Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.10.2018., 18:31   #601
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
To mi se svodi kao kad dešnjaci ljevake uvjeravaju da se piše sa desnom rukom jer je lakše zato jer si je packaš papir a i ta razina, 5 razred negdje.


Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2018., 18:47   #602
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,866
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
To mi se svodi kao kad dešnjaci ljevake uvjeravaju da se piše sa desnom rukom jer je lakše zato jer si je packaš papir a i ta razina, 5 razred negdje.


Sent from Usreo Mobara
Sad sam u dilemi, ljevak na mišu ili ljevak na kontroleru u FPS igrama.. ovo je whole new level

Al necemo vise spamat
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2018., 18:57   #603
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Upalite fortnite... Jedan na pc drugi konzolu.. Lagano playground i ko prije do 50killova! 😂 😂 Situacija rješena

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2018., 19:41   #604
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
pc je "mehanicki" brzi. Al nekom gamepad lezi bolje nego pc (m+k). To sam hteo da kazem.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2018., 19:58   #605
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Samo što nitko ne priča o tome, nego čovjek s mišem vs čovjek s kontrolerom.. ne razumijem od kud smo došli do "svi koji igraju na plejki"?
Ja sam se na raspravu uključio na ovo;
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Zezam malo, čim mi krene retardacija da je FPS isto igrati na konzoli i PC.....
Ispada da igrači FPS igara na plejci bauljaju po mapi ko bez jedne noge, sudaraju se s zidovima, nemreju pogodit slona u špajzi.

Ko što rekoh, ja osobno uopće ne igram FPS na plejci, previše godina na grbači valjda, nemrem se naviknut na kontroler, no da se pucačine NE mogu igrat na plejci je nonsens. I dok gledam klinca kak igra, to sasvim normalno izgleda.
A što se tiče čovjek s mišem vs čovjek s kontrolerom, naravno da mislim da je sve na strani miša, brže se nacilja meta definitivno. Al da se na plejci može igrat FPS, može, i te kako.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2018., 21:49   #606
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Nekad davno bi i ja reka da nema sanse da netko s gamepadom moze igrati na istoj razini ko netko s misem.
Ali nakon sta vidis lika koji u counter strikeu nisani koristeci strelice umjesto misa (up, dwn, L, R) i gazi sve zivo.
Onda mi je lako zamisliti tipa koji s gljivama ima brutalnu preciznost.

Ionako je to sve talent, muscle memory i ulozeno vrijeme.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 02:33   #607
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ispada da igrači FPS igara na plejci bauljaju po mapi ko bez jedne noge, sudaraju se s zidovima, nemreju pogodit slona u špajzi.

Ispada da imaš dosta veliki staž na forumu, a još uvijek ne možeš pročitati običnu suvislu rečenicu.



Ne kažem da bauljaju, dapače, polovicu igrača na youtube kada gledam kako igraju pucačine sa PS4 da ne piše PS4, ne bih niti skužio. Samo kažem kada smo se bili dotakli teme PC vs PS4 što se tiče FPS, da je tu retardacija uopće uspoređivati kada mehanički neće moći konzola uhvatiti PC što se tiče FPSa. Kao što ima određenih žanrova gdje PC neće nikada moći parirati PS4, dapače.


Imam PS4 već godinu i nešto, uzeo ga prvenstveno samo zbog PES-a jer igram lige na njemu. Horizon mi je vrhunski bio, iako ga nisam završio...a mislim da mi ne bi legla na PC nikako.


Inače, je igrao netko RRD2? Planiram ga uzeti u Sancti jer imam popust od 50kn, dati g frendu da odigra mjesec dva pa onda uzeti kada se malo smanji hype...i da li se ispati uzeti origi spiderman jer mi izgleda kao kewl igra
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 09:08   #608
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Ispada da imaš dosta veliki staž na forumu, a još uvijek ne možeš pročitati običnu suvislu rečenicu.
Hm, nisam dosad o tebi mislio da si bahata i arogantna osoba. Ali stvari se mijenjaju....

A što se čitanja s razumijevanjem tiče; gdje sam ja rekao da konzola mehanički može uhvatit PC što se igranja tiče? Nigdje. Bilo je par sudionika rasprave koji su to rekli, ali ja ne. I dalje tvrdim da će se brže naciljat na PC-u nego na plejci.
Veliš da igranje pucačina na plejci nije čistokrvni FPS i nema tu suštinu kako je startao, a to je miš i tipkovnica. Tvoje mišljenje baš i nije neka mjerodavna točka. Ja pričam o ljudima koji oduvijek igraju pucačine na konzolama, i kojima je igranje FPS-a prirodno na kontroleru. I oni mogu igrat loše, dobro i odlično, isto kao što imaš loših, dobrih i odličnih igrača na PC-u. Tebi je retardacija uspoređivat to, zato što si navikao na miš i tipkovnicu. Mom klincu je FPS na plejci prirodan da nemre bit prirodniji. Stvar je u tome kad igraš na plejci, igraš pod istim uvjetima kao i svi igrači oko tebe. Dakle nitko nije u prednosti.
Ok, pojavio se i miš za plejku, al navodno da ima lag u igranju...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 11:06   #609
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 598
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova

Ispada da igrači FPS igara na plejci bauljaju po mapi ko bez jedne noge, sudaraju se s zidovima, nemreju pogodit slona u špajzi.
Pričaš gluposti. Vidi se iz neba da nisi imao konzolu podulje vrijeme ili je nisi imao nikad.

Badava tvoje tvoje vrijeme od 10+ konstantnih godina igranja pucačina kad bi te imalo dobar igrač konzole satrao.

A to da se gamepadom zabijaš u zidove i nemreš pogodit slona dovoljno govori kolko nemaš pojma.

Meni je pc ljubav, ali imam i konzole. Dakle jedno i drugo. I znam da se i s jednim i drugim itekako može kvalitetno igrati bilo koji fps.

Uostalom odaberi igru koja ima crossplatform, moj necak od 12 godina ce te na gamepadu satrat samo tako.
__________________
*********************
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 11:29   #610
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ti ne znas citati ali ti se malo svada preko interneta. Procitaj ponovo post koji si quoteao.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 11:36   #611
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
RDR2 je na US storeu cca 390 kn (digitalno izdanje) sto je dosta jeftinije nego kod nas. Mozda je piknem.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 12:16   #612
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
NHF ljudi al oftopičarite već danima. Pored toga još se lagano počelo s uvredama.
Ajde pustite se te teme i komentirajte PS igre!
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 13:52   #613
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor ivosimec Pregled postova
Pričaš gluposti. Vidi se iz neba da nisi imao konzolu podulje vrijeme ili je nisi imao nikad.

Badava tvoje tvoje vrijeme od 10+ konstantnih godina igranja pucačina kad bi te imalo dobar igrač konzole satrao.

A to da se gamepadom zabijaš u zidove i nemreš pogodit slona dovoljno govori kolko nemaš pojma.

Meni je pc ljubav, ali imam i konzole. Dakle jedno i drugo. I znam da se i s jednim i drugim itekako može kvalitetno igrati bilo koji fps.

Uostalom odaberi igru koja ima crossplatform, moj necak od 12 godina ce te na gamepadu satrat samo tako.
Hm, da... Rijetko se događa da me netko izbaci iz takta, no eto, tebi je uspjelo. No neću se spuštat na tvoj nivo konverzacije.

Prvo te zbog načina kako komuniciraš s ljudima moram pitat koliko imaš godina? Vršnjak svog nećaka ili si stariji? Ako si vršnjak, shvaćam, ako si stariji, jebga, osvetit će ti se to u životu.
Kao drugo, kako je tebi iz mog posta uspjelo shvatit da ja mislim da se s kontrolerom zabijaš u zidove i nemreš pogodit slona??? Pročitaj ponovno moj post, ako treba i više puta pa ćeš shvatit da je to bio sarkazam na X-Plosivov post, iliti da pojasnim, da, možeš sasvim lijepo i normalno igrat FPS naslove na konzoli.
Kao treće, imam PS4 već tri godine. Kaj ju trebam slikat i stavljat fotku na forum? I kakve to veze ima s ičim?
I četvrto, tvoj nećak će me satrat??? Kaj je ovo, moj je tata jači od tvog spike??? Nit ti znaš kakav sam ja igrač, nit ja znam kakav je tvoj nećak igrač. A i zabole me neka stvar za to. Ono, ne kužim te uopće.
I s obzirom da se igraš na konzolama, jesi ikad naletio na nekoga u igri da igra s mišem? Meni moj mali uredno skuži i veli mi kad netko igra s mišem. Jerbo napravi pokret koji s kontrolerom jednostavno ne bi mogao toliko brzo izvest. Zadnji put mi pokazao nedavno u R6S.

Ti si uvjeren da na cross platformi u FPS-u kontroler može parirat mišu, ja mislim da ne može. I ok, ja poštujem tvoje mišljenje iako se ne moram slagat s njime. Ne kužim zašto je tebi problem poštovat moje mišljenje? Spuštanje konverzacije na razinu seljačine ti neće donijet ništa dobro, nit na forumu nit u životu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 13:56   #614
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 757
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Hm, da... Rijetko se događa da me netko izbaci iz takta, no eto, tebi je uspjelo. No neću se spuštat na tvoj nivo konverzacije.

...

Spuštanje konverzacije na razinu seljačine ti neće donijet ništa dobro, nit na forumu nit u životu.
već si se spustio na nivo seljačine (onog gore) samim miješanjem u tu takozvanu "konverzaciju"
Vjeko je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 14:00   #615
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Pa gle, i ja sam od krvi i mesa. Nemam običaj ostat dužan nekom kad me vrijeđa i to bez razloga, al se trudim da to ostane na nekoj kulturnoj razini.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 14:06   #616
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Hm, nisam dosad o tebi mislio da si bahata i arogantna osoba. Ali stvari se mijenjaju....

Stvarno nisam, samo je pisan u 1:33 nakon gejmanja i možda je zato ispalo Šaljem pivo


Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Veliš da igranje pucačina na plejci nije čistokrvni FPS i nema tu suštinu kako je startao, a to je miš i tipkovnica. Tvoje mišljenje baš i nije neka mjerodavna točka. Ja pričam o ljudima koji oduvijek igraju pucačine na konzolama, i kojima je igranje FPS-a prirodno na kontroleru. I oni mogu igrat loše, dobro i odlično, isto kao što imaš loših, dobrih i odličnih igrača na PC-u. Tebi je retardacija uspoređivat to, zato što si navikao na miš i tipkovnicu. Mom klincu je FPS na plejci prirodan da nemre bit prirodniji. Stvar je u tome kad igraš na plejci, igraš pod istim uvjetima kao i svi igrači oko tebe. Dakle nitko nije u prednosti.

Sa ovim se slažem, da budem iskren.

Tu smo svi malo skrenuli (bogami i ja) odmah uspoređivajući cross platform.




...sada se malo osjećam loše, moje isprike za onakav pristup na postu, možda trebam pročitati post prije nego kliknem reply u 1+ ujutro
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 14:14   #617
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Nema problema, isprika prihvaćena.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 14:36   #618
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
ja imam ps4 pro i pc

ps4 služi samo za aute, nogomet, crash bandicoot i slično., ajmo reć sport više manje

probao sam pucaljke, čisto da vidim, nema šanse..ko da sam retardiran, zato mi plejka više manje stoji netaknuta

ALI

mogu shvatit da ove novije generacije koje odrastaju na konzoli, kao što sam ja na PC-u, imaju sasvim oprečno mišljenje, i da im je ta ''gljiva'' ko što je meni miš
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 15:32   #619
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Evo bas probal gejmat BF4, prazan je server, sa gejmpadom, može se igrat nije tak strašno.
Primio u ruke miš i tipkovnicu, stvar je sasvim drukčija, okrenuo se oko sebe u sekundi, dok sa gejmedom to nisam mogao, ili nisam znao odnosno trajalo je sporije.

Za FPS tipkovnica+miš..
Gejmped je super za aute, zadnje sam igrao Crash, odličan za gejmped..


Nego, vi koji imate RDR2, kak igra izgleda na telki al sa pravim HDRom?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 15:48   #620
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Ma sve igre dns imaju ogromne hitboxeve i izrazen auto aim i zato ih je ugodno igrati na nekom kvalitetnom gamepadu. Plus pokreti analoga su puno ugladeniji od pokreta misa pa pomicanja kamera i pokreti uglavnom izgledaju more soft i igre budu "bolje" za gledat, zato recimo u trailerima igre na pc-u znaju igrat s dzojsticima. Tko nema staru naviku na kb+m bi se trebao lako na to naviknut. Hvala bogu pa tko je na pc-u ima tonu izbora i igrat ce kak oce, tko je na kozolama igrat ce na najkvalitenijim gamepadima i opet ce mu biti dobro, a kome treba skill u mp i esportu nece ni vodit ovu raspravu.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 16:15   #621
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Najsmjesnije mi procitat tipa: gamepad je samo za auta/sportske. Pa takvi vjerojatno nisu igrali druge zanrove na konzolama.

Poslano sa mog Galaxy S9+
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 19:55   #622
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,016
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
RDR2 je na US storeu cca 390 kn (digitalno izdanje) sto je dosta jeftinije nego kod nas. Mozda je piknem.
A niko nije probao uzet od ovog lika? Naravno ima sve igre u ponudi.

https://www.njuskalo.hr/ps4-igre/red...oglas-26200002
cic je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 19:57   #623
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,866
Da baš lik iz BiH ima jeftinije od svih drugih stranica koje prodaju accounte.. doubt
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 20:51   #624
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Prošao Spidermana, nekih 20h igre. Došao na 90%, ostalo mi još sitno side-misija, nemam volje više, nabavio GOW.

Uglavnom, boss fightovi su me razočarali, očekivao sam drugačiju mehaniku kod svakoga, ali ajde, igra je stvarno zabavna. Priča solidna, open world odličan, dosta sadržaja, mene držala dobrih 2 tjedna prikovanog za PS.

Ja sam zadovoljan.

Sad GOW.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2018., 17:35   #625
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425


meh
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 09:32   #626
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Ponuda sranje, barem za mene.

Zavrsio sam L.A. Noire Remastered.
Zanimljiv komad softvera.
Grafika ispod prosjeka,*ostalo sve na nivou.
Ocjena 7/10.

Poceo sam Spidermana igrat.
Zasad me nije zaljepilo za TV, ali nije losa.
GoW mi je za klasu bolja igra, barem u ovoj pocetnoj fazi.

Poslano sa mog Galaxy S9+
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 19:23   #627
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Meni je za sada GOW onako... meh.. Imam tek 1h, ali za sada luk i voda. Tako mi je bio i treći dio, valjda će lagano prelaziti u nešto epic, nadam se.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 00:11   #628
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,866
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Meni je za sada GOW onako... meh.. Imam tek 1h, ali za sada luk i voda. Tako mi je bio i treći dio, valjda će lagano prelaziti u nešto epic, nadam se.

Ako ti nije na početku neće ni kasnije biti
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 08:20   #629
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Poceo jucer igrat spidermana. Nisam se cijeli dan mogao odljepiti od monitora
Treba malo da se navikne na kontrole, ali kako sam se uhodao, super mi je igra. Vise nego sto sam i ocekivao...
Predobar mi je Stan Lee-ev cameo
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 09:09   #630
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Jebote, dogurao si ti daleko onda već ako si došao do te scene

Igraj side misije malo Ja sam do toga došao nakon dobrih 10h igranja

Ili si ga maznuo već 10h?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na