Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.09.2013., 19:08   #121
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
pesedit je bio neki dan, 0.1
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2013., 20:20   #122
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Ja neznam zašto ljudi uvijek moraju kenjat i pljuvat i to protiv nećeg što je objektivno par stotina puta bolje od prethodnika, osim ako realnije, fluidnije, ljepše, jednostavno močnije (i zabavnije) to nije. Igram PES od prvog dijela, i eto to je moj kratki zaključak.
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2013., 20:26   #123
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Meni je igra zabavna i obozavam pes ali ne virujen da su idioti iz konamija izbacili manualno minjanje igraca sa L1, sta je valjda najbolja stvar koju je pes ikad ima
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2013., 20:40   #124
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Meni je igra zabavna i obozavam pes ali ne virujen da su idioti iz konamija izbacili manualno minjanje igraca sa L1, sta je valjda najbolja stvar koju je pes ikad ima
Pa nisu izbacili, ja sam normalno mijenjo igrace

A i ovo za patch, nisu mogli odma sve sredit prije izbacivanja vec su 2 dana nakon patch radili. To je vec praksa vecine izdavaca, nazalost losa
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2013., 20:42   #125
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Ma krivo sam napisa, izbacili su manualno minjanje na desnoj gljivi, ne L1
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2013., 00:45   #126
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Kad će 0.2 patch, s ovim nisu niš previše napravili , još nije za igrat master liga!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2013., 07:29   #127
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
pesedit je bio neki dan, 0.1
Da, i više od pola nije dovršen
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2013., 12:10   #128
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 937
Dans dobih Fifu14 i Pes14 i dojmovi su sljedeci
Ove godine sam odlucio dat sansu pesu koji me je sa prethodnicima razocarao i vec zadnje 3 godine igram fifu, mislio sam da ce se to ove godine promjenit no nazalost nece, sto me je razocaralo odmah na pocetku je to da ni jedna igra nema kompletirane ljetne transfere kako treba nego se trebaju rucno prebacivat ili vjerojatno cekat patch koji ce to rijesit, krenut cu od fife, po meni cista kopija fife 13 sa nekim novim izbornicima, vide se mali pomaci u fizici kretanja igraca i lopte al po meni nis special naspram fife 13, nisam sad usporedivao dal smo dobili koji novi stadion al sa tim cu se poigrat tijekom dana ostalo vise manje po meni sve isto
Pes14, hmmmm
dao sam mu sanse ove godine nadajuci se ugodnom iznenadenju al po meni razocaranje opet, ima pomaka u fizici al po meni miljama je to daleko od fife, ocekavio sam sa ovim enginom kolko tolko dobru grafiku no po meni je ovo katastrofa za jednu igru izdanu u 2013, trava ne da ocajno izgleda nego katastrofa, izbornici nista posebno, transferi kao i na fifi nisi kompletirani, ko se je nadao dobroj igri po meni se uzalud nadao skupa samnom, nisam stigao nes puno igrat da bi mogao rec ostale dojmove, obadve igre sam igrao svaku 20 min, kroz jedno duze vrijeme cu napisat i ostala zapazanja
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2013., 16:23   #129
Njokli
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 97
Dođe mi da se bacim sa stolice od nekih komentara. EA je odigrao jako pametno zadnjih par godina, vidi se da imaju sposobnije marketinške stručnjake od Konamija (iako bar po mom mišljenju nikad nisu imali kvalitetniju igru). Opalili su Konamiju šamarčinu, a ovi su vjerovatno u strahu od daljnjeg pada tržišnog udjela pokušali kopirati EA i otišli u totalno krivom smjeru. Izgleda da su konačno shvatili što su napravili i ove godine PES se vratio na stare staze. Savjetujem svima da koriste manualne postavke i svakako prođu svaku vježbu iz trening opcije prije igranja utakmica. Oni koji nisu spremni uložiti truda i žele instant zabavu tu je fifa...
Njokli je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2013., 17:45   #130
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
fakat. meni je ovaj pes osvjezenje nakon 7-8 godina gluposti.
komentari o jel se trava ljulja kak vjetar puse ili mandzukic nema tetovaze na ruci su ono.. nemam pojma kaj bi rekel.

p.s. meni je bas super kaj se olic zove olihno.

xD
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2013., 18:04   #131
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Kad će 0.2 patch, s ovim nisu niš previše napravili , još nije za igrat master liga!
Izašao danas.

http://www.peseditblog.com/2013/09/p...-download.html

Citiraj:
NEW FEATURES PESEDIT.COM 2014 PATCH 0.2

Added 4 NEW Bundesliga Teams: Dortmund, Frankfurt, Mainz, Wolfsburg
Added Tottenham Home, Away, Third Kits, Liverpool Away, Third
Added kits: Argentina, Croatia, Egypt, Peru, Thailand
Corrected fake player names for African and Asian National Teams
Completed transfers for Premier League and La Liga
Fixed 'Edit Mode bug'
Corrected Greek and Russian team names

GENERAL FEATURES PESEDIT.COM 2014 PATCH

Full Online Mode compatibility
Includes latest PES 2014 Patch 1.01 and Data Pack 1.00
Corrects kits for all Premier League teams and many unlicensed National Teams
Fixed team names and emblems for Premier League and Liga ZON Sagres teams
Corrected player names for unlicensed National Teams (Algeria, Bosnia, Japan, Netherlands, United States etc.)
Fixed names and emblems for all competitions
Updated transfers for most important teams + full Premier League and La Liga
Fixed lineups for 50+ teams (Arsenal, Liverpool, Napoli etc.)
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2013., 16:56   #132
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
kojom tipkom se gasi "opening scene" prije pcoetka utakmice, nema u opcijama a nereagira na nijednu tipku, mozd sam corav ?!?!?
dejanbinladen je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2013., 18:00   #133
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dejanbinladen Pregled postova
kojom tipkom se gasi "opening scene" prije pcoetka utakmice, nema u opcijama a nereagira na nijednu tipku, mozd sam corav ?!?!?
Esc možda?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2013., 10:00   #134
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
što je to opening scene? to misliš nakon što stisneš za početak tekme onaj uvod tipa Goran Vlaović i Drago Ćosić sa svojim komentarima?
manki je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2013., 12:50   #135
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Esc možda?
nece escape, probo sam i update 1.01

Citiraj:
Autor manki Pregled postova
što je to opening scene? to misliš nakon što stisneš za početak tekme onaj uvod tipa Goran Vlaović i Drago Ćosić sa svojim komentarima?
da, kad izlaze igraci iz svalcionice znam da je to uvijek bilo u opcijama sad nevidim nigdje
dejanbinladen je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2013., 14:01   #136
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Start na gamepadu, možda Enter na tipkovnici... Nisam igrao PES na tipkovnici nikad pa ne znam.



Uglavnom, ovom zaokruženom tipkom se to radi, e sad ne znam dal je po defaultu to tipka V jer nisam ja uhvatio ovu sliku nego sam je našao na netu, a igram igru na PS3, samo si za nju stavi po želji tipku s tipkovnice i to bi trebalo biti to.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2013., 18:21   #137
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Patch 1.0 je vani.
Bundesliga je sredena.

http://www.peseditblog.com/2013/10/p...nload.html?m=1
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2013., 21:19   #138
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Igra se nedavno pojavila na Steamu, a ovaj zadnji patch koji je isto došao pred koji dan je popravio neke stvari u gameplayu. Kontrole su responzivnije, promjenja odabranog igrača je isto popravljena, dribling je dosta bolji i pucanje su isto popravili, tj. putanja lopte kod šuta je sada nekako prirodnija, govorim zapažanja, nisam čitao changelog.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2013., 21:38   #139
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Evo i ja sam danas započeo igrati. Na prvu, igra izgleda super, grafika mi je super, kontrole super, dribling, i te piz*arije su puno bolje.. ali, igra mi ima dosta stutteringa.. Znači, fraps mi pokazuje 60fps-a i čim on padne za 2-3 počne mi preskakati i zaštekivati i onda se vrati normalno na 60.. nekad mi zna i usporiti toliko da mislim da mi se game speed smanjio pa izađem i vidim da je na normalnim postavkama.. instalirao sam ovaj zadnji patch 2.0 (pesedit patch 1.04 + data pack 2.0) ima tko kakva rješenja? uvijek mi se to dešava smanjio rezu na najmanje/povisio na najviše ili isto tako ako smanjim na low ili povećam na high..
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2013., 22:15   #140
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Citiraj:
Autor panisher20 Pregled postova
Dans dobih Fifu14 i Pes14 i dojmovi su sljedeci
Ove godine sam odlucio dat sansu pesu koji me je sa prethodnicima razocarao i vec zadnje 3 godine igram fifu, mislio sam da ce se to ove godine promjenit no nazalost nece, sto me je razocaralo odmah na pocetku je to da ni jedna igra nema kompletirane ljetne transfere kako treba nego se trebaju rucno prebacivat ili vjerojatno cekat patch koji ce to rijesit, krenut cu od fife, po meni cista kopija fife 13 sa nekim novim izbornicima, vide se mali pomaci u fizici kretanja igraca i lopte al po meni nis special naspram fife 13, nisam sad usporedivao dal smo dobili koji novi stadion al sa tim cu se poigrat tijekom dana ostalo vise manje po meni sve isto
Pes14, hmmmm
dao sam mu sanse ove godine nadajuci se ugodnom iznenadenju al po meni razocaranje opet, ima pomaka u fizici al po meni miljama je to daleko od fife, ocekavio sam sa ovim enginom kolko tolko dobru grafiku no po meni je ovo katastrofa za jednu igru izdanu u 2013, trava ne da ocajno izgleda nego katastrofa, izbornici nista posebno, transferi kao i na fifi nisi kompletirani, ko se je nadao dobroj igri po meni se uzalud nadao skupa samnom, nisam stigao nes puno igrat da bi mogao rec ostale dojmove, obadve igre sam igrao svaku 20 min, kroz jedno duze vrijeme cu napisat i ostala zapazanja
Igram fifu od 2011 i svake godine je bilo minimalno poboljsanje do ove. Kretnje su puno realnije, fizika dignuta stepenicu vise, PES (kojeg sam igrao ukljucujuci ISS skoro 10 godina) ne moze ici u istu recenicu s fifom, jednostavno je prearkadan.
simpleplan je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2013., 21:29   #141
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
mozda je to istina kaj ti velis al ovo je tema o PESU, btw malo ga isprobao, cini mi se najbolji zasad, igra usporenija, kao da je veci naglasak na duelima, ima i dost liga za odabrati.... sve u svemu zadovoljan, e da , novi plejer editor, vuhuuuu
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 14:59   #142
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ej,

trebam nekog ko igra PES 2014 na PS3. Mislim kupit igru pošto sam ju skoro doktoriral na PC-u sad se selim na konzolu...

Ali me ubija to kaj ak dam za igru 300kn ne dobim licensirano pol klubova...e sad za igrače konzola imam pitanje dal se može i na konzolama ubacit OF u igru pa da se isprave imena klubova i igrača?

Igram trenutno DEMO, i mogu reči da PES 2014 na PC-u i na PS3 nisu isti...ili sam ja lud, ali ja na PS3 vidim malo bolju igru i ugođaj nego na PC-u...ili polako ludim, ali razlike ima.

Dajte mi odg za OF, to mi je bitno
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 22:04   #143
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Pogledaj sto ima od patcheva za PS3. Manje nego za PC sigurno, ali mozda ce ti biti dovoljno
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2014., 00:15   #144
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ma znam, zapravo ni ne trebam patcheve, jer sve kaj trebam je u konami 2.0DLC-u trebam smao OF, i kak se stavlja to u PES14...da ne kupim igricu pa onda nemrem stavit pach ili nemrem online s tim patchom i sl.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2014., 15:23   #145
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Instalirao sam PES 2014 na konfiguraciju iz "moj komp", ali prilikom pokretanja veli da konfiguracija ne udovoljava minimalnim zahtjevima, a u postavkama mogu odabrati min i medium postavke, high ne mogu. Problem je što mi VRAM očitava samo 464MB umjesto 512MB, koliko grafička ima. OS je Win8.1.

Zašto ne pokazuje kompletan VRAM i može li se to kako srediti? Win8 krade sebi VRAMa?
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2014., 12:16   #146
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 476
Igram PES 2013 ali ne mogu naći temu za njega pa ću pitati ovdje...
Da li se PES može igrati sa gamepadom bez gljiva? Prolazeći trening sam skužio da za dosta toga trebaju gljive, a nisam našao u postavkama opciju da prebacim na gamepad bez gljiva?
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 12:31   #147
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Možeš igrat bez gljiva. Imam onaj Logitech precision pad bez gljiva i radi. Samo da, neke stvari je teže izvest
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 14:02   #148
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 476
Evo recimo, ne znam (ne mogu) kad izvodim aut pritrčati sa drugim igračem. Tutorijal kaže da to trebam sa gljivama izvesti
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 11:42   #149
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Ne vidim smisla u igranju bez gljiva jer nije đabe tu 360° odabir smjera kretanja igrača.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 15:19   #150
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Definitivno si zakinut za neke funkcije bez gljiva, tipa taj prilazak.igraca na aut/korner ili da uposlis frajera da trci "u for"...

Ali nije da se ne moze ovako casual igrat i bez ggljiva...
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na