Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.08.2008., 12:07   #1
$ol@
Premium
Moj komp
 
$ol@'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: K.Gomilica
Postovi: 56
Blue Screen

Evo u zadnje vrime mi se događalo ovo shranje od blue screena,i sad to meni dojadilo vise i odlucija odvest kompjuter u vemila na servis(jos je pod garancijom) i ja mu donesen,i jutros me zove da je računalo ispravno da je sve testove prošlo,i ja osta ono..........a bogati šta mu je onda!!!
$ol@ je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2008., 23:18   #2
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Ma gle,necu te lagat-ekspert nisam
No imao sam u zadnjih 2god na 2 nova racunala po 10 razlicitih blue screenova
To se dogada iz mnogo razloga,jedan od takvih je bio eto jedan tajanstveni problem kod mene i nitko sa ovog foruma mi nije dao dobar savjet,niti jedna stranica,dok sasvim eto slucajno nisam nabasao na neki blog i skuzio da moram samo maknut sve drivere i ostavit na hardovima one od windowsa ,jel a ja sam mislio da mi komp rikava zbog igrica,drivera za nvidiju pa napajanja pa struje i ,mnogih razloga
Isto mi se doga dok sam imao 4gb rama,da bi nakraju 2gb + 1gb (sto je inace LOSE) Ispravilo problem i sad uzivam

Neki blue screenovi imaju razlog ,drugi su pak totalno nerazjasnjivi ili se pojave iz krivog razloga,jedan od takvih je cak bio LAST FM ,haha,maknem program i vise mi se nije taj BS zbog neke reference memory kod scroblanja pojavljivao

Najbolje da uslikas mobom ili digitalnim ekran kad se BS pokaze pa googlaj ili postavi na ovaj forum ,medu puno krivih odg naci ces i onaj odg.

A ovo sam ti pisao da nebi krivio vemil,oni su mozda prosli neke obicne testove no to ne znaci da su krivi jer taj tvoj BS se mozda dogada kad radis nesto odredito a oni to u kontroli nisu radili.

To je kao da imas lose napajanje i das nekome tko ima bolje,da prikljuci tvoju grafiku i otkrije kvar,da bi njemu sve super radilo i nebi rusilo sistem,žisku*?
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.08.2008., 08:34   #3
RAMONES
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 115
meni se pojavljivao blue screen kad su me z....i driveri od graficke
udji preko safe modea pa probaj nesto uradit....
RAMONES je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na