Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.05.2016., 08:48   #1
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Madrac preporuka?

Pozz forumasi, s obziron da se razumite u klime, fotelje i stolove pretpostavnjan da se razumite i u madrace jer ipak nakon svih igrica i programiranja trebalo bi i dobro odmorit

Uglavnom gledan si neki madrac uzet, trenutno iman Meblo Aktiv Plus (HR pjena) koji trenutno pradajem jer mi je zeni pretvrd dok je meni dobar.
http://www.meblo.hr/madrac-aktiv-plus/pid/2534

E sad san gleda uzet Meblo Clima Hybrid (ima dzepastu jezgru) i uzet dva komada (200x90) pa ja sebi stavit tvrdju stranu a ona meksu.
http://www.meblo.hr/madrac-clima-hybrid/pid/3283

E sad ima li netko jos koju marku za preporucit jer ja iman samo iskustva sa Meblom.

Svaka preporuka dobro dosla samo umjereno sa cijenom jer i ovi sta gledan mi je malo skup
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2016., 10:50   #2
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Oriolik je dosta zanimljiv, ima kvalitetne madrace po povoljnim cijenama. Koga god znam da ih je kupio svi su zadovoljni
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.05.2016., 11:12   #3
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
do koliko novaca? na madracu ti ode 1/3 života grupo računano moja preporuka da kupiš kvalitetan. Pogledaj latex madrace eko certifikatima jest da su skupi ali kvaliteta je tu. Nedavno je došao u HR harvey norman king koil cijena je oko 5000 kn. Uglavnom kada staviš u uži odabir nekih 10 komada obavezno do trgovine i na svakom desetak minuta odleži jer odgovara svakom sve i svašta. One priče da će se tijelo prilagoditi su gluposti.
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2016., 11:24   #4
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Problem je sta u meni ima cca 85kg a u zeni jedva 50kg tako sta je meni dobro njoj tvrdo,a sta je njoj dobro meni meko tako da bi mi trebalo ic na 2 madraca.

Tako nesto san i gleda do 5000kn + popust

Ovaj u mebla kosta 4758 + popust cca 20%. i ovaj u mebla ima dvi strane meku i tvrdju i prakticki su ist tako da nebi trebala bit rupa izmedju
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2016., 12:00   #5
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
Jesi gledao možda da uzmeš odvojene podesive podnice. Rupa možda ne bude ali će biti drugačije teksture jer je obrub pa će biti tvrđi na stisak.
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2016., 16:46   #6
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Nemogu minjat podnice jer je oni krevet na dizanje sta ima sanduk unutra.
Triba mi samo madrac i ovaj put bi uzea dva odvojena 90x200 umisto do sad 180x200 pa ako zeni nebude pasalo neka onda sama prodaje i minja
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2016., 17:10   #7
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Prije dvije godine sam kupovao, i nakon isprobavanja svega i svacega izbor je pao na perfecta dreams stella. Iznimno zadovoljan, bio mi je daleko najudobniji od svih isprobanih (u biti stella plus mi je bila mrvicu bolja, ali zbog cijene smo uzeli obicni model).
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2016., 17:45   #8
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Ono sto ja imam i mogu preporuciti je dormeo isilver. isto sam trazio prije nekoliko mjeseci i sad sam prezadovoljan..
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2016., 17:48   #9
chika7ilo
Premium
Moj komp
 
chika7ilo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Šibenik
Postovi: 177
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Prije dvije godine sam kupovao, i nakon isprobavanja svega i svacega izbor je pao na perfecta dreams stella. Iznimno zadovoljan, bio mi je daleko najudobniji od svih isprobanih (u biti stella plus mi je bila mrvicu bolja, ali zbog cijene smo uzeli obicni model).
Taj Stella nije los, ja zena ga imali ali smo morali promjeniti jer ga je uhvatila vlaga. Sad je narucen madrac Fortuna Lux iz Happy Dreams, bila akcija 40% snizenja pa je madrac od 200x160 placen oko 2050Kn, madrac je od HR pjene, navodno bi trebalo biti bolje od Stelle koja je od PU pjene.
Ti madraci od PU pjene nemaju neku prozracnost, dok ovi od HR pjene imaju, HR pjena je navodno najbolja imitacija Lateksa.
U biti to sto ti ljudi govore, odi probaj lezi na njega u vise polozaja pa ces naci ono sto ti pase.
chika7ilo je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2016., 18:09   #10
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
rendula je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.05.2016., 18:24   #11
chika7ilo
Premium
Moj komp
 
chika7ilo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Šibenik
Postovi: 177
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Prije dvije godine sam kupovao, i nakon isprobavanja svega i svacega izbor je pao na perfecta dreams stella. Iznimno zadovoljan, bio mi je daleko najudobniji od svih isprobanih (u biti stella plus mi je bila mrvicu bolja, ali zbog cijene smo uzeli obicni model).
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Pa da postoje Stella i Stella exclusive.
Stella je od PU, dok je exclusive od HR.
chika7ilo je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2016., 18:31   #12
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Definitivno ici na HR pjenu, PU je dosta nezahvalniji, krace traje, opcenito stara tehnologija materijala.

Meni se savrsenim pokazao madrac od HR pjene (17 cm) i gore 4 cm memory pjene. HU mu daje dubinsku tvrdocu, a memori pjena povrsinsku mekoću Uglavnom, preporodio sam se.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2016., 18:41   #13
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor chika7ilo Pregled postova
Pa da postoje Stella i Stella exclusive.
Stella je od PU, dok je exclusive od HR.

Ma to sam mislio, napisao plus u prvom postu, mislio na exclusive

Uglavnom, preporucam autoru teme da proba. U biti najbitnije kod madraca je isprobati, meni recimo dormeo nikako nije odgovarao, a znam da ga puno ljudi voli.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2016., 09:27   #14
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Naravno da cu ic probat madrace, nego ja osobno iman iskustva samo sa Meblom pa san tia cut i druga misljenja i iskustva je ni neznam koje sve marke postoje i koje su dobre.

A sta se materijala da tako recen ovaj madrac mi je HR pjena i ok je iako san se mislija pribacit na dzepaste opruge. Ali recimo za Latex san cua tek prije 4 dana
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2016., 09:34   #15
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ja sam sebi u Primi kupio madrac prije 7 godina (njihova marka, Prima Extra mislim, hrvatski proizvod), najskuplji koji su imali, cca 2200kn,mislim, tezak sam preko 130kg, ima me
A madrac je kao i prvog dana, oblik nista promjenio nije, a o spavanju da i nepricam, kao bebica se naspavam. Ima dvije strane, zimsku i ljetnu, presvlaku dvaput godisnje skinem, operem, i madrac "izluftam".
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2016., 09:47   #16
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ja sam prije x-y godina dobio hespo neki vulgaris, i nekidan smo kupili stellu. Drugačije je spavat, a sad da je stella bolja toliko, pa nisam siguran. Čak si gledam da smo trebali kupit Bernarda madrac.


PS Ovo isprobavanje madraca zaboravi, svi su oni dobri kad ležiš na njima par minuta, pol sata

PS2 Neće vam ni jedan madrac pomoći da se naspavate ak ste u glavi sje*ani.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2016., 11:16   #17
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Pošto sam kod kupnje madraca dost dućana prošao i to je sve kod nas tak tak a cijene, boli glava.. Uglavnom dost sam proučavao i donio neki zaključak:

Ako tražiš madrac, probaj se rastegnut i uzet od latexa, imao ga..