Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 23.11.2006., 22:30   #61
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
opcenito su place premale...ne samo profesorima.

samo ponavljam..njima je posao SIGURAN..te mogu prosvjedovati..primjerice frend mi prodaje frizersku opremu itd pa ono ide i do siska, karlovca i jos par gradova..ljudi moji jel vi znate da frizerka u centru siska ima placu od 1000kn...

između ostalog..pa bože moj ako ti se ne sviđa plaća..daj otkaz..nađi drugi posao...nitko ih ne sili da budu profesori..mogu raditi puno drugih stvari
Hamm je offline  
Staro 23.11.2006., 22:35   #62
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
Jep, nas je 30, i opet je profesor jači...kad ti dođe lik iz povijesti..i vidi Srbija, Novi Sad kao rodno mjesto...ehehe...prvo, citiram: ,,A je, nisi iz ove države ali Hrvatsku povijest bi barem mogao naučit"...a da nepričam kako izgleda odgovaranje sada, kad je tu hrvatski preporod, i načertanije iliti velikosrpska ideja...
Dalje, kad ti uleti profesorica (da, žena) iz hrvatskog sa : ,,Ako je netko pravi ustaša onda sam to ja..." te nastavi sa "Ma balavci jedni...jeste zatucani i tupavi..."
Kad jedna profa iz matematike, razrednica, nakenja polovici roditelja na informacijama da je baš njihovo djete organiziralo grupno markiranje...pazi, svakom roditelju je rekla da je njen/njegov sin organizator...i kad ti da opomenu za jedan neopravdani, a ukor za drugi...koga ti tu treba biti žao...potplaćenih profesora...ne, nimalo...dok se ovaka sranja dešavaju, dok lik iz tjelesnog dolazi pijan, profesor iz računalstva nema pojma, a profa iz hrvatskog ("The ustaša") govori "hiljadu" a kenja o hrvatskom...nebi im ni kunu više dao...
Zbog takih profesora dođem doma, nemam volje za učit jer znam da će ga opet kenjat na veliko, i da nemam šanse protiv njih...a žalit se...yeah right, sa kleopatrom za ravnateljicom (koja je zamalo dala liku ukor jer ju je pozdravio sam bok, a ne dobar dan) nema opet boga za izvlačenjem debljeg kraja...i da, opazi koji sam prosjek imao... 4.46 ...nije li predivan...i kad budem išao na upis za fax, ta će mi se godina bodovat jednako ko liku sa 3.5...presavršeno...
A vi sad dalje pričajte...ja štrajk ne podržavam, ali da, paše mi, cjeli dan se vozim, danas bio na Jarunu u sk8 parku...
Hehehe ovo za ravnateljicu je istina. Kaj se tiče mojih proferora u A smjeni svi ownaju i mislim da zaslužuju veću plaću. Pogotov James Bond iz osnova
__________________
Dawar je offline  
Staro 23.11.2006., 22:57   #63
Ph03n1x
Premium
Moj komp
 
Ph03n1x's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin/Zagreb
Postovi: 1,846
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Svima nam je tesko u rvatckoj, al ko nam kriv. Svi su podplačni. Studenti imaju lose uvjeti zivota, itd... i kaj sad? Da strajkamo ?
Ne. Da sutimo ko pic*e i cekamo.
Pa ko ce se izborit za nas, za bolje sutra ako necemo mi sami??
Kompletna drzava je u k**cu.

Gle malo kaj se vani dogada. Pariz. Budimpesta. Covjece mi smo bokci. I onda kad netko oce da se izbori za sebe, reakcija naroda je: ''Daj suti i rintaj''

pa kam cemo tako doci..svi nas iskoristavaju sa svih strana
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Ph03n1x. 23.11.2006. u 23:10.
Ph03n1x je offline  
Staro 23.11.2006., 23:09   #64
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
I dobro jel štrajkaju sutra (petak) na fakultetima na kraju?????
Lud76 je offline  
Staro 23.11.2006., 23:10   #65
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor lud76 Pregled postova
I dobro jel štrajkaju sutra (petak) na fakultetima na kraju?????
Ovisi o fakultetu. Mislim da većina sutra ima predavanja. Ili su barem studenti primorani doći na fax pa onda vidjeti...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Staro 23.11.2006., 23:24   #66
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Ovisi o fakultetu. Mislim da većina sutra ima predavanja. Ili su barem studenti primorani doći na fax pa onda vidjeti...
Hvala, idem i nadam se da sam brzo gotov
Lud76 je offline  
Staro 23.11.2006., 23:26   #67
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
@Fleks

Ti ovako malo djeluješ kao prirodno inteligentnija persona kojoj nije trebalo puno ubacivat u glavu, štoviše čak vjerujem da si bio "ispred" nekih svojih profesora pa ti je malo teže shvatit težinu njihovog posla no Fleks je jedan a ostalo ih je još 29 u razredu....
Nisam ja nista ''pametniji'' nego ostali. Samo sam malo suptilniji

Sorry, nemoj me krivo shvatiti. Sad ce neko reci ljubomoran si na zetovce, ali drkađija u tramvaju koj nema ni osnovnu valjda ima plaču od 9 tisuča kuna?!?

hebote led jer ljudi znaju koji je trud zavrisiti postenu srednju, fakultet, magisterij, doktorat ili sto vec? Heben trud.

Nista nazalost kod nas nije dobro organizirano tako ni raspodjela plača.

Mislim ono policajac radi za istu plaču ko i čistačica u king crossu.

Tramvajac ima vecu plaču od ginekologa.

Profesionalni vojnik ima manju plaču od kamiondjije.

Učitelji strajkaju jer misle da im je teško....

Medicinari nemogu, siroti, strajkat jer su pod hipokratovom....

Vani kad mladi covjek friski sa faxa ima plaču od 1000€ cijela drzava ne funkcionira sljedecih 7 dana i autolimarima cvate posao.

Nemojte me sad krivo shvatit da ja nekoga tu omalovažavam, ali jednostavno NIJE uredu da covjek koji je prof. HR jezika ima istu plaču ko i djelatnik čistoče. To nije u redu. Takvo stanje države potiče samo i samo DISFUNKCIONALNOST i NERED.

Da ne pričamo o tome da u saboru imamo ljude sa 4 godine osnovne škole....

A danas kad sam vidio božičnice za penziće koji su vrlo vjerojatno šljakali veci dio svog zivota sam zapljuvo tepih sa čokolinom....

Istina Bog vecina tih penzica je otisla u penziju sa 40 godina, ali ajde opet nije u redu


Sad ce neko reci ajmo onda napravit revoluciju i sve cemo rijesit. Ocemo quratz. Poglete sloveniju... Nisu imali rata doduse, ali opet nije im puno bolje nego nama. Usli u EU, plače pale, cijene hopa gore. Ljudi su toga svijesni, al kolko vidim ne strajkaju bas stalno. Znaju da imaju kolko tolko sigurnosti u zivotu i da nece biti kruha gladni. Stvari im mogu samo nabolje. Uostalom cijenjeni bivsi direktor mercatora je ipak poduzetnik koj ce ja vjerujem napravit od slovenije u sljedecem desetljecu austriju.

Promjene traju, nista nije preko noci. Preko noci se bogate tajkuni i mafijaši, a ne drzave i posteni ljudi u njoj.

Strpljen spašen, od naseg politiziranja i pricanja o ekonomski uvjetima u zemlji nemamo apsolutno nista. Zna se kakvo je s(r)tanje u drzavi i samo mozemo cekati....
Fleks je offline  
Staro 24.11.2006., 00:15   #68
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Ja sam eto jos uvijek mlad pa nemogu dat neko posebno pametno misljenje, ali i Hrvatska je jos uvjek mlada drzava, objektivno gledano, u 15 godina kod nas jos uvijek ima ljudi koji imaju previse zaostalih nacina razmisljanja, u 15 godina jedna drzava nemoze napravit nesto za sto je potrebno vise, nekidan sam gledao sjednicu sabora kada su glasali o buducnosti Glavasevoj, kad je na zakljucku otislo pola zastupnika van, ponasaju se kao djeca i reko sam za ruckom: "Jao nama s takvom vladom!".
Tako i ovo ovi pregovori se vode vec godinama, strajkaju profesori svake godine, i kolko vidim nisu im vec neko vrijeme podigli placu, vjerovatno bi bilo dobro podici ju, ali postepeno, 1-2% na godinu...
Ja se sjecam kakva je bila situacija kod mene u srednjoj skoli(SŠ Isidora K., Našice), 90% profesora koji su meni predavali su bili posteni i normalni, pogotovo strucni, jos su oni pokazali da su i oni ljudi jer smo bili sa dosta njih na Ti, a kada bi se desio strajk mi smo uvijek bili protiv, bas zbog odradivanja!

Rezime, nisam dosad nikad imao tocan podatak koliko profesori imaju placu, ali ako je ona oko 4kkn onda smatram da ju treba povecati, jer u jednoj obliznjoj firmi cistacica ima 3k5kn (3500 ) , i to mislim da nije posteno, jer je profesorski/uciteljski posao daleko tezi i zahtjevniji(psihicki, rjetko fizicki...) od potonjeg.
__________________
rams je offline  
Staro 24.11.2006., 01:15   #69
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Ono sto mene iznenaduje je relativno velik broj mladih profesora koji znaju sto ih ceka i unatoc tome idu predavat u skole......
Zanemarimo place, tko bi se od vas stao pred 30 15-ogodisnjaka i pricao im 45 minuta o necemu sto ih ne zanima dok oni spavaju na klupama? Pogotovo ako je rijec o zenskom profesoru i uspaljenim pubertetlijama........
Treba strajkat i izborit se za svoja prava
Chuby je offline  
Staro 24.11.2006., 04:00   #70
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
između ostalog..pa bože moj ako ti se ne sviđa plaća..daj otkaz..nađi drugi posao...nitko ih ne sili da budu profesori..mogu raditi puno drugih stvari
istina
Emissary je offline  
Staro 24.11.2006., 07:27   #71
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,490
Vi se prepucavajte, ja učim od 6:30 jer ne znam jel imam ili nemam kolokvij u 9h. BRB! A izgleda imam po nekim informacijama! BRB!
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline  
Staro 24.11.2006., 08:29   #72
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
jos cu samo jednu stvar reci vezano za ovu temu i onda me vise necete ovdje vidjeti jer znate onu :"svađati se preko interneta je kao sudjelovati na paraolimpijadi - tko god da pobijedi i dalje je invalid"

profesor ima satnicu 40 sati tjedno, a ne 26 sati...samo za informaciju neukima

i nema me vise tu...bok decki : hello2 :
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline  
Staro 24.11.2006., 14:30   #73
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
ipak je bio pravi štrajk... idem ja prema faxu, i dobijem poziv da nemamo, da dođem u jedan birc jer su svi tam zajedno sa profesorom...
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline  
Staro 24.11.2006., 14:35   #74
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,490
Citiraj:
Autor Broken Arrow Pregled postova
ipak je bio pravi štrajk... idem ja prema faxu, i dobijem poziv da nemamo, da dođem u jedan birc jer su svi tam zajedno sa profesorom...
Ja sam pisao kolokvij u 9h, držao asistent!
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline  
Staro 24.11.2006., 14:42   #75
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor flare Pregled postova
profesor ima satnicu 40 sati tjedno, a ne 26 sati...samo za informaciju neukima
i to je odlicna satnica

moja je cca 45-50h tjedno
ima tu decki kod mene koji imaju i žešče satnice koja zna prelaziti i preko 60h

ako cemo oko odgovornosti radi se ipak o isto tako nekoj određenoj odgovornosti

ajde ljudi da nam pocnu banke/pošte štrajkat

jerbo dljeatnicima na šalteru je ugrožen život...znamo što je bilo u fini i inima
Hamm je offline  
Staro 24.11.2006., 14:43   #76
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
***iga, losa sreca, ja ponavljam prvu godinu pa sam kod kuce , idem sljedeci mjesec na ispit(e)
__________________
rams je offline  
Staro 24.11.2006., 21:53   #77
big bang
Osluškuje kučište
Moj komp
 
big bang's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: u RH
Postovi: 53
Citiraj:
Autor Grunf st Pregled postova
profesori nigdje na svijetu nemaju dobre plaće,pa netraže 20% povećanje imaju nešto malo iznad prosjeka,a tako je i u nas-nevidim problem, a pare bi trebale ići u opremanje škola i pogotovo fakulteta,projekte i štajaznam -čovječe pa na medicini fali leševa za promatranje?? ono wtf??

jesenas se profa zaposlio i vozio yugo
2 mjeseca poslije kupio novog golfa
ko kaze da imaju lose place

a ovo sto vam fali leseva
promatrajte profesore ionako nicemu ne koriste: bonker2
big bang je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na