Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Konfiguracije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.02.2007., 20:11   #1
AMDhammer
Premium
Moj komp
 
AMDhammer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VT
Postovi: 367
savjet oko konfiguracije

dakle. mislim malo "renovirati" komp a i nabaviti laptop pa si razmisljam koliko se moze dobiti za staro sto imam a zelio bih cuti (tj. procitati ) sto mislite o onome sto bih zelio uzeti, naravno zelio bih da ostavite i neke savjete sto nevalja/valja, moze/nemoze, ali da sve ostane negdje u okviru cijena koje su ovdje....

Kućište SHARKOON Rebel9 Value-Edition, MIDI, crno, bez PS, 250 mm fan
396,15 KN
RAM PC-6400, 1024MB, DDR2, KINGMAX, 800 MHz
671,74 KN
AMD Athlon64 X2 3600+ BOX,socket AM2, Winsdor, 2000MHz, 512kb c., HTT 1000Mhz
753,06 KN
MBO ASROCK AM2XLI-eSATA2, ULi M1697, DDR2, zvuk, S-ATA, LAN, PCI-E, s. AM2
585,09 KN

sve ukupno je 2.406,03KN
artikli su iz LINKSa ali mogu i ostali ducani u ZGu ili OSu.

a uz to sve eventualno jos bih dodao i Canon PIXMU IP4300, ali to u biti i nema veze.... ali ako netko ima ideju s cim zamijeniti welcome to the rasprava

i ploca, procesor, ram te kuciste (chiftech DX-01BD-U crno) bih molio da onako usput stavite neke okvirne cijene da vidim koliko mogu dobiti za to. thx to all : goood :
AMDhammer je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2007., 20:19   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,355
Umjesto Kingmax 800 uzmi 667 - jeftiniji su, a bez problema se nafrlje na 800, a za ploču vidi neku od Gigabyte M55 u ve-mulju. Imaš ih 3 verzije, pa biraj koja ti najviše odgovara.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.02.2007., 20:20   #3
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Solidna kombinacija, samo par prijedloga - uzmi memoriju (667) u Ve-Milu (košta puno manje - 520kn (Kingmax 667 1gb), matičnu npr. Gigabyte GA-M55Plus-S3G, za 577kn u Ve-Milu, po meni bolja ploča od one koju si naveo, pogotovo bolja u OC-u.
Procesor, jako dobar izbor, lijepo se da OC-ati, a i kućište koji si odabrao je sasvim ok...
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2007., 22:29   #4
AMDhammer
Premium
Moj komp
 
AMDhammer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VT
Postovi: 367
sto se tice meme mislim da ce ipak biti DDR2 800 jer nemislim OCati, da mislim isla bi bolja ploca kao npr. nesto slicno ovoj iz siga zezam se... u zadnje vrijeme mi puno vise treba laptop jer doma skoro i nisam a ipak mi i doma treba komp ali ne ovakav kakav sada imam a za neke sitne pare, kuzi mene sitne 2k KN, sitno malo nesto zamjeniti dok jos ima garanciju i tak... a uz sve to imati i malo noviji/bolji komp. sto se tice gigabyte sve je ok ali ima integriranu grafiku a to ne zelim na ploci imati ni pod razno. jedino mozda GA-M55S-S3 603KN u HGspotu ali mislim da je bolja ploca.

ako netko ima jos neku zamisao neka kaze... ovaj napise

eh, daaa, i ajd nabacite neku procijenu za ove komponente iz prvog posta sto sam stavio na procijenu i PX-740A. danke
AMDhammer je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2007., 21:30   #5
AMDhammer
Premium
Moj komp
 
AMDhammer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VT
Postovi: 367
RAM sam nasao 1x1GB kingmax DDR2 800mhz za samo 400kn i vec ga uzeo tako da zelim i ovo nabaviti sto prije ali nemogu naruciti dok neznam cijene ovoga da znam prodati jer ne zelim imati dijelove doma da mi stoje i da cekaju nekog kupca, kada vidim cijene nadem kupce i to dalje ljepo ide... odem u OS ili ZG kupim usut povezem i prodam ovo ako mi je usput i sve super

tako da bih molio jednu malu procijenu... pls hurrrrii
AMDhammer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na