Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.06.2015., 08:24   #1861
izbojan
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zadar
Postovi: 81
Pa vas dvoje imate dijametralno suprotna iskustva, a slažete se jedno s drugim gotovo u potpunosti!? :-D
izbojan je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 08:38   #1862
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Imam Bonbon privatno, t-shrot poslovno. Nemam nikakvih problema, niti kuzim neku razliku. Sve radi jednako.
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.06.2015., 09:21   #1863
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Također, prešao sam pred godinu dana sa T-Mobile pretplate (na kojoj eam bio godinu dana) na BonBon pretplatu. Iz mog iskustva, infrastruktura je ista. Kvaliteta usluge je na nivou. Nikad problema ni sa pucanjem veze niti sa internetom. 4G piči normalno ali ga skoro nikad ne koristim.

Al dobro, ako imaš info iz prve ruke od SZK... iako mislim da bi ti SZK iz BonBona rekli da je sve isto.
Infrastruktura JE ista, kvaliteta usluge NIJE bonbon, 24mobi, MultiPlus mobile korisnici su "nizeg prioriteta".

Tu informaciju nisam dobio od bonbon SZK. Dobio sam od poznanika iz T-Centra, kad sam se dosao prebacit/vratit na T-Mobile. Poceli smo pricu zast se prebacujem i tak malo po malo se "izlajo". Informacija je frendovska i neformalna, ali po svemu sudeci tocna.

bonbon SZK me uvjeravala da mi ne valja mob, ne valja SIM, da je nemoguce da je do njihove mreze.

Necu da ispadne da pljujem po bonbonu ili jos gore... glorificitram T-Mobile. Nek svako isproba mrezu koja mu pase po opcijama i financijama pa nek vidi jel ima problema ili ne. Danas se bar lako prebacit s mreze na mrezu.

Poanta je, ako imas problema sa bonbon, Tomato, Tele2 signalom ili uslugom, prebaci se na T-Mobile/Vip i tvoji problemi ce, vrlo vjerovatno, nestat.

edit:
E da, "probleme" sa bonbon-om nisam imo svakodnevno. Da neko ne misli da mi uopce nije radilo, problemi su bili totalno na random.

Nekad tjednima normalno radi, pa onda 2-3 put u danu dropa pozive ili pise no signal. Mozda je to nekom OK, meni je bilo neprihvatljivo.

Zadnje izmijenjeno od: nathan.fake. 12.06.2015. u 09:28.
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 10:48   #1864
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Mene bas tako zajebava taj signal, nije da ga nema, često uredno imam 5 štengi, ali to u par sec padne na 3 i onda na 0 i tako zna stajat, naravno u tom periodu sam cesto nedostupan. Bas kao da nisam prioritet baznoj stanici. Nista, naručio sam Vip sim karticu, pa cu aktivirat tu Zakon tarifu pa testirat tjedan dana, onda cu bit pametniji.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 11:45   #1865
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Mene bas tako zajebava taj signal, nije da ga nema, često uredno imam 5 štengi, ali to u par sec padne na 3 i onda na 0 i tako zna stajat, naravno u tom periodu sam cesto nedostupan. Bas kao da nisam prioritet baznoj stanici. Nista, naručio sam Vip sim karticu, pa cu aktivirat tu Zakon tarifu pa testirat tjedan dana, onda cu bit pametniji.
Ista stvar na tomatu
L31 je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 12:12   #1866
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Mene bas tako zajebava taj signal, nije da ga nema, često uredno imam 5 štengi, ali to u par sec padne na 3 i onda na 0 i tako zna stajat, naravno u tom periodu sam cesto nedostupan. Bas kao da nisam prioritet baznoj stanici. Nista, naručio sam Vip sim karticu, pa cu aktivirat tu Zakon tarifu pa testirat tjedan dana, onda cu bit pametniji.
Vipove bonove već imam godinu i pol negdje. Koristio sam neku promociju Plus za 35kn/mj i već od 3mj ove godine koristim Zakon za 50kn/mj.
Mogu reći da sam zadovoljan cijenom/uslugama. Super je što neiskorištene minute/pakete možeš iskorisiti na sljedeći mjesec.

Signal manje-više ne smeta od T-mobile i Vipa. Od Tele2 najviše smeta nedostupnost gdje idem.

Nadam se da nečeš imati problema. Ako dalje postoji problem, onda znaš krivca u mobitelu Neki će reći, previše aplikacije instalirano, ne držiš dobro na ruci, neznaš pravilno rukovati itd...
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 12:32   #1867
brmbo
Premium
Moj komp
 
brmbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 187
Citiraj:
Autor L31 Pregled postova
Ista stvar na tomatu
I kod mene ista stvar i maloprije zva podršku pa je teta kao prijavila, zapad Zadra, dok u centru ok radi
brmbo je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 13:38   #1868
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Ma meni rekli kao da je stvar u kartici da ju odem zamjenit. Kolko si dobio mb sms i min ovaj mjesec?(ako si na brutalnoj)
L31 je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 14:02   #1869
brmbo
Premium
Moj komp
 
brmbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 187
Iman dual sim ,druga je VIP
Zicer tarifa na tomato ali nije do kartice jer iman kući još dvi tomato i 5 VIP i signal je dosta oslabio a tele2 po Zadru pojača pa ćemo prići na promosmart
brmbo je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2015., 22:13   #1870
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor iprodano Pregled postova
Provjeri Simpa tarifu plus prejaka opcija u T-comu.
Da ta tarifa košta 50kn/mj plus za svaku uspostavu poziva ide 0.29kn. Znači mjesečno bi me sigurno izašlo još 10kn gore zbog uspostave poziva i to je već 60kn pa ću morat skoro svaki mjesec kupovat bon od 110kn jer nema bona između 55-110kn.

Trenutačno kod Tele2 koristim smart tarifu po cijeni od 35kn/mj plus nekih 10kn uspostava poziva i to je 45kn/mj pa zato mi je dosta kupovat bon od 50kn/mj. Ali nažalost kvaliteta usluge nije baš za pohvaliti tj. dao bi ocjenu 3 od 5 pa zato se raspitujem dali drugi operateri imaju što za ponuditi.
DANCI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.06.2015., 22:21   #1871
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
a zasto bi morao lupovati bon od 110kn? imas 50+25
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2015., 22:24   #1872
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
Da ta tarifa košta 50kn/mj plus za svaku uspostavu poziva ide 0.29kn. Znači mjesečno bi me sigurno izašlo još 10kn gore zbog uspostave poziva i to je već 60kn pa ću morat skoro svaki mjesec kupovat bon od 110kn jer nema bona između 55-110kn.

Trenutačno kod Tele2 koristim smart tarifu po cijeni od 35kn/mj plus nekih 10kn uspostava poziva i to je 45kn/mj pa zato mi je dosta kupovat bon od 50kn/mj. Ali nažalost kvaliteta usluge nije baš za pohvaliti tj. dao bi ocjenu 3 od 5 pa zato se raspitujem dali drugi operateri imaju što za ponuditi.
Bonbon najavljuje promjene u ponedjeljak. Kako stvari stoje veliki paketi će biti povećani i koštat će 35kn.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2015., 10:28   #1873
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor triki555 Pregled postova
a zasto bi morao lupovati bon od 110kn? imas 50+25
A jebemu koja gnjavaza.




Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Bonbon najavljuje promjene u ponedjeljak. Kako stvari stoje veliki paketi će biti povećani i koštat će 35kn.
Aha i tak se nezurim pa mogu pricekat, obicno znaju bacat neke akcije pred ljetovanje.

A kaj bon bon mreza normalno radi u inozemstvu bez gnjavaze i problema ?
I ono kad odes van grada gdje je slaba pokrivenost, jel se tada prebacuje na t-mobile mrezu ili kak to ide ?

Npr. sad sam ja na tele2 i odem u neku zabit, onda se prebaci na t-mobile mrezu pa pise roaming i tako ostanem bez internet usluge. A internet mi treba zbog google pretrazivanja i google navigacije.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2015., 11:04   #1874
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Bonbon koristi infrastrukturu T-mobile.Tako da je signal ok, a imaju i 4G ukoliko tvoj uredjaj to podrzava.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2015., 11:05   #1875
Davor2210
Premium
 
Davor2210's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Lekenik
Postovi: 167
Bonbon je u vlasništvu T coma i koristi se njihovom mrežom. Ljudi kažu da t com korisnici imaju prioritet ali ja sam več godinu dana na bonbonu i nisam primjetio nikakvu razliku.
Davor2210 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2015., 22:46   #1876
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
A dajte mi još samo recite, kako funkcioniraju pozivi iz strane zemlje u Hrvatsku ?
Tu mi je recimo Tele2 totalno nepouzdan pa zato već dulje vrijeme razmišljam na prelazak na drugog operatera.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2015., 12:22   #1877
Danijel1803
Premium
Moj komp
 
Danijel1803's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Tenja
Postovi: 164
Citiraj:
Autor Davor2210 Pregled postova
Ljudi kažu da t com korisnici imaju prioritet ali ja sam več godinu dana na bonbonu i nisam primjetio nikakvu razliku.
Nikad doživio dok sam imao bonbon simicu.

Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
A jebemu koja gnjavaza.A kaj bon bon mreza normalno radi u inozemstvu bez gnjavaze i problema ?
I ono kad odes van grada gdje je slaba pokrivenost, jel se tada prebacuje na t-mobile mrezu ili kak to ide ?
Bonbon simica ne radi u inozemstvu, nemožeš uspostavit poziv ni biti nazvan, prešao zbog toga na vip non stop +, a sada zakon!, s bonbon simicom samo piše bonbon mreža a ustvari si na t-mobile !

Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
A dajte mi još samo recite, kako funkcioniraju pozivi iz strane zemlje u Hrvatsku ?
Tu mi je recimo Tele2 totalno nepouzdan pa zato već dulje vrijeme razmišljam na prelazak na drugog operatera.
Jesi probao nazvati s Tele 2 simicom dok si bio u inozemstvu ili ne, kako ti je nepouzdana ?

Zadnje izmijenjeno od: Danijel1803. 15.06.2015. u 12:30.
Danijel1803 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2015., 12:27   #1878
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor Danijel1803 Pregled postova
Bonbon simica ne radi u inozemstvu, nemožeš uspostavit poziv ni biti nazvan
Radi bez problema u inozemstvu.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 02:53   #1879
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor Danijel1803 Pregled postova
Jesi probao nazvati s Tele 2 simicom dok si bio u inozemstvu ili ne, kako ti je nepouzdana ?
Kako mislis ?
Pisao sam u prethodnim postovima da sam prosle godine bio u Italiji. Uglavnom cim sam presao u Sloveniju vec nisam mogao nikoga nazvat iako uredno pise neka Slovenska mreza i tako isti slucaj i u Italiji. Normalno pise neka njihova mreza, uredno popunjene sve crtice signala i nemos dobit doma bilo na fiksni ili na mobilni ni da si Bog !
Probao sam upisat i taj neki predbroj prema preporuci sluzbu za korisnike i nista, a sms nekad proradi nekad ne.
U petom mjesecu ove godine sam opet bio u Sloveniji i opet nista, mob nis koristi. A zanimljivo je da sluzbu za korisnike mozes dobiti bez ikakvih problema ko da si doma.
Navodno cu ove godine opet ici u Italiju pa zato vec lagano pizdim jer mi sluzba za korisnike nemoze pomoci sto su jos oni sami izjavili !

Kod oca isti slucaj on je isto na Tele2 smart tarifa isto tako nije mogao nikoga nazvat kad je bio u Sloveniji.

Vi koji ostvarujete normalno pozive iz inozemstva u Hrvatskoj preko Tele2 prek bonova sto vi uopce napravite ?

Ako u Hrvatskoj odem van grada u neku zabit onda obavezno ide na t-mobile mrezu, internet neradi i pise roaming.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 06:32   #1880
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Ja sam prosao pola svijeta sa Tele2 i uvijek je roaming radio.Isto tako roaming u RH radi bez problema jedino sto u nacinalnom roamingu bude spor internet.Inace Tele2 do kraja ovog mjeseca poboljsati ce svoje BS-ove.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 07:32   #1881
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
@RAUL
I kako onda ostvarujes pozive nije mi jasno ?
Sta napravis kakva je procedura pozivanja ?
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 07:41   #1882
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Svi brojevi u imeniku su mi sa predbrojem za RH i u opciji uredjaja ukljucena mi je mogucnost roaminga ( android uredjaj )
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 09:55   #1883
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
@danci provjeri si na netu (tele2.hr) roaming partnere za sloveniju. Ako ti mob uhvati neku mrežu koja nije na popisu, tražiš ručno neku od tih na popisu, koje su dostupne.
U slučaju da pozivaš biraj uvijek s tim kodom i 0038595....
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 10:12   #1884
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
Infrastruktura JE ista, kvaliteta usluge NIJE bonbon, 24mobi, MultiPlus mobile korisnici su "nizeg prioriteta".

Tu informaciju nisam dobio od bonbon SZK. Dobio sam od poznanika iz T-Centra, kad sam se dosao prebacit/vratit na T-Mobile. Poceli smo pricu zast se prebacujem i tak malo po malo se "izlajo". Informacija je frendovska i neformalna, ali po svemu sudeci tocna.

bonbon SZK me uvjeravala da mi ne valja mob, ne valja SIM, da je nemoguce da je do njihove mreze.

Necu da ispadne da pljujem po bonbonu ili jos gore... glorificitram T-Mobile. Nek svako isproba mrezu koja mu pase po opcijama i financijama pa nek vidi jel ima problema ili ne. Danas se bar lako prebacit s mreze na mrezu.

Poanta je, ako imas problema sa bonbon, Tomato, Tele2 signalom ili uslugom, prebaci se na T-Mobile/Vip i tvoji problemi ce, vrlo vjerovatno, nestat.

edit:
E da, "probleme" sa bonbon-om nisam imo svakodnevno. Da neko ne misli da mi uopce nije radilo, problemi su bili totalno na random.

Nekad tjednima normalno radi, pa onda 2-3 put u danu dropa pozive ili pise no signal. Mozda je to nekom OK, meni je bilo neprihvatljivo.
Pošto već duže vrijeme (mislim 3g.) imam dual SIM mobitel s T-mobile pretplatom u jednom slotu i BonBon-om u drugom slotu, odgovorno tvrdim da ovo nije istina. Nikakvo dropanje poziva i slično, obje kartice rade identično - jedino za brzinu neta ne mogu tvrditi pošto se za net koristim samo T-mobile karticom... na kraju T-mobile je i u "bržem" slotu.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 13:43   #1885
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Svi brojevi u imeniku su mi sa predbrojem za RH i u opciji uredjaja ukljucena mi je mogucnost roaminga ( android uredjaj )
Cek jel tebi ukljucena ovakva slicna opcija ?
Za tu opciju sam mislio da je samo za internet. U Hrvatskoj kad odem u neku zabit pise mi isto roaming pa imam t-mobile mrezu i ova opcija nije ukljucena pa svejedno uspostavljam pozive.

Podatkovni roaming
*Spoji na podatkovne usluge na roamingu




Citiraj:
Autor NeooS Pregled postova
@danci provjeri si na netu (tele2.hr) roaming partnere za sloveniju. Ako ti mob uhvati neku mrežu koja nije na popisu, tražiš ručno neku od tih na popisu, koje su dostupne.
U slučaju da pozivaš biraj uvijek s tim kodom i 0038595....
Probao sam tu opciju 00385 pa broj, a pretrazivanje liste mreza nekad je predugo trajalo nekih preko 10min pa sam bio odustao ili ponekad kad je uspio izlistati onda nije bilo nekog izbora kao odaberem mrezu s liste i nemre se na nju spojiti.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 14:13   #1886
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Pošto već duže vrijeme (mislim 3g.) imam dual SIM mobitel s T-mobile pretplatom u jednom slotu i BonBon-om u drugom slotu, odgovorno tvrdim da ovo nije istina. Nikakvo dropanje poziva i slično, obje kartice rade identično - jedino za brzinu neta ne mogu tvrditi pošto se za net koristim samo T-mobile karticom... na kraju T-mobile je i u "bržem" slotu.
Postoji QoS(bilo bi čudno da ne postoji jel) ali sigurno ne funkcionira na način kako je to on opisao. Kod njega je vjerojatno bio neki treći problem za kojeg se nitko nije dovoljno potrudio da ga otkrije pa se našao neki tamo izgovor.
Valja bit realan i promisliti koliko veze ima jedan djelatnik t-centra sa sasvim drugim područjem rada.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 18:28   #1887
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Pošto već duže vrijeme (mislim 3g.) imam dual SIM mobitel s T-mobile pretplatom u jednom slotu i BonBon-om u drugom slotu, odgovorno tvrdim da ovo nije istina. Nikakvo dropanje poziva i slično, obje kartice rade identično - jedino za brzinu neta ne mogu tvrditi pošto se za net koristim samo T-mobile karticom... na kraju T-mobile je i u "bržem" slotu.
Eto, ja "odgovorno"* tvrdim: da sve sto sam napiso JE istina, sve iz vlastitog iskustva, nista rekla-kazala.

Ti, ako ne zelis, ne moras vjerovat. Drago mi je, ako ti na bon bonu sve radi, no demantirat me ne mozes.

*Sta to znaci odgovorno?! Cim odgovaramo, svojim anonimnim username-om, svojom online reputacijom?!

Zadnje izmijenjeno od: nathan.fake. 16.06.2015. u 18:41.
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 19:03   #1888
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
Cek jel tebi ukljucena ovakva slicna opcija ?
Za tu opciju sam mislio da je samo za internet. U Hrvatskoj kad odem u neku zabit pise mi isto roaming pa imam t-mobile mrezu i ova opcija nije ukljucena pa svejedno uspostavljam pozive.

Podatkovni roaming
*Spoji na podatkovne usluge na roamingu

Tako je, to mi je ukljuceno u domacem roamingu.Kada idem van RH iskljucujem internet promet.Za razgovore mi je ukljucena opcija automatically choose preferred network
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 21:52   #1889
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
Eto, ja "odgovorno"* tvrdim: da sve sto sam napiso JE istina, sve iz vlastitog iskustva, nista rekla-kazala.

Ti, ako ne zelis, ne moras vjerovat. Drago mi je, ako ti na bon bonu sve radi, no demantirat me ne mozes.

*Sta to znaci odgovorno?! Cim odgovaramo, svojim anonimnim username-om, svojom online reputacijom?!
Za razliku od tebe ime je pravo, a i na više se mjesta mogao vidjeti i ostatak tako da odhopsaj s tim forama.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 23:19   #1890
Danijel1803
Premium
Moj komp
 
Danijel1803's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Tenja
Postovi: 164
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
Kako mislis ?
Pisao sam u prethodnim postovima da sam prosle godine bio u Italiji. Uglavnom cim sam presao u Sloveniju vec nisam mogao nikoga nazvat iako uredno pise neka Slovenska mreza i tako isti slucaj i u Italiji. Normalno pise neka njihova mreza, uredno popunjene sve crtice signala i nemos dobit doma bilo na fiksni ili na mobilni ni da si Bog !
Probao sam upisat i taj neki predbroj prema preporuci sluzbu za korisnike i nista, a sms nekad proradi nekad ne.
U petom mjesecu ove godine sam opet bio u Sloveniji i opet nista, mob nis koristi. A zanimljivo je da sluzbu za korisnike mozes dobiti bez ikakvih problema ko da si doma.
Navodno cu ove godine opet ici u Italiju pa zato vec lagano pizdim jer mi sluzba za korisnike nemoze pomoci sto su jos oni sami izjavili !

Kod oca isti slucaj on je isto na Tele2 smart tarifa isto tako nije mogao nikoga nazvat kad je bio u Sloveniji.

Vi koji ostvarujete normalno pozive iz inozemstva u Hrvatskoj preko Tele2 prek bonova sto vi uopce napravite ?

Ako u Hrvatskoj odem van grada u neku zabit onda obavezno ide na t-mobile mrezu, internet neradi i pise roaming.
Tako sam i ja s bonbonom bio u Njemačkoj i Austriji prije dvije godine i nemožeš nikog nazvati i nitko tebe ne može nazvati a uredno se spojim na sve dostupne mreže. Žena imala simpu i sve ok, došao kući i počeo pručavati tarife te prešao na Vip-non stop+ od tada sam na vipu i kad idem vani ne brinem.
Danijel1803 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na