Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.04.2006., 17:06   #61
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Simba-OS
Oprosti, ali ovo je najveća glupost za koju sam čuo da je itko napravio. Pa nisu distanceri tu da lijepo izgledaju. Čak i da nisi napravio kratki spoj na ploči (a vjerojatno jesi), kad se ploča stavi na distancere, iza nje struji zrak i hladi komponente. Stavljajući iza papir onemogućio si pravilno hlađenje (ploča i komponente na njoj griju se i sa stražnje strane, ako nisi znao).

Pa spalio si ploču, što očekuješ?


Pa prijatelju, kad spališ mbo, ništa ne radi kako treba, pa niti grafička. To je kao da ti pukne blok motora na autu, pa pitaš kako to može utjecati na rad klipova.

Ne, prijatelju. Ne znaš složiti komp kako treba. Jer da znaš, ne bi napravio što si napravio. Što bi rekao da kupiš računalo u linksu, doma ga otvoriš i vidiš da su stavili papir umjesto distancera?
: lol2 : : lol2 : : lol2 : : lol2 : : lol2 :
SRV je offline  
Staro 04.04.2006., 17:30   #62
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Citiraj:
Autor mat
svi ste potpuno pogresno shvatili moj problem, pa da ga objasnim detaljnije

zasto mat nije stavio distancere? to je vjerojatno najvaznije pitanje na koje ispocetka nisam htio dati odgovor, e pa evo ga sad kad vec ocete:
nisam ih stavio jer sam dobio samo DVA!
al reko necu bit p...ka i radit im probleme tam, ne trebaju mi, papir bu bio dosta...
LOL

Malo su ti i naplatili. ja bi ti odero kožu s leđa da mi takvo što doneseš na reklamaciju. Kako te nije bilo sram donesti 15 komada A4 papira ispod ploče? I ja sam radio papazijanije sa svojim komponentama, ali nikada nisam išao negdje cviliti ako sam spalio.

Iskreno bi volio vidjeti tu kantu i saznati zašto ne radi kako treba (nije mi jasno kako radi ikako). Ne samo da si mogao spaliti grafičku tako da nisi stavio distancere, nego si to vjerojatno i učinio. Postoji više načina da takva kartica otkaže poslušnost, ne samo jedan.

Sljedeći put ostavi stvar slaganja kompa servisu. Nije to za tebe. Potrebno je određeno vrijeme da se to nauči.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2006., 17:48   #63
widowmaker
m e m b e r
Moj komp
 
widowmaker's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 446
i ja sam dosta toga kupio u Linksu i znaju biti jako povrsni npr. kupim kod njih hard i velim dajte mi odma i vanjsko kuciste za taj hard ,dojdem doma a ono vanjsko kuciste za 2.5" hard, ili nedavno dojdem u Links i velim -imam graficku ati 9550 od gigabajta samo sa pasivnim hladnjakom pa mi se pregrijava dajte mi ventilator za tu karticu i uvali mi ati silencera koji se naravno moze ugraditi na brdo atijevih kartica ali ne i na 9550
__________________
widowmaker je offline  
Staro 04.04.2006., 17:53   #64
Simba-OS
Premium
Moj komp
 
Simba-OS's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 359
Citiraj:
Autor SRV
(Sig) Slazem novi komp...
Jel ti fali papira....ovaj...distancera?

Sori, malo šale...
Simba-OS je offline  
Staro 04.04.2006., 17:55   #65
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
svi vi koji mislite da se ovakvi slučajevi trebaju izuijetina forumu, odmah da kažem, slažem se!!! treba. ako se links pokvario, ja to želim znati jer onda tamo više neću kupovati!!! makar bili najjeftiniji.
s onim ''u 4 oka'' sam podrazumijevao da je odmah trebao nazvati links a ne postati ovdje odmah, nehgo kad se kompletna stvar riješi pa da onda prosudimo. i ja sam imao neugodnih situacija s raznim servisima ali mislim da nije u redu kritizirat prije nego je čitava stvar riješena....
e ako su te zaje... na kraju balade, obnda raspali po njima da i mi to znamo. jer svakome se može dogoditi propudst, samo je pitanje kako će koja firma svoj propust ispraviti. tu se one međusobno jako razlikuju.

jesam li u pravu?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online  
Staro 04.04.2006., 18:17   #66
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Roberto
.......samo je pitanje kako će koja firma svoj propust ispraviti. tu se one međusobno jako razlikuju.....
Eto ,iako sam protivnik favoriziranja bilo koje firme (kao sto sam i pokazao),ova se u ovom slucaju pokazala kako treba. Da li je to zbog ovog threada (ako ga citaju) ili ne,na kraju nije bitno,ponijeli su se kako treba a to je da su sredili stvar, sto pokazuje da ih zanima sto ljudi misle o njima,a to je najvaznije. : goood :
spawn je offline  
Staro 04.04.2006., 18:51   #67
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Bruno_Rv
Eto ,iako sam protivnik favoriziranja bilo koje firme (kao sto sam i pokazao),ova se u ovom slucaju pokazala kako treba. Da li je to zbog ovog threada (ako ga citaju) ili ne,na kraju nije bitno,ponijeli su se kako treba a to je da su sredili stvar, sto pokazuje da ih zanima sto ljudi misle o njima,a to je najvaznije. : goood :
meni se prošle godine dogodilo da sam prvi put u životu zeznuo kod podešavanja konfe (komponente sam kupio u linksu, i sam sastavljao) sve sam dobro spojio, ali komp je kod svakog žešćeg rada u windowsima bacao bsod. nakon 2dana sam poludio jer ga nisam uspio podesiti, modfuram kantu u links i velim, dečki sorrite ne znam. nakon 3-4sata igranja s postavkama ekipa mi je tamo u servisu vratila kantu (vele, problem je bio u postavkama meme) i kažu oni radi. naplatili su mi svega 0.5 radnih sati. dođem doma opet isti sranje.
e tad sam mogo i ja banut ovdje ili na njihov forum i pljuvat. umjesto toga sam im vratio kantu i dečki su se dva dana zafrkavali s kantom dok nisu sredili stvar. naravno nisam ništa više platio od onih početnih o.5h jer su oni zeznuli. i sve 5 kaj se mene tiče.

zato velim, kad se kaže ''u 4 oka'' to samo znači srediti prvo s njima stvar do kraja pa onda pričaj i ako su te oderali pljuvaj. i takvog sam stava radilo se tu o linksu, feniksu, hgspotu, vemilu, kvarku, bingu ili kojoj god firmi...
ako je čovjek riješio stvar, ovo bi trebalo zalokotati.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online  
Staro 04.04.2006., 18:52   #68
Jerry
Premium
Moj komp
 
Jerry's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,816
Citiraj:
Autor Bruno_Rv
Eto ,iako sam protivnik favoriziranja bilo koje firme (kao sto sam i pokazao),ova se u ovom slucaju pokazala kako treba. Da li je to zbog ovog threada (ako ga citaju) ili ne,na kraju nije bitno,ponijeli su se kako treba a to je da su sredili stvar, sto pokazuje da ih zanima sto ljudi misle o njima,a to je najvaznije. : goood :
Ma sredjuju oni stvari tek onda kada vide da bih ih moglo dugorocno opalit po dzepu! Svi smo mi njima nuzno zlo koje dolazi uz proviziju na svaku pojedinu komponentu koju prodaju! Kupci mogu bez njih ali Links definitivno ne moze bez kupaca!
Mislim da bi morali malo pripaziti kako se odnose prema dosadasnjim musterijama!
__________________
Stupid is as stupid does
Jerry je offline  
Staro 04.04.2006., 19:09   #69
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
iako je greska ispravljena, sef je navodno osobno naredio da se svaka komponenta ispita od a do ž da se ne može dogoditi da više išta bude neispravno i dobiti cu kantu sutra
iskreno se nadam da je tocno tako, a da to nije pocetak onih 45 dana koje je netko spominjao
mat je offline  
Staro 04.04.2006., 19:18   #70
MRKONJA
M.U.P.
 
MRKONJA's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,277
Mene zanima samo jedna stvar. Kako si pobogu zašarafio ploču kroz papir ili si ju zaljepio super ljepilom
Daj poslikaj to
__________________



Abit AX8 VIA k8t890//Venice 3000@2250//1x1gb PQI//POV 7600gs silent//Seagate 7200.10 250gb(16mb//sata)//Hitachi 7k160 120gb@mobile kučište//Seagate 7200.7 200gb
//Samsung SH-w163A//Seasonic S-12 380w//Sharkoon silvation



MRKONJA je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2006., 19:29   #71
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Sky
@ Hrvoje : Po zakonu o zaštiti potrošača, ti imaš pravo vratiti robu ako na njoj nema tragova korištenja i očekivati povrat novca
Ne, ne pise, barem ne u kontekstu njegove kupovine.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 04.04.2006., 20:16   #72
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor MRKONJA
Mene zanima samo jedna stvar. Kako si pobogu zašarafio ploču kroz papir ili si ju zaljepio super ljepilom
Daj poslikaj to
LOOOL garant ljepilom
Evo taman cu slagat novi komp za Uskrs, kazu da je dobro uzet jedno 15 A4 papira pa ih poturit iza ploce
SRV je offline  
Staro 04.04.2006., 20:21   #73
ivan OS
Premium
Moj komp
 
ivan OS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 910
Kako je to uopće izgledalo?
: stoopid

Odakle ti tako glupa ideja da staviš papir?: bonker :
ivan OS je offline  
Staro 04.04.2006., 20:40   #74
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
He, he – da je, u najmanju ruku, ideja stavljanja papira umjesto distancera velika greška – je. Ali, isto tako nemojmo se zavaravati s činjenicom da je i Links trgovina, koja je kao i sve ostale, orijentirana na upravo trgovinu i profit. To što pokazuju veći trud i smisao za trgovanje od ostalih – to samo dokazuje da su vještiji trgovci od ostalih i da znaju „gdje“ trebaju piknuti kupca da ga zadrže i da dobiju nove. A ako se netko sjeća moje epizode s njima…mislim da ona govori sama za sebe. Ja sam, uvjetno rečeno, zbog postojanja muljatora i sličnih spodoba koji su palili i trgali komponente raskinuo poslovanje s njima, a mislim da to u tom trenutku nikome od obje strane nije odgovaralo. Ali, posao je posao i nemojte se zavaravati da vas trgovci u Linksu vole više nego neki drugi. To što su ljubazniji, uslužniji i susretljiviji samo dokazuje moju tezu o njihovim sposobnostima kao uspješnim prodavačima. Stoga, pamet u glavu i pažljivo s svojim novcima….
tor je offline  
Staro 04.04.2006., 20:41   #75
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
ajme pribit ćete lika na križ ak ovak nastavite .. daj koji vam je ??

pa nisu svi pc experti

kao sto ime foruma kaze . evo ja prvi nisam :-D


@bubba nito u cijelom linksu (prodaja - servis bar 15 ljudi) nije znao da postoji vise typova xD kartica a ja sam to sazno jednim telefonskim pozivom!!
Hrvoje xyz je offline  
Staro 04.04.2006., 20:52   #76
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
@ Bubba : Zaboravih napisati da je rok 8 dana.
Sky je offline  
Staro 04.04.2006., 20:55   #77
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
pa mislim stvarno nisam mislio da su neki ljudi ovdje toliko djetinjasti...
ok, tu sam pogriješio, nisam znao da distanceri služe i za protok zraka otraga..
a kako sam to napravio?
prvo sam olovkom kroz rupe na ploči zacrtao mjesta di oču puknut šaraf, onda sam ih selotepom sve zaljepio jedan za drugi i probijao jedan po jedan škarama na mjestima di su išli šarafi

uostalom nebitno
javim sutra kad i ako dobim mašinu, u kakvom stanju itd... iskreno se nadam da će na kraju tog posta bit smajli
mat je offline  
Staro 04.04.2006., 21:07   #78
Simba-OS
Premium
Moj komp
 
Simba-OS's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 359
Citiraj:
Autor tor
He, he – da je, u najmanju ruku, ideja stavljanja papira umjesto distancera velika greška – je. Ali, isto tako nemojmo se zavaravati s činjenicom da je i Links trgovina, koja je kao i sve ostale, orijentirana na upravo trgovinu i profit. To što pokazuju veći trud i smisao za trgovanje od ostalih – to samo dokazuje da su vještiji trgovci od ostalih i da znaju „gdje“ trebaju piknuti kupca da ga zadrže i da dobiju nove. A ako se netko sjeća moje epizode s njima…mislim da ona govori sama za sebe. Ja sam, uvjetno rečeno, zbog postojanja muljatora i sličnih spodoba koji su palili i trgali komponente raskinuo poslovanje s njima, a mislim da to u tom trenutku nikome od obje strane nije odgovaralo. Ali, posao je posao i nemojte se zavaravati da vas trgovci u Linksu vole više nego neki drugi. To što su ljubazniji, uslužniji i susretljiviji samo dokazuje moju tezu o njihovim sposobnostima kao uspješnim prodavačima. Stoga, pamet u glavu i pažljivo s svojim novcima….
Čuj, pa to je normalno. Ljudi rade za plaću, ne za milost božju. I ne trebaju se posipati pepelom i ispravljati tuđa sranja na vlastiti račun i o vlastiti trošak. Jedno je ako ti prodaju neispravno. Ili ako ne isprave neispravnost koju pokriva garancija. A posve drugo ako ti prodaju ispravno, a ti sjebeš sam svojom nestrućnošću i neznanjem.
Ja sam nedavno razbio auto. Mojom greškom. Da idem reklamirati u auto salon i tražiti novi?
Simba-OS je offline  
Staro 04.04.2006., 21:10   #79
Simba-OS
Premium
Moj komp
 
Simba-OS's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 359
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz
ajme pribit ćete lika na križ ak ovak nastavite .. daj koji vam je ??

pa nisu svi pc experti

kao sto ime foruma kaze . evo ja prvi nisam :-D
Naravno da nisu svi. Ali onda ne trebaju raditi ono što ne znaju. Ili, ako već idu riskirati (njihovi nofci - njihov stroj), pa sjebu, onda barem biti pošten i reći - ok, sjebo sam. A ne za svoju grešku okrivljavati druge. O tome se radi. : cheers2
Simba-OS je offline  
Staro 04.04.2006., 21:18   #80
Simba-OS
Premium
Moj komp
 
Simba-OS's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 359
Citiraj:
Autor mat
pa mislim stvarno nisam mislio da su neki ljudi ovdje toliko djetinjasti...
ok, tu sam pogriješio, nisam znao da distanceri služe i za protok zraka otraga..
a kako sam to napravio?
prvo sam olovkom kroz rupe na ploči zacrtao mjesta di oču puknut šaraf, onda sam ih selotepom sve zaljepio jedan za drugi i probijao jedan po jedan škarama na mjestima di su išli šarafi

uostalom nebitno
javim sutra kad i ako dobim mašinu, u kakvom stanju itd... iskreno se nadam da će na kraju tog posta bit smajli
Iskreno, da ja radim u linksu, dao bih ti novu ploču samo za originalnost. :clap: Od svih mogućih improvizacija (nekoć davno sam si radio distancere od izolacije produžnog kabela), ti našao baš selotejpom ljepljene papire sa rupama izrezanih škarama. : goood :
Simba-OS je offline  
Staro 04.04.2006., 21:23   #81
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Dakle, dame i gospodo, selotejpom, a ne super ljepilom
SRV je offline  
Staro 04.04.2006., 21:30   #82
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor tor
Ali, posao je posao i nemojte se zavaravati da vas trgovci u Linksu vole više nego neki drugi. To što su ljubazniji, uslužniji i susretljiviji samo dokazuje moju tezu o njihovim sposobnostima kao uspješnim prodavačima. Stoga, pamet u glavu i pažljivo s svojim novcima….
to je apsolutno točno. svima njima je profit jedini bitan u cijeloj priči, u linksu znaju vrlo lukavo pridobit ljude i tu su fakat sposobni. ali ima tu i druga strana priče, a to je da svaki čovjek voli kupovat tamo gdje se osjeća ugodno, gdje ima feeling da ga neće očerupat... iako svaka trgovina kod nas dere kupce, kad u svima u kojima sam kupovao zbrojim pluseve i minuseve, links je još uvijek na prvom mjestu kod mene pa još kupujem kod njih. dok mi ne stanu na žulj. samo neznam gdje ću onda kupovat, imam ih već puno na crnoj listi. a u zadnje vrijeme i u linksu padaju što se tiče kvalitete usluge...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online  
Staro 04.04.2006., 21:32   #83
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Na mojoj se 6800LE prestao vrtit cooler ocigledno i toliko se zagrijala da se nije razletio kondic, nego se doslovno odlemio. Tip: Bio sam u windowsima i bila je na default taktu. Pa je bilo u linksu da sam ju ja isao moddati. Osim toga, sve je bilo korektno u linksu dosad. Jedino kaj mi nisu dali onu malu iskaznicu , a dali su je nekima koji su puuno rijedje tamo kupovali. hehehhehe
 
Staro 04.04.2006., 21:36   #84
BrunoZG
Junior Member
 
BrunoZG's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,205
A ko je uopče reko da je shebo ploču?
A uostalom zasto bi je sjebo al stoji na papiru?

Papir sigurno nije rjesenje za trajnu montazu ploce ali ni razlog da ploca ne radi.

Ne vidim razlog za tolko puno humora. napravil je glupost al ga muce drugi problemi.

Citiraj:
Autor Simba-OS
Naravno da nisu svi. Ali onda ne trebaju raditi ono što ne znaju. Ili, ako već idu riskirati (njihovi nofci - njihov stroj), pa sjebu, onda barem biti pošten i reći - ok, sjebo sam. A ne za svoju grešku okrivljavati druge. O tome se radi. : cheers2
__________________




AMD 3800+x2@2500, 1,375V
MB-ASROCK DUAL SATA(bios 2.2) 2+ENERMAX485W
2x512 Supertalent CL2
HDD-Hitachi 160GB, WD 800JB
ELSA 7600GT
Leadtek-2000XP expert
DVDROM-LITEON-167T ,DVDRW BENQ 1650,DVDRW NEC ND2500A@2510_fw205C
Monitor: Samsung 997MB (19')
Terratec Sky 5.1,EPSON-C42








BrunoZG je offline  
Staro 04.04.2006., 21:38   #85
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor mat
pa mislim stvarno nisam mislio da su neki ljudi ovdje toliko djetinjasti...
ok, tu sam pogriješio, nisam znao da distanceri služe i za protok zraka otraga..
a kako sam to napravio?
prvo sam olovkom kroz rupe na ploči zacrtao mjesta di oču puknut šaraf, onda sam ih selotepom sve zaljepio jedan za drugi i probijao jedan po jedan škarama na mjestima di su išli šarafi

uostalom nebitno
javim sutra kad i ako dobim mašinu, u kakvom stanju itd... iskreno se nadam da će na kraju tog posta bit smajli
nemoj nam zameriti, idejas ti je orginalna pa smo ljubomorni kaj se nismo mi prije sjetili
u svakom slučaju sretno s konfom sutra!
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online  
Staro 04.04.2006., 21:45   #86
Panzer
Premium
Moj komp
 
Panzer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Sv. Nedjelja
Postovi: 1,814
Citiraj:
Autor BrunoZG
Ne vidim razlog za tolko puno humora. napravil je glupost al ga muce drugi problemi.
Slazem se, covjek je malo zabrljao i kaj sad... Fakat ne vidim razloga da sad pljujete po njemu i da je to tak smijesno kaj je stavio papir... Ak covjek nekaj i nezna, stigne to naucit. Eto, sad je naucio da rade posudit te distancere nego stavljat papir...
I ja sam prije napravio slicno tome, samo sam stavio nekakvu spuzvu umjeto papira... Nisam nista skurio, a i da jesam bila je neka cel 500mhz konfa pa nikom nis...
__________________



UPGRADED...
MBO: Gigabyte M59SLI-S4 cooled by HR-05 SLI & Zalman ZM-NBF47
CPU: AMD Athlon64 X2 3600+ cooled by Scythe Infinity @ 2.7GHz / 1.25V
RAM:2x 1GB Kingmax DDR2 800
VGA: Sapphire HD3850, 256MB Accelero S1 & 120mm AC @750/1900MHz
HDD:Western Digital 160GB (S-ATA, 8MB)
HDD 2: Western Digital 640GB AAKS
CD/DVD : DVD RW Pioneer DVR-112D Silver (Color match with case)
Powered by OCZ GameXtream 600W
Everything in Chieftec LCX-04SL-SL-A (HDD cooling – 3x92mm Sharkoon, ispuh 1x120mm CoolerMaster)
Coolers controled by Zalman ZM-MFC1
Visual expirience by Samsung 940BW

Notebook: Fujitsu Siemens Amilo Pro V3205 (12", CoreDuo 1.6, 1536MB RAM, 80GB) & Ubuntu 8.04

Audio sistem: Monitor Audio Silver RS1, Monitor Audio PureFlow Speaker Cable, Marantz PM310 pojacalo, Pioneer PD-S501 player, van den Hul M.C. THE BAY C5 Hybrid interkonekt.



Panzer je offline  
Staro 04.04.2006., 22:35   #87
Simba-OS
Premium
Moj komp
 
Simba-OS's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 359
Ma dečki, nitko mu neće glavu skinut. Na kraju krajeva - njegov komp, njegovi novci. On je naučio na vlastitoj koži. Ostali, koji su pratili ovaj topic - na tuđoj (njegovoj). To je tako u životu. A šala je šala, nitko od nas ne misli loše. Ja, eto, cijelu večer pokušavam zamisliti lika kako barata selotejpom i škarama oko papira i kante. Kao da izrađuje božićne ukrase. A smiješno mi, što ćeš. Ali daleko od toga da mu ne želim sreću i happy end ove priče na opće zadovoljstvo.
Simba-OS je offline  
Staro 04.04.2006., 22:39   #88
ScheiSSman
Premium
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: osijek
Postovi: 110
jel moze meni neko objasnit distancere nisam ih nikad stavio i sve radi bajno a 486 sto sam slago uvjek su radile perf. i nikad pri servisu nisam to vidio . pa ono ajd prosvjetlite me plz. ps jesam glup tu ima o distancerima miliun topica a ja stavljam vijke pa matice sa onim papiricima
ScheiSSman je offline  
Staro 04.04.2006., 22:43   #89
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor Simba-OS
Čuj, pa to je normalno. Ljudi rade za plaću, ne za milost božju. I ne trebaju se posipati pepelom i ispravljati tuđa sranja na vlastiti račun i o vlastiti trošak. Jedno je ako ti prodaju neispravno. Ili ako ne isprave neispravnost koju pokriva garancija. A posve drugo ako ti prodaju ispravno, a ti sjebeš sam svojom nestrućnošću i neznanjem.
Ja sam nedavno razbio auto. Mojom greškom. Da idem reklamirati u auto salon i tražiti novi?

Pa jeli ti citas sta pises ? Ocito ne jer ovo da trebaju ispravljati tudja sranja na svoj trosak je u najmanju ruku smijesan ONI su mu naplatili 2h servisa ili 300kn i komp nije radio. Koji je dio nejasan taj da je on platio ili taj da komp nije radio ?

Ako ti i sam sjebes nesto i onda platis da se to popravi jeli trebas ocekivati popravljeno ili ?

Evo ti jedna usporedba. razbijes auto platis popravak jer si sjebo i dodjes doma i skuzis da se auto neda upaliti. Jeli bi isao u autosalon jebat im majku ?

Mislim ok ljudi svatko ima pravo na misljenje ali nemozes mi pisati ovakve gluposti...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 04.04.2006., 23:01   #90
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Codiac-
Pa jeli ti citas sta pises ? Ocito ne jer ovo da trebaju ispravljati tudja sranja na svoj trosak je u najmanju ruku smijesan ONI su mu naplatili 2h servisa ili 300kn i komp nije radio. Koji je dio nejasan taj da je on platio ili taj da komp nije radio ?

Ako ti i sam sjebes nesto i onda platis da se to popravi jeli trebas ocekivati popravljeno ili ?

Evo ti jedna usporedba. razbijes auto platis popravak jer si sjebo i dodjes doma i skuzis da se auto neda upaliti. Jeli bi isao u autosalon jebat im majku ?

Mislim ok ljudi svatko ima pravo na misljenje ali nemozes mi pisati ovakve gluposti...

čitam već 10min ovaj thread, i taman sam htio ovo napisati!

ok, MAT je kriv što je koristio čudne metode, ali je isto tako odnio u servis, gdje su mu oni "popravili" i naplatili taj popravak!

da komp opet ne bi radio? ovo po meni nije u redu.

a da je LINKS prekrasan, nije, nije ni jedna informatička prodavaonica....
iskaču od ostalih, ali ima još mjesta napretku...
Gabre je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na