Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.07.2006., 14:17   #31
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
ma daj....prporucujete covjeku da razvali cijeli komp....drzi malo dulje pritisnutu tipku za paljenje ili je kresni par puta za redom. Ako to ne upali, otisla ti je maticna....
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2006., 14:36   #32
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
ako je odspajanje klinca za power razvaljivanje kompa onda je 90% ekipe na forumu monstrumi za računala..

to što ce kresnuti šarafincigerom plocu nije zlostavljanje...

a i mogao bi promjeniti baterijicu...ako ti bacaš mbo ako ne plai iz prve onda je to tvoj...reko bi problem

stvar je u tome što se sve to da popraviti...eto pozdrav

nhf
Hamm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.07.2006., 12:44   #33
ScheiSSman
Premium
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: osijek
Postovi: 110
lakse

ako vec nemozes doci sa srafcigerom do pinova (nikad vidio) onda si stavi drugo dugme i ubodi ili odspoji power button i spoji reset na njega tj na pinove od powera i pali ga pomocu reset tipke na kucistu
ScheiSSman je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2006., 16:04   #34
gatecase67
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 130
riješeno je, problem je bio u jadnom (MS 400W) napajanju....nije potpuno crklo nego je davalo tek tolko napona da se sve "upalilo", ali kada se komp htio pokrenut nije bilo dovoljno snage pa se nije niš ni događalo....

kupio sam novo napajanje šuftek...400W i sad sve radi....

crklo napajanje na pola...eto....
gatecase67 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2006., 03:20   #35
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,282
ma cuftek je super napajanje,bit ces ces kao i ja zadovoljan snjim,glavno da napokon sve radi
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad





undo je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2006., 21:37   #36
mappy
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
Isti problem ;-{

meni se prije par dana pojavio isti problem. probo sam dvije matične, dva procesora i ništa. gorila mi je lampica na matičnoj isto kao i kolegi. ostalo mi je jedino da kupim novi komp ili da ga dam na servis i da me ogule ko malo janje. to je stvarno frustrirajuće jer sam bio uvjeren da mi je rikno procesor pa sam kupio novi. ovaj rasplet mi daje nadu da je i meni ipak crklo napajanje. probo sam i ono sa resetiranjem biosa. došlo mi je da se rasplačem.
mappy je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2006., 21:52   #37
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Citiraj:
Autor mappy
meni se prije par dana pojavio isti problem. probo sam dvije matične, dva procesora i ništa. gorila mi je lampica na matičnoj isto kao i kolegi. ostalo mi je jedino da kupim novi komp ili da ga dam na servis i da me ogule ko malo janje. to je stvarno frustrirajuće jer sam bio uvjeren da mi je rikno procesor pa sam kupio novi. ovaj rasplet mi daje nadu da je i meni ipak crklo napajanje. probo sam i ono sa resetiranjem biosa. došlo mi je da se rasplačem.
joj, joj, joj...

od svih komponenti jako rijetko krepava proc.. a ti odmah kupio novi, makar nisi sve komponente isprobao

ako si probao novi proc i ploču onda ti ostaje da provjeriš grafu, rame i napajanje...
Crash009 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na