Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2019., 07:14   #1051
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Je li netko isprobao BroTect AirGlass stakla? Trebam nova stakla za S7, S9 i XA2. Najviše me brine zakrivljenost kod S9. Ne znam kako pokriva 2D krivine tj. edge dio ekrana.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 12:06   #1052
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Ne pokriva. Štoviše, čak su uža od generičkih Kineza.
Prednosti: tanko, rub se gotovo ne vidi, izvrstan oleofobni premaz
Mane: koliko štiti toliko tanko staklo, usko
Isprobao na tri modela mobitela, sumnjam da su što promjenili.
schetz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.08.2019., 23:53   #1053
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 206
Inače, na Aliexpressu je sniženje gotovo svih Ankerovih proizvoda. Pronađite njihovu službenu stranicu na Aliexpressu i kad uđete u njihovu trgovinu, kliknite na “Sale”. Inače, koristim njihove kable za iPhone, naručio sam i njihov bluetooth zvučnik prije godinu dana i općenito sam prezadovoljan njihovim proizvodima. Topla preporuka.
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2019., 13:30   #1054
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Tražite UV stakla. Ona kvalitetna su izrezana skoro na mm, lijepe se s tekućim silikonom i suše se UV lampom. Nebitno za koji model,uvijek su izrezana kako treba. Za p20 imaju zakrivljen onaj rub taman,onaj mm i silikon sjedne do ruba. Stakla s ljepilom kostaju od 5 usd do 30 usd pa pogledajte malo reviewove koja su bolja. Kod nas nema puno izbora ,par modela.

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Bruno_Rv. 23.08.2019. u 17:53.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2019., 17:55   #1055
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
dosli mi magnetski drzaci BaseUs.



kako sam razocaran, ovaj model. https://www.gearbest.com/stands-hold...ml?wid=1433363



znaci taj dio koji se mice se ono, moze pomaknuti par stupnjeva u bazi, tako da niti mozes zaljepiti vertikalno na tablu ni horizontalno, ope si limitiran polozajem mobitela, smeceeeee
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2019., 09:38   #1056
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
ja skoro uzeo taj al na kraju se odlucio na Ugreen s Alija pa bumo vidli...
renc je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2019., 11:21   #1057
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
dosli mi magnetski drzaci BaseUs.

kako sam razocaran, ovaj model. https://www.gearbest.com/stands-hold...ml?wid=1433363

znaci taj dio koji se mice se ono, moze pomaknuti par stupnjeva u bazi, tako da niti mozes zaljepiti vertikalno na tablu ni horizontalno, ope si limitiran polozajem mobitela, smeceeeee
Mislio sam i sebi to uzeti već par puta, ali jednostavno SVA ta rješenja su LOŠA. Ili se klima, ili odljepljuje, ili nešt treće.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2019., 12:43   #1058
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Imam jedno 8mj ovaj magnetski drzac
https://s.click.aliexpress.com/e/tg2slKAy

Zaljepljen na konzolu, drzi S7 ili N9, evo lepak prezivio i prvo ljeto. Magnet se u odnosu na bazu moze zakrenuti cca 45°. Magnet se ne klima, snug fit, dosta sile treba da ga zakrenes

Osobno na vozackoj strani koristim ipak bolji Ankerov magnetski drzac na ventilaciji (imam fiksna rebra na srednjem otvoru ventilacije pa mi je to super). Veca baza, manja sansa da cu ga promasiti. Bilo ih je nekad u Linksu za 70ak kn
https://www.anker.com/ca/products/va...mount/A7143012
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2019., 12:46   #1059
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Problem je kod tih koji se montiraju na ventilaciju što su kod većine auta ta ventilacijska rebra pokretna, nije to baš super stabilno. A kod nekih modela magnetnih držača koji se lijepe ostaje problem kvalitete ljepila. Ja ću probati onaj Ugreen pa javim dojmove.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2019., 12:53   #1060
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Za pokretna ne bi ni preporucio takvo sto, prenestabilno je. Primjera radi, taj anker mi drzi N9 od 200 grama, ali za krajnji donji dio moba (da mi ne smeta plocica za bezicni punjac).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2019., 12:43   #1061
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Stigao Ugreen nosač za mob (magnetni). Kvaliteta izrade vrhunska, kompletno metal. Mali footprint i vrti se u 360 stupnjeva s tim da ne ide preglatko tako da neće opadat, odlično. Osim tanke i lagane okrugle pločice koja ide na mob, dobio sam u kutijici i dodatnu pločicu (deblju veću i težu, pravokutnog oblika) valjda za teške tablete te dodatnu 3m foliju (obostrano ljepljivu) ako ću nosač micati na drugi auto. Navigacija na tom nosaču radi ok, nema ometanja nikakvog. Ljepilo od nosača će valjda držati, ovako djeluje čvrsto. Za sad sam jako zadovoljan, jedino bi volio da sam dobio još jednu pločicu, onu tanju okruglu, za drugi mob. Ali dobro, to se da naručiti za neke jako sitne pare. Nosač me koštao oko 40kn s dostavom s Allija.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2019., 14:28   #1062
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Vidim po Aliji da se prodaje UV kaljeno staklo za mob za kikiriki. Kakvo vam se pokazalo? Netko je svojevremeno pisao o tome da treba nešto zaštiti kada se stavlja ta tekućina na ekran, ali se više ne sjećam što to treba zaštititi.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 29.08.2019., 14:36   #1063
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Otvore na mobitelu (usb, zvucnike, 3.5 i sl).
Dobijes u pakiranju trake kojima prekrijes

Sent from my LG-H930 using Tapatalk
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2019., 17:40   #1064
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Trebao bi mi jedan pouzdan multipraktik punjač za putovanja, tipa da ima mogućnost spajanja na različite utičnice i sada neznam da li ima takvih koji i podržavaju punjenje na više uređaja istovremeno.

Pokušavam naći na alixpress ali mi slabo to nešto izbacuje + nisam upoznat u proizvođače osim ugreen-a a od njih za sada ne vidim

Osim ovog https://www.aliexpress.com/item/3297...chweb201603_52
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2019., 09:35   #1065
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Skupo. Razni čunga-lunga proizvođači nude takve u pol cijene. Ja sam svojevremeno u Media Tisku našao set adaptera za 40kn. Nije All-in-one rješenje, ali ionako ne ideš istovremeno u više zemalja koje imaju različite konektore.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 04.09.2019., 21:20   #1066
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Obzirom na dosta visoku cijenu original kabela za punjenje Garmin satova (Fenix, Instinct),
koja bi bila preporuka za zamjenski sa ebaya ili je svejedno koji uzeti?
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2019., 21:29   #1067
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Stigla mi Nilkin frosted shield maska za Mi9. Imao sam ju i prije na samyu a fakat je odlična. Iako one rugged i clear od spigen bi bolje zaštitili mob kod pada. Ova nillkin je ipak manje debela i mob bolje leži u ruci jer je manje robustan. Nillkin je neki kopromis između stylish i neke zaštite. Odlicno je rijesena zastita kod leca od kamere, jer je zastita taman toliko visa da lece ne dodiruju podlogu kad je ob dole a opet jedan dio je tako povisen a se mob ne klacka na stolu (kod spigena se klacka). Uz maskicu sam dobio i onaj stalkić za mob kaj se rasklapa tak da mob može stajat na stolu ak se gleda nekaj.

Zadnje izmijenjeno od: renc. 06.09.2019. u 14:27.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2019., 18:40   #1068
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova
Trebao bi mi jedan pouzdan multipraktik punjač za putovanja, tipa da ima mogućnost spajanja na različite utičnice i sada neznam da li ima takvih koji i podržavaju punjenje na više uređaja istovremeno.

Pokušavam naći na alixpress ali mi slabo to nešto izbacuje + nisam upoznat u proizvođače osim ugreen-a a od njih za sada ne vidim

Osim ovog https://www.aliexpress.com/item/3297...chweb201603_52
Kupio ovaj za 20e na akciji
https://www.amazon.de/Reiseadapter-U...NsaWNrPXRydWU=

Put u UK, cijelo ljeto kao kućni punjač svega i svačega...preživio i fen
Malo skuplji ali radi ok.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2019., 08:14   #1069
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Piše da ne dostavlja u HR, a platiti još 10€ za prepakiranje je ipak malo previše love za takav adapter.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 08.09.2019., 08:30   #1070
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Da, upravo to htio napisati. Hvala, ali ako se ne varam to je doslovno isti vrag koji mogu i preko alix-a uzeti za manje love + ne salje u RH, za mailbox ne znam.


Kako vidim, izgleda da ću si ipak uzeti onaj koji sam linkao prvo, zamjene nisam našao...
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2019., 22:20   #1071
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Dobio od frenda na poklon bt sluske od sonya. Zvuk je odlican. Samo kaj nisam bas fan bt sluski radi zracenja jer su ipak na uhu. On mi veli da pricam gluposti da su to male snage kod BTa i jis mi veli kak me to brine a doma imam 10 uredjaja spojenih wifijem na router....
renc je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2019., 08:47   #1072
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Majstore popij terapiju.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2019., 09:15   #1073
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Sve zrači, ali tvoje zdravlje ovisi o vrsti zračenja. BT zračenje ti neće naškoditi.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 09.09.2019., 11:10   #1074
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Majstore popij terapiju.
Popij ti neodgojeni mladiću. Pitanje je sasvim na mjestu.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2019., 11:11   #1075
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Sve zrači, ali tvoje zdravlje ovisi o vrsti zračenja. BT zračenje ti neće naškoditi.
Znam. BT zrači kudikamo manje od npr. moba na kojeg neko priča i satima. U svakom slučaju znat ćemo idućih desetljeća koliko zrači ili ne.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2019., 09:45   #1076
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Nakon Ugreen nosača za auto (magnetnog) stigao mi je i njihov auto punjač (2 porta sa 18W svaki, QC3.0) i type C kabel. Punjač puni kako je deklarirano i odličan je. Kabel također kvalitetan. Ugreen preporučujem.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2019., 10:22   #1077
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 978
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Nakon Ugreen nosača za auto (magnetnog) stigao mi je i njihov auto punjač (2 porta sa 18W svaki, QC3.0) i type C kabel. Punjač puni kako je deklarirano i odličan je. Kabel također kvalitetan. Ugreen preporučujem.

UGreen je super, kad uzmeš punjač u ruku odmah se primjeti da je bar 50% teži od prosječnih punjača, znači nije tipični kineski jeftinjak poguban za zdravlje i život, a to i testovi potvrđuju. Uzimao sam od njih i USB3 kućišta za m.2 diskove, USB3->ethernet, USB kabele, sve radi bez zamjerke.
Night je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2019., 21:46   #1078
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Uzeo s Alije nedavno dva nova wireless chargera.
Prvi Ankerov za koje imam samo rijeci hvale, lakse mi ga je pozicionirati(pogoditi) isprve da pocne puniti od dosadasnjih, fast charge i puni mobitel preko debele Defender maskice za S10e.

Drugi Ugreenov s kojim sam puno manje zadovoljan. Teze mi je pogoditi spot za punjenje, ova guma okolo u koju bi se kao trebao zamotati kabel mi se cini bzvz i nepotrebna, ne moze puniti mob dok imam case na njemu, dok puni mob pise samo "Charging wirelessly", dok na Samsungovom i Ankerovom pise "Fast charging wirelessly" - morat cu malo detaljnije promotriti puni li ga punim kapacitetom i usporediti vremena punjenja.
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2019., 16:08   #1079
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Nastavno na ovo iznad.. ima li tko preporuku za dobar usb-c wireless charger koji puni barem 10W, optimalno 15W i da puni preko debele maskice bez da ju moram skidat?

Taman na mjestu gdje mi je coil za punjenje maskica ima podebljanu plastiku za onaj stand da mobitel moze stajat uspravno na stolu, pa to blokira pojedine punjace.

FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2019., 16:30   #1080
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Origigi Samsungov punjač je prilično brz. Ne znam koliko W ima, ali puni prilično brzo. Punim na njemu S7 i S9. Oba imaju Spigen Neo Hybrid maske.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na