Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.07.2012., 12:03   #1141
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
BTW, samo da ih pohvalim kako su iz Karlovca zbrisali nakon 11 mjeseci poslovnica prazna i čista, ali ni riječi o tome kao da odlaze. Kolega je bio kod njih, naručio je nekakav HDD i rekao mu je lik da će roba doći za 7 dana, a oni za 3 dana ispraznili dućan

Suma sumarum, u Karlovcu su propali Ve-Mil, HGspot i sada Links i svi ponajviše zbog - lokacije. Vemulj i Links su tražili CENTAR grada, a nisu o tome pitali nas Karlovčance. CENTAR je ujedno i stara gradska jezgra u kojoj nema prometovanja automobila niti parkinga, a najbliži legalni je 500m udaljen.

OK, nije baš prodajno iskustvo šnjimi, ali eto, čisto da se zna
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2012., 15:58   #1142
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
BTW, samo da ih pohvalim kako su iz Karlovca zbrisali nakon 11 mjeseci poslovnica prazna i čista, ali ni riječi o tome kao da odlaze. Kolega je bio kod njih, naručio je nekakav HDD i rekao mu je lik da će roba doći za 7 dana, a oni za 3 dana ispraznili dućan

Suma sumarum, u Karlovcu su propali Ve-Mil, HGspot i sada Links i svi ponajviše zbog - lokacije. Vemulj i Links su tražili CENTAR grada, a nisu o tome pitali nas Karlovčance. CENTAR je ujedno i stara gradska jezgra u kojoj nema prometovanja automobila niti parkinga, a najbliži legalni je 500m udaljen.

OK, nije baš prodajno iskustvo šnjimi, ali eto, čisto da se zna
Baš gledam i nema karlovca na popisu,dosta sam potrošio kod njih...bili su ok,šteta kaj su otišli.
Moguće da je kriva lokacija ali u Karlovcu je Comel dosta jak i na dobroj je lokaciji.
sapunko_HR je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2012., 17:02   #1143
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor sapunko_HR Pregled postova
Baš gledam i nema karlovca na popisu,dosta sam potrošio kod njih...bili su ok,šteta kaj su otišli.
Moguće da je kriva lokacija ali u Karlovcu je Comel dosta jak i na dobroj je lokaciji.
Nisu se pokrivali. Nije ni Comel više toliko jak, koliko je Karlovac informatički nenapredan, u smislu da se kupuju nove mašine ili laptopi.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 22:52   #1144
real01
Registered User
Moj komp
 
real01's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 83
Bijah u potrazi za monitorom, prvo se namjerio u Ronis Čk (najbliže), htio ja Della 2142, a prodavač meni:
To je skupi monitor, i nažalost, čak i da ga ovdje imam, ne mogu vam ga prikopčati za test da vidite kakvu ima sliku!
Ja:
Odem do Linksa Vž:
- Dobar dan, oću isprobati monitor taj i taj.
- Nema problema, odmah prikopčam, evo, natipkajte tekst u Wordu, prosurfajte netom, pogledajte slike, namjestite si postavke kako želite, spojim koji drugi ako želite....

Prodavač me većinu vremena pustio samog, rekao mi je: E, sad su najmjerodavnije samo vaše oči, zaboravite na sve karakteristike i specifikacije o kojima ste čitali po netu...

I tako isprobao ja tri monitora, ubocnuo Philipsa (24" 241P4QPYES), hvala i doviđenja...
real01 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2012., 11:58   #1145
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Evo jedna loseg iskustva sa linksom. Htio sam kupiti wdtv live kod njih, ali nije ga bilo u Osijeku ni na centrali. Prodavač mi kaže doći će u petak a dan kad sam otišao kod njih bio je ponedeljak rekoh ok nazovem vas u četvrtak da provjerim ili u petak. Dođe petak naravno wd nije došao kao nemaju na centrali pa nemogu ništa čekaju novu pošiljku ja upitam prodavača da li si mogu poslati iz druge poslovnice, bilo ih je u vinkovcima i drugim mjestima, on meni na to kaže ne premali je iznos. Dođe sljedeća srijeda nazovem ih da li je došlo kažu nije. Već sam lagano bio iznerviran sa svime i ništa idem dalje pogledat tko ima. Kad pogledam slučajno na linksov web a cijena 100kn veća i raspoređeno po svim trgovinama. Na kraju nazvo ADM uplatio odmah lovu oni odmah poslali i došlo drugi dan i uštedio 130kn. Nakon nekoliko dana vidim akcija u linksu wdtv na akciji 800kn tj prvobitna cijena koja je i bila kod njih. Nakon ovoga su mi se zgadili.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2012., 13:16   #1146
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Evo jedna loseg iskustva sa linksom. Htio sam kupiti wdtv live kod njih, ali nije ga bilo u Osijeku ni na centrali. Prodavač mi kaže doći će u petak a dan kad sam otišao kod njih bio je ponedeljak rekoh ok nazovem vas u četvrtak da provjerim ili u petak. Dođe petak naravno wd nije došao kao nemaju na centrali pa nemogu ništa čekaju novu pošiljku ja upitam prodavača da li si mogu poslati iz druge poslovnice, bilo ih je u vinkovcima i drugim mjestima, on meni na to kaže ne premali je iznos. Dođe sljedeća srijeda nazovem ih da li je došlo kažu nije. Već sam lagano bio iznerviran sa svime i ništa idem dalje pogledat tko ima. Kad pogledam slučajno na linksov web a cijena 100kn veća i raspoređeno po svim trgovinama. Na kraju nazvo ADM uplatio odmah lovu oni odmah poslali i došlo drugi dan i uštedio 130kn. Nakon nekoliko dana vidim akcija u linksu wdtv na akciji 800kn tj prvobitna cijena koja je i bila kod njih. Nakon ovoga su mi se zgadili.
links je poznat po većim cijenama od ostalih, ne znam što je tu čudno. Iskreno, za muljanja takva nisam znao da su u stanju. Ovi "mali" šopovi su fakat uzeli primat, ali jedino što puno artikala iz asortimana nemaju za odma, već za dan-dva, što i nije loše ako nije kakva preša
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2012., 17:38   #1147
sa20
Premium
Moj komp
 
sa20's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 199
Ja imam pozitivno iskustvo sa linksom u vž. Neki dan sam išao kupiti nove komponente za komp i tip tamo je jako kulturan i uslužan. Još mi je i preporučio neke stvari koje su bile jeftinije od planiranog, a vraćao sam se i nekoliko puta taj dan jer nisam prvo imao adapter da spojim monitor u grafičku pa kasnije i molex za napajanje i svaki put mi je pomogao bez problema čak i rekao gdje ima tih molexa za kupiti jer nije bilo kod njih, tako da pohvale za links vž

Zadnje izmijenjeno od: sa20. 08.09.2012. u 16:02.
sa20 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2012., 15:23   #1148
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
hmmm čudno.
Vikend akcija, vrijedi do nedjelje navečer i maknuli cijenu 600kn i piše 740kn.
http://www.links.hr/artikl-052.607.150
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2012., 15:55   #1149
asibulj
Misanthrope
Moj komp
 
asibulj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Neumünster
Postovi: 568
http://www.links.hr/?option=homepage...insert_stats=1

Može biti čak da je rasprodano a ništa te ne košta rezervirati ako si naumio kupiti.
__________________
x230
asibulj je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2012., 23:40   #1150
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
Apsolutno svaka cast i pohvala Linksu na izvrsno odradjenom servisnom procesu.

Riknula grafa, odnio je prosli ponedjeljak, danas dobio zamjensku.

Jako ljubazni i pristupacni. Sve 5. Svaka cast! Keep it up! \o/
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 11:50   #1151
23-D
Premium
Moj komp
 
23-D's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 272
Ajd da i ja napišem koju o Linksu ponukan jučerašnjim opažanjem.
Inače kod njih kupujem već nekoliko godina i stvarno sam zadovoljan.
OK dečki, susretljivi. Brza usluga. Nikada problema sa njima.

ALI, jučer sam opazio jednu stvar koja mi je digla živac.

Pratim već mjesec dana CoolerMaster Silencio 550 jer ga planiram uzeti.
Cijena: 619kn
Bio u linksu prije 10 dana da ga malo pogledam kakva je izrada. Za sada sve 5.
Čak sam rekao dečku da ga ne uzimam još nego me samo zanima izrada. Nije mu bio problem raspakirati da pogledam. Stvarno usluga za 10.

Dođem ja sinoć u links po neku antenicu i bacim oko na kućišta....
KAD ONO: SILENCIO 550... 689kn????
WTF, znači logika govori za 10ak dana vjerojatno ide na akciju, pretpostavljam na 619kn.....
a baš sam se nadao da ću ga ubost za kojih 550
23-D je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 11:55   #1152
lolofuxy
Premium
 
lolofuxy's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,319
Malo OT.

Taj case je išao za 500 kn jedno vrijeme, a realno vrijedi 400. Po cijeni od 689 kn ga nebi preporučio ni najgorem neprijatelju.

Dosta loš odabir zbog očajnog protoka zraka i bučnih ventilatora, rađe traži polovni Fractal R3 ili ako plačaš na kartice strpi se da dođe R4 ako već gađaš na takva kućišta.

Dat ćeš koju kunu više, ali ćeš biti zadovoljan kupnjom i nećeš požaliti nijednu lipu koju si dao za njega.
lolofuxy je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 12:12   #1153
23-D
Premium
Moj komp
 
23-D's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 272
Ma i ovih 619 mi je već kuna više
Planirao sam kejs 450-550kn....a ovog sam odabrao zbog dizajna i silent varijante....
Temperature mi nisu problem, a imam silent mašinu i samo mi još kućište fali.

BTW, njegovi ventovi bi odmah išli u prodaju jer imam svoje nexuse a za cpu mi je u dolasku TY150.

I da...na links sam osuđen (iako sam stvarno zadovoljan) jer je "jedini" dućan u Puli a da mogu beskamatno na 6 rata.

E da.....R3 je otpao zbog previše rupa za ventove na plafonu.....tražim kejs koji je bez gornjih rupa, a i bočnu izbjegavam
23-D je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 12:22   #1154
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ak se nevaram, dobiješ poklopce za te sve rupe
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 12:42   #1155
lolofuxy
Premium
 
lolofuxy's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,319
Šteta, jedino dobro je kaj imaš zamjenske ventove.

Ne varaš se Pupo,sve rupe su zamaskirane poklopcima koji su s druge strane podstavljeni sa spužvom pa dodatno prigušuju glasnoću kištre, a i sprečavaju prašinu. Osobno ih imam sve gore i neprimjetni su.
lolofuxy je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 12:45   #1156
23-D
Premium
Moj komp
 
23-D's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 272
E ovo mi je nova informacija.....tnx
23-D je offline