Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.05.2005., 16:52   #31
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
tebi je full q 1280x1024?? 1600x1200 je full
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2005., 19:08   #32
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
ti dodes doma da slusas komp il da na njemu radis?????
i kak ti moze smett 20 db?upali si tt-a na 48 db pas vidjet kakje sve tiho pokraj toga...i ko ne slusa mjuzu kad je na kompu?kak mozes pokraj tog nes drugo cut???sam ima pravo ako je vent ispod 25-28 db je tesko da ga se cuje te pogotovo da je nepodnosljiv a ako te to smeta nabavi si vodeno za sve komponente u kompu il si stavi pasivnjake
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.05.2005., 20:02   #33
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
Citiraj:
Originally posted by mc_fish
ti dodes doma da slusas komp il da na njemu radis?????
i kak ti moze smett 20 db?upali si tt-a na 48 db pas vidjet kakje sve tiho pokraj toga...i ko ne slusa mjuzu kad je na kompu?kak mozes pokraj tog nes drugo cut???sam ima pravo ako je vent ispod 25-28 db je tesko da ga se cuje te pogotovo da je nepodnosljiv a ako te to smeta nabavi si vodeno za sve komponente u kompu il si stavi pasivnjake
a zasto tebe to smeta? sta imas protiv toga da meni to smeta i da ja ocu imat tih komp. i da slusam muziku al kad je ne slusam sto je rijetko nezelim slusat ventilator jer mi netreba jos jedan izvor nervorze i pilanja vec tankih zivaca
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2005., 20:20   #34
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Jao ljudi, koje svađe proizvode ovi noise thredovi. Il ti smeta buka il ne. Big deal.... Chill out dudes.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2005., 23:06   #35
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Originally posted by mc_fish
ti dodes doma da slusas komp il da na njemu radis?????
i kak ti moze smett 20 db?upali si tt-a na 48 db pas vidjet kakje sve tiho pokraj toga...i ko ne slusa mjuzu kad je na kompu?kak mozes pokraj tog nes drugo cut???sam ima pravo ako je vent ispod 25-28 db je tesko da ga se cuje te pogotovo da je nepodnosljiv a ako te to smeta nabavi si vodeno za sve komponente u kompu il si stavi pasivnjake

The ribo legendo!
Imamo isto mišljenje. Tak treba.

Većinu igara natojim igrat u 1600*1200, al mislim ono, kaj tvoja 9800 može vrtit HL2 u toj rezi? khmmm----
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2005., 23:13   #36
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Originally posted by Fleks
ili sid maires pirates... Uber igra u zadnje vrijeme.
Je, samo što ju pređeš u 3 dana.
rendula je online   Reply With Quote
Staro 13.05.2005., 23:42   #37
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Originally posted by Trek
a zasto tebe to smeta? sta imas protiv toga da meni to smeta i da ja ocu imat tih komp. i da slusam muziku al kad je ne slusam sto je rijetko nezelim slusat ventilator jer mi netreba jos jedan izvor nervorze i pilanja vec tankih zivaca
sam reko da mi smeta?neg mi je samo cudno...jer ces tako cut svaki vent...nema niceg kaj se ne cuje...tak ni ventova...a svo jednog pitanja sta ce ti vent ako nicem ne sluzi?jer 600 ili 800 okr za 80mm je malo

mislim meni ne smeta...al ja rade cujem to...i znam da radi i da radi dobro...jer se tak i tak po zvuku kuzi dal radi dobro il ne...al ak tebi nije stalo do onog kaj imas u kopu...ok tvoja odluka tak i tak...mislim nisam te htio uvrijedit ni nista...sanmo napomenut
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2005., 00:13   #38
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Vi sad zaključujete da nije tih...
pa dobro jebiga...vi velite da se čuje...ja velim da je tih, jer vi meni recite koliko se mogu čuti 120mm ventovi na 600-700 okretaja. fakat malo, jel ? nema glavnih izvora buke, proc i vga...

kad upalim komp, može raditi 3-4 sata a da rade samo 2 venta, na diskovima, a da temp u kućištu bude minimalna...2 venta na 600 okretaja...pa de ne budite smješni.to se ne čuje jebo vas.a nakon toga pola sata upalim usis/ispuh i onda opet gasim..jer kućište je naprijed komplet izbušeno, a i gore je mreža sa rupama tako da je protok ko bog. jedino mi glavni raptor rošta i to je to. stišat ga ne namjeravam, nema potrebe, nisam tolki freak, radije upalim igricu na 1600x1200 i sve postavke koje igica nudi potjeram do ibera

po čem vi sad možete tvrditi na NIJE najtiši high-end ?? ja ne vidim u ovom dijelu foruma nikog ko ima neku do yaya konfu a da brije na tišinu, jer očigledno nije slagao kantu da se ne čuje, nego da IDE, a ja sam zabrijao da to ukombiniram..znači naj komponente kupit pa sve moguće ventove eliminirati, što sam i napravio.jer komponente su fakat skoro high-end...mogao bih preci na socket 939 ali mislim da ne bih sveukupno baš puno profitirao jerbo su ploče vake-nake, dok je ova ploča do yaya, grafa je uber dobra, diskovi su uber brzi, proc je dignut kolko mogu i ostali iz ove serije, mema je isto odlična...


sad si planiram složit još 1 kantu za slušanje glazbe...
otprilike :
cca pentium 1200-1600 mhz
grafulja neka sa pasivnim hlađenjem 64 mege, jer neće biti za igranje
uglavnom ni 1 vent unutra, a napajanje i disk u ormar tako da neće UOPĆE biti buke. miša moram naravno naći koji se ne čuje, i matičnu na kojoj ništa ne zuji
i samo dobra zvučna kartica
da li bi vas to zadovoljilo...ko zna :confused: .
i to je to...

UOSTALPM pa gdje vi živite ljudi ?? negdje na selu 10km od najbližeg naselja pa nemate okolne buke, televizor ili radio??
kod mene 24/7 tiho svira otvoreni radio, tako da ja svoj komp NE ČUJEM hehe. naravno kad čučnem kraj kante čujem nešto sitno, ali...gore za stolom nema buke


uff al me j***te...

nek neko dođe pa nek posluša
vex je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2005., 00:23   #39
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Citiraj:
Originally posted by vex
... radije upalim igricu na 1600x1200 i sve postavke koje igica nudi potjeram do ibera
Što je da je. Kako bi potjero igru na full detaljima bez raptora?:clap:
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2005., 00:57   #40
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
a jeste zabrijali na Papst...
Papst je bučnij i ima lošiji protok od Noise blockera Ultra silent S2 black.
iamam oba venta doma i papst je lošiji.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2005., 03:23   #41
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Kao sto sma rekao mozes ti njega stisavati koliko oces ali ti imas RAPTORE koji u svakom smislu opravdavaju svoje ime

I to je to ... Inace ovakvi topici nevode nigdje jer jednostavno svatko vuce svoje misljenje i to je to.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2005., 09:48   #42
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
ne znam ja ništa ;

ja sam pročitao da su raptori najbrži, pa sam ih i uzeo...neću onaj disk koji je SKORO brz ko raptor, oću NAJbrži.

imam ja rješenje za vas Grand-super-ultra-turbo naguse - prestanite prati te uši velike, i imat ćete blaženu tišinu

JA na forumu nisam vidio nikoga ko hladi ovakvu konfiguraciju s vodom, znači onaj ko ima takvu konf 100% ima više buke u kanti jer ima vent na procu, na vga itd.

znači da sam ja najtiši he he he.

i sad sam ja fulo naslov... zbog čega ?? kad dodje neki lik sa FX55 i x850xt_pe i ostalim uber hardverom, i sve to bude ladio s vodom...onda će ON isto napisat " najjača & najtiša konfa u rvackoj " a vi ćete ga popljuvat kako to nije tiho, bla bla bla...da se raptor čuje...truć-srać
vex je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2005., 10:19   #43
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
tebi to nije jasno? Voda nije tisa... imas 2 pupme! to sigurno radi neki buku, imas 2 napjanja jedno šrotex TM, to je mozda tise od nekog prosjecnog stroja al ima tisih, al ak te to veseli uzivaj...


@sam ja sam reko da je 1600x1200 najbolje kaj ide, al nisam reko da vrtim igre na tome... Ja sam u svoj stroj utuko oko 800 za kuciste, 250 izolacija, 300 PSU, 300 fanovi, 100 silincer i sad cu jos jedno 250 kn istuc za finalni dodir. Ja sam za te pare mogo vrlo lako dodat jos 1000kn kupit neznam neku bjesnu grafulju il nest tak AL MENE TO NE VESELI! kak vam nije jasno da ima ljudi sa raznim potrebama i da svima nama nije cilj igrat se.
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2005., 16:39   #44
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by Trek
tebi to nije jasno? Voda nije tisa... imas 2 pupme! to sigurno radi neki buku, imas 2 napjanja jedno šrotex TM, to je mozda tise od nekog prosjecnog stroja al ima tisih, al ak te to veseli uzivaj...


@sam ja sam reko da je 1600x1200 najbolje kaj ide, al nisam reko da vrtim igre na tome... Ja sam u svoj stroj utuko oko 800 za kuciste, 250 izolacija, 300 PSU, 300 fanovi, 100 silincer i sad cu jos jedno 250 kn istuc za finalni dodir. Ja sam za te pare mogo vrlo lako dodat jos 1000kn kupit neznam neku bjesnu grafulju il nest tak AL MENE TO NE VESELI! kak vam nije jasno da ima ljudi sa raznim potrebama i da svima nama nije cilj igrat se.
Trek ne kenjaj o onome kaj neznaš!
Pumpa uronjena u vodu u plastičnoj posudi se čuje samo kad uho nasloniš na posudu, a ako staviš posudu na neki podložak akasa ili noiseblocker izolazija ili truleks krpa vulgaris ni to nečeš čut, a da ne ponavljam ono kaj je RAK rekao.

Kaj se tiče šrotex napajanja reću ovak 12cm vent iz smartboxa 400 koji sad hladi enhance je tiši i od Noiseblockera i od papsta na 12V, razina nj buke na 12V je ko Papst ili noiseblocker između 5V i 7V samo kaj nema neki protok.

OK kužim d ati je gušt imat PC kaj s ene čuje al mi niej jasno da komp služi samo za to????
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2005., 16:52   #45
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Originally posted by Isus
.

Kaj se tiče šrotex napajanja reću ovak 12cm vent iz smartboxa 400 koji sad hladi enhance je tiši i od Noiseblockera i od papsta na 12V, razina nj buke na 12V je ko Papst ili noiseblocker između 5V i 7V samo kaj nema neki protok.

Aha, Fleks di si sad?
Enhance 400 W najglasnije na (nekom tam tvom, ne sjećam se) testu?
Bitno da ono kaj sam ja uzo ne valja!
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2005., 17:37   #46
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
OK moje Enhance je 520W i hlađen stock je fakat preglasan dapače iritanatan.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2005., 18:01   #47
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Originally posted by Isus
OK moje Enhance je 520W i hlađen stock je fakat preglasan dapače iritanatan.
Od moga se vent gotovo ne čuje.
Čuje se neko irirantno cvrčanje, al nije vent 100%.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2005., 11:25   #48
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Originally posted by Trek
tebi to nije jasno? Voda nije tisa... imas 2 pupme! to sigurno radi neki buku, imas 2 napjanja jedno šrotex TM, to je mozda tise od nekog prosjecnog stroja al ima tisih, al ak te to veseli uzivaj...


@sam ja sam reko da je 1600x1200 najbolje kaj ide, al nisam reko da vrtim igre na tome... Ja sam u svoj stroj utuko oko 800 za kuciste, 250 izolacija, 300 PSU, 300 fanovi, 100 silincer i sad cu jos jedno 250 kn istuc za finalni dodir. Ja sam za te pare mogo vrlo lako dodat jos 1000kn kupit neznam neku bjesnu grafulju il nest tak AL MENE TO NE VESELI! kak vam nije jasno da ima ljudi sa raznim potrebama i da svima nama nije cilj igrat se.
A kako će se čuti 2 pumpe u 30 litara vode ??

znači da si dodao još 1000kn imao bi uber grafičku, ali ne bi imao kućište i napajanje... pa kako bi to radilo ???
vex je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2005., 11:40   #49
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
ne kuzis, ja sam imo kuciste i napajanje vec.al sve staro dao za nikakve pare sam da mi nestoji doma i onda kupuio novo kuciste. Sve za nekih 7-8 dB manje buke
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2005., 13:05   #50
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
pa zaboga, kad već toliko brijete na tišinu zašto onda ne napravite komp bez ventova, napajanje u ormar i ćao

ne kužim u čemu je toliki problem s tim

a vi se gnjavite sa utišivačima, ublaživačima, omatate diskove, ovo, ono.... samo pare bezveze dajete...
vex je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2005., 13:15   #51
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Originally posted by vex

a vi se gnjavite sa utišivačima, ublaživačima, omatate diskove, ovo, ono.... samo pare bezveze dajete...
eh ako nema ventova onda praktickni niti nema hladenja...pa si misli inace ja trenutno slazem tak nesto slicnog...sam cekam da mi jos dode novo kuciste
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2005., 13:56   #52
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
@ VEX - slažem se s tobom, što je previše-previše.

Omotavanja u razna sranja, izoliranje rupica BUAHHAHA, mislim, hej, koji vam je klinac? i opet na kraju nemaš nečujan komp, opet se čuje.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2005., 15:59   #53
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Baš, ja sma išo stišat jer mi je enhance 520W išo nakurac jer vent proizvodi onaj divni fučkajuči zvuk koji pili živce.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2005., 17:51   #54
Tr4f1ka
Premium
 
Tr4f1ka's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 301
Citiraj:
Originally posted by mc_fish
eh ako nema ventova onda praktickni niti nema hladenja...pa si misli inace ja
hm imash ono "hush" kuciste, temeljeno na heatpipeovima ( cjelo kuciste je zepravo jedan veliki pasivac i heal pipe ), bez ijednog venta, ni na napajanju nemas ni nish, i super izgleda, al dodej ko 7k kuna
__________________
HARDCORE 4 LIFE

athlon xp 2500+ @ 3200+ (11x200)
gigabyte ga7n400l ( n force2 )
gigabyte radeon9600pro (@ 510/700 )
2x256 Samsung ddr400

ŽENE SU KAO RAM, ŠTO VIŠE IMAŠ TO BOLJE
Tr4f1ka je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2005., 18:50   #55
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
to je mini itx kuciste... ja cu jednom kupit zalman TNN
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2005., 20:57   #56
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Uistinu, biti lud ima prednosti koje razumiju samo luđaci
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2005., 21:20   #57
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
jep mene ljudi ne kuze
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2005., 08:42   #58
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Čitam i ne vjerujem...ostavim se kompa preko vikenda i što vidim? Hrpu gluposti. *oganj-i-mač mod uključen*
@ vex : nepranje ušiju? WTF? Radije operi svoja uha pa onda reci jel ti konfa tiha i jel je čuješ. Raptori tihi? Pa dobro, jel tebi definicija tišine da je tiho ako ti uši ne krvare? A kad si već išao ta performansama, zašto nisi odmah uzeo par SCSI 15k diskova, ako već ideš samo za performansama? I jel ti to objašnjavaš da zračno ne može biti tiho? Kvragu, pa meni je sa XP 120/vent na manje od 1000 okretaja proc radio na 2.4 GHz. Woohoo, vodeno za dodatnih 200 MHz, skupa sa šroteks napajanjem, dvije pumpe i dva venta na radijatoru...držite me... Ti se pak za performanse gnjaviš sa vodenim, Raptorima, plexijem, dva napajanja, pumpama, samo daješ pare bezveze za par MHz više...jel vučeš neke paralele sa bacanjem para na tišinu?
@ Isus : sve je od primjerka do primjerka venta. Imam doma Papsta na vrhu kojem se čuju ležajevi i jednog na stranici koji je tih ko bubica. A tvoj Papst je onaj rabljeni iz Austrije, za 2 Eura, ako se ne varam? Što se tiče pumpi za vodu, vidio sam ih uronjenih kako tandrču za popizdit. Isto je i sa šroteks napajanjem. kad smo kod šroteks venta, jel YateLoon? Ako je, isti takvi idu u Fortrone, ali izgleda da imaju problema sa trajnošću.
@ Sam : mislio si na mene. Gledaj, odmah sam ti rekao da je Enhanceov vent tih, ali da napajanje cvrči ko ludo. Sretan si sa svojim izborom? Super za tebe, ali nemoj ga preporučivati nikome prije nego isprobaš još par napajanja. Po meni, mogao si daleko bolje proći.
*oganj-i-mač mod isključen*
@ gabre : kolega, mlatnut ću te kad se vidimo. Ideja je da se čuje manje.
@ trek : ponekad te ni ja ne kužim, što dovoljno govori
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2005., 09:45   #59
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
O grand naguse, chill out malo hehe

- nisam rekao da u raptori tihi, roštiljaju ko pravi hehe. ali koliko % manje se čuju tvoji diskovi ?? jesi li im možda smanjio broj okretaja hehe

- zašto nisam uzeo SCSI diskove ?? pa ne znam...di ima za kupit ? jesu li puno bolji od ovih, i da li će i u budućnosti mati smisla, tj. da ja ne kupim a ono za mjesec dana izađu neki opet brži ?

- može zračno biti tiho, to se odnosi na proc, jel...pa može biti tiho, al kod mene nema tog venta, a pumpe se stvarno ne čuju. to su za akvarij pumpe, i na njih sam fakat zaboravio da postoje

- vent na šrotex napajanju je precvikan... tjera 5 ventova pa se ni ne grije. nek crkne, ko ga j*** hehe. znači nema ga

-istina da dajem pare bez veze, svi mi to govore. al ko prizna....
- i de mi reci jel super ta tišina a ti upališ doom a komp trza, hoće krepat

-evo sad dok sam recimo na poslu radim na svom laptopu ( trenutno radi na 239 mhz ). koji se APSOLUTNO ne čuje.

zašto si vi silence frikovi ne kupite laptope jer koliko ste potušili te jadne kante očigledno samo igrate soliter i pišete u wordu.

Dok sam imao 18 ventilatora u kanti, ko god ga je čuo mislio je da je unutra bog-zna-šta , nuklearni reaktor
vex je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2005., 10:20   #60
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Originally posted by vex
- nisam rekao da u raptori tihi, roštiljaju ko pravi hehe. ali koliko % manje se čuju tvoji diskovi ?? jesi li im možda smanjio broj okretaja hehe
Broj okretaja nacelno nema direktne veze s bukom koju proizvodi hard disk, na to utjecu mnogi drugi faktori. Svaki 3400 RPM disk je uvjerljivo glasniji od svakog danasnjeg 7200 RPM ATA diska.

Citiraj:
- vent na šrotex napajanju je precvikan... tjera 5 ventova pa se ni ne grije. nek crkne, ko ga j*** hehe. znači nema ga
Mislim da ovo kunkurira za najvecu glupost koju sam citao na ovom forumu; ne da ti konkurencija nije bila jaka, ali...

Citiraj:
zašto si vi silence frikovi ne kupite laptope jer koliko ste potušili te jadne kante očigledno samo igrate soliter i pišete u wordu.
Da, ja sam postavio slicno pitanje, no nisam dobio konkretan odgovor.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na