Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2023., 19:39   #631
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
nas niko nije pitao zelimo li "evro" kao valutu s tim da nas plase zbog krivotvoreh novcanica ako ih imas, a ja ni ne znam kak izgleda original ni kako izgleda krivotvorena.

ja bi odma glasao da NE zelim. a sad sve kasni jer eto IT strucnjaci nisu sposobni bit pripremlji za 1.1.

i da, i daljene radi na PBZ appu. bez updatea.
To je kao da uzmeš dva bosanca i kažeš im da naprave cijelu zgradu i onda ih godinu dana poslije pljuješ da nisu u stanju napraviti posao

Jesu li IT stručnjaci krivi što prekasno dobiju specifikacije novog sustava?
Jesu li IT stručnjaci krivi što se npr. pravna služba prekasno očitovala o nekim stvarima bitnim za nadogradnju sustava?
Jesu li IT stručnjaci krivi što općenito svaki drugi odjel kasni sa svojim dijelom posla bez kojega IT stručnjak ne može početi raditi svoj posao?
Jesu li IT stručnjaci krivi što im kasni oprema čije specifikacije su srezale više instance radi smanjenja troškova?
Jesu li IT stručnjaci krivi što se zaposlilo premalo IT stručnjaka pa sada manje ljudi radi više posla i širi spektar posla koji jedva pohvata?

Frende, IT stručnjaci su zadnji u lancu koji moraju sve realizirati u vrlo često nemogućim uvjetima. Svi ostali moraju prije njih odraditi svoj dio posla, a svi kasne pa sve pada na leđa ITa. Tako je u svim branšama.

IT stručnjaci samo rade ono što im se kaže da rade u uvjetima u koje su ih stavili koji su najčešće ispod optimuma. Oni su najmanje krivi ako su uopće krivi. Dobro da ih imamo.


BTW: ovo nema veze sa PBZ-om. Ovo je općenito tako.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2023., 21:39   #632
ukiy
Premium
Moj komp
 
ukiy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: ST
Postovi: 395
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Pbz app jutros na ios radia uredno, sad se updatea i trazi me poklikat neki gdpr i to ne radi, ne da ni da ni ne klikat, tako da gg.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tako i kod mene. App totalno neupotrebljiv. **bate nisu u stanju ni istestirat aplikaciju prije releasea.
ukiy je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2023., 21:45   #633
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Sve radi ok.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2023., 21:56   #634
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Meni i dalje ne radi ok, ne mogu proc tu gdpr privolu a bez da to prodem ne mogu do appa. Sreca withkey radi pa mogu koristit web bankarstvo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2023., 21:59   #635
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Jesu li IT stručnjaci krivi što prekasno dobiju specifikacije novog sustava?
Jesu li IT stručnjaci krivi što se npr. pravna služba prekasno očitovala o nekim stvarima bitnim za nadogradnju sustava?
Jesu li IT stručnjaci krivi što općenito svaki drugi odjel kasni sa svojim dijelom posla bez kojega IT stručnjak ne može početi raditi svoj posao?
Jesu li IT stručnjaci krivi što im kasni oprema čije specifikacije su srezale više instance radi smanjenja troškova?
Jesu li IT stručnjaci krivi što se zaposlilo premalo IT stručnjaka pa sada manje ljudi radi više posla i širi spektar posla koji jedva pohvata?

Jedino šta mogu je virtualno te zagrliti i pustiti suzu, onu dobru kada te osjećaš uzvišeno, kada si sretan....


I jedino ako si full upućen u rad nekoga te imaš dovoljno što tehničkog što ljudskog razumjevanja, ili naravno ako si u sličnom/istom govnetu pa te jebu doslovce koliko se sjete i kada se sjete, onda znaš.... Baš znaš "TO" gore napisano.

Inače ne vjerujem da ljudi razumiju šta si napisao. Što sam stariji to sa više prezira gledam na ljude, jebem im sve po spisku i repetirajući posao gdje je leđero, pa i ako zajebu - drugi to isprave! Jebeno ljepljenje markica na pisma, ali ne, to se potrga od posla....

Morao sam reagirati jer nema me na forumu jer se nema vremena, ali škicnem tu i tamo. Sretno svima u Novoj
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2023., 22:06   #636
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,367
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Meni i dalje ne radi ok, ne mogu proc tu gdpr privolu a bez da to prodem ne mogu do appa. Sreca withkey radi pa mogu koristit web bankarstvo.
I meni je zapelo na privoli. Ulogirao se preko WithKey na webu, napravio redistribuciju, reinstalirao aplikaciju, aktivirao s podacima od reaktivacije. Jedino što sam morao morao dati GDPR privole, bez toga me opet vraćalo na početak.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 09:15   #637
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
zanimljivo na rootanom mob. i custom romom radi od jucer sve ok,za nevjerovat

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 09:18   #638
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Koja guzva u poslovnici. Bankomati ne rade.
Usput fina zalegla.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 09:21   #639
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
yep

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 09:42   #640
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Jučer prolazim pored poslovnice banke. U 12h ni pasa nije bilo unutra. U 14h krkljanac. Bankomat ne fercera.

Bio sam dovoljno pametan da nekidan višak kuna položim na račun putem bankomata.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 09:43   #641
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor BlackDwarf Pregled postova
Koja guzva u poslovnici. Bankomati ne rade.
Usput fina zalegla.
Bankomati ne rade?
Jucer sam uredno dignuo eure...

Bankomati koji su bili offline do 1.1. su sad online.



Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 10:17   #642