Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2024., 23:55   #8881
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Mojne me batje. Da ti još i svoj bankovni račun slikam?

Pazi, na legalnom marketu, svima dostupnom, koin koji sam preporučil kupit je 2700% up. I ti mene pitaš za profitabilnost i jesam li išta zaradil :rofl: i ja se trudim prikazat cijelu stvar profitabilnom, jer eto coingecko, uniswap i ostali lažu ovaj napaćeni kripto narod

I jedan mali sićušni, tek drugi najveći na svijetu payment processor ih nagrađuje i podržava, te gasne skemere
https://www.mastercard.com/news/euro...s-announced/it
Mastercard su izgleda isto takvi neki stručljaci.


I jesi se ulovil tog rockija ko pijanac plota, a to je tek prvi kojeg sam našo s lijepo posloženim osnovnim
informacijama

Šta sve neću pročitat
Jebeno, ova stranica koju si linkal baš argumentirano potvrđuje sve kaj pričaš za BBANK.

Kaj se nije i FTX-ov FTT izlistaval na svim provjerenim stranicama, pa je završilo tak kak je, ali veliš BBANK je siguran i gle, pa ne bi ovi to stavili da nije tak.
Namjerno te pitam da li si išta zaradil kad se tak već ponosiš 2700% porastom u svega pet mjeseci, jer nekak se čini da zapravo samo gledaš kaj bi moglo biti, dok te BBANK HODL drži u neizvjesnosti. Svi te općenito propitkuju ili kak veliš napadaju, jer si samo preporučil kockarski Ponzi šematski prikaz, a onda se još i furiš ko da su ti ovi koji stoje iz BBANK tokena - članovi uže familje. Kaj da ti velim, ulaži i dalje svaki mjesec 100€ od plaće, čitaj Rocky stručLJake, referenciraj se na sve kaj ti opravdava uloženo, istovremeno ignoriraj FUD i obogati se na BBANK čudima tehnike.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 03.01.2024. u 00:16.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2024., 00:01   #8882
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Tako je.
https://cryptonews.com/news/merging-...iv-program.htm
Ovo su mi sve bratići i sestrična, što su kopiji ružni, pa naravno da ću ih braniti

I da, meni link najnormalnije radi:
https://www.mastercard.com/news/euro...ams-announced/
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 03.01.2024. u 00:15.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2024., 00:04   #8883
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
OK, onda nema brige, evo idem i ja uložiti/kupiti nešto, dok se još isplati.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2024., 17:44   #8884
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Eto nadam se da si kupio, bio bi već u par dana skoro 50% u plusu, novi ATH je tu

https://www.coingecko.com/hr/coins/fideum

Gadni skemeri, stalno daju ljudima priliku za zaradu
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2024., 18:11   #8885
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
Bitboy Roberto zakaj se toliko trudiš oko toga da cijelu stvar prikažeš kao legitimu, ako nisi direktno povezan s promocijom tokena ili si ipak od samog početka u nekakvom referral programu? Lako za mene, ali koliko se može primjetiti ni tvoje kripto kolege nisu baš zagrizle za ovu sigurnu stvar, dok ti vjerno svako malo izvještavaš o porastu, dobitku, zaradi i profitu na digitalnim žetonima. I opet se vraćamo na to da li si sve te silne zarade i postotke koje promoviraš uspjel prebaciti na račun i konkretno potrošiti ili te i dalje HODL drži u neizvjesnosti još većeg bogatstva.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2024., 19:51   #8886
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
[QUOTE=kopija;3719665]
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Bitboy Roberto zakaj se toliko trudiš oko toga da cijelu stvar prikažeš kao legitimu, ako nisi direktno povezan s promocijom tokena ili si ipak od samog početka u nekakvom referral programu?

Ja se trudim prikazat cijelu stvar legitimnom? Ja se prvenstveno zajebavam, jer sam od ozbiljnije rasprave odustao nakon komentara o izgledu članova tima. Baš nikakav trud nisam uložio u opravdavanje legitimnosti, već podjebavam iziritiran onim komentarima



Također, ja i dalje nisam nikakve ozbiljnije dokaze vidio da je ovo scam? Osim ako ne misliš da je cijeli kripto scam, onda ne znam što uopće radiš (radite) ovdje...


Pazi, pričamo o projektu koji je na tržište došo još 2021., imao ATH 4x izna dove cijene u prošlom ciklusu. Da su htjeli rugpullat, mogli su komotno tad, a ne se zajebavat kroz bear, gubit lovu, i još onda sad radit rebranding i pribavljat komplicirane regulatorske dozvole, od kojih neke recimo poznatiji konkurent crypto.com nema. U takvom razmišljanju nema apsolutno nikakve logike, nit se isto može poduprijeti bilo kakvim dokazima, samo glupa naklapanja i FUD.


također, u nikakvom referral programu nisam, jer, ako pogledaš unatrag, iako sam BBANK kupio u njihovom appu, i ovdje preporučio kupnju, svoj referral nisam ostavio.





Citiraj:
Lako za mene, ali koliko se može primjetiti ni tvoje kripto kolege nisu baš zagrizle za ovu sigurnu stvar, dok ti vjerno svako malo izvještavaš o porastu, dobitku, zaradi i profitu na digitalnim žetonima.
Bez brige, moji kripto kolege kupili su kad i ja, zahvalni su na tome i sretni kupnjom, a bome kupili su i neki na ovom forumu koji su me kontaktirali na PM.



Citiraj:
I opet se vraćamo na to da li si sve te silne zarade i postotke koje promoviraš uspjel prebaciti na račun i konkretno potrošiti ili te i dalje HODL drži u neizvjesnosti još većeg bogatstva.


Već sam napisao da sam prodao dio, i da, zaradio sam fino, vratio ulog, i dobio profit, a ostatak sam ostavio i zastejkao na 6 mjeseci. jer eto, vjerujem da je projekt legit, nemam nikakvog razloga ne vjerovat.


I ne drži me to u nikakvoj većoj neizvjesnosti nego što drži bilo kojeg drugog kupca bilo kojeg drugog tokena. Bogatstvo ne očekujem, ali očekujem zaradu, i da će token još rasti. I pri tome sam manje više bezbrižan. Ulog sam vratio, uz to uzeo i profit, i sad skroz komotno ostatak mogu držat i čekat špicu bulla :kava:


A sad, o iznosima neću. Niti sam ja to ikog pitao, niti vidim da pišete.


Samo primjera radi:
100 usd na 20x vrijedilo je 2000usd, od čega je 20% 400$. Ulog vraćen četverostruko, imaš još više nego solidan iznos za bull, a da pritom nisi ni dno uspio kupit niti za ovaj prodani dio top ulovit.


A sad, zašto nisam prodao sve. Jer vjerujem da je projekt legit i da će još rasti i ima dobru perspektivu.



Usporedbe radi, crypto.com token je mcapom 30x up odavde za FI. i to ne pričam o mcapu koji je crypto.com dostigao u bullu, taj je 317x up od ovog FI capa.


E sad znam za šta ćeš se ulovit, ja uopće ne pričam o tome da će FI biti novi crypto.com (iako mislim da može ako se sve poklopi). Nek ostvari i jedan manji dio priče, i nek to bude i 10% od ovih 317x u bullu, to je opet 31x od OVE cijene
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2024., 20:21   #8887
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ja se trudim prikazat cijelu stvar legitimnom? Ja se prvenstveno zajebavam, jer sam od ozbiljnije rasprave odustao nakon komentara o izgledu članova tima. Baš nikakav trud nisam uložio u opravdavanje legitimnosti, već podjebavam iziritiran onim komentarima
Sve u svemu računica ti štima, ostalo je samo zajebancija, jer si nakon onog prvog posta bil iziritiran komentarima, a opet evo već pet mjeseci uredno ulažeš itekakvog truda i citiraš svaki post koji je u bilo kojem trenutku dovel u pitanje BBANK token koji kak i veliš, tehnički više ne postoji, nego su se lijepo kroz rebranding preimenovali u FI i sad fino dalje nastavljaju s još većim zaradama i postocima. Ne daj se smetati, posebice ne mojim komentarima, a obzirom da je BBANK/FI još jedan u nizu sigurnih projekata, ne vidim potrebe da se iritiraš na bilo kakve negativne komentare. Jebe ti se, uloženo si vratil, ljudi koji su s tobom uložili, zahavalni su ti na savjetu, lagano vas boli briga za tu neke postove na forumu.
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Također, ja i dalje nisam nikakve ozbiljnije dokaze vidio da je ovo scam? Osim ako ne misliš da je cijeli kripto scam, onda ne znam što uopće radiš (radite) ovdje...
To si u pravu, nema apsolutno nikakvih dokaza da je kripto i išta povezano s njim sumnjivo ili općenito puno muljaža.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 08:49   #8888
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Je li netko razmišljao o investiranju u BTC ETF-ove koji su se nedavno otvorili jer su dobili zakonsku regulativu?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 09:12   #8889
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Ne. Iskreno ne vidim prednost osim što se riješiš self custody-a.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 09:41   #8890
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da to je za one filthy rich, koji se ne zele muciti s nicem, oni iskesiraju i onda ovi to rade za njih. Kad ti krenu bit ce tu svasta... Ovo je zatisje pred buru.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 13:34   #8891
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Znači bolje je uložiti lovu direktno u kripto nego u te fondove.
Svi pričaju kako će kripto poletjeti u nebeske visine (150k $ za BTC), ali ja trenutno baš i ne vidim neke značajne promjene u cijeni.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:17   #8892
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ahh cuj, lako je kad si captain hindsight.
Sto ako kupis a poslije vidis da nisi trebao?
Sto ako ne kupis, a poslije vidis da si trebao?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:53   #8893
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Vječna dilema oko toga
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 15:42   #8894
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726