Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2006., 21:21   #1
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Sony ericsson Z530i - moji dojmovi

Kupio sam dotični mob pa evo da kažem par riječi o njemu.
Prva zamijerka koja je bila to što se ne dobi ništa u paketu osim najosnovnijeg . Znači punjač + baterija + mob + kartica. ( kupljen je u tele2 paketu). Pevo kada sam ga upalio desilo se nekaj odlično i nešto što sam prvo put vidio. Znate kad prvo pun oinstalirate XP pa imate onaj animirani vodič? E tako nešto je i ovdje , super korisna stvar za početnike. zatim primjetio sam da je meni dosta sličan onome na w800. naravno sve je lagano za shvatiti.Kamera je relativno dobra za VGA. Prebacio sam par slika na PC pa ću uploadat da vidite, a kasnije i video. Music player je isto tako savršen.Možete raditi playliste, imate mogučnost premotavanja ( kao i na discmanu ili MP3 playeru),. Znači pustite neku pjesmu da svira , zaklopite mobitel i pomoću tipke koja se nalazi sa strane možete poglasniti ili prebaciti pjesmu koja se nalazi u toj playlisti) . Vide reproduciranje je isto na razini. Memorija telefona iznosi cirka 28MB što je OK za mobitel koji podržava karticu. inače kartica koja ide u mob je M2 i relativno je nov standard tako da se nemože kupiti u Ljepoj Našoj.( nažalost se ne dobi ni u paketu , ali to opravdava njegovu nisku cijenu od samo 795kn). Vanjski displej nije u boji , ali zato je izuzetno koristan. Kada je mobitel zaklopljen, pritiskom na već prije spomenutu tipku sa strane na tom displaju se pojavi broj mobitela , ime mobitela ,Kolko ima slobodne memorije , i postotak kolko je puna baterija . Svakakvo stvar za pohvaliti).

Prednosti:

- cijena
- kamera
- MP3
- proširivost memorije
- savršeni vanjski displej

Nedostaci:
- Ekran ( nekako podsječa na SE j210i )
- relativno slab zvuk MP3-ica .
- loš "bundle"

Nadam se da će nekome pomoći u odabiru ovog modela.
Ispričavam se za sve tiskarske greške : goood :
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2006., 00:15   #2
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Mob je solidan za tu lovu, neki dan sam ga bratiću kupio.
domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.06.2006., 10:15   #3
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Not bad thingy...
dobar mobić za tu cijenu...
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na