Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.02.2024., 14:59   #8911
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Kaj ima ekipa, svi ste mi nešto utihnuli Što se kupuje, što se prodaje?
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2024., 15:21   #8912
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Evo ja bi pitao kako prebaciti USDT s KuCoin-a na Crypto.com s manjim fee-em? Crypto.com ne nudi TRC20 koji sam koristio da prebacujem USDT između Binance-a i KuCoin-a i s kojim mi je fee bio samo 1€, ali eto na Crypto.com nema.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 15.02.2024., 15:22   #8913
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
@SrKi,
ni jedno ni drugo. hodl-a se (kralja) do sljedeceg pravog ATH-a, znaci 70k *3, onda krece razmisljanje o prodaji


geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2024., 15:25   #8914
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Evo ja bi pitao kako prebaciti USDT s KuCoin-a na Crypto.com s manjim fee-em? Crypto.com ne nudi TRC20 koji sam koristio da prebacujem USDT između Binance-a i KuCoin-a i s kojim mi je fee bio samo 1€, ali eto na Crypto.com nema.
Lako je kad si kupio dip, znaci ide lambo...

A gle mislim da je ovo dobar razlog zasto ne koristiti crypto.com
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2024., 15:27   #8915
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Evo ja bi pitao kako prebaciti USDT s KuCoin-a na Crypto.com s manjim fee-em? Crypto.com ne nudi TRC20 koji sam koristio da prebacujem USDT između Binance-a i KuCoin-a i s kojim mi je fee bio samo 1€, ali eto na Crypto.com nema.
Nikako dok KuCoin ne omogući Arbitrum ili Optimism. Prebaci u LTC ili XLM, ovisi koji coin je u rastu, tu ti je fee par centi.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2024., 15:28   #8916
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
A gle mislim da je ovo dobar razlog zasto ne koristiti crypto.com

Ma i KuCoin je zajeban. Znači jedini način da prebacim nešto gore mi je bio taj da uplatim fiat na Binance, kupim USDT i onda prebacim na KuCoin. Znači užas, želiš kupiti, a nema načina da prebaciš sredstva tj. ne možeš.

Ja trenutno trejdam POKT i sad bi htio prebaciti sve na Crypto.com jer bi mi čini mi se bilo isplativije, ali eto izgleda da neću.


Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Nikako dok KuCoin ne omogući Arbitrum ili Optimism. Prebaci u LTC ili XLM, ovisi koji coin je u rastu, tu ti je fee par centi.

Neće li to doći na isto (kad se zbroje fee-evi) dok sve to isprebacivam i na Crypto.com na kraju prebacim u USDT?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 15.02.2024., 15:33   #8917
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Ako koristiš CDC exchange, a ne app, i paziš što klikćeš na marketu, onda bi mogao izgubiti max 1 USDT. I pazi na tagove, mislim da ih imaš na XLM-u.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2024., 15:36   #8918
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Jesi tog POKTa stejko ili samo trejdo
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2024., 15:48   #8919
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Ma samo trejdo, nisam još nikad stejko pa ne znam previše kako to funkcionira.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 15.02.2024., 17:02   #8920
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
A koliko vidim zastejkas u pool i onda dobivas reward. buduci ovo islo gore ti koji su zastejkali su dobro zaradili, obicno ono sto se zastejka gubi vrijednost. To je kao mining samo sto ne trosis nista nego stavis svoje coinove.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2024., 08:00   #8921
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
https://launch.apeterminal.io/projec...otten_playland


Ovo se isplati prijaviti po mom skromnom sudu.
Detalji o tome o tome kako se prijaviti i o uvjetima su na linku pod IDO details.
Treba imati 200 USDC na walletu 19.2. kad je snapshot, a do tad se spojiti s tim walletom na ape terminal da bi potvrdili sudjelovanje.


Preko 15000 ticketa već ima, bit će teško upast, al itko upadne, mislim da će ovo u nekom trenu kroz tjedan ili dva trejdati minimalno 10x od ulazne cijene.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2024., 19:14   #8922
dzajko
Premium
Moj komp
 
dzajko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Ehhhh
Postovi: 460
Jeli nezko dobio FLR airdrop na coinbase ako je držao XRP? Ima od toga vec par godina, ali koliko se sjecam nista dobio nisam.
dzajko je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2024., 17:02   #8923
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2024., 19:15   #8924
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,060
Citiraj:
Chris Coffee: ​​I leveraged my house to bet on Ben
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2024., 17:25   #8925
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,060
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
ETF je ko cura iz snova, zato je svi žele.

Sad je samo pitanje dal će je oženit il će joj dat nogu kad im dosadi.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2024., 18:10   #8926
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Boomeri luduju za Bitcoinom, a šuška se da ih je počeo interesirati i ETH ETF. Pri tom mislim na ozbiljnije institucije. Barem tako kaže Balchunas koji je ETF ekspert u USA, da je ETH ETF samo pitanje kada, a ne hoće li biti.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 07:22   #8927
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 161
Šta ima novo u kriptu [10.03.2024.]

Bitcoin će možda noćas imati najviše zatvaranje nedjeljne svijeće u povijesti. U novembru 2021. je zatvorio nedjelju na $65,600.

Kimchi premium se penjao na 12% u toku nedjelje, što znači da je BTC u Južnoj Koreji bio 12% skuplji od globalnog tržišta. Izgleda da se Kimchi smanjuje, 2017. je skakao na 60%, 2021. na 20%.

Crnogorci su odlučili da ipak izruče Do Kwona Južnoj Koreji a ne Americi.

Prije 14 godina se održao prvi online Bitcoin pokeraški turnir, sa nagradom od 1,000 BTC (što sad vrijedi preko 69 miliona dolara).

Bitcoin inflacija se prepolovljava za 39 dana.

Novi ETF-ovi po prvi put drže više BTC od Grayscale-a.

$DOGE na kratko flipovao Adu.

DeFi TVL skočio na $100mlrd.

Od bizarnijih novosti - token za skeniranje irisa je flipovao token koji se najviše koristi na svijetu. Naime, $WLD je na kratko flipovao $USDT po FDV. Kapitalizacija WLD se sad vratila na $1.4mlrd, a FDV na bolesnih $96mlrd.

Podaci o inflaciji u utorak.

Otključavanja sljedece nedjelje: $ARB - $2.38B $APT - $339.19M $UNI - $119.80M $SEI - $114.54M $ICP - $49.33M $APE - $36.06M $GRT - $35.23M

Danas skaču tokeni raznih kategorija: $RARI +115% NFT infra $BABYBONK +106% meme $DNT +84% mreža dapova $ID +55% web3 domeni $GALA +40% gejming $ZRX +30% DeFi $PYTH +20% orakl $FLOKI +13% meme

Pogledaj sliku. Ovi tokeni izlaze u martu, aprilu i maju. Za koji ste bullish i zašto?

__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 07:40   #8928
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Nikad cuo ni za jedan od ovih tokena, ajd reci za koji si ti?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 08:16   #8929
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Ima li netko malo dublja saznanja i ideje kuda ide BNB i MATIC?
Najmanje imam u njima, i blizu su neke granice koju sam si odredio za prodaju (BNB 550$, MATIC 1,5$), pa da procjenim isplati li se još čekati ili da izlazim gdje sam si odredio.

Ujedno su to i dva coina koji su mi manje rasli od svih drugih, tako da mi nije ni žao riješiti ih se uskoro.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 09:03   #8930
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
nemam dublja ali imam plitka, toliko dugo dok BTC ide gore i oni ce, s tim da BNB moze prije pocet padat ili duze rast jer je malo manje coreliran prema BTCu. Matic ide gotovo 100% kao BTC, dok ide BTC gore ide i on i vice versa.

Kad kazes da su ti oni najmanje rasli onda ili je tvoj portfolio pun Meme shitcoinova, game shitcoinova i ostalih xyz crap coinova koji su nahajpani i idu duplo nego BTC. ili si kupio prekasno...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 09:39   #8931
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Nećemo se vrijeđati.

Moj portfolio je BTC, SOL, ETH, BNB, MATIC, i zadnji moj ulaz je bio prije točno 12 mjeseci.

Mislim da MATIC ima daleko najmanji rast, i ovo što si napisao nema smisla. Očito je da većina altova ne prati BTC po rastu. SOL je npr rastao daleko više od BTC. ETH manje, ali ajde ide i uvijek ostaje ETF nada. BNB daleko manje. A MATIC definitivno najmanje.

Jučer je valjda bio prvi dan u zadnjih X mjeseci da je MATIC nešto radio (+6-7%), a da BTC nije ništa radio. Isto tako i BNB.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 10:28   #8932
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
kak ne svi su u korelaciji. Ako BTC ide gore svi idu gore. meme coinovi su ovaj run isli duplo ili cak i vise ovisi koji. Isto tak neki newsovi mogu izbacit coin na kratko iz korelacije ali korelacija je tu. isto vrijedi kad i padne, jedino me zanima oce li meme coinovi padat istom brzinom kao sto su i rasli.

Svi coinovi imaju pozitivnu korelaciju naspram BTCu, tu govorim u smjeru kretanja, a sad koliko ce koji to ovisi, kao sto kazes neki mogu duplo neki mogu manje.

A ovo za vredjanje nije bilo, da si uzeo FLOKI sa pola uloga u sto si ulozio u ove svoje i da si ga uzeo prije mjesec dana sad bi imao FU$

nazalost znam na sto ciljas ali moramo se nakon svih ovih silnih godina pomiriti da ipak jedina opipljiva vrijednost koju ove cryptovalute ukljucujuci i bitcoin imaju je $HYPE

P.S. vidim namjeravas prodavat, jel to jer mislis da BTC ce pocet padat?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 11:19   #8933
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 161
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Nikad cuo ni za jedan od ovih tokena, ajd reci za koji si ti?
Ja iman u ovo bagove

$Qubic $Zeph $Space $Dnx $Xna $Trias $Gnc $Agrs $Smh $Aipg $Rio $Nmt $Bai $comai $agc i mozda jos koji
__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 13:31   #8934
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
kak ne svi su u korelaciji. Ako BTC ide gore svi idu gore. meme coinovi su ovaj run isli duplo ili cak i vise ovisi koji. Isto tak neki newsovi mogu izbacit coin na kratko iz korelacije ali korelacija je tu. isto vrijedi kad i padne, jedino me zanima oce li meme coinovi padat istom brzinom kao sto su i rasli.

Svi coinovi imaju pozitivnu korelaciju naspram BTCu, tu govorim u smjeru kretanja, a sad koliko ce koji to ovisi, kao sto kazes neki mogu duplo neki mogu manje.

A ovo za vredjanje nije bilo, da si uzeo FLOKI sa pola uloga u sto si ulozio u ove svoje i da si ga uzeo prije mjesec dana sad bi imao FU$

nazalost znam na sto ciljas ali moramo se nakon svih ovih silnih godina pomiriti da ipak jedina opipljiva vrijednost koju ove cryptovalute ukljucujuci i bitcoin imaju je $HYPE

P.S. vidim namjeravas prodavat, jel to jer mislis da BTC ce pocet padat?
Naravno da BTC vuče sve prema gore, ali to ništa ne znači ako se coin jedva miče.

Cijene na 1.3.23.:
BTC 23146$
ETH 1605$
SOL 21,89$
BNB 301$
MATIC 1,196$

Rast:
BTC 3,09x (209%)
ETH 2,52x (152%)
SOL 6,76x (576%)
BNB 1,76x (76%)
MATIC 1,02x (2%)

Kao što rekoh, BNB i MATIC najlošiji, zato i razmišljam da ih prodam iako mi je većina portfolija u prve tri.

Za BNB još nekako i imam nade.
Plus: ipak je to L1, jedan od najkorištenijih, pod pokroviteljstvom najveće mjenjačnice (Binance)
Minus: Još uvijek se Binance sudi sa SEC, ukoliko to krene ukrivo vjerojatno će utjecati na BNB. A i ovo što su se dogovorili uz veliku kaznu, vjerojatno je sve pod puno većom kontrolom regulatora pa će biti oprezniji i s BNB.

Za Matic nemam ništa posebno pozitivno za budućnost, zato i pitam da li netko ima nešto za njih i BNB.

Što se tiče zašto prodajem ta dva, već sam napisao gore, a i mislio sam te novce podijeliti u prva tri, vjerojatno u omjerima 20% BTC, 40% SOL, 40% ETH.

Meme coinove ne kupujem, davno sam od toga odustao i prešao na kupovinu relativno stabilnih uz mirno spavanje i kada padaju 30%.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 14:20   #8935
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da, to sa secom i je razlog sto BNB se malo drugacije krece kao BTC. A SOL te ne muci, neznam do kad ce im to uspjevat da se network gasi i nema nikakvih posljedica. Meni je to red flag na kvadrat. Zamisli da ti PC konstantno nestaje struja, nece se nista strasno desiti, osim jednom kad moze doc da HDD izgori a na njemu su kljucni podaci, sto onda? Onda bude bijeg u Crnu Goru....
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 14:23   #8936
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
SOL sada pukne jednom godišnje, prije je svakih nekoliko tjedana, tako da je napredak primjetan.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 14:25   #8937
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Slobodno on pukne svaki dan ako je sve sigurno, prvi put kad nestanu coinovi, nftievi ide put Crna Gora, hahaha
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 19:04   #8938
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ima li netko malo dublja saznanja i ideje kuda ide BNB i MATIC?
Ja sam nedavno dokupio MATIC po 1,12. Pratim pomalo VirtualBacona a po njemu je MATIC trenutno jedan od najboljih kupnji među altovima. Ako ti se da poslušaj njegove razloge zašto.
neverin je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 19:26   #8939
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Povukao sam okidač i prodao, dio u BTC, dio u ETH. BNB ću malo istražiti sljedećih dana, pa vidjeti da li i tu povući okidač ili ne.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 23:18   #8940
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Ekipa gdje vi kupujete/držite kripto, koristi li itko od vas iskusnijih uopće Binance/Coinbase/Crypto.com itd?

Npr. Crypto.com, brdo nekih nelogičnih stvari mi se događa tipa da kupim neki coin za 1000€ i idem ga prodat dok se cijena ni centa nije promijenila gubim tipa 50-100€, drugo prikazuje mi jedan balance, a kad idem prodati prikazuje mi da ću dobiti dosta manje od tog balance-a, treće, kad i prodam neki coin kasnije na transakcijama vidim da je cijena po kojoj je prodano puno manja nego što je bila u to vrijeme.. znam da postoji logično objašnjenje za to i da nešto krivo radim, ali ima li netko volje objasniti zašto dolazi do ovoga?

Također, ako bi htio isplativije kupovati/prodavati i maknuti se od tih mjenjačnica, što koristiti? Ako imate kakvog materijala za gledanje/čitanje u vezi ovoga slobodno postajte.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na