Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 22.10.2017., 15:13   #1
Visions
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: jurdani
Postovi: 4
slaganje konfiguracije

Pozdrav,

investirao bih u majnanje ( inače sam dnevni trejder) .O adekvatnom hardwareu i slaganju konfiguracuje nemam pojma a vidim da forum ima pojedinaca koji su experti.
Dakle, treba mi netko tko ima iskustva i smatra da zna kako vrhunski odraditi celokupan proces od konzultacije do odabira komponenti i na kraju slaganja rig-a

Naravno da ću uslugu platiti tako da nećete uzalud trošiti svoje znanje i vrijeme.

Molim da mi se ozbiljni pojedinci jave privatnom porukom, a svi prijedlozi, koje konfiguracije koristiti jer su po vašem mišljenju najbolje, koje coine majnati trenutno molim postajte ovdje.


Visions je offline  
Staro 23.10.2017., 16:55   #2
Visions
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: jurdani
Postovi: 4
114 pregleda, brdo "experata" a niti jedan kontakt ni suvisao odgovor. Pravi pokazatelj Hrvatskog mentaliteta. Da je post krenuo sa pljuvanjem po nekome ili nečemu, nebi bilo dosta prostora na serveru za sve poruke A da ne pričam kako svi kukaju kako nemaju para, a onda kad im ponudiš da zarade nešto, nedaj bože da se nešto treba raditi.
Visions je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.10.2017., 17:08   #3
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Evo jedan koristan link:
https://www.youtube.com/watch?v=fq6aOjBhUL0

Ako je ovaj uspio složiti koji nezna kako se zove "DVI" konektor onda ne vidim problem zašto nebi ti mogao složiti
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline  
Staro 23.10.2017., 18:11   #4
Visions
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: jurdani
Postovi: 4
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Evo jedan koristan link:
https://www.youtube.com/watch?v=fq6aOjBhUL0

Ako je ovaj uspio složiti koji nezna kako se zove "DVI" konektor onda ne vidim problem zašto nebi ti mogao složiti
E ovo volim, konkretan odgovor, hvala !

Zasto? Zato jer ne mislim uložiti 1000 kuna ni eura da me boli briga ako ih izgubim , pa stoga i ne mislim sam bit pametan i složit nešto i kasnije se lupat glavom u zid.
Prije postanja ove teme sam istraživao sam i gledao svakojake videe na YT, ali tek tad bi ispao kompletan idiot kad bi isao napamet kupovat i slagat 100 grafičkih kartica

A ako već postoje dečki koji se time bave 24/7, onda ko bolji od njih za konzultacije i na kraju krajeva neku zaradu za posložiti sve to.

Treba mi netko sa iskustvom, ko nije spojio 3 graficke iz starih kompova, nego netko tko ima ozbiljniji rig i majna bar 100€ dnevno
Visions je offline  
Staro 23.10.2017., 18:17   #5
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Za majnat 100 eura dnevno ti treba 15-ak rigova

GTX1060
GTX1070
RX470/480/570/580

Ostatak hardvera kako tko, ja recimo u svim rigovima koristim Gigabyte 970A-DS3P ploče jer sa njima nikad nikakvih nenadanih problema nisam imao, rigovi mi tjednima rade bez ijednog rušenja
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline  
Staro 23.10.2017., 20:00   #6
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Nitko ti se ne javlja jer nije to samo sloziti rig, upaliti i gotovo...a po tvom stavu vjerojatno su ljudi shvatili da si pogledao svakojakih krivih videa na yt i ocekujes jednom kad se slozi da je to gotovo.
Ako nemas znanja u slaganju neces ga imati ni u odrzavanju rigova, kao sto sam rekao nije to bas plug and play(mine).
Mozda da si napisao konkretnije brojke bi ti se netko i javio.
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 23.10.2017., 20:08   #7
bez_komentara
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Split
Postovi: 238
Onaj tko majna 100 eura dnevno se neće zeza tu da ti objašnjava sve od početka u detalje.
Druga stvar ti je da dosta njih tu piše preko moba ili smartphone, nebitno, pa im se isto tako neda toliko pisat.

Za početak reci koliko planiraš movaca uložit, pa da znamo odakle početi
bez_komentara je offline  
Staro 24.10.2017., 19:55   #8
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Šteta što nisam prije vidio ovo...
FRipper je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na