Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Intel
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.10.2020., 22:09   #3811
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Imaš već diljem neta procurene rezultate kojekakvih testiranja za Rocket Lake, tak da nisu moje pretpostavke. Isto tak su već i Zen 3 brojke vani.

Da, spominju dvoznamenkasti IPC skok za Rocket Lake u odnosu na orginalni Skylake, a to baš i nije nekak impresivno.
Ali povećanje IPC-a za dvoznamenkasti iznos + visoki taktovi - bude intel opet nenadmašan u gamingu.

A mislim da je to ono što većinu ovdje zanima.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2020., 22:11   #3812
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Je, tak izgleda, samo je problem kaj sad i AMD sa Zen 3 ima konja za tu gaming trku i mjesecima prije budu imali proizvod na tržištu. Inače bi Intel prošel bez brige.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.10.2020., 22:21   #3813
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Bude zanimljivo, no vidjet ćemo za par dana Zen 3 gaming.

OFF...

Ako ZEN 3 rasturi u gamingu, budu opet pojedinci pokrenuli priče o tjeskobi i nerazumljivom odrastanju...
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2020., 09:47   #3814
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Idu do daske, pokušavaju sklopiti dvije najbolje stvari što imaju trenutno - 14nm node (prednost clock i yieldovi naspram 10nm), te arhitekturu (tiger lake backportan na 14nm). Potrošnju, temperature i broj jezgri (8 max) su odavno bacili kroz prozor kao stavku, odnosno nešto s čim mogu konkirirati

U teoriji to može biti dovoljno za "gaming krunu", no ostaje vidjeti koliko će biti praktičan, ako bude skup i ridikulozan za hladiti ne mora značiti da će se prodavati. Na kraju krajeva nisu ni i9 9900K i i9 10900K
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2020., 11:28   #3815
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Nema veze, kad je Intel u pitanju ne pita se koliko se grije i koliko troši .
Bit će opet all-core OC 5+ GHz s preko 250 W.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2020., 16:03   #3816
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Ukoliko imate vremena i volja bacite pogled na linkove u nastavku, gdje Dr. Ian Cutress na svojem JubiTo kanalu u detalje prolazi i analizira nedavna Intel i AMD financijska izvješća, te se u svemu tome osvrće na trenutne i buduće probleme s kojima se Intel suočava. Intelov najveći problem je da čak ni u ovakvim situacijama nisu u stanju, ponajprije sami sebi, a onda i dioničarima priznati da više nisu najbolji i da je konkurencija itetak pristuna, danas više, nego ikad. Imali su pad od 35% u njima jako bitnom Data Center tržišnom segmentu, a za sve su okrivili COVID-19, dok je AMD u istom periodu za isto tržište zabilježil rekordne zarade. U prijevodu, Intel ne želi jasno reći da im konkurencija otima dio slasnog kolača.

Nadalje, za razilku od AMD-a, na čelu Intela je ekonomist i financijaš koji jednostavno nije ni blizu tehničkoj potkovanosti kakvu ima Lisa Su i to se jako lijepo vidjelo i čulo na razgovoru s analitičarima, kad su Bob Swan i društvo krenuli s pričanjem čistih gluposti na temu (bezbrižnog) prebacivanja na TSMC-ove proizvodne procese.

Nema ništa bezbrižno u tom procesu, niti su TSMC i Intel mašinerije kompatibilne na tom nivou da je cijela stvar čisti copy-paste kakvim se nastojala prikazati u razgovoru s analitičarima. Ovo kaj sad izvode s Rocket Lake modelima, je identična stvar kakvu smo gledali prije 15 godina s prvim Conroe primjercima - prerađena mobilna arhitektura za desktop - i prošlo je samo tako, a AMD nije znal kaj ih je snašlo dobro desetljeće poslije. Nažalost vremena su se promijenila, ali Intel i dalje pokušava iste recepte za novonastale situacije, mada su im glavni kuhari odavno napustili kuhinju.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2020., 16:29   #3817
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Ukoliko imate vremena i volja bacite pogled na linkove u nastavku, gdje Dr. Ian Cutress na svojem JubiTo kanalu u detalje prolazi i analizira nedavna Intel i AMD financijska izvješća, te se u svemu tome osvrće na trenutne i buduće probleme s kojima se Intel suočava. Intelov najveći problem je da čak ni u ovakvim situacijama nisu u stanju, ponajprije sami sebi, a onda i dioničarima priznati da više nisu najbolji i da je konkurencija itetak pristuna, danas više, nego ikad. Imali su pad od 35% u njima jako bitnom Data Center tržišnom segmentu, a za sve su okrivili COVID-19, dok je AMD u istom periodu za isto tržište zabilježil rekordne zarade. U prijevodu, Intel ne želi jasno reći da im konkurencija otima dio slasnog kolača.

Nadalje, za razilku od AMD-a, na čelu Intela je ekonomist i financijaš koji jednostavno nije ni blizu tehničkoj potkovanosti kakvu ima Lisa Su i to se jako lijepo vidjelo i čulo na razgovoru s analitičarima, kad su Bob Swan i društvo krenuli s pričanjem čistih gluposti na temu (bezbrižnog) prebacivanja na TSMC-ove proizvodne procese.

Nema ništa bezbrižno u tom procesu, niti su TSMC i Intel mašinerije kompatibilne na tom nivou da je cijela stvar čisti copy-paste kakvim se nastojala prikazati u razgovoru s analitičarima. Ovo kaj sad izvode s Rocket Lake modelima, je identična stvar kakvu smo gledali prije 15 godina s prvim Conroe primjercima - prerađena mobilna arhitektura za desktop - i prošlo je samo tako, a AMD nije znal kaj ih je snašlo dobro desetljeće poslije. Nažalost vremena su se promijenila, ali Intel i dalje pokušava iste recepte za novonastale situacije, mada su im glavni kuhari odavno napustili kuhinju.
Jako dobro rezimirano kolega
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2020., 19:27   #3818
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,429
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Ukoliko imate vremena i volja bacite pogled na linkove u nastavku, gdje Dr. Ian Cutress na svojem JubiTo kanalu u detalje prolazi i analizira nedavna Intel i AMD financijska izvješća, te se u svemu tome osvrće na trenutne i buduće probleme s kojima se Intel suočava. Intelov najveći problem je da čak ni u ovakvim situacijama nisu u stanju, ponajprije sami sebi, a onda i dioničarima priznati da više nisu najbolji i da je konkurencija itetak pristuna, danas više, nego ikad. Imali su pad od 35% u njima jako bitnom Data Center tržišnom segmentu, a za sve su okrivili COVID-19, dok je AMD u istom periodu za isto tržište zabilježil rekordne zarade. U prijevodu, Intel ne želi jasno reći da im konkurencija otima dio slasnog kolača.

Nadalje, za razilku od AMD-a, na čelu Intela je ekonomist i financijaš koji jednostavno nije ni blizu tehničkoj potkovanosti kakvu ima Lisa Su i to se jako lijepo vidjelo i čulo na razgovoru s analitičarima, kad su Bob Swan i društvo krenuli s pričanjem čistih gluposti na temu (bezbrižnog) prebacivanja na TSMC-ove proizvodne procese.

Nema ništa bezbrižno u tom procesu, niti su TSMC i Intel mašinerije kompatibilne na tom nivou da je cijela stvar čisti copy-paste kakvim se nastojala prikazati u razgovoru s analitičarima. Ovo kaj sad izvode s Rocket Lake modelima, je identična stvar kakvu smo gledali prije 15 godina s prvim Conroe primjercima - prerađena mobilna arhitektura za desktop - i prošlo je samo tako, a AMD nije znal kaj ih je snašlo dobro desetljeće poslije. Nažalost vremena su se promijenila, ali Intel i dalje pokušava iste recepte za novonastale situacije, mada su im glavni kuhari odavno napustili kuhinju.
Ali što nisu i ti mobilni zapravo bili PIII arhitektura?
Tu se uvijek sjetim ASUSice i malog adaptera sa coolerom, pa se na njega kači Pentium M i onda to sve skupa na desktop matičnu.
Odlično se OC-a, i ako se dobro sjećam bio je poprilično blizu A64, ako ne i brži. Imao je frend to, meni je bilo preskupo, a i tada sam imao već A64 3500+.

__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 31.10.2020. u 19:36.
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2020., 19:33   #3819
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Da, u pitanju je bila iteracija P6 arhitekture, koja se između ostalog (is)koristila za Pentium Pro, Pentium M i Pentium III. Kak god se okrene, jako dobro je ispalo za Conroe i Core 2 Duo.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2020., 19:35   #3820
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
Jesu, P4 je bio netburst i kao takav promasaj
MAHER je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.10.2020., 19:38   #3821
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Je i zato sad opet posežu za dobrim starim receptima, pošto je orginalni 10nm Ice Lake opći jad, ali zato Tiger Lake nije, mada opet čak ni to nije dosta za novi AMD.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2020., 19:54   #3822
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Taj 8 core Rocket Lake će trošiti više nego threadripper lol, a još ga kombinirati sa 3080 pa možeš ulicu grijati.
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2020., 13:13   #3823
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
TSMC and Intel partnering in Arizona?
Citiraj:
After months of back and forth TSMC finally announced plans to build a fab in Arizona. The announcement was not made in the press or on the most recent investor call but on LinkedIn. A sign of the times I guess but since they need to hire a bunch of semiconductor people it was more than appropriate. The question is why? TSMC can build fabs in partnership with the Taiwanese Government for pennies on the dollar which is in fact one of the reasons why TSMC is the dominant semiconductor foundry. TSMC did build a leading edge fab in China to better relations with the Chinese Government but spying was a serious problem so TSMC has slowed that effort and now has extensive security protocols in place which is for the greater good of TSMC, absolutely.

Arizona is Intel’s home court so is it a coincidence that TSMC is landing there? Another coincidence, Intel is discussing outsourcing designs to a foundry, a decision to be made by the end of the year according to Intel CEO Bob Swan. Samsung is in the running for the Intel outsourcing gig which was fortified by an Intel executive giving a keynote at the Samsung Foundry day last week. Or maybe that was just part of what Bob Swan said about Intel working closer with the semiconductor ecosystem? Given AMD’s recent moves, TSMC holds all of the outsourcing cards so Intel should keep this negotiation at the utmost professional level, my opinion.
Izvor: SemiWiki
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2020., 16:06   #3824
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Morali su krenuti na to inace bi ih Trump stavio na ban listu zbog bliskih veza s Kinom. To je jos pocelo prosle godine, a ocito se u novinama prikazivao samo pritisak US vlade na TSMC ne i kako TSMC reagira na to.

Jedan od razloga sto sam ulozio u njih jer se vidi da od ekonomske, znaju voditi i dobru politicku bitku te ce samo rasti u buducnosti.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2020., 17:09   #3825
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ma ne može ih banirat jer ogromne američke tvrtke ovise o tsmc (apple, nvidia, amd, qualcomm), baniranje bi bilo kao pucanje u vlastitu nogu. Također nisu iz komunističke Kine, pa tretman nije isti

Ovo s SAD-om je vjerojatno zbog suradnje s Intelom u budućnosti.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2020., 17:44   #3826
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
IMHO, TSMC ih (Intel i političare) vrti oko malog prsta, a Intel sad više nema izbora, nego pristati na kaj god ovi nude.

Novi FAB u Arizoni započinje s gradnjom 2021., a konkretna proizvodnja (čega već i u kojem god kapacitetu) kreće tek 2024.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2020., 17:11   #3827
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
Sto mislite, kolike su sanse za Rocket Lake Pentiuma 4/4 za oko 50$?

i3 mi ne treba, al opet ne zelim u 2020/21 kupovat dvojezgreni procesor (G6400) iako bi mi vjerojatno bio dovoljan.
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2020., 20:38   #3828
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Trebao ti i3 ili ne, ali je to jedina 4c opcija za blizu 500 kn (npr 9100f)
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2020., 06:44   #3829
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2020., 18:41   #3830
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Jel` moguće da je Core i3-10100F, procesor od 600 kn, potpuno u rangu najboljih intela i AMD-a pri 4K rezoluciji?

https://www.techpowerup.com/review/a...-5900x/18.html
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2020., 18:47   #3831
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,429
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Jel` moguće da je Core i3-10100F, procesor od 600 kn, potpuno u rangu najboljih intela i AMD-a pri 4K rezoluciji?

https://www.techpowerup.com/review/a...-5900x/18.html
Na 4k su skoro svi tu negdje...GPU bottleneck.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2020., 18:52   #3832
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Aha, to je onda razlog.

Thx
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2020., 10:46   #3833
picajzla0707
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Zadar
Postovi: 309
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Aha, to je onda razlog.

Thx
pa i nije
10100f je i na 1080p po tom testu na 7% razlike, dakle 'tu negdje'

https://www.techpowerup.com/review/a...-5900x/16.html
picajzla0707 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2020., 16:13   #3834
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
TSMC board approves Arizona manufacturing expansion
Citiraj:
Important as it is, the fab won't be restricted to the production of 5nm semiconductors on US soil, there will also be an R&D division in Arizona, which is expected to draw on the pool of local talent and liase closely with other leading semiconductor businesses in the area. Some TSMC partners which supply materials to its Taiwan-based facilities are also preparing to make a move over to Arizona, which will bring further benefits to the US industrial landscape and state jobs market. Arizona is said to have a plentiful water supply and cheap power rates, as well as being strong in green energy production. While the total investment estimated to be required to raise the plant and make it fully operational is approx US$12 billion, TSMC's board of directors has just approved the first contribution to the project, a sum of US$3.5 billion.
Intel launches Xe-LP server GPU: First product is H3C’s Quad GPU XG310 for Cloud Gaming
Citiraj:
It is virtually identical to the DG1 that was unveiled barely two weeks ago. That is to say that it’s essentially a discrete version of Tiger Lake’s integrated GPU, offering 96 EUs and 24 ROPs, and bound to a 128-bit LPDDR4X memory bus. The one notable difference here is that while DG1 laptop implementations are all using 4GB of VRAM (thus far), Intel expects Server GPU installations to get 8GB per GPU. The pathfinder product for the Server GPU, the XG310 is a quad GPU card aimed specifically at the Android game streaming market. The card offers 8GB of LPDDR4X per GPU, for a total of 32GB of on-board VRAM. Meanwhile connectivity is provided via a PCIe 3.0 x16 connection, which from the looks of the card is being fed into a PLX PCIe switch before being distributed out to the individual GPUs.
Izvor: Hexus.net i AnandTech
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2020., 19:22   #3835
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,429
Intel opet prodaje.
Da li je to dobro ili nije, ne znam.

EDIT: BTW ne znam gdje da puknem, ne znam koliko ko prati, ali ovaj prvi Apple-ov pokušaj sa ARM-om (M1) izgleda vrlo vrlo obećavajuće.

Ispada da kada je nešto optimizirano za to čudo, može konkurirat Intelu i AMD-u.
A zašto ovdje?
Pa jer je ovo još jedan udarac Intelu koji je sada izgubio jednog velikog kupca.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2020., 19:33   #3836
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Intel bude s nofcima od prodaje vrlo vjerojatno napravili još jedan tzv. buyback svojih dionica, a kaj se tiče Apple M1 ARM čipa - ono kaj smo već pričali diljem ovakvih tema - AMD nije jedini problem s kojim se Intel trenutno suočava.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2020., 19:33   #3837
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Intel claims victory in mobile performance: AMD gimps on battery-powered laptop
Citiraj:
Intel held a virtual event last week to basically plead their case that AMD Ryzen laptops are gimping on battery-powered performance compared to their own offerings. They basically promote that Intel Tiger Lake notebooks deliver better plugged/unplugged performance than AMD Ryzen systems... And they also were suggesting to reviewers that they do their notebook benchmarking in an unplugged state or otherwise test both modes. Most of you have probably never heard of MobileMark 18, and I hadn’t either, and it turns out that this is a benchmark from BapCo, one of Intel’s satellite benchmark companies. So Intel basically gave themselves this 50% win. Furthermore, battery life is not measured with an actual benchmark, but is based on nothing more than the battery size, which is obviously a very misleading way to show battery life.


Izvor: Ryan Shrout (1 - 2)
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2020., 00:47   #3838
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ryana i BapCo je Škot (adoredtv) rastavio na proste faktore, ko beba zvečku Još dok je bio u pcperu

Ovaj je mutio vodu još dok je bio u Pcper kao neovisan novinar jel, a radio whitepapere za Intel, te kasnije se pokazalo sve po uputama intela (koji će benchmarci biti prvi na stranici i sl.)

Inače baš sam malo bacio oko na pcper, srozali se jako po gledanosti na yt (za čitanost ne znam), mada ima tamo velikih stručnjaka (Josh Walrath)

Inače intel u ofenzivi

Exclusive: Intel’s Highly Anticipated Rocket Lake CPUs Will Land In March 2021 And Be Backwards Compatible With Z490 Motherboards
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2020., 01:41   #3839
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,159
PcPer je odlican sad vise nego prije ,svi su sponzorirani makar kroz revju hw koje im firme salju bio to vas omiljeni stevo do ljinusa taj ne hajda nista i prima sve

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2020., 08:09   #3840
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Ma ovaj Ryan Shrout je spodoba samo takva - ajde prodal si se i sve super, ali nakon svega i dalje plasira(ti) ovakve pizdarije kao ozbiljan materijal za recenziranje. Kaj se PC Perspectivea tiče, oni su jedni od rijetkih old-school portala gdje pisana riječ vrijedi više od bilo kakvih YouTube pregleda. Ryan Shrout ih je svojim odlaskom mislil sjebati, jer je frajer kakav i je - pokupil sve svoje i ostatak ekipe je moral skoro, pa ispočetka krenuti. Tak da lik je govno samo takvo. Linus, MKBHD, Unbox Therapy, JayzTwoCents i sl. su (bar meni) u rangu Delimano + TopShop tzv. infomercial pizdarija, tak da se uopće ne doživljavaju kao netko ko ima bilo kakav kredibilitet, jer ono kaj veliš - primaju sve, dokle god ide. Heavy Metal Steve, a i australska verzija su ipak liga za sebe, mada čupavi Steve zna s vremena na vrijeme dramiti oko nečega u promilima kaj je bitno samo njemu i njegovoj mački.

Na temu Intela i novih stvari koje pripremaju - dokle god je Ryan Shrout zadužen za prezentacije, a Raja Koduri za tehničku izvedbu - nemaju brige, jer sve ide po planu.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na