Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.09.2008., 20:27   #151
Cali
H2TB
Moj komp
 
Cali's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 363
kupio sam neki dan T220. imam i 930bf. mogu reći da su boje nešto izraženije, ali je i backlight izraženiji, pogotovo u donjem desnom kutu.

monitor sasvim u redu, makar bih volio da je backlight manje izražen.

po pitanju panela, moj je samsung. servisni meni postoji, dolazi se do njega tako da se kontrast i svjetlina postave na 0 i onda se 5 sekundi drži source dugme.
Cali je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2008., 09:03   #152
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Poz ekipa.

Ovako uzimam napokon novi 22" LCD, budget je 1650kn za cash je max koliko mogu izdvojiti, jer mi nece nista od penzije ostati .
Moze iz biilo koje firme jer cu narucivati online.

Pa ako imate kakve preporuke slobodno napisite.
Crash009 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.09.2008., 12:45   #153
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
jedino mi ovo pad na pamet
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 00:20   #154
ivanb
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sukošan
Postovi: 214
Zanima me kod tih monitora, taj kontrast, da li je neka razlika ako ima 8000:1 i 20000:1. I te panele, dali u linksu imaju orginal samsungove panele? Ja imam ovaj LCD od 17" Samsung i dobar je, ali ocu nesto veci monitor, pa neznam koji, ima tu dosta odgovora i različitih mišljenja. Ajde ovo gore malo bolje objasnite, taj kontrast, da li to što znači, i što je najvažnije gledati kod kupnje monitora.
ivanb je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 01:24   #155
kagjes
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zgb
Postovi: 94
Citiraj:
Autor Crash009 Pregled postova
Poz ekipa.

Ovako uzimam napokon novi 22" LCD, budget je 1650kn za cash je max koliko mogu izdvojiti, jer mi nece nista od penzije ostati .
Moze iz biilo koje firme jer cu narucivati online.

Pa ako imate kakve preporuke slobodno napisite.
ja sam ti danas bio u links u dojmio me se jedan lg. ima cisto finu sliku, nema backlight bleedinga i oke je ergonomija. bio je nekih 1.6k
kagjes je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 01:27   #156
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
L222WS možda?Meni se učinio OK danas u pevecu.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 12:52   #157
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Narucio sam danas u hg spota 2232BW, i zna li itko koji su paneli u ovoj zadnjoj njihovoj posiljci tog modela?
HAL 9001 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 13:06   #158
kagjes
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zgb
Postovi: 94
ta spika s panelima je totalno tupava.

dok sam gledo monitore u linsku, doso neki lik me ispitivat koja je matrica u t220ki. nisam znao pa smo otvorili onaj tvornicki meni da pogledamo. cim se lik uvjerio da je samsungova, odma je otiso do kase i ubo monitor.

a ono, t220 je uvjerljivo najgori model koji sam vidio vec dugo vremena. prvo ergonomija mu je katastrofa (tilt samo nazad, nemre naprijed), ona odvratna crvena pri dnu sto stalno svijetli, i konkretno izlozeni model je imao prilicno izrazen backlight bleeding, uzasan plavi spektar i izrazito naginjanje prema crvenom.
al eto, bitno da je samsung matrica pa makar ju stavili na govno
kagjes je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 13:46   #159
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor kagjes Pregled postova
ta spika s panelima je totalno tupava.

dok sam gledo monitore u linsku, doso neki lik me ispitivat koja je matrica u t220ki. nisam znao pa smo otvorili onaj tvornicki meni da pogledamo. cim se lik uvjerio da je samsungova, odma je otiso do kase i ubo monitor.

a ono, t220 je uvjerljivo najgori model koji sam vidio vec dugo vremena. prvo ergonomija mu je katastrofa (tilt samo nazad, nemre naprijed), ona odvratna crvena pri dnu sto stalno svijetli, i konkretno izlozeni model je imao prilicno izrazen backlight bleeding, uzasan plavi spektar i izrazito naginjanje prema crvenom.
al eto, bitno da je samsung matrica pa makar ju stavili na govno
Tebi je sve tupavo.. Ajde šta po tebi valja? Prosvijetli nas
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 13:53   #160
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Taj T220 se neče baš proslaviti, bolje uzeti 2232BW i uštediti si par sto kuna.
Bravo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.09.2008., 13:58   #161
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Zanimljivo,meni je u pevecu T220 jučer bio među boljima,bolji i od 2232.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 13:59   #162
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Zanimljivo,meni je u pevecu T220 jučer bio među boljima,bolji i od 2232.
Baš i ja danas gledao 2232 al u vemilu u supernovoj i nekak mi se učinio manji od T220 , al ovo mislim ozbiljno! Nemam nikave zamjerke u slici sa T220, jest da mi je prvi lcd monitor, al opet.... ..
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 15:47   #163
kagjes
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zgb
Postovi: 94
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Tebi je sve tupavo.. Ajde šta po tebi valja? Prosvijetli nas
kao sto rekoh gore, lg koji sam spominjao je po kvaliteti slike i opcem dojmu ostavio puno ugodniji utisak na mene od tog flashy shita od samsunga.
inace doma imam 2232bw, dobio sam CMO matricu i ta dominacija plave boje mi je bila prosto zapanjujuca, nesto preodvratno. nakon stelanja jos uvijek je bilo idiotskih odstupanja (tipa naginjanje u zeleni spektar kod sivih na svijetloj strani a u crveni na tamnoj), uzasan bleeding i slicne sheme.
ovaj t220 koji sam vidio u linksu me totalno podsjeca na to samo sto taj ode sav u crveno, ukljucujuci i kucsite. kao sto sam rekao prije, ljepse mi je djelovao LGov model, koji je usput bio jeftiniji.

i inace, oke, ukusi su razliciti, al to nametljivo crveno svjetlo pri dnu ekrana je totalna katastrofa. ne znam kakve ljudi vole sve monitore, al sam skuzio par stvari nakon sto sam se izjebo sam ovim 2232.

1. ergonomija JEST bitna. tojest, ako ti nemozes podici ekran da ti bude sa svojim gornjim rubom u horizonalnom polozaju sa ocima, ocekuj da ces se uhvatit nemali broj puta pogrbljen kako skiljis u ekran, kvazITmodo da tako skujem.

2. backlight bleed se da naviknut, ali kad ga nema itekakav je uzitak.

3. mozda neki ljudi stalno bulje u ekran pod nekim kutom i pod nikojim drugim, ili budu u samo jednom polozaju za racunalom. ja ne. mogu cak reci da u toj fotelji pred racunalom provedem uvjerljivo najvise vremena u danu posto sam programer. vertikalna osjetljivost TN matrica je prosto odvratna i itekako zamjetna. oke je za igre i za uredski posao, al ja se nemali put nadjem zavaljen kako promatram neki video ili cisto piljim u tablice, ili remote desktop i lose je. osim ako ne prilagodim ekran. prelos je taj osjecaj da moras drzat glavu na odredjenoj nadmorskoj visini da nebi izgubio neke detalje, ili moras gledat odozgo.

4. crna ne samo da je losa, vec je podlozna i onoj odvratnoj refleksiji gdje odjedanput dobijes glossy plohe dok gledas neku mracnu scenu.

u konacnici sam dosta frustriran stanjem na trzistu i cinjenicom da je nemoguce naci pristojan monitor od 22", a jos vise cinjenicom da samsung, kao jedan od najvecih proizvodjaca, nema ni jedan tn 22 model podesiv po visini. vjerovatno cu ici sa 24 inca della, al to je opet druga prica....

isto tako je IZUZETNO lose sto mos platit neki monitor 2500 kuna i zavrsit sa corkom koji je losiji od modela koji dodje 1000 kuna manje, i to ne samo po pikselima nego po matrici, bleedingu, svemu. to JE FAKIN NEVJEROVATNO.
kagjes je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 19:27   #164
Mad ID
Premium
 
Mad ID's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 309
Citiraj:
Autor kagjes Pregled postova
ta spika s panelima je totalno tupava.

dok sam gledo monitore u linsku, doso neki lik me ispitivat koja je matrica u t220ki. nisam znao pa smo otvorili onaj tvornicki meni da pogledamo. cim se lik uvjerio da je samsungova, odma je otiso do kase i ubo monitor.

a ono, t220 je uvjerljivo najgori model koji sam vidio vec dugo vremena. prvo ergonomija mu je katastrofa (tilt samo nazad, nemre naprijed), ona odvratna crvena pri dnu sto stalno svijetli, i konkretno izlozeni model je imao prilicno izrazen backlight bleeding, uzasan plavi spektar i izrazito naginjanje prema crvenom.
al eto, bitno da je samsung matrica pa makar ju stavili na govno
Hmm pa u linsku monitori opce nisu spojeni, samo su izlozeni. Mislim vrti se neka glupost preko analognog sučelja i nekog razdjelnika..i svi monitori bez ikakvog podesavanja. Tak da ovo kaj velis ne vrijedi nist U Linksu je moguce gledati iskljucivo izgled, a T220 je najruzniji hebemu kad ce neki dobar monitor
Mad ID je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 19:36   #165
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Evo danas sam bio u Osijeku po zamzunga 2243NW.
Još ga nisam spojio, no ako nekoga zanima napisem nekakav mali osvrt kad mi dodje grafa. Trenutno sam po 13245 put na 2Mb
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 20:03   #166
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor kagjes Pregled postova
kao sto rekoh gore, lg koji sam spominjao je po kvaliteti slike i opcem dojmu ostavio puno ugodniji utisak na mene od tog flashy shita od samsunga.
inace doma imam 2232bw, dobio sam CMO matricu i ta dominacija plave boje mi je bila prosto zapanjujuca, nesto preodvratno. nakon stelanja jos uvijek je bilo idiotskih odstupanja (tipa naginjanje u zeleni spektar kod sivih na svijetloj strani a u crveni na tamnoj), uzasan bleeding i slicne sheme.
ovaj t220 koji sam vidio u linksu me totalno podsjeca na to samo sto taj ode sav u crveno, ukljucujuci i kucsite. kao sto sam rekao prije, ljepse mi je djelovao LGov model, koji je usput bio jeftiniji.

i inace, oke, ukusi su razliciti, al to nametljivo crveno svjetlo pri dnu ekrana je totalna katastrofa. ne znam kakve ljudi vole sve monitore, al sam skuzio par stvari nakon sto sam se izjebo sam ovim 2232.

1. ergonomija JEST bitna. tojest, ako ti nemozes podici ekran da ti bude sa svojim gornjim rubom u horizonalnom polozaju sa ocima, ocekuj da ces se uhvatit nemali broj puta pogrbljen kako skiljis u ekran, kvazITmodo da tako skujem.

2. backlight bleed se da naviknut, ali kad ga nema itekakav je uzitak.

3. mozda neki ljudi stalno bulje u ekran pod nekim kutom i pod nikojim drugim, ili budu u samo jednom polozaju za racunalom. ja ne. mogu cak reci da u toj fotelji pred racunalom provedem uvjerljivo najvise vremena u danu posto sam programer. vertikalna osjetljivost TN matrica je prosto odvratna i itekako zamjetna. oke je za igre i za uredski posao, al ja se nemali put nadjem zavaljen kako promatram neki video ili cisto piljim u tablice, ili remote desktop i lose je. osim ako ne prilagodim ekran. prelos je taj osjecaj da moras drzat glavu na odredjenoj nadmorskoj visini da nebi izgubio neke detalje, ili moras gledat odozgo.

4. crna ne samo da je losa, vec je podlozna i onoj odvratnoj refleksiji gdje odjedanput dobijes glossy plohe dok gledas neku mracnu scenu.

u konacnici sam dosta frustriran stanjem na trzistu i cinjenicom da je nemoguce naci pristojan monitor od 22", a jos vise cinjenicom da samsung, kao jedan od najvecih proizvodjaca, nema ni jedan tn 22 model podesiv po visini. vjerovatno cu ici sa 24 inca della, al to je opet druga prica....

isto tako je IZUZETNO lose sto mos platit neki monitor 2500 kuna i zavrsit sa corkom koji je losiji od modela koji dodje 1000 kuna manje, i to ne samo po pikselima nego po matrici, bleedingu, svemu. to JE FAKIN NEVJEROVATNO.
hahaha potpisujem
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2008., 00:34   #167
kagjes
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zgb
Postovi: 94
Citiraj:
Autor Mad ID Pregled postova
Hmm pa u linsku monitori opce nisu spojeni, samo su izlozeni. Mislim vrti se neka glupost preko analognog sučelja i nekog razdjelnika..i svi monitori bez ikakvog podesavanja. Tak da ovo kaj velis ne vrijedi nist U Linksu je moguce gledati iskljucivo izgled, a T220 je najruzniji hebemu kad ce neki dobar monitor
ovak.
na vecini testova imas vjernost boja za kalibriran i za nekalibriran monitor. difoltne postavke nekog monitora su ono sto ce 90% korisnika na kraju gledat i po cemu ce sudit. druga stvar, ako si kompanija ne moze dat truda i nastelat te proklete setinze da po difoltu dolaze barem priblizno tocno, to je po meni VELIKO sranje. stoga smatram onaj difolt sto gledas jednako vrijednim kao i nastelane vrijednosti.
drugo, posto su svi monitori spojeni na isti razdjeljnik i imaju jednak izvor signala, opet se moze radit komparacija barem po prikazu boja i vjernosti prikaza, a backlight nema nikakve veze sa ulaznim signalom. dakle da se barem nesto zaklucit iz onog iz linksa. normalno da necu gledat ostrinu ili sta ti ja znam, ali komparativna usporedba donekle vrijedi.


meni u biti u cijeloj stvari nije jasno zasto ti sto prodaju monitore ne idu na foru sa yieldovima kao sto se radi s procesorima. dakle, ako je slabija matrica ili ako ima bad piksel, daj ga za nizu cijenu stavi neku oznaku, ako je suprotno malo vecu premiju gotovo. znam da njih boli kita u konacnici za nas, al ono, ja bi to zakonom uredio. dosta rondanja s moje strane.
kagjes je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2008., 01:13   #168
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor Crash009 Pregled postova
Evo danas sam bio u Osijeku po zamzunga 2243NW.
Još ga nisam spojio, no ako nekoga zanima napisem nekakav mali osvrt kad mi dodje grafa. Trenutno sam po 13245 put na 2Mb
pa kaj nisi ti naručio 2232bw , ovaj 2243nw ti nema digitalni ulaz, to valjda znaš.....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2008., 18:28   #169
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Evo stigao mi danas 2232bw kupljen u Hg spotu u Sibeniku.Dao mi je lik prije kupnje, da provjerim koji je panel i dobio sam orginal samsung.Nema mrtvih pixela slika je u redu.Jedino sam malo primjetio probijanje pozadinskog osvjetljenja, i to po rubovima samo na potpuno crnoj slici.Nije mi jasno kako da ga najbolje podesim, i da li trebam da skinem koji profil za njega i ako netko moze reci odakle.Znam da je vec negdje bilo na forumu ,ali iskreno boli me glava od gledanja u njega i nemam volje traziti.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2008., 19:41   #170
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
pa kaj nisi ti naručio 2232bw , ovaj 2243nw ti nema digitalni ulaz, to valjda znaš.....
Ma znam, no dosao tamo i lik me zajebo, rekoh mu da mi rezervira BW, a on se zahebo i rezervirao NW. Pa ono kad sam vec napravio 60km do Osijeka necu se vracati praznih ruku

Uglavnom za sada ne mogu nista reci zbog grafe. Radi mi na 1280x1024 vise nejde.
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2008., 23:55   #171
Katango boy
Registered User
 
Katango boy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Slatina, Croatia
Postovi: 6
Evo planiram uskoro u kupovinu pa sam si malo dao truda pogledati šaroliku ponudu 22" monitora. S obzirom da se nešt naročito nerazumijem, obratio sam se prijatelju koji se donekle kuži u te stvari pa mi je preporučio ViewSonic VX2240w, dok se meni osobno svidio Asus VW222U čisto s dizajnerske strane.
1) Što mislite koji je od ova dva monitora bolji?
2) Koliko su ovi monitori dobri u odnosu na Samsungove T220 i 2232bw?
Katango boy je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2008., 00:16   #172
Katango boy
Registered User
 
Katango boy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Slatina, Croatia
Postovi: 6
Ako bi ostavili po strani (po meni marketinški trik) kontrast 20000:1 i dizajnersku stranu samsungovih modela, zanima me koliko modeli nude svojom kvalitetom slike u odnosu na gore navedene modele Asusa i ViewSonic-a. Hvala!
Katango boy je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2008., 12:29   #173
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Asusa i Viewsonica nisam vidio ,a mogu reci da mi je T220 ruzan do bola(zenskast,pederski...).Svoj sam platio 1699 kn i ne zalim ni kune. Monitor ima stvarno dobru sliku i meni je osobno jako ljep.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2008., 05:00   #174
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
A jebiga, meni je recimo ta dizajnerska serija u kojoj je Samsac 2232 najruznija u povijesti, odvratno mi ju je gledati i samo zbog toga je nisam uzeo. Vise mi se svidja vulgaris oblik ala 245 serija, mljac.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2008., 12:42   #175
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Nesto bih upitao.Zadovoljan sam slikom u potpunosti na ovom modelu ,a samo sam primjetio na bijeloj podlozi u gornjem desnom kutu da je bijela malo tamnija kao da tu osvijetljenje nije istog inteziteteta, kao na ostatku ekrana.Zanima me da li je to uobicajeno kod tn matrica i ovog modela.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2008., 14:15   #176
Ludy
Banned
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 204
moze dva pitanja, koja je nativna rezolucija 22'' monitora? i oce bit slika sj.ebana ak recimo u cod 4 stavim na 22'' monitoru 1280x1024 rezu? thx.
Ludy je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2008., 14:30   #177
m4x
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 579
Citiraj:
Autor Ludy Pregled postova
moze dva pitanja, koja je nativna rezolucija 22'' monitora? i oce bit slika sj.ebana ak recimo u cod 4 stavim na 22'' monitoru 1280x1024 rezu? thx.
lcd monitori su savršeni pri nativnoj rezoluciji i svako spuštanje ako je moguće rezultira lošom slikom
na 22" monitoru najbolje izgleda rezolucija 1680*1050,i uglavnom su u trgovinama svi 22" monitori na toj rezoluciji

vidim da pljujete po svakom monitoru i svakome je njegov najbolji
većina 22" TN monitora je dobra i 2232 i t220,i 2253... samo treba gledat da je original samsung
m4x je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2008., 15:03   #178
Ludy
Banned
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 204
pa kako tocno je to slika losija ako se spusti na nizu rezu naglasavam u igrama..
Ludy je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2008., 13:40   #179
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Ima li itko da odgovori na moje pitanje.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2008., 13:45   #180
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Crash009 Pregled postova
Ma znam, no dosao tamo i lik me zajebo, rekoh mu da mi rezervira BW, a on se zahebo i rezervirao NW. Pa ono kad sam vec napravio 60km do Osijeka necu se vracati praznih ruku

Uglavnom za sada ne mogu nista reci zbog grafe. Radi mi na 1280x1024 vise nejde.
Eh da ti je 4mb model,priznaj.
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na