Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.05.2006., 10:45   #1
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Palm pilot

Da li netko zna koji je najjači model sa crno-bijelim ekranom?
Naime, puno više cijenim trajanje baterije (2 mjeseca na mom Palmu Pro, oće netko kupit, za razliku od novijih cijena mu raste jer je muzejski primjerak )
od džidža midža kao što je vrćenje divxa i slično
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2006., 01:27   #2
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Po meni je najbolji Vx model (nemam više poklonio tu jednom kolegi forumašu) ... sada imam SONY Clie NR-70V u boji, rotirajućim ekranom (i dan danas ima najveći ekran i najveću rezoluciju, zasebni dio za mp3 da baterija duže traje, ...) ma ima sve ... power user zlorabim ga stalno, guta naravno SONY memoristickove i punim ga jednom svakih 7 - 10 a ja ga fakat koristim svakodnevno ...
http://www.palmclub.nl/reviews/199/P...PEG-NR70V.html
http://www.the-gadgeteer.com/review/...e_nr70v_review
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.06.2006., 03:41   #3
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor segregator
Da li netko zna koji je najjači model sa crno-bijelim ekranom? Naime, puno više cijenim trajanje baterije (2 mjeseca na mom Palmu Pro, oće netko kupit, za razliku od novijih cijena mu raste jer je muzejski primjerak ) od džidža midža kao što je vrćenje divxa i slično
E' volim ovakve old school teme, posebno sto su PDA-i jako aktualni oko mene u zadnjih mjesec dana... interesom novih zanesenjaka.

Osobno sam vec poduze uvjeren da na malim povrsinama boja = cista distrakcija od produktivnosti. Osim danka resursima, samo smetnja. Dok na Communicatoru otvorim notepad, vec gubim volju pisati. Na Geos-u je brz,ali na Symb-i uzasan

Zato pozdravljam tvoje razmisljanje. Inace vecina ljudi koja jos danas koristi Palm niti ne pomislja koristiti ista drugo, u najgorem slucaju paralelno koristi Palm-a. Jasno da je to tesko shvaiti nekom Win-oidnom Pocket-asu, ali, kad jednom vidis brzinu one task-a, povratka vise nema.

5-ca od BD-a je odlicna, ali preporucam ti no1 PDA = TRGPRo. Naj~stabilnija i robusnija masina ikad. Radjena za bolnice i opcenito za zahtjevne uvjete.

TRGpro jedini ikad, koji je imao CF opciju na sebi.

Nedavno se Bubba fascinirao TRG-om, pa smo organizorali jednu akciju nalazenja na skladistu jos kojeg komada u HR, od strane bivseg zastupnika, a ponosnim vlasnikom je postao i izvjesni Sky, (mada, nije se bas previse pohvalio kako ga sluzi)

No1 model po samoj rezoluciji i ono sto si primarno pitao je model iz iste kuce i zove se HandEra 330

Kako smo nasli ove TRGPro-e, koji su camili na skladistu, tako sam ja sebi htio uzeti za kolekciju bas taj 330, ali ga nazalost nisu imali. Bio je nesto skuplji pa ga nisu drzali u prevelikom broju.

Kao sto vidis iz specifikacija, ima razmetnu rezoluciju za jednog sivonju, ali ima jednu manu koja mene smeta, a vjerovatno ce i tebe. Zbog jaceg ekrana, koji koristi jako debelo staklo...imao sam u ruci taj model kratko - svaki par puta ne registrira input stylusa, ili ga krivo tumachi.

Moj dojam je bio potvrdio i *Bug , mislim da je i *Vidi,...isto su ovo komentirali.

Ovo je nesto sto nazalost nije nikad sanirano u potpunosti pa je doslo na los glas. Ako ga mozes naci preko chiche Ebay-ice pogledaj. Eventualno kontaktiraj Handeru, jer imaju odredjenu kolicinu za dijelove, pa je sve moguche.

Najbolje do toga je Trg i 5-ica, mada nisu to neke velike oscilacije pa mozes slobodno i neki 100x model naci i bit ces zadovoljan. Posebnost TRGPro-a je i drugaciji nacin pozadinskog osvjetljenja koje daje svijetla slova na tamnoj pozadini (inverzno) pa je citljivost u mraku jednostavno ocaravajuca. Rekli bi entuzijasti... Terminalno zelena

,

Toliko od mene za ovaj put.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2006., 04:30   #4
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor Black Dragon
sada imam SONY Clie NR-70V u boji, rotirajućim ekranom (i dan danas ima najveći ekran i najveću rezoluciju, zasebni dio za mp3 da baterija duže traje, ...) ma ima sve ...
Za one koji zele boju , nema ljepse strojchine. Moze stat i uz Technics SE70/90 analyzere kad zaplesu metri

Upravo radim na mix-u Darko Domjanovog hita : 7 Suza isplakat cu nocas ja

Aranzmani su isti, samo ce text biti nesto drugachiji, pricat ce o jednom Dinku i o jednom BD-u, koji nikad da jave, imade li koji NR-70V za Dubec putnika namjernika. U što... Mint-oidinijem stanju.

Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na