Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.07.2017., 17:22   #9091
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Za ovaj "exploit" me više ni ne čudi, treba malo i marketinga ubaciti u igru. Lagano to i nije slučajno, zna Blizzard da svi vole biti na vrhu nečega pa makar i putem exploita, a i kul je gaziti sve pred sobom već u prvih par dana

Što se mene i DLCa tiče, čekam bolja vremena, nisam još uzeo ali vjerojatno hoću jednom kad mi bude dovoljno dosadno
fedaykin je online   Reply With Quote
Staro 08.07.2017., 09:33   #9092
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pa meni je 3 stepenice više od poe.
D3 je za one koji nemaju živaca razmišljati, vole šarene spellove i žele max level lika u 15 minuta boostanjem ili par sati solo. PoE je u svemu ostalome konkretnija igra.

Po čemu vidiš tri stepenice iznad Diablo 3? Da me krivo ne shvatiš, stvarno me zanima, uz informaciju koliko si sati igrao PoE.

Sam nisam igrao PoE previše, daleko sam od end gamea, ali sam ga sigurno odigrao par desetaka sati. Znam da je razlog zašto sam igrao radije D3 relativno sporo opremanje lika i kombiniranje spellova u PoE. Nisam imao volje i zato sam lupao po D3.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2017., 21:55   #9093
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Mene također zanima informacija o vremenu. Utipkaj /played pa baci neki SS.
chare je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2017., 09:19   #9094
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
D3 je za one koji nemaju živaca razmišljati, vole šarene spellove i žele max level lika u 15 minuta boostanjem ili par sati solo. PoE je u svemu ostalome konkretnija igra.

Po čemu vidiš tri stepenice iznad Diablo 3? Da me krivo ne shvatiš, stvarno me zanima, uz informaciju koliko si sati igrao PoE.

Sam nisam igrao PoE previše, daleko sam od end gamea, ali sam ga sigurno odigrao par desetaka sati. Znam da je razlog zašto sam igrao radije D3 relativno sporo opremanje lika i kombiniranje spellova u PoE. Nisam imao volje i zato sam lupao po D3.
POE sam igrao 2 ili 3 puta po par sati, znači nekih 15-tak sati sve ukupno.

Super mi je u početku bilo, ali dobro veliš, fali mi boja, fali mi efekata itd. Ono što mi nije odgovaralo je mapa koja je na razini 16 bitnih igara starih 20 godina + to što svaki patch koji je došao je doveo nešto drugo, a to je bilo toliko različito od patcha prije toga da sam imao feeling da igram drugu igru.

D3 je naravno daleko od toga da bude nešto više od solidne igre, ali generalno igra je dobra. Ne ulaže se u nju, ni vrijeme ni kadar, pa igra stoji. Na žalost. Možda nisam objektivan, ipak je blizzard meni iznad svih, ali meni poe nije sjeo nikako. Dao sam mu priliku i ništa.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2017., 13:46   #9095
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Neznam kad si igrao zadnje al se u zadnjih cca godinu dana dosta promjenio na Poe, pogotovo kaj se tiče efekata i grafike. Grafika je i dalje bolja u D3, naravno, ipak je to Blizzardova igra al govoriti da je igra 3 stepenice viša zbog efekata nema nikakvog smisla. Endgame na poe sa mapama i modifikacijama istih (po)jede D3 za dorucak. D3 ne igram zadnjih par sezona a imam paragon cca 1000 ako se ne varam tako da sam potrošio dosta sati na nju, a poe imam samo na steam account 1000 sati a igrao sam od pocetka alphe/bete tako da i tu imam nekog iskustva. Najveća razlika između Poe i D3 je ona koja tebi ne odgovara a to je da poe developeri slušaju ekipu i pokušavaju učiniti zanimljivom. Vratio sam se nakon jedno godinu dana pauze na Poe i iskreno ucinilo mi se kao nova igra. Ako se vratim na D3 to je vise manje ista stvar kao i prije 2 godine. Steta da se u D3 ne ulaže više truda.
chare je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2017., 16:42   #9096
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
Ako ce remasterirat stare nastavke kak se prica, nadam se da ce prvo diablo 1, njega sam najmanje igrao i veci sam klinac bio tak da bi me to veselilo
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2017., 16:47   #9097
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Ovo šta su debili iz Blizzarda napravili nakon ovog exploit sranja je epski. Dakle, napravili su restart leaderborda kako solo, tako i grupe bez apsolutno nikakvog kriterija za brisanje rezultata, dakle brisani su i legit rezultati. Exploiterima su ostavili paragon progress, gemove su rollback-ali na 132 (i pritom zajebali ljude koji su legalno sa 1% dizali gemove poviše 132, jer su i to radili bez ikakvog kriterija), a povrh toga na njihov rollback neki su zatražili rollback od supporta i vratili svoje 140+ gemove i poništili tu strašnu kaznu

I da ne zaboravim kao ispriku su obećali 2xXP vikend kao nagradu exploiterima sa svojim uber gemovima.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2017., 16:50   #9098
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Vrh
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2017., 23:16   #9099
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Ajde, exploiteri su dobili ban (privremeni) do utorka - tako da će prisilno propustiti ovaj XP vikend
Ali nisu svi - samo oni koji su bili najviše na exploit GR leaderbordu!
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 15:22   #9100
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Teška im je kazna, sa gemovima i svim paragonom zarađenim za vrijeme exploita

Inače ban je bio malo drugačije osmišljen u smislu duljine trajanja, ali očito je peglanje Blizza na službenom urodilo kakvim takvim plodom.

IMO, svi koji su exploitali nakon plavog posta na službenom forumu (jer kao dok se nije oglasio Blizz nitko nije imao pojma o čemu se radi, how yes no, ali ajde) su trebali dobit rollback accounta prije izlaska necra ili hlađenje za cijelu iduću sezonu, pa šta im je draže.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 10:42   #9101
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Kratkius Pregled postova
Ajde, exploiteri su dobili ban (privremeni) do utorka - tako da će prisilno propustiti ovaj XP vikend
Ali nisu svi - samo oni koji su bili najviše na exploit GR leaderbordu!
Koje sranje.

Priveremeni ban za ekipu koja je u par sati napravila nešto što će ljudima trebati dani/mjeseci.

Prije je blizz kažnjavao sve perma banom i gotovo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 10:50   #9102
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Je, i da makne te exploitere, ostace 14 ljudi na serveru. Budimo realni, populacija je all time low. Moraju ih nekako kaznit, a ne usude se odjebat playerbase.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 17.07.2017. u 10:59.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 12:40   #9103
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Jel se uopce moze nac ljudi na serveru tipa vas cetiri rokate bountye itd.?
Ali random ekipa.Ili je to tolko malo ljudi da se ceka da se skupi?
Ja kad sam rokao d3 bilo je tesko nac ljude za bountye za party od 4 a to je bilo prije jedno 2 god.Mogu samo mislit kak je danas.
Ako bu stvarno d2 remake blizz moze ugasit d3 servere jel ljudi samo cekaju taj remake
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 13:15   #9104
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ma može se naći. Ja sam igrao do prije mjesec dana, riftove i Griftove 6 i 10 na više se nađe bez brige. Grupu naći od 1-5 za leveling ili riftove i griftove je gotovo i nemoguće
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2017., 00:53   #9105
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Moram priznati, da je dosta zabavan ovaj necro
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 13:24   #9106
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Evo, da malo dignemo temu!

Sezona 11 završila, sezona 12 starta 9.11. u 17:00!

Novi (veliki) balance patch je napravljen, više manje je sve zgotovljeno, i sad se čeka da ga stave live.
Moguća 3 datuma su 24, 31, i 7 - uskoro ćemo znati

U novom patchu, većina stvari je usmjerena na SOLO igrače.

Kako su necra previše nabildali, sada dižu i sve ostale likove.
Možete očekivati, sa nekih 1000 paragona, solo 100 sa SVAKOM klasom.
Digli su sva 4 seta za DH, sva 4 seta i za barabu, monku su pojačali na max Sunwoko i Wave of light. Crusader - Akhan i Seeker of light su glavni! Wizz - Delsere’s Magnum Opus, i Firebird, izgleda da skidaju Archon wizarda (konačno)

MAlo sam testirao, na PTR, i sa 400 paragona na sezoni (običnoj) sam rješavao T13 za 4 minute (prosječno) i došao do solo 85 GR!

Sa 1200 paragona na HC sam riješio 96 solo sa 2 različita DH (Impale i UE), i T13 već ide za 3-4 minute zatvorenih očiju

ALi najbrži je izgleda WW barb sa poboljšanim Bull Khatosima - T13 ide za 3 min max, i praktički samo sa desnom tipkom miša pritisnutom

Moguće da su drugi setovi još malo brži za T13, ali, ovi su (meni najjednostavniji..

Sve detalje patcha možete naći ovdje

https://us.battle.net/d3/en/blog/209...otes-8-15-2017
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 13:36   #9107
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Opet ništa vau, class changes rade svaki patch i uvjek je neka classa meta zbog nečeg overpoweranog....

Igra nema novog sadrzaja od izlaska expanzije....


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 14:04   #9108
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Što se ni ne može nazvati novi sadržaj već zakrpa na već postojeći
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2017., 20:52   #9109
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
e sad bi mogao opet malo gustat sa ww barbom.Imam sav gear jos dok je sve pocelo jedino je to sve zastarjelo sad.Mislim na damage.ww barb mi je bio mrak.Kak mislis da samo sa desnom tipkom misa.Netreba vise sprint i berserker rokat?Daj link na build novog ww barba
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2017., 08:56   #9110
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
necro je na akciji 10€, battlechest na 20€
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2017., 20:07   #9111
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
e sad bi mogao opet malo gustat sa ww barbom.Imam sav gear jos dok je sve pocelo jedino je to sve zastarjelo sad.Mislim na damage.ww barb mi je bio mrak.Kak mislis da samo sa desnom tipkom misa.Netreba vise sprint i berserker rokat?Daj link na build novog ww barba
Ajoj, kasnim

Imas ovde raspravu i opis builda

https://us.battle.net/forums/en/d3/t...9200483?page=1

a ovo je lik kojeg mozes kopirati:

https://us.battle.net/d3/en/profile/.../hero/65369675

Stavis War Cry, Wrath of the Berseker i Ignore pain na Numlock, i koji put stisnes Sprint, Batle rage svako par minurta i samo WW na desnoj tipki
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 18:57   #9112
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
to je tvoj lik?
pa ti brijem nemres krepat a damage preko 2 milje i to bez bufova.Kak napravis ove Primal anciente?
Daj pojasni ovo da stavim skilpve na numlock?
mislis 1,2,3,4 ili?
Tak imam uvijek
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 21:33   #9113
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
to je tvoj lik?
pa ti brijem nemres krepat a damage preko 2 milje i to bez bufova.Kak napravis ove Primal anciente?
Oni se ne rade ... oni ispadnu, rijetko ...
Meni je za necra palo 2 upotrebljiva https://eu.battle.net/d3/en/profile/.../hero/95439382 dok imam u škrinji preko nekoliko s kojima ne znam kaj bi
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2017., 14:25   #9114
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
to je tvoj lik?
pa ti brijem nemres krepat a damage preko 2 milje i to bez bufova.Kak napravis ove Primal anciente?
Daj pojasni ovo da stavim skilpve na numlock?
mislis 1,2,3,4 ili?
Tak imam uvijek
Nije to moj lik. To je jedan od najboljih barbova na US serveru, a i u svijetu je u prvih 10 sigurno.

Primal čekaš da ti padne i nadaš se da je dobar, i to je to. Šta više igraš veća je šansa

Numlock trik ti služi da neke skilove koje moraš često pritiskati namjestiš da se sami aktiviraju!

Znači, ideš u options, key bindings.
I onda za ove 1 - 2 -3 - 4 uključiš drugu tipku za aktivaciju! Tu straviš da ti je za 1 sekundarna tipka 1 na numeričkom dijelu tipkovnice (desno). 2 i 2 na desnoj strani...

I onda, kad želiš da se nešto stalno pali automatski (Ignore pain ili War cry, npr) pritisneš tipku 1 (tj. onu na kojoj ti je taj skil) na sljedeći način:

Pritisneš 1 na desnoj strani (na numeričkom dijelu tipkovnice), držiš ga pritiusnutog cijelo vrijeme, i onda pritisneš tipku NumLock (isto na desnoj strani), i onda pustoš OBE tipke. I to je to - skil ti se sam aktivira kad god mu prođe cooldown.
NAkon toga, ako želiš ponoviti postupak, prvo ponovno uključiš numlock, i onda radiš isti poistupak i za drugi skil...

Pogledaj ovde u videu, ako nisi siguran:

https://www.youtube.com/watch?v=JaAI8s8rft4
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2017., 16:22   #9115
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
hehe pa onda tu i tam sprint stisnem i desni gumb misa drzim.lol.za zajebanciju dusu dalo
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2018., 10:14   #9116
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2018., 10:22   #9117
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
BRUTALA

Još uvijek zaigram D3 tu i tamo
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2018., 10:38   #9118
Silthrax
Premium
Moj komp
 
Silthrax's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 453
Ako bude kao sto smo cekali diablo 3, znaci tamo negdje 2024 bi se moglo zaigrati ga.
Silthrax je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2018., 10:43   #9119
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
To ce igrati nasi sinovi!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na