Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 08.07.2018., 00:56   #1261
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
makaki, kvartoska birtija
Brko je offline  
Staro 08.07.2018., 00:59   #1262
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Ko ce sad zaspat, jebote, ko da sam i ja pucao penale
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 08.07.2018., 01:02   #1263
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Ajde, neka si
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline  
Staro 08.07.2018., 01:05   #1264
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Ne znam kako ćemo mi pobijediti Engleze, previše se toga mora dogoditi i poklopiti.

Lakse nego Ruse.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline  
Staro 08.07.2018., 01:36   #1265
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
Rebić malo podbacio danas kao i Perišić.
Perisic je bio dobar no onaj promasaj ga je rasturio emocionalno do ibera, slomio se sto se i vidilo na njemu, strateski je zato i zamjenjen. On jednostavno poslje toga promasaja vise nije mogao igrati s "glavom".

Englezi, nova tekma i sve je moguce. Mozda i bolje sto misle da smo drlog... ako nas podcjene a krenulo je u tom smjeru necemo nekom igrom ih nadigrati ali imamo pojedince koji mogu rijestiti tekmu u potez - dva.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline  
Staro 08.07.2018., 02:20   #1266
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Baš tako, dark horse jaše dalje.
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline  
Staro 08.07.2018., 02:21   #1267
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Citiraj:
Autor vedranzeman Pregled postova
Provjerio sam dva puta i izgleda mu je to prvi žuti, znači da svi naši mogu igrati.
Vidi stvarno, ja sam bio ful uvjeren da je on spušio žuti protiv islanda, aj super...

Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Bolje i on nego Strinic.

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
u svakom slučaju

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Mislio sam bas na Modrica, zabio je dva od tri, ali svi su bili li la.
Zabio je zarpavo 3 od 4, koga briga jel li-la ili mega gol, dok ih daje neka samo puca iak ose slažem da bi Raketa trebao biti prvi izvođač svih prekida i penala.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
ako se iko brino, doma sam, živ i zdrav
ibme74 je online  
Staro 08.07.2018., 02:59   #1268
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Vani ljudi jos trube. Isao sam u i iz Dubrave, to je haos bio cisti.
IcyTexx je offline  
Staro 08.07.2018., 03:10   #1269
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pogodio sam sve 4 izmjene
Ako vas zanima kako će Dalić igrat pitajte mene
ZnaĆi ovako: ulazi broz nazad, a krama na klupu, a postoji šansa da perišić izleti iz sastava, a madžukić ili kramarić na krilo (naravno tko od dvojca ne ode na krilo ostaje u špici)



Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
OK.
ok...
dobivamo i ovu na penale.
Ja sam okitio auto, familiju, sebe...poraz ne dolazi u obzir.



Ovo smo odigrali bolje nego protiv Danske. Drugo poluvrijeme smo barem većinu vremena držali igru u svojim nogama... No ni kod babe nema đabe. Kasnije sam bio uvjeren da će nas sudac prejebati kad sam vidio da prca Subu nakon svakog penala. Da je skinio još nešto nakon prvog postoji velika šansa da bi pidzun poništio penal, mark my words.

Napokon idemo na ekipu koja ne igra bunker, što nam paše, iako kvalitetni, nisu baš mega kvalitetni (ala belgija, francuska, brazil). To su dva plusa. Minusi su što smo sigurno umorniji od njih, izjebale su nas zadnje dvije utakmice, a oni se prošetali pored švedskih drvosjeća. Drugi minus je što smo više "izmuzli" karmu sa ova dva prolaska na penale od njih. Vidjet ćemo, no igrat će se bolji nogomet u svakom slučaju


Ono što je zanimljivo oni još nisu igrali protiv ekipe poput nas, niti mi protiv ekipe poput njih. Nisu imali ozbiljnijeg protivnika od kolumbije bez jamesa rodrigueza (s belgijom je bila zajebancija od utakmice, ne računa se), dok mi nismo igrali protiv poprilično kvalitetne ekipe koja ne igra bunker (argentina realno u kurcu, a i igraju potpuno drugačiji nogomet, sve na jednog igrača i kroz sredinu, dok su ovi poletniji i više preko bokova).

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 08.07.2018. u 03:22.
Manuel Calavera je offline  
Staro 08.07.2018., 07:22   #1270
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 670
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova

Ovo smo odigrali bolje nego protiv Danske.
Ali i Rusi su daleko lošiji i bezopasniji od Danske.
Mi smo prazni fizički, totalno, kad je Rebić bio mrtav umoran onda znaš koliko je sati.
Ja mislim da nemamo šanse ako ne ubacimo pokojeg svježeg igrača.
Pivarić kakav god bio treba igrat od prve minute sa Englezima, Vrsaljko će teško bit sposoban za igru i tu ćemo najviše problema imat, Mandžo je isto načet, Perišić totalno prazan, mi smo se daleko više potrošili od Engleza i po meni su oni u velikoj prednosti isključivo jer su fizički daleko u boljem stanju.
Generalno ja osobno sam htio samo da prođemo lošije od sebe pa onda šta bude dalje, ne zamjeram im više ni lošu igru ni ispadanje, svoje su napravili, a moramo bit i iskreni da nas je ždrijeb pomazio kao nikad nikog, mi imamo talenat, ali mi nemamo igrače koji fizički mogu odgovorit ovakvom turnirskom natjecanju gdje igraš u 20 dana 5 utakmica, da smo naletili na neku od jačih ekipa glatko bi ispali, a da smo igrali prvu tekmu turnira sa Dancima ili Rusima nakantali bi ih ko od šale.
Naša najveća snaga je engleska bahatost.
Revolver3844 je offline  
Staro 08.07.2018., 08:04   #1271
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536