Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.08.2009., 12:52   #181
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
ma, ok je to za totalnog lajka koji se nekuzi u nista od mreza pa preko neta to obave no, kad sam posnjovafao postavke iza njih sve su postavke bile iste onome kaj sam ja postavio, samo je bio nakoncu problem promjenjen password bez icijeg znanja, a sad zivkati i tuziti se oko toga nema smisla posto su obje maloljetne i bog da im radi net, posto su one u hrvatskom zagorju na selu bogu iza nogu blizu Lobora, pa je i cudo kaj su uopće dobile net i to s punom brzinom 4mbit i 256kbit, jer sam mislio da u tom selu budu dobile net tek za 10god posto ima tamo hrpu starosjedioca i "malo mladih ko u Žumberaku"
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2009., 18:59   #182
qutip
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 164
Meni je zadnjih par dana konekcija katastrofa.. sve mi trza.. nemogu ni igrat online nista ni gledat na youtube. Prijavio sa kvar prije 3 dana i jos nema nikakvih poboljsanja
qutip je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.08.2009., 22:18   #183
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor qutip Pregled postova
Meni je zadnjih par dana konekcija katastrofa.. sve mi trza.. nemogu ni igrat online nista ni gledat na youtube. Prijavio sa kvar prije 3 dana i jos nema nikakvih poboljsanja
čim se radi 3 dana pa i vise, a imao si prije toga normalan net, moguće da ti čačkaju po centrali i vučeju nove žice za veću propusnost tak su i mene bili zajebavali punih 5 dana nitko nista nije kuzio u čem je bio problem, pa su mi iza toga nakon par dana uvalili maxtv kojeg sam cekao godinu dana, jer prije nisam imao mogucnost zajedno imati maxtv i net, ako nis drugo bar znas da se nesto radi
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2009., 12:22   #184
qutip
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 164
Evo normalizirala se situcaija... cak mi malo brze skida.. po 520 kb/s
qutip je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2009., 12:31   #185
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
ljudi ovako imam samo jedno pitanje prvo da objasnim stvar, bio sam kod dvijema curama koje su mi sestricne i dobiju normalno ruter siemens sx763 cekale su mjesec dana od zahtijeva tad su dobili i papir na kojem je bilo korisnicko ime i lozinka, i tada naravno to je islo preko WLAN da izbijegnemo zice posto je ruter u prizemlju, a komp na katu i slozim tocno prema uputama na hr kako konfigurirati, imo sam vezu između kompa i rutera jbg nisam bas glup posto sam zavrsio cisco, pa tada nije radila konekcija na internet i nista 5 puta upisem korisnicko ime i lozinku da nebi bilo i nikak se nije htijelo prestekati na net zovem ja sluzbu veli, zovi na slijedeci broj reko ok, zovem i oni prek centrale podesili ruter i to mi napaltili jer nije bilo besplatno na isti nacin kak i ja i proradi no dobro, ja tada nakon zavrsetka razgovora ocu provjeriti i promet na njihovoj stranici i opet nece ni nakon 5 puta ponovnog upisivanja korisnickog imena i lozinke ?

i nista zovem ja opet sluzbu da vidim koji je kurac i vele mi da je promjenjen password kak je moguce da su promijenili password bez icijeg zahtijeva i obavijesti kranjeg korisnika ???
pa jel to normalno i jos se radi o paketu od 10gb ???
to mi je prvo negativo iskustvo koje sam dozivio da me tak prave budalu od mene

Za T-Com? Je,uobičajeno.

postavio preko 50 routera,veza i bežićnih mreža,u jedno 20 slučajeva router nije htio primit password s ugovora.....sad se više nit ne pokušavam prepirat vec samo vristim: MJENJAJ PASSWORD!!!!
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2009., 12:34   #186
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
problem je u tome sto taj papir s user i pass dodje nakon uredjaja i onda ljudi zovu da se spoje na net, dobiju novi pass i onda kada dodje papir upisuju podatke s papira koji NEVRIJEDE je je jebeni pass promjenjen kad ste zvali SZK

EDIT: PODRZANA INSTALACIJA SE NE NAPLACUJE AKO JE GRESKA NA STRANI T-COMa TAKO DA ....
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2009., 12:39   #187
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Kako kome,ja to kažem; ljudi u kvartu koji me mole da im postavim net,neznaju sami zvat SZK,neznaju ni što je SZK nit da to ima broj a kamoli koji je broj


Teorija ti nedrži vodu.


Jednom sam usred rada ostao bez neta,spaja se on spaja....nece,zovem SZK koji K? Kaže gospodine ,spajate se s krivim passwordom.......DOING! To je vrhunac svega što sam vidio od njih....
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 08:28   #188
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
zval sam jucher TCom da ih pitam kad mi istjeche ugovor (tj. starom, ne ) i veli zhenska meni da je istekao i da se automatski produzhuje dok se ne veli suprotno....reko ok, to sam ionako znao...
pa sam pital kaj je sa pogodnostima pri produzhivanju ugovora i veli mi ona da mogu dobiti neki bezhihni ruter za kunu, ja naravno rekao, samo shalji (jer imam govno od Kasde u famoznom ruter modu koji mi treba, pa svaki dan moram resetirati ruter da bi to radilo)...

ruter bude doshel za jedno dva tjedna, pa me zanima, jel netko zna koji bi to mogao dobiti? jer sam gledal na stranici i ima ih nekoliko, pa me zanima....
manki je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 10:53   #189
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor manki Pregled postova
zval sam jucher TCom da ih pitam kad mi istjeche ugovor (tj. starom, ne ) i veli zhenska meni da je istekao i da se automatski produzhuje dok se ne veli suprotno....reko ok, to sam ionako znao...
pa sam pital kaj je sa pogodnostima pri produzhivanju ugovora i veli mi ona da mogu dobiti neki bezhihni ruter za kunu, ja naravno rekao, samo shalji (jer imam govno od Kasde u famoznom ruter modu koji mi treba, pa svaki dan moram resetirati ruter da bi to radilo)...

ruter bude doshel za jedno dva tjedna, pa me zanima, jel netko zna koji bi to mogao dobiti? jer sam gledal na stranici i ima ih nekoliko, pa me zanima....
Ovo
http://t-com.hr/privatni/internet/ma...nosti-wlan.asp
veve je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 13:03   #190
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Dobiti ces od Siemensa sada njih salju
http://t-com.hr/privatni/kzona/kakod...jno.asp?id=103
RAUL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.08.2009., 14:13   #191
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Kako kome,ja to kažem; ljudi u kvartu koji me mole da im postavim net,neznaju sami zvat SZK,neznaju ni što je SZK nit da to ima broj a kamoli koji je broj


Teorija ti nedrži vodu.


Jednom sam usred rada ostao bez neta,spaja se on spaja....nece,zovem SZK koji K? Kaže gospodine ,spajate se s krivim passwordom.......DOING! To je vrhunac svega što sam vidio od njih....
koliko vidim, meni na papiru na kojem mi je user i pass lijepo piše broj szk! jedna stvar je biti neinformiran o svemu tome a sasvim druga stvar je bit debos koji nije sposoban procitati 3 recenice na jebenom papiru. :/ (bez uvrede nikome).
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 22:31   #192
Doktor-X
Doktor-X NetWork
Moj komp
 
Doktor-X's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: .
Postovi: 285
dal se ekipa što zna dali cjena fleta ide mžda dolje 1.9
Doktor-X je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 22:58   #193
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor Doktor-X Pregled postova
dal se ekipa što zna dali cjena fleta ide mžda dolje 1.9
cisto sumnjam sve dok konkurecija neskineju svoje cijene nece moc t-com jer je on monopol pa nesmiju vjerojatno imaju kao neku zabranu jer bi potukli konkureciju, a opet trebaju im brdo para za unaprijeđenje infrakstrukture po citavoj hrvatskoj jer je sve u govnima
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 15:02   #194
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
samo da se javim da sam dobio onog bijelog WLAN Siemensa i da je naspram KASDE space shuttle

bez problema sve postavljeno i radi
manki je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 18:16   #195
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
cisto sumnjam sve dok konkurecija neskineju svoje cijene nece moc t-com jer je on monopol pa nesmiju vjerojatno imaju kao neku zabranu jer bi potukli konkureciju, a opet trebaju im brdo para za unaprijeđenje infrakstrukture po citavoj hrvatskoj jer je sve u govnima
Ma kakvo mijenjanje infrastrukture, to košta dok se ljudi nežale oniništ nemjenjaju, jedino možda sadim lova treba za optiku a i kriza je u svijetu.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 01:04   #196
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor pinkskin Pregled postova
Ma kakvo mijenjanje infrastrukture, to košta dok se ljudi nežale oniništ nemjenjaju, jedino možda sadim lova treba za optiku a i kriza je u svijetu.
ma na optiku kao glavni dio pa ostatak bakar sam i mislio jer mjenjati sve bakrene zice je nemoguca misija, problem je kaj nemreju svima uvaliti maxtv i internet, pak zato to jos uvijek muku muce sa premalom propusnoscu da bi krajnji korisnik mogao imati i internet i maxtv
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 12:38   #197
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
jel zna netko dali mora proći svih 24 mjeseca od ugovora da bi ga mogao produžiti na još 24 ili to mogu napraviti i ranije? pitam jer bi uz produženje od 24 mjeseca mogao za 50lipa dobiti wlan ruter.
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 15:25   #198
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
ma na optiku kao glavni dio pa ostatak bakar sam i mislio jer mjenjati sve bakrene zice je nemoguca misija, problem je kaj nemreju svima uvaliti maxtv i internet, pak zato to jos uvijek muku muce sa premalom propusnoscu da bi krajnji korisnik mogao imati i internet i maxtv
Istina, npr. meni. Od centrale do izvoda podzemnog kabla ima oko 3.5 km a propusnost je 3.7mbita a od izvoda do moje kuće ima oko 350m a propusnost pada na 2.3 Mbita (od centrale do moje kuće), činjenica je da im je infrastruktura u selima grozna a i neisplati im se zamjenjivat. A kad se sjetim da mi plačamo od tel. pretplate dio za održavanje vodova i centrala, što očito nerade.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 15:39   #199
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
Citiraj:
Autor triki555 Pregled postova
jel zna netko dali mora proći svih 24 mjeseca od ugovora da bi ga mogao produžiti na još 24 ili to mogu napraviti i ranije? pitam jer bi uz produženje od 24 mjeseca mogao za 50lipa dobiti wlan ruter.
30 dana prije isteka ugovora
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 15:49   #200
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
Citiraj:
Autor DaNiJ3L Pregled postova
30 dana prije isteka ugovora
hvala
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 18:40   #201
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Citiraj:
Autor triki555 Pregled postova
jel zna netko dali mora proći svih 24 mjeseca od ugovora da bi ga mogao produžiti na još 24 ili to mogu napraviti i ranije? pitam jer bi uz produženje od 24 mjeseca mogao za 50lipa dobiti wlan ruter.
Ali ti zamijene postojeci router za novi wlan, ako se taj pokvari
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 18:54   #202
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
da smo što trenutno nemam wlan ruter nego obični...
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 19:42   #203
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
nemaju ni oni obicni router, vec wlan....
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 19:43   #204
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
a nemorash ni ti dobiti novi uredjaj. ima puk qurac kasdi
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 21:26   #205
neumrli
Dubwise
Moj komp
 
neumrli's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Koji bi bio najucinkovitiji nacin bespovratno unistiti kasdu, no bez fizickog ostecenja, tako se ima razlog da vam tehnicar da novi router ?
neumrli je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 21:39   #206
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
pazi sam da ne placesh kasnije

moguce je da ti je garancija na samo godinu dana, tj. da je istekla, tj. da cesh sjebat uredjaj i nakraju sam morati kupiti novi

nazovi 0800 9000 i pitaj da li imash josh garanciju
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 21:41   #207
neumrli
Dubwise
Moj komp
 
neumrli's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Garancija je odavno istekla. Zamjenski D-Linkov router mogu nabaviti besplatno od bratica.
neumrli je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2009., 09:25   #208
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
onda ti se jednostavno ne isplati sjebati postojeci jer NECE biti zamjenjen.
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2009., 20:49   #209
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Trebam jednu uslugo od nekog od forumasa, ako mi netko moze pomoc..

Naime koristio sam Iskonov internet na Kneziji, ali sam se sad preselio u Savski gaj i pokusao sam napraviti preseljenje linije i interneta na tu novu adresu, ali Tcom Iskonu nije dao paricu sa centrale Trnje, vjerovatno iz razloga sto imaju jos malo parica i cuvaju ih za svoje nove korisnike.
Zvao sam sve moguce providere, i jbga, svi ovise o tom Tcomu, osim Bneta, ali oni tamo nemaju infrastrukturu. Znaci trebam nekako dobiti paricu od Tcoma, a da ne idem preko njih, jer oni me traze za liniju i net, naravno bez ugovorne obveze 1600 kn, dok je kod svih ostalih cca 500 kn za uslugu bez ugovorne obveze.

Iskon su mi odbili zahtjev za paricom, sad sam probao sa Amisom, iako mi je tamo lik rekao da to u pravilu uopce nema veze s logikom, odnosno da oni odbijaju ili prihvacaju zahtjeve random, odnosno da nema nikakvih pravila..

I sad kad bi netko imao neku spagu u Tcomu i kad bi oni meni jednostavno odobrili odnosno prepustili tu paricu nekome od mojih operatera (Amis ili iskon), naravno, vec bi se nekako oduzio tom nekom tko ima spagu u Tcomu.. Ili ako netko ima neko drugo rijesenje, kako da si rijesim net?

hvala i pozz
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2009., 06:07   #210
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
Je li tko dobio ovo?Ja sam stisnuo na Hd cam.

veki19 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na