu gol mašinu imaju u B momčadi, spremnu uskočiti u prvu ekipu u bilo kojem trenutku:



Ovog Paragvajca su nabavili nedavno za B momčad ... kažu Aguero junior, ali vidjet ćemo



Vratio se i Coentrao sa posudbe iz Monaca, samo da ga zdravlje posluži i biti će solidna rezerva Marcelu. Nedavno je par vrlo dobrih mladih igrača otišlo na posudbe po raznim GER/SPA klubovima, ali to je ionako ulaganje za idućih 2-3g.

Još samo da se igrači poput Kovačića, Jamesa i Isca malo trgnu ... kraljevima nebi bilo kraja
dh41400 je offline  
Staro 25.07.2016., 10:56   #12
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Držim fige za naše klubove da ostanu na kraju sezone na 15. mjestu što garantira dva kluba u kvalifikacijama za LP. Za sada smo preskočili Rumunje, nadam se za koju godinu i Grke. što je malo teže ali nije neostvarivo.
Vezano za transfere, ništa novoga, drago mi je da Real nije nikoga prodao ali i da nije nikog doveo, iskreno ne znam, osim Hazarda, tko bi bio baš pravo pojačanje. Možda Pogba umjesto Kroosa ali i to je nategnuto. Sviđa mi se što je Dinamo uzeo Leškovića, trebali su i Močinića kad je bilo ono s Ademijem.
Drugi klubovi me ne zanimaju, osim Šahtara ali tamo je sve po starom
burmuz je offline  
Staro 26.07.2016., 09:05   #13
ExtremePower
Premium
Moj komp
 
ExtremePower's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Moj dom Krapina
Postovi: 246
Danas prijateljska utakmica Juve-Tottenham 12h,
a navečer 3. pretkolo Dinamo-Dinamo Tbilisi 20.45h.
__________________
ExtremePower je offline  
Staro 26.07.2016., 10:24   #14
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Pa ,ja bih pokušao dovesti Payeta,ako je ikako moguće.Prodat Kovu i Isca i to bi financijski bilo to.Treba nam neki kreativac naprijed jer Hames previše varira,a Isco nije taj nivo.Ostatak momčadi je ionako super!Sada imamo Moratu kao špicu,Benzema u rezervi (mada mislim da bude obratno ali nema veze).
Sve ostalo za 5.
Hala!!!
Btw,jel zna tko gdje se danas može gledat Domžale-West Ham?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 26.07.2016., 11:14   #15
ExtremePower
Premium
Moj komp
 
ExtremePower's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Moj dom Krapina
Postovi: 246
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Btw,jel zna tko gdje se danas može gledat Domžale-West Ham?
Sportklub 3 četvrtak 20.45h live
__________________
ExtremePower je offline  
Staro 26.07.2016., 13:54   #16
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Sada imamo Moratu kao špicu,Benzema u rezervi (mada mislim da bude obratno ali nema veze).
Jok, biće 4-4-2 a.k.a. duo fantastikus protiv Emerijevog PSG-a u čet (1:30h)

Ronalda nema do daljnjega, a Bale ... ganja loptice na godišnjem
dh41400 je offline  
Staro 26.07.2016., 16:38   #17
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Pa ,ja bih pokušao dovesti Payeta,ako je ikako moguće.Prodat Kovu i Isca i to bi financijski bilo to.Treba nam neki kreativac naprijed jer Hames previše varira,a Isco nije taj nivo.Ostatak momčadi je ionako super!Sada imamo Moratu kao špicu,Benzema u rezervi (mada mislim da bude obratno ali nema veze).
Sve ostalo za 5.
Hala!!!
Btw,jel zna tko gdje se danas može gledat Domžale-West Ham?
ma pusti Payeta west hamu, šta ti je
Jedino koga su trebali dovesti je bio Kante i to im je velika šteta što je chelsea upao. I šteta im je što nisu doveli Matuidija kad mu je bilo ostalo 6mj ugovora(mislim da je to bilo prošle godine)Jedino im ostaje uzeti Moussu Sissoka koji ionak nema šta radit u championshipu. I nadam se da će Morata ostati i to bi bilo to. Pogba mi je nekako ajd ako baš hoće trošit ali imaju sasvim solidne zamjene za Modrića i Kroosa.
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline  
Staro 26.07.2016., 18:45   #18
ExtremePower
Premium
Moj komp
 
ExtremePower's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Moj dom Krapina
Postovi: 246
Službena potvrda Higuain u Juveu.
Ugovor na 5 godina. Transfer 90 milja.
Izvrsna prošla sezona, ali mislim da ne vrijedi toliko.
__________________
ExtremePower je offline  
Staro 26.07.2016., 19:05   #19
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Izvrsna sezona, no njega cu uvijek pamtiti kao igraca koji podbaci i promasi nemoguce kad je najvaznije. Vise puta ponovio u raznim klubovima i reprezentaciji.

90mil je bolesna cifra, i tesko je komentrati vise takve cifre. Samo je ovdje cudo sto to nije real/barca/englezi, vec juve koji nije bas poznat po razbacivanju...
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 26.07.2016., 21:41   #20
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
uh sto je coric namjestio golcinu, uzasnih 20minuta i onda odlicnih 25, bravo za dinamo
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 26.07.2016., 22:56   #21
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Bravo Extreme,super vijest!
Da dh ,ti govoriš za superkup,ja generalno za sezonu.
Mislim da nam je potreban kreativni vezni,vi spominjete samo destruktivce,kakvog već imamo u Casemiru.Niti ja ne bi Pogbu ,precjenjen ako ide za 120 milja.
Ali ok,niti ja ne želim da se West Ham oklaštri,ali kako Bile traži nove igrače,mislim da je i on svjestan da ne bude zadržao Payeta.Ako uspije ,sa Bacom bi bili lijepo posložena momčad za sezonu.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 26.07.2016., 23:19   #22
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Imamo 5 kreativnih veznih, šta će ti više a destruktivca imaš jednog i neka se ozlijedi bit će panika.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Staro 27.07.2016., 00:02   #23
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Ma kakav payet pa nije on mladić vise, ok da ima extra dobru sezonu i sigurno da je sad u formi zivota, al treba ipak gledati na buducnost, pogotovo real..za par godina ce puno toga trebat mijenjat, zato sad treba ulagat u nove mlade igrace, i sretan dam da Pogba tu nije vise u igri, jebes ti igraca koji blicne potezom svakih par tekmi, nema konstantu a dali bi za njega basnoslovne pare koje su smiješne
__________________
mamutarka je online  
Staro 27.07.2016., 00:04   #24
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Izvrsna sezona, no njega cu uvijek pamtiti kao igraca koji podbaci i promasi nemoguce kad je najvaznije. Vise puta ponovio u raznim klubovima i reprezentaciji.

90mil je bolesna cifra, i tesko je komentrati vise takve cifre. Samo je ovdje cudo sto to nije real/barca/englezi, vec juve koji nije bas poznat po razbacivanju...
Kažu u Juveu da im je dosta sprdnje, hoćeju pokazati ko je glavni u Italiji

90 milja ne vrijedi argentinac, pa da su ne znam kakve cijene na tržištu ... čovječe, pa lik ima 29g i vjerojatno mu je ovo bio vrhunac karijere.

Mnogi se čude zašto ga je Real prodao, ali dobar dio ljudi jako dobro zna zašto

Morata je npr. dijametralna suprotnost njemu, ne zabija toliko u ligi, ali ga zato ućera (ili asistira) Realu i Bayernu skoro svaki put.

Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
uh sto je coric namjestio golcinu, uzasnih 20minuta i onda odlicnih 25, bravo za dinamo
Jao gledam ga sa sjevera i mislim si koje je to drvo, prespavao je dobar dio utakmice, ali ajd asistirao je nekako. Inače trabali su ih pregaziti k'o plitak potok od toliko šansi, a oni se muče s njima kao da su Atletico. Gruzijci pogubljeni po terenu veći dio utakmice, puno prometa, a zarada slaba.

Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Bravo Extreme,super vijest!
Da dh ,ti govoriš za superkup,ja generalno za sezonu.
Mislim da nam je potreban kreativni vezni,vi spominjete samo destruktivce,kakvog već imamo u Casemiru.Niti ja ne bi Pogbu ,precjenjen ako ide za 120 milja.
Bez Casemira, Real jedino može moliti svevišnjeg za nekakve ozbiljnije domete. A on skoro svaku tekmu zaradi karton ... svako malo suspenzija ili ozljeda ako uleti onako na glavu kako on zna

Btw Pogba ti ide za 140-145M zbog "Rajola taxes", a onda još 65M za igračevu neto plaću idućih 5 godina na koje ide 100% poreza (tj. 50% na 130M koliko će novi klub plaćati). To ti je ladnih 270M € u idućih 5g
Citiraj:
Ali ok,niti ja ne želim da se West Ham oklaštri,ali kako Bile traži nove igrače,mislim da je i on svjestan da ne bude zadržao Payeta.Ako uspije ,sa Bacom bi bili lijepo posložena momčad za sezonu.
Neka zadrže Paju i uzmu Hamesa, eto ih u LP. Sada kada se u PL-u vrti dvostruka para nego prijašnjih godina barem lova ne bi trebala biti problem
dh41400 je offline  
Staro 27.07.2016., 10:27   #25
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Kažu u Juveu da im je dosta sprdnje, hoćeju pokazati ko je glavni u Italiji

90 milja ne vrijedi argentinac, pa da su ne znam kakve cijene na tržištu ... čovječe, pa lik ima 29g i vjerojatno mu je ovo bio vrhunac karijere.

Mnogi se čude zašto ga je Real prodao, ali dobar dio ljudi jako dobro zna zašto

Morata je npr. dijametralna suprotnost njemu, ne zabija toliko u ligi, ali ga zato ućera (ili asistira) Realu i Bayernu skoro svaki put.


Jao gledam ga sa sjevera i mislim si koje je to drvo, prespavao je dobar dio utakmice, ali ajd asistirao je nekako. Inače trabali su ih pregaziti k'o plitak potok od toliko šansi, a oni se muče s njima kao da su Atletico. Gruzijci pogubljeni po terenu veći dio utakmice, puno prometa, a zarada slaba.


Bez Casemira, Real jedino može moliti svevišnjeg za nekakve ozbiljnije domete. A on skoro svaku tekmu zaradi karton ... svako malo suspenzija ili ozljeda ako uleti onako na glavu kako on zna

Btw Pogba ti ide za 140-145M zbog "Rajola taxes", a onda još 65M za igračevu neto plaću idućih 5 godina na koje ide 100% poreza (tj. 50% na 130M koliko će novi klub plaćati). To ti je ladnih 270M € u idućih 5g
Neka zadrže Paju i uzmu Hamesa, eto ih u LP. Sada kada se u PL-u vrti dvostruka para nego prijašnjih godina barem lova ne bi trebala biti problem
Kojih 5 ,Mirko?Modrića i Kroosa ne računaj jer igraju više defanzivne vezne,kao i Kazo.Modrić ima po sezoni par asistencija zbilja lijepih,kao i golova,Kroos gotovo ništa.
Imaš Isca i Hamesa,koji bi trebali dodavati Ronaldu i Baleu,a koliko su lani asistencija imali? 5 ukupno?
Kovu neću ni navoditi jer nema potrebe.
Nama treba igrač koji će imati 20 i više po sezoni,koji iz drugog plana može bitio opasan po gol konstantno,ono pravi ofenzivni vezni,a Payet je zbilja to.Em što ima ponajbolji slobodnjak na svijetu.
Ali dobro,neka ostane Biletu,kažem,samo Barca se pojačava ,a mi opet slabo.
A Pogba bude sigurno otišao.Kako čitam on čeka da ga zove Real jer bi mu pasalo doći kod Francuske kolonije.Zato još ništa od Uniteda.A otišao bude zasigurno,jer ne bi Juve iskešao 90 milijuna za Higuaina,da ne misli zaraditi na Pogbi.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 27.07.2016., 10:46   #26
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Payet sa svojim slobodnjacima ne bi pomogao Realu ni malo, tako da ti to i nije neki plus
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 27.07.2016., 11:03   #27
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
@emil

Osvojili smo LP, za ligu su nam 2 boda falila, kup necu ni spominjat, zasto ista mijenjat u toj ekipi osim panjine Benzeme za kojeg imamo sad zamjenu?

Ako ti osvojiš LP a kreativci ti imaju po 5-6 asistencija zaboli te, igra funkcionira i trofej je tu.
__________________
Hala Madrid!

Zadnje izmijenjeno od: Mirkopoter. 27.07.2016. u 11:15.
Mirkopoter je offline  
Staro 27.07.2016., 11:16   #28
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Najjače pojačanje je produženi Ronaldov ugovor. A Andre Gomeša neću ni komentirati, kakvo je taj igrač pojačenje pobogu, rang Coentraa....
Tko može igrati umjesto BBC-a a da nije iz Barcelone. Nitko. Eventualno kao zamjena nekakav Hazard....
Morata je dobar igrač, prije mi nije sjedao ali je stvarno ok napadač.
Gdje bi Payet točno igrao? Eventualno kao vezni igrač ali je dosta spor s loptom kao i Isco. Znanje nije upitno. Na krilu, koje mu je prirodna pozicija nema što tražiti. Eventualno da prodaju nekakve Vasquezove i takve levate pa da onda dobije 20 min.
burmuz je offline  
Staro 27.07.2016., 14:37   #29
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Ma slažem se da smo osvojili Lp,ali uvijek može bolje.Ne možete poreći da je bilo dosta rupa u momčadi tokom sezone i da je Real štucao upravo iz prevelikog jaza između Modrića i Kroosa i ove trojice naprijed,što su protivnici jačeg ranga znali iskoristiti.Falio nam je naprijed igrač koji će stati na loptu kada je frka ,a ne ju vratiti nazad,kako je bilo praksa lani.Tu sam mislio da u sredinu romba uleti netko kao Payet,netko tko zna odigrati dupli pas i probiti obranu.
Dobro,kaj se tiće napada zadovoljan sam,sve su nam pozicije više manje ok,samo me bode ta jedna ekstra klasa u sredini jer je Modrić okružen većinom igračima koji dodaju njemu nazad loptu ili ide naprijed u bunar!
Ma može i Hazard,samo da je takav tip igrača.

Btw,danas u pola 2 izjutra Real-Psg,Arena 1!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 27.07.2016., 15:26   #30
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Ma slažem se da smo osvojili Lp,ali uvijek može bolje.Ne možete poreći da je bilo dosta rupa u momčadi tokom sezone i da je Real štucao upravo iz prevelikog jaza između Modrića i Kroosa i ove trojice naprijed,što su protivnici jačeg ranga znali iskoristiti.Falio nam je naprijed igrač koji će stati na loptu kada je frka ,a ne ju vratiti nazad,kako je bilo praksa lani.Tu sam mislio da u sredinu romba uleti netko kao Payet,netko tko zna odigrati dupli pas i probiti obranu.
Dobro,kaj se tiće napada zadovoljan sam,sve su nam pozicije više manje ok,samo me bode ta jedna ekstra klasa u sredini jer je Modrić okružen većinom igračima koji dodaju njemu nazad loptu ili ide naprijed u bunar!
Ma može i Hazard,samo da je takav tip igrača.

Btw,danas u pola 2 izjutra Real-Psg,Arena 1!
Jesi napao na tog Payeta, dobar je ali isto kao i Vardy, jedna dobra sezona ništa ne znači. James ti je isti tip igrača i nema mjesta u prvih 11.
__________________
Hala Madrid!

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 27.07.2016. u 18:08.
Mirkopoter je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na