Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 23.05.2008., 13:22   #1
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Problemi i iskustva s hardveraj.hr

Iskustvo: Uzeo sam gotovu konfiguraciju + monitor + periferija (pod moj komp)
Pozitivno: *Velika susretljivost, entuzijazam i brzi odgovori na mail *Pošto sam izvršio uplatu drugi dan je monitor stavljen na akciju, ponudu su ispravili s akcijskom cijenom (na njihov prijedlog). *Zbog nekih problema sa matičnom dobio sam drugu (jaču) na njihov trošak. * po zahtjevu rade OC *popust za članove PCE

Negativno: Da ne bi bilo sve pozitivno, pod negativno mogu staviti isporuku koja je kasnila - problem sa carinom (sve u svemu ništa strašno- još su novi treba malo vremena da se uigraju)

Zaključak: Sve u svemu kad se sve zbroji moja preporuka
MIK je offline  
Staro 02.07.2008., 09:58   #2
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Iskustva sa Hardveraj-em

Eto, možda potaknem s ovim threadom čovjeka da mi konačno neš pošalje.

Dakle, naručio sam Xilence anti-vibracijska guma za napajanje 12.05.2008. Guma dođe 18kn. Ništa strašno. Ponudu sam platio 15.05.2008. I prođe 10 dana od dana uplate (uzeo sam u obzir da čovjek ima probleme na carini pa rekoh nije bed), al robe, a ni glasa od beshtye. Čekam do 31.05. šaljem mail i dalje ništa, roba je još na carini, al ok. Otvara shop pa ima dosta usputnih problema.

Šaljem mail 16.06. pa 25.6. i velim nek mi da u zamjenu filter za 92mm vent. Dođe 16kn, i nije bitno. Samo nek ga pošalje. Kaže Beshtya da će mi ga poslati i da dolazi sigurno u ponedjeljak. Danas je srijeda i sad neznam na koji ponedjeljak je mislio.

Ponavljam još jednom, nije mi do tih 18kn. Al barem reci dal imaš ili nemaš, dal je došlo ili nije. Dal uopće možeš isporučiti ili ne. Da ja čekam za glupu gumu mjesec i po dana je malo šugavo. Neznam kakav je slučaj sa skupljim komonentama, al ako je tako izgubit ćeš puno klijenata.

Nadam se da sam te malo potaknuo ovim postom.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline  
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 02.07.2008., 10:05   #3
DjedMraz
Chile
Moj komp
 
DjedMraz's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Destination Unknown
Postovi: 370
Tebi svako malo neki problem sa on line shopovima , zvijezde ti nisu naklonjene
Moj savjet od sada sve sta uzimas -> na ruke u 4 oka :P
__________________
___________________
DjedMraz je offline  
Staro 02.07.2008., 10:10   #4
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Matt Pregled postova
Eto, možda potaknem s ovim threadom čovjeka da mi konačno neš pošalje.

Dakle, naručio sam Xilence anti-vibracijska guma za napajanje 12.05.2008. Guma dođe 18kn. Ništa strašno. Ponudu sam platio 15.05.2008. I prođe 10 dana od dana uplate (uzeo sam u obzir da čovjek ima probleme na carini pa rekoh nije bed), al robe, a ni glasa od beshtye. Čekam do 31.05. šaljem mail i dalje ništa, roba je još na carini, al ok. Otvara shop pa ima dosta usputnih problema.

Šaljem mail 16.06. pa 25.6. i velim nek mi da u zamjenu filter za 92mm vent. Dođe 16kn, i nije bitno. Samo nek ga pošalje. Kaže Beshtya da će mi ga poslati i da dolazi sigurno u ponedjeljak. Danas je srijeda i sad neznam na koji ponedjeljak je mislio.

Ponavljam još jednom, nije mi do tih 18kn. Al barem reci dal imaš ili nemaš, dal je došlo ili nije. Dal uopće možeš isporučiti ili ne. Da ja čekam za glupu gumu mjesec i po dana je malo šugavo. Neznam kakav je slučaj sa skupljim komonentama, al ako je tako izgubit ćeš puno klijenata.

Nadam se da sam te malo potaknuo ovim postom.
Mogao bi doslovno izmjeniti to što kupuješ i staviti Lian Li A06B kućište i eto istog posta od mene, al doslovno istog. Mjesec i pol dana...

Šteta.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline  
Staro 02.07.2008., 10:18   #5
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Citiraj:
Autor DjedMraz Pregled postova
Tebi svako malo neki problem sa on line shopovima , zvijezde ti nisu naklonjene
Moj savjet od sada sve sta uzimas -> na ruke u 4 oka :P
Izgleda da nisu Al eto, sad sam bio oprezniji. 18kn pa da vidimo kak će ići
Izgleda da ipak nisam jedini
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline  
Staro 02.07.2008., 10:22   #6
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Bestiji očito treba čovjek na carini i to što prije.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline  
Staro 02.07.2008., 10:30   #7
Pippincro
Premium
Moj komp
 
Pippincro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 616
Citiraj:
Autor Matt Pregled postova
Izgleda da ipak nisam jedini
Definitivno nisi, pisao sam podugi post na ovu temu ali slucajno sam ugasio firefox

kasnije dodje ovdje edit:
Pippincro je offline  
Staro 02.07.2008., 10:35   #8
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
I meni rami dolaze mjesec dana...
IcyTexx je offline  
Staro 02.07.2008., 11:03   #9
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
...samo se nadam da hardveraj neće završit kao i borg,maxmodus.....ali kako je krenulo
SetH je online  
Staro 02.07.2008., 11:09   #10
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Citiraj:
Autor seth Pregled postova
...samo se nadam da hardveraj neće završit kao i borg,maxmodus.....ali kako je krenulo

Šteta za borg. Lik mi je donosio komponente ko čevape. Nazovem, dostavi za par sati i platim mu na vratima.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.07.2008., 13:33   #11
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Ja sam narucio Disk, fangillove, i silikonske vijke za ventove. HDD i grill-ove sam cekao skoro 2 tjedna, a vijci jos ni dan danas nisu stigli. Poslao sam vise PM-ova i ne odgovara. Jos mi nije poslao ni racun
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline  
Staro 02.07.2008., 13:38   #12
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
šteta...

moglo je ovo biti jako dobro za nas "drugacije" od drugih
Crash009 je offline  
Staro 02.07.2008., 13:59   #13
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
ja sam narucivao par puta i nikad problema, placam pouzećem i nakon narudžbe dođe za par dana ( 2-3 dana)
nick praskaton je offline  
Staro 03.07.2008., 08:20   #14
Beshtya
Premium
 
Beshtya's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: 'di me 'oće...
Postovi: 406
Citiraj:
Autor pipe Pregled postova
Ja sam narucio Disk, fangillove, i silikonske vijke za ventove. HDD i grill-ove sam cekao skoro 2 tjedna, a vijci jos ni dan danas nisu stigli. Poslao sam vise PM-ova i ne odgovara. Jos mi nije poslao ni racun
obzirom da sam sa Mattom na PM riješio pitanje a bluzeru pokušavamo naći alternativu da više ne čeka samo tu da pipe tebi odgovorim-račun sam ti poslao na mail ali očito je opet bio neki problem sa mailom...na PM-ove ti inače odgovaram uvijek (možda ne odmah istu večer ali ti odgovorim)-diskovi su kasnili kod uvoznika i to sam nekoliko puta ponovio.nije ih imao nitko u ZG pa smo dogovorili da ti i disk i grillove pošaljem zajedno-...vijci i gume od Xilencea nisu stigli u prvoj pošiljci i tu ne mogu ništa nažalost...a što se generalno tiče čekanja narudžbi sa prve pošiljke o toj pošiljci je stvarno već puno rečeno-nije Vaša krivnja ali sam se stvarno potrudio biti max korektan prema svakome baš radi strpljenja na tim prvim narudžbama-ako se netko smatra zakinut žao mi je...neka mi se javi na PM. Eto da sam mogao bilo što napraviti i požuriti na prvoj pošiljci napravio bih to vjerujte.

Ice Demon-nismo li mi prvotno dogovorili da ćeš uzeti rame i VGA na testiranje zajedno??
__________________
www.hardveraj.hr

Zadnje izmijenjeno od: Beshtya. 03.07.2008. u 08:35.
Beshtya je offline  
Staro 03.07.2008., 09:28   #15
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Koji cmizdravci, plačete bezveze. Normalo za novi shop da neke stvari kasne sa isporukom, i sam Beshtya je naglasio kakav šop bi ovo trebao biti, za one stvari koje se ne mogu nabaviti redovnim putem. Ako trebate nešto hitno, odite u Vemil i bok.

Ja imam samo riječi hvale za gospodina, iako sam kupio samo S1, odnos prema kupcu je idealan. Svoj novac ću sigurno ostavljati kod njega ubuduće.
Gilbert5 je offline  
Staro 04.07.2008., 23:35   #16
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Koji cmizdravci, plačete bezveze. Normalo za novi shop da neke stvari kasne sa isporukom, i sam Beshtya je naglasio kakav šop bi ovo trebao biti, za one stvari koje se ne mogu nabaviti redovnim putem. Ako trebate nešto hitno, odite u Vemil i bok.

Ja imam samo riječi hvale za gospodina, iako sam kupio samo S1, odnos prema kupcu je idealan. Svoj novac ću sigurno ostavljati kod njega ubuduće.
Kao prvo nisam cmizdravac, nego sam samo jedan od kupaca koji je kao što zakon poslovanja kaže uvijek u pravu

Kao drugo, problem sa isporukom filtera za prašinu je također riješen. Zahvaljujem besthyi, na promptnoj isporuci te neplaćanju razlike u cijeni makar sam inzistirao da tu razliku platim. Ovo iskustvo nije bolno, jer nije ni iznos bio veliki, a opet se sve riješilo kako treba + još malo bolje. Zahvaljujem još jednom.

Siguran sam da ću u budućnosti opet trgovati sa besthyom al ukoliko mi odg dal ima navedene artikle sigurno na skladištu. Znam da je otvorio shop i to sam napisao u postu iznad. Znam da je to težak kruh sa puno muke, al ne bi bilo loše da se na stranici od hardveraja stavi kaj je dostupno kaj nije, te za koliko vremena je nabavljivo. Pretpostavljam da je besthya u ovih mjesec i po dana pohvatao barem pola konaca oko narudžbe i same isporuke do njega, te da to više neće biti problem.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline  
Staro 05.07.2008., 00:12   #17
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ja sam uzeo cooler za proc, grill, gume i gumene sarafe.. To je sve kasnilo, naravno nije njegova krivnja, dobio sam cooler i gril, a ostatk "gumenog" asortimana cu dobit kad stigne..nikud mi se ne zuri..

Kad pogledam kroz proslost, uvijek pri kupnji sam morao cekat..kad sam kupovao laptop, cekao sam mjsec dana duze, ovu grafu sam cekao isto par tjedana..Tako je to valjda, pa mi nije bed cekat jer znam da nije do njega.. Mnogi su se uvjerili u Bestyinu susretljivost, ja isto, lik je stvarno i vise nego ok..zao mi je samo sto se shop nije otvorio jedno 7 mjeseci prije pa bi cijeli komp kupio tamo..

BTW, zasto su ti shopovi sto se naveli propali?
srale7 je offline  
Staro 05.07.2008., 01:37   #18
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ovakve topice treba zabraniti u pravilima foruma,

jednom za svagda - ne postoji savršena prodavaonica ili firma za prodaju hardvera i to više jednom shvatite.

Uvijek ćete imati i loših i dobrih iskustava, a dotična nije potrebno iznositi na forumu.
Gabre je offline  
Staro 05.07.2008., 02:03   #19
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ovakve topice treba zabraniti u pravilima foruma,

jednom za svagda - ne postoji savršena prodavaonica ili firma za prodaju hardvera i to više jednom shvatite.

Uvijek ćete imati i loših i dobrih iskustava, a dotična nije potrebno iznositi na forumu.
Ali nije isto kad te neko sjebe, zbog gluposti.

Beshtya nastoji svim pružit support, i trenutno nije do njega i to je OK. Ali kakve gadarije zna napravit neki drugi dućan, to treba svakako iznit.
Baja 001 je offline  
Staro 05.07.2008., 03:12   #20
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
sve i jedan, ali sve i jedan će kad tad napravit neku glupost.

i onda svakih par dana dolazi nova tema na forum.
Gabre je offline  
Staro 05.07.2008., 03:17   #21
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
sve i jedan, ali sve i jedan će kad tad napravit neku glupost.

i onda svakih par dana dolazi nova tema na forum.
Ne kažem da neće

Ali nije isto kad kasni isporuka radi dobavljivosti i sl sranja, ili kada ti podvale HDD koji je korišten i sl.

Nisam rekao da se mora otvarati tema za svaki pojedini slučaj, ali dobro je da se na jednoj temi diskutira, da ljudi okvirno znaju koji su lošiji/bolji (prosječno)
Baja 001 je offline  
Staro 05.07.2008., 10:54   #22
lordVerdranius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 309
Mah, ja sam si nabavil Accelera S1 i čekal sam oko 3-4 dana, i svaki dan je rekao da bude došao, ali nije mogao jer je imao posla, pa sam ga i pričekao... Isplatilo se! ))
Em je 140kn došel S1, em ga nisam platil 200kn, a i možda dobijem turbo modul
I sada grafulja fino radi na 52 stupnjeva i to je to! ))))))))))))))))))
A prije je bila na 67 u idleu!
lordVerdranius je offline  
Staro 05.07.2008., 11:05   #23
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Dobro je Gabre rekao, "ne postoji savršena prodavaonica ili firma za prodaju hardvera i to više jednom shvatite."

Inace, uzeo sam od Darka vise stvarcica, zadnji je bio Lap Toshiba sa cijenom za ne vjerovat.

Dostupan je uvijek, ako se ne javi, onda on nazove. Jos je pocetak i treba jos sve konce pohvatat.

A kladim se da vecina sto se qurchila na proslom topicu da ce kupit ovo/ono nije kasnije ni prismrdila kupovini.

Darko, samo tako dalje, sve ce doc na svoje.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 05.07.2008., 11:59   #24
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
Ma i ja kupil od njega,eto cekal sam malo dulje ali nema veze dobio sam grafu dost jeftiniju i accelero besplatno i recite da nije posten.Cekajte da se covjek malo zalaufa,da sve to krene kak spada,kroz par mjeseci ili manje to ce biti prehebeni hardware web shop.I da,bar se meni uvjek javljo,ili je on mene zvao,ma isplatilo se pricekat par tjedana,em mi je reko da cu tak proc jeftinije,em sam dobil bolju grafu...Ma nema sta,Darko
Majo je offline  
Staro 05.07.2008., 21:24   #25
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Nitko mi nije odgovorio zasto su neki prije takvi shopvi propadali?
srale7 je offline  
Staro 05.07.2008., 23:13   #26
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Uvijek ćete imati i loših i dobrih iskustava, a dotična nije potrebno iznositi na forumu.
nego di bi se ta iskustva trebala iznositi ? pisanjem na asfaltu ispred kuce ?

pa valjda je ovaj forum tu da se pomogne ljudima sa vlastitim iskustvima i neslazem se da nije potrebno jer je.

jedna stvar je kad neka firma ima nekih poteskoca a druga je kad neka firma iskoristava ljude i radi probleme oko reklamacija i ostalo.

@srale
premale marze, ekipa se zaletavala i taq .
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 06.07.2008., 03:15   #27
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ja ne bih ništa rekao da se tu radi o nekim velikim novcima, o nekim velikim propustima, ali kad se tu blati jedna nova firma zbog fan grilla, onda mi se smuči..

kužiš...
Gabre je offline  
Staro 06.07.2008., 11:00   #28
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ja ne bih ništa rekao da se tu radi o nekim velikim novcima, o nekim velikim propustima, ali kad se tu blati jedna nova firma zbog fan grilla, onda mi se smuči..

kužiš...
Gabre, ajde malo smiri svoje tenzije. Pogledaj što je prljavi bluzer napisao. Ja jesam imao problema sa fangrilom (antivibracijskom gumom za napajanje ), al neki su očito imali sa skupljim komponentama. Vjerojatno si prijatelj sa beshtyom pa tolko skačeš, al ok.

Inače, kao što sam napisao, ovo mi sigurno neće biti zadnja trgovina sa hardverajem. Siguran sam da je čovjek uvidio pogreške i možda malo ranije otvorio nego što je trebao, al smatram da će se ako već i nije sve posložitit na svoje mjesto.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline  
Staro 06.07.2008., 11:12   #29
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor Matt Pregled postova
Gabre, ajde malo smiri svoje tenzije. Pogledaj što je prljavi bluzer napisao. Ja jesam imao problema sa fangrilom (antivibracijskom gumom za napajanje ), al neki su očito imali sa skupljim komponentama. Vjerojatno si prijatelj sa beshtyom pa tolko skačeš, al ok.

Inače, kao što sam napisao, ovo mi sigurno neće biti zadnja trgovina sa hardverajem. Siguran sam da je čovjek uvidio pogreške i možda malo ranije otvorio nego što je trebao, al smatram da će se ako već i nije sve posložitit na svoje mjesto.
Potpisujem.
Ne vidim zasto kada je rijec o shopu nekoga s foruma se ne bi trebali iznositi nedostaci, dok se po nekih velikima redovito sa gustom pljuca...
Ok mozemo mi imati razumijevanja (svjeze otvoreno, uhodavanje, nabava rijeđih stvari ....) ali npr. netko tko nema veze s forumom ili bestijom ce vidjeti shop, naruciti robu i onda nakon plaćanja cekati mjesec dana....
Sto mislis kako ce takav reagirati i sto bi mu ti gabre rekao kad pocne spominjati inspekcije i počne pljuvati po hardveraju
Vjerujem da ce se Besthya uhodati i rjesiti te pocetne probleme, ali iznijeti kritiku treba...
Munjara je offline  
Staro 06.07.2008., 13:15   #30
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Matt Pregled postova
Gabre, ajde malo smiri svoje tenzije. Pogledaj što je prljavi bluzer napisao. Ja jesam imao problema sa fangrilom (antivibracijskom gumom za napajanje ), al neki su očito imali sa skupljim komponentama. Vjerojatno si prijatelj sa beshtyom pa tolko skačeš, al ok.

Inače, kao što sam napisao, ovo mi sigurno neće biti zadnja trgovina sa hardverajem. Siguran sam da je čovjek uvidio pogreške i možda malo ranije otvorio nego što je trebao, al smatram da će se ako već i nije sve posložitit na svoje mjesto.
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
Potpisujem.
Ne vidim zasto kada je rijec o shopu nekoga s foruma se ne bi trebali iznositi nedostaci, dok se po nekih velikima redovito sa gustom pljuca...
Ok mozemo mi imati razumijevanja (svjeze otvoreno, uhodavanje, nabava rijeđih stvari ....) ali npr. netko tko nema veze s forumom ili bestijom ce vidjeti shop, naruciti robu i onda nakon plaćanja cekati mjesec dana....
Sto mislis kako ce takav reagirati i sto bi mu ti gabre rekao kad pocne spominjati inspekcije i počne pljuvati po hardveraju
Vjerujem da ce se Besthya uhodati i rjesiti te pocetne probleme, ali iznijeti kritiku treba...

prvo, bashty-u niti poznam, niti sam ga ikada vidio, toliko o tome.

a drugo, meni osobno je više pun kufer topica na forumu svakih par dana, ovog tipa:

ve-mil prokleti bili, hgspot debili nesposobni pokvareni, adm mi nije ispuručio ovo ono, infoplus me sjebao, iitd itd itd...

ako već imate potrebu, onda neka se napravi JEDAN topic, i stavi ko sticky, i amen.
Gabre je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na