Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.10.2017., 21:27   #2671
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
... neka ne kakaju bezveze i traži sve ovo što ti govore napismeno.
Otvori bilokakvu firmu pa se upoznaj sa sustavom pdv-a. Pa onda i ti kakaj.

U tom krugu je netko izbio 25% iz obveze placanja pdv-a. Ne?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 21:27   #2672
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
nema to veze kako im paše. ako im paše na račun jer nemaju keša ti im daš broj svog računa.

oni ovdje izmišljaju da to mora biti račun baš te firme? ne mora, mora biti račun koju im ti potpišeš i oni neka plate su dalje čisti.
oni nisu nikakva porezna ili šta ja znam da su dužni provjeravati vlasnike i pratiti dokumentaciju vlasništva,kupoprodajne ugovore i šta ja znam..
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 21:28   #2673
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Otvori bilokakvu firmu pa se upoznaj sa sustavom pdv-a. Pa onda i ti kakaj.

U tom krugu je netko izbio 25% iz obveze placanja pdv-a. Ne?
imam firmu, kupujem na firmu kod tebe. kakve to veze ima s garancijom? i kakve to veze ima sa stronom računa? i kakve to veze ima s time da ce njima to biti placeno nazad od servisa umanjeno za zaradu? naravno da si u krivu jer to nema veze s njima. oni nisu duzni dokazivati tko gdje izbija pdv. da li artikl ima garanciju ili nema?
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 21:29   #2674
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Nisu oni porezna da tebe prati, al njih porezna itekako češlja, a nije im sila platit kaznu.


U krajnjem slučaju, pošto je kupljeno na firmu, kupac automatski ima dosta manja prava nego kada kupuje fizička osoba, i hrpa onih zakona ne vrijedi. I opet, kad se radi povrat para, ne radi se storno početnog računa. To nitko neradi, i to bi bilo kršenje zakona bar s jedne strane.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 21:35   #2675
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Ma šta, porezna provjerava da li je artiklima pod garancijom i kojima je servis odobrio povrat, da li se njima promjenio vlasnik? lolčina
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 21:36   #2676
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Tipicna hrvatska lopovska posla. Vozaju te okolo naokolo da te skinu s vrata i izmisljaju kojekakve "tehnicke" probleme sa reklamacijom. Tako su i mene vozali u jednoj drugoj firmi pa sam im poslao tu istu poreznu i gospodarsku inspekciju,pa je onda moglo sve.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 21:37   #2677
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Ma šta, porezna provjerava da li je artiklima pod garancijom i kojima je servis odobrio povrat, da li se njima promjenio vlasnik? lolčina

Lol, daj čitaj s razumjevanjem šta pišem, nema to veze s jamstvom. Već da se radi povrat trećoj, fizičkoj osobi za robu na kojoj je izbijen PDV, amortizacija i sl.



Znači odem u trgovinu, kupim robe na firmu za 100000kn, napravim povrat na fizičku osobu -> Uzmem si 100000k kn u džep i još si u firmi izbijem 20k kn poreza. Da je to sam tak, to bi svi radili. Nebudite smješni i pitajte si knjigovođu nekog.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 21:43   #2678
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Dobro, razumijem sada i to.

Ali nije mi jasno, zašto MORA biti povrat love? Zar nije logičnije da ne vračaju lovu već mu daju drugu grafu ili nadoplati za bolju? Koji bi se zakon po tome prekršio, i zašto bi ih porezna ganjala što su čovjeku dali drugu grafi ili je nadoplatio?

Neće lovu, hoće popravljenu grafu ili drugu grafu, u čemu je točno problem?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 21:50   #2679
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Dobro, razumijem sada i to.

Ali nije mi jasno, zašto MORA biti povrat love? Zar nije logičnije da ne vračaju lovu već mu daju drugu grafu ili nadoplati za bolju? Koji bi se zakon po tome prekršio, i zašto bi ih porezna ganjala što su čovjeku dali drugu grafi ili je nadoplatio?

Neće lovu, hoće popravljenu grafu ili drugu grafu, u čemu je točno problem?
problem se izmišlja, kupcu se zagorčava život jer će sada morati ganjati pravdu pred raznim inspekcijama, koje će tek onda doći i ovima naći neko drugo sranje pa im zalijepiti kaznu jer ih gnjavi neki kupac kojem oni nisu rijesili problem izmišljajući procedure kako se to dalje mora riješiti koje nemaju veze s pameću. neka promjene knjigovođu ako ovo ne znaju riješiti.

PUPO--> ovdje imaš od servisa dokaz da je roba pokvarena i da se ne moze zamjeniti jer takve vise nema. tu svaka inspekcija staje. naravno da u ovakvom slučaju da ti izdaš kupcu drugu grafu , pa čak i da vratiš novac na njegov privatan račun ako ti je kupac potpisao broj istog, ti si čist. nitko ti A ne bi rekao, dobar knjigovodja bi ti rekao kako dalje i amen. a kad bi naletio na sherlok holmsa od inspektora, tog inspektora mozes uputiti dalje na kupca neka provjere kod kupca odakle njemu ta grafa. prvi put čujem da ti moraš provjeravati porjeklo i račun gdje isplačuješ nakon odobrenja iz servisa. taj zadnji dio je uvjeren sam izmišljotina. neka im kupac potpiše potvrdu neku da je on sada vlasnik te kartice i da njemu isplate taj novac ako se toliko brinu. rješenje postoji, i ne mora biti nužno onakvo kakvim su ga oni prikazali.

a najbitnije je u cijeloj prici, ono sto je fripper odmah rekao, inače im je problem povrat i nude zamjenu, a sad odjedanput obrnuto? hmhm
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 20.10.2017. u 22:08.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 22:29   #2680
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
ADM (Acquisitum Magnum) iskustva

Nisam očekivao ovoliko reakcija �� ali dobro...u pon ću opet kontaktirat voditelja servisa Marka i pokušat naći zajednički jezik za obostrano zadovoljstvo , nadam se ž

EDIT: evo Updatea , danas opet kontaktirao voditelja servisa Marka....on se opet drži priče, "povrat sredstava na račun firme , ako firma ne postoji doći do vlasnika i donijet potvrdu da je sve pozatvarano i porezno riješeno, prevelika su kazne i ne isplati mi se zezati s tim" , na upit što da nemam račun kako bi riješili to jer imam kutiju s jamstvenim listom...." oni bi odobrili povrat sredstava i mi bi ga isplatili na prvotni račun...koji ne postoji...." , također rekao sam da mogu donijet grafu i na ruke primit novac KOJI ĆU ODMAH KOD njih OSTAVITI , nažalost niti to "nije moguće zakonski"....
Rekao sam mu da ću u pon nazvati svaku udrugu/službu za zaštitu potrošača pa ćemo se sad na fino.....

A sad da citiramo i zakon....članak 76. stavak 4. govori

Trgovac MORA izvršiti povrat plaćenog služeći se istim sredstvima plaćanja kojim se koristio potrošač prilikom plaćanja osim ako potrošač izričito ne pristane na neko drugo sredstvo plaćanja,
te uz predpostavku da potrošač ne bude obvezan platiti nikakve dodatne troškove za takav povrat.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Snowrider. 21.10.2017. u 10:52.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 11:21   #2681
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Evo još updatea, dakle sva moguća prava potrošača mi padaju u vodu, iz razloga jer nemam kupoprodajni ugovor od prvog vlasnika kartice. Znači sva moguća prava i odabir načina isplate mi se ne odobravaju bez toga jer se radi o R1 računu.

Jedino što mogu je nazvati microline kao uvoznika za gigabyte i s njima vidjeti jeli moguća zamjena za drugu grafu
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 19:52   #2682
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Evo još updatea, dakle sva moguća prava potrošača mi padaju u vodu, iz razloga jer nemam kupoprodajni ugovor od prvog vlasnika kartice. Znači sva moguća prava i odabir načina isplate mi se ne odobravaju bez toga jer se radi o R1 računu.

Jedino što mogu je nazvati microline kao uvoznika za gigabyte i s njima vidjeti jeli moguća zamjena za drugu grafu
Ako si kupio od firme, onda moraš imati i račun od te firme.
Ako je neka firma kupila, ati kupio za cash, siva zona (iliti nije zakonski izvedivo).
A ZZP ti tu ne hoda u cjelosti, iliti samo ZOO i ono što pod njega ide.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 21:08   #2683
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Jasno mi je zašto ti ne mogu isplatiti cash (iako, realno, postoji mogućnost da je kupljeno na R1 ali nikad nije knjiženo, kao npr. računi iz METRO-a koji moraju biti R1 što god da kupuješ), ali zašto ti ne bi dali zamjenu za skuplju grafičku karticu?

Na doplatu bi oni izdali novi R1 na tu firmu (pri čemu oni nisu dužni kontrolirati postoji li ta firma ili ne) koji onda ne bi bio knjižen i tu je sve OK. Tu mogućnost odbijaš ti ili oni?
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 21:37   #2684
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Jasno mi je zašto ti ne mogu isplatiti cash (iako, realno, postoji mogućnost da je kupljeno na R1 ali nikad nije knjiženo, kao npr. računi iz METRO-a koji moraju biti R1 što god da kupuješ), ali zašto ti ne bi dali zamjenu za skuplju grafičku karticu?

Na doplatu bi oni izdali novi R1 na tu firmu (pri čemu oni nisu dužni kontrolirati postoji li ta firma ili ne) koji onda ne bi bio knjižen i tu je sve OK. Tu mogućnost odbijaš ti ili oni?


Ja bih pristao na tu opciju , čak naprotiv to i želim međutim ne voditelj servisa isključivo povrat sredstava forsira...


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 22:08   #2685
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Na računu piše da je transakcijski, uplaćeno preko računa ili je gotovina, plaćeno kešom prilikom preuzimanja?

Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Evo još updatea, dakle sva moguća prava potrošača mi padaju u vodu, iz razloga jer nemam kupoprodajni ugovor od prvog vlasnika kartice. Znači sva moguća prava i odabir načina isplate mi se ne odobravaju bez toga jer se radi o R1 računu.
To ti je neka udruga odgovorila ili oni?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 22:11   #2686
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Plaćeno je karticom na 24 rate...

Oni, u pon ću nazvati udruge itd


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 22:19   #2687
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Onda moraju vratiti na karticu, da mi je znati kako će to izvesti

Nazovi, i ako odgovor bude suprotan tome što oni govore, pitaj tog s kim budeš razgovarao da li ti može to pismeno isto odgovoriti ako mu pošalješ mail, tražiš mail od njega...

Ako bude odgovor da je to stvarno istina, pitaj da ti daju u kojem zakonu to točno piše, članak itd, pogotovo me zanima ovaj kupoprodajni ugovor koji se razvlači po forumima već godinama...ja za to nisam nikada čuo :S

p.s. Ako šta treba, tu sam, pa ako ništo drugo da spržim 100tinjak grafi koje su kupljene na R1 i odnesem im na reklamaciju, skupo su plaćene, pa ni loše izvuči lovu jer su sada jeftinije, a kada već se nude...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 23:08   #2688
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Treba račun, društvo XY naslovljen na Ivu Ivića, prodaja rabljene opreme, artikl grafička kartica xyz, ako je bila u amortizaciji onda možda treba paziti na vrijednost, ako nije onda treba vrijednost biti "tržišna" i to je sve što bi trebalo, ne treba kupoprodajni ugovor.

Kako vjerujem da nema šanse dobiti povrat casha jer tu zaista postoji 0.000...01% šanse da to porezna skuži, trebalo bi forsirati zamjenu za skuplju karticu jer u tom slučaju što se porezne tiče sve štima, zapravo njima i bolje jer "dobiju" 25% na maržu kojih nitko neće "prebiti".
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 23:45   #2689
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Treba račun, društvo XY naslovljen na Ivu Ivića, prodaja rabljene opreme, artikl grafička kartica xyz, ako je bila u amortizaciji onda možda treba paziti na vrijednost, ako nije onda treba vrijednost biti "tržišna" i to je sve što bi trebalo, ne treba kupoprodajni ugovor.

Kako vjerujem da nema šanse dobiti povrat casha jer tu zaista postoji 0.000...01% šanse da to porezna skuži, trebalo bi forsirati zamjenu za skuplju karticu jer u tom slučaju što se porezne tiče sve štima, zapravo njima i bolje jer "dobiju" 25% na maržu kojih nitko neće "prebiti".
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 12:18   #2690
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Epilog priče....moram imat kupoprodajni ugovor! Kontaktirao udruge za potrošače, microline, gigabyte i na kraju opet ADM....međutim svagdje sam dobio odjeb jer nemam kupoprodajni ugovor.

Zaključak.....prilikom kupnje ovdje ili na njušci je potrebno napraviti kupoprodajni ugovor!
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 12:23   #2691
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
jebada zbog r1 računa
da je običan.. bila bi druga priča
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 12:32   #2692
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
jebada zbog r1 računa
da je običan.. bila bi druga priča
Moguće da je tako ali stupio sam u kontakt s jednim dečkom koji ima identičnu grafu kupljenu kad i ova moja....međutim nije račun na njega nego na drugu fizičku osobu....njemu također odbijaju zaprimiti grafu jer nije vlasnik i nema kupoprodajni ugovor, čak mu napominju da ako je zaprime su dužni prijaviti krađu!


EDIT : sad mi je pala još jedna solucija na pamet....čl.423 govori da nije potreban račun, oni bez računa nemogu ustanovit koja je to grafa i moraju je kao takvu zaprimit jesam li u pravu ?

Zadnje izmijenjeno od: Snowrider. 23.10.2017. u 12:47.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 14:50   #2693
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Ako nemaš račun, ili ga ne želiš prikazati, onda trebaš ovjereni jamstveni list, po zakonu se samo on traži.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 19:53   #2694
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Nastavak, javio se direktno microlinu...koji su se javili admu pa su se oni meni javili mailom sa sljedećim tekstom :

Poštovani,

zaprimili smo upit od microlinea gdje se navodite njima kao korisnik koji je nema račun a u ovom mailu ste ga nama naveli,
radite puno prekršaja pa ću vas uputiti na pravi put kako bi izbjegli razno razne nedoumice.
Tvrtka XY je to kupila od nas, te tražila R1 račun.
S obzirom da je isti izdan, mi smo tvrtci XY izdali pravovaljani račun i jamstveni list, koji glasi na njihovo ime.
Grafičku karticu može reklamirati samo djelatnik firme XY u ime direktora odnosno vlasnika.
Ukoliko grafičku karticu dođe reklamirati netko treči, kartica će biti odbijena.
Nadalje, tvrtka XY ukoliko je prodala karticu nekome, morala je izdati pravovaljani račun, i dati jamstvo na proizvod,
ukoliko to nije napravila krši nekoliko stavki i članaka zakona.
Od sad nadalje, a slobodno to možete prenijeti i gospodinu sa Njuškala,
tko god bude reklamirao karticu po serijskom broju SNXXXXXXXXXXX, a nije djelatnik firme XY d.o.o. bit će odbijen sa napomenom da se javite vašem prodavatelju, odnosno firmi XY d.o.o. , a i čini mi se da ste telefonski napomenuli kako je ta tvrtka "propala" ?

Lijep pozdrav



Što reći na ovu bahatost ? Od sad pa na dalje niti jednu dobru riječ za njih....pa čak i da imaju 30% niže cijene, moj novac a niti od svih mojih poznanika neće vidjeti. Jer sam nakon ovog mail nazvao dotičnog i pitao ga kako bi se on ponio da mu je u zraku cca 2000kn , i jeli kad kupuje bilo što rabljeno s jamstvom na daljinu...sjednete li u auto i otiđete s vlasnikom napraviti kupoprodajni ugovor ? "Naravno da to ne radim. ali VI SVI PRIŽITE grafe RUDARENJEM da bi dobili novije bolje i nama FIRMA tako samo ide u manjak". Onda me povezuje s nekim gospodinom s njuškala o čem nemam pojma......

Eto razmotrite svi cijelu situaciju i dobro razmislite hoćete li ostaviti novac kod ovako uljudne gospode...................
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 19:58   #2695
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
pa jel ne mozes do tog lika s njuskala?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 20:03   #2696
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
pa jel ne mozes do tog lika s njuskala?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Neznam o cemu se radi uopce kakav crni njuskalo kakav gospodin....pomijesao me covjek....

A ako mislis dali mogu do lika koji mi je prodao...nemogu naci PM na forumu nemogu naci kutiju/podatke odkud sam uzeo grafu....
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 20:08   #2697
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
sta onda jel moramo raditi kupoprodajne ugovore prilikom kupnji rabljenog hardvera sa garancijom?
  Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 20:10   #2698
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
upadam u temu ko padobranac ali ako ja sutra tamo kupim grafu kako oni znaju da za pol godine kad ju reklamiram, da sam to zapravo ja?

pa kod kupnje me ne pitaju ime i prezime a ni ne slikaju me
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 20:13   #2699
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
upadam u temu ko padobranac ali ako ja sutra tamo kupim grafu kako oni znaju da za pol godine kad ju reklamiram, da sam to zapravo ja?

pa kod kupnje me ne pitaju ime i prezime a ni ne slikaju me
ADM će te pitati....jer ako nisi ti osoba sa računa, automatski ide prijava za krađu....tako rečeno u ADMu
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 20:17   #2700
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
ali osobe na računu nema, evo ispred sebe imam račune od tamo nema imena nema niš
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na