Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.11.2006., 18:36   #151
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
A jesi našo vrijeme za kupovat GW ili WoW...... Za obadva izlaze nastavci igre začas.. (za GW je sad negde izašao)... Naravno da je WoW zakon, a ak ti se ne sviđa taj žanr, ne brini, igra je dobra i postat ćeš ovisan bez obzira dal ti se igra sviđa ili ne... A i serveri su ti većinom puni i glupo bi ti bilo da sad radiš lika lvl 1 i onda par mjeseci do lvl 60...... Al zato se otvoril novi server Alonsus i tamo možeš igrat...

A šta gluposti pričam..... Ja dajem glas za WoW, GW nisam probal.... Igra je jako dobra i neznam kaj ti se nebi sviđalo u njoj..
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2006., 19:52   #152
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
evo ovak
Ja sam igro WoW i zakon mi je i sad cu nadam se opet. Imas pravo Oblivion bi trebo imat neke slicnosti sa WoWom i GWom al meni je Oblivion dosadio za mozda nekih tjedan dana i to nisam ni igro cijele dane nego onak po sat dva.
I ja ti dam glas za WoW jer je igrica stvarno za svakog, al opet moja sestra igra GW i Lineage2, a WoW joj se ne svida bas,neko jednostavno vise voli GW a neko vise WoW, ja kad gledam WoW mi se cini puuuuno ispunjeniji od GW. Igrao sam i ja GW mislim dan dva i isto mi je dosadio, igro sam i Lineage2 dulje od GW al mi je i on dosadio.
Kaj se GW-a tice, ima u Algoritmu nekakav komplet, zaboravio sam kak se to tocno zvalo al sam vidio prije u izlogu i u njemu je bio GW i dodatak-Factions i jos hrpa stvari i kosto je isto ko obican GW.

Onaj ko voli WoW ce ti rec-nebudi lud kupi WoW, a onaj kaj voli GW ce rec-Nebudi lud kupi GW.
Najbolje ti je da pogledas malo screenshotove, odes kod frenda il nekog tko ima nesto od toga,malo pogledas igrice pa vidis kaj ti se vise svida.

Po meni je glupo da das novce za nesto i onda to ne igras i za dan dva ides prodat tu na trznicu za 100kn manje novaca i jos se mucit jer niko nece kupit.
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.11.2006., 07:43   #153
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Citiraj:
Autor Mirror Breaker Pregled postova
ovak uzmes wow i bon i cekas polovicu 12.mj za crusade...
TBC neće izaći prije siječnja 2007.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2006., 08:41   #154
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
WoW i GW su konceptualno različite igre.

Dok je WoW punokrvni MMO, GW su tek krnji MMO sa cijelim svijetom instanciranim.

Imam obje igre i moram priznati da mi se GW nije dopao. To ne znaći da je loš - samo nije moj tip ...

Kaj se WoW-a tiće, ne brini za ekspanzije. Slobodno uzmi igru i igraj do lvl 60 svojim tempom, pa onda nabavi ekspanziju ...
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2006., 23:56   #155
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
posudio meni frend wow i onaj trial accound. eo ja sad izašo iz igre crko već tri puta ubili me neki pauci. rješio dva kvesta poubijao par zečeva i nekih šetajućih vragova i to je to. igro koih pola sata. ne kužim kae tak dobro u toj igri? i kak se izađe iz te šume ja očekivo ono grafike more velike prostore ko po skrinovima kaj sam vidio a ono neka šuma. kak izać iz tog. uzeo sam night elfa ženu huntera. i ja tu niš ne kužim ko gdje zašto kako ima tolko tih tipki po ekranu da se nemoš snać. ajde konkretno igrači odgovorite mi kae dobro u toj igri. ono, sviđaju mise kvestovi, grafika i tako. jer ja po ovom kaj sam vidio to je sranje od igre il ja ne volim takav tip igara.

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 10.11.2006. u 00:08.
  Reply With Quote
Staro 10.11.2006., 00:58   #156
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ja ne volim takav tip igara.
to si dobro rekao.
tu igricu možeš ili voljeti ili nevoljeti.
sve zavisi o osobi.

meni je igra osobno grafički jako dobro napravljena a sama radnja igre je beskonačna što omogućuje da igraš koliko hoćeš,a nije kao kod običnih igara da kad ju pređeš da je onda i zabavi kraj.

kao što je Demon Hunter reko:"Zabava počinje na levelu 60". : cheers2
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2006., 08:43   #157
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
ne bih se slozila da zabava pocinje na 60 lvl...meni je bilo zabavno o levelat i ici u male instance

da, istina je da na 60 lvl pocinju instance sa 20 i 40 ljudi i to je ful zabavno, ali i levelanje je meni bilo ok

isto tako, kad si neko vrijeme na 60 lvl počinje nešto što se zove "60 lvl boredom" : P...jer ako nema raida, u principu nemaš kaj radit

meni se igra svidja iz nekoliko razloga: jer lijepo izgleda (kaj ces, ipak sam ja žensko )...

...svidja mi se jer razvija neku vrstu zajedništva među igračima, jer ako hoćes u instanci nešto postići svi moraju raditi kao tim, slušati vođu, svatko mora znati koji je njegov zadatak i tako to...(mislim da bi sve firme trebale zaposlenicima kupiti wow i korisiti to kao team building metodu, kaj kazes Paske )...

...svidja mi se jer, osim što možeš igrati u timu možeš igrati i sam...svidja mi se jer ima priču koja je ful zanimljiva...

sve u svemu, volim wow ...

a da stvar bude zanimljivija prije wow-a nisam voljela rpg i samo sam igrala fps
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2006., 09:03   #158
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Ja sam recimo stao na lvl41 i nisam igrao zadnjih tjedan dana. Ne volim solo questat, SM mi je već dosadio (al ajde, radim Cath radi XPa i jer još nisam dobio onaj prokleti neck ), Uldaman me razočarao (očekivao sam neku bolju instancu od SMa). Tako da trenutno pauziram dok ne dobijem volju
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2006., 19:48   #159
Mirror Breaker
pwner sa stilom
 
Mirror Breaker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: soba
Postovi: 200
sta je instanca? : stoopid hahaha : sweating total newb ... i cuo sam ako se log-out-as u innu nekom da dobivas exp dodatni... :clap: true?
__________________
mind of a psychopath killer, blood spiller, mentality much iller
Mirror Breaker je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2006., 02:22   #160
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
@ Trpi - Dragi Teen, primio sam penis u ruku i odmah ga pustio, dali je to sex ?

@ Demon - to je normalno Svakome se dogodi, pnda malko odmoriš i opet ^^

@ Mirrior - istina, ali samo 1.5 lvl-a
Paske je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.11.2006., 02:25   #161
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Paske Pregled postova
Trpi - Dragi Teen, primio sam penis u ruku i odmah ga pustio, dali je to sex ?
nije.

eo igram ga jedno par sati došo do 5 lev malo skužio malo mi solidnije ali nikako dobro kako govore. ne vidim kak tu moš postat ovisnik. budem se "mučio" vidjeti kaj je tu dobro još koih tjedan dana kolko mi ostalo od trial accounta. i da, jesma li ja ograničen za kaj sa trial accountom? neke misije i sl.?
  Reply With Quote
Staro 11.11.2006., 03:09   #162
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Nisi s ničim ograničen, a i vidjet ces da kako raste lv tako raste i zabava u igri.
U početku sam bio malo isfrustriran zato kaj me mogo svatko ubit kak se sjetil, al onda kad sam digo lv sam im počeo pokazivat i onda je počelu gustiranje.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2006., 11:07   #163
Mirror Breaker
pwner sa stilom
 
Mirror Breaker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: soba
Postovi: 200
ok, svejedno sta je instanca?
__________________
mind of a psychopath killer, blood spiller, mentality much iller
Mirror Breaker je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2006., 11:14   #164
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
@Paske - Sada ne igram po 2-3 dana, onda u pol sata skupim 30k xp i par golda u Badlandsima

@Mirror - http://www.wowwiki.com/Instance_and_quest_guide

@Trpi - Normalno da ti na nižim lvlima neće biti zabavno. Sve više-manje solo questovi, nema instanci itd. No kasnije...
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2006., 04:00   #165
smigl
pur3 pwnage
Moj komp
 
smigl's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Nova Gradiška
Postovi: 155
Definitivno obratno. Na pocetku igre zujis ko beba, samo se cudis kad nesto vidis ili nesto napravis. sve ti je novo. sanjas neki sivi wep koji ima 2dps.a ljudi ko blata oko tebe, molis za pare a nitko neda .) onda dozivis prvi wajp, nekim cudom padne ti plavi item, pa te malo genkaju ima tisucu stvari koje mozes otkriti i vidjeti. ogroman je svijet. na 60lv si vec skoro sve vidio. ja recimo jos nisam vidio naxx inst. ali znam sto ima tamo cekamo samo da vidim kako to graficki izgleda... ali ono prvi puta kad pojma nemas o nicemu to je bilo zakon
__________________
-[Phenom II X4 955 (8MB,125W,AM3) Black Edition ]-
-[SAPPHIRE HD 5850 ]-
-[Asus AM3 M4A785TD-V EVO ]-
-[G5]-
-[DDR3 1333MHz 4GB (2x2GB) Kingmax, CL9.0 ]-
-[Samsung 2243NW ]-
-[ Hitachi 250gb ]-
smigl je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2006., 10:34   #166
Stalker
Premium
 
Stalker's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb , by Jelačić plac
Postovi: 215
Ono samo radi interesa, ko je ko i nakom serveru
Klinac i ja igramo zajedno, uspio me je zaraziti sa wowom: hitthewa
Mali igra na korgalu: Worior Adebisi i sada huntera Modercai gilda Unknown.
Ja sam na Dragonmawu Orc rogue Purger,: goood : obadva smo naravno horde.
Paske di si ti sada na kojem serveru? Čuo sam da si počeo aliancu igrat ,LOL
Stalker je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2006., 13:27   #167
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Buga - Kul Tiras - main char, priest
Vadanya - Kul Tiras - druid; ne igram više s njom, samo služi za radit cured rugged hide
Kosjenka - Kul Tiras - mala hunterica s kojom se jako rijetko igram
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2006., 13:31   #168
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Krepao mi bon jučer..hebem ti..: flyingey : flyingey ..ajmo po novi,200kn fino..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2006., 20:10   #169
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Krepao mi bon jučer..hebem ti..: flyingey : flyingey ..ajmo po novi,200kn fino..
Meni sutra krepava, ali cekam da BC izada pa onda kupujem.

Taman smo pocistili bwl 1. puta u roku tjedan dana i stali na Nefarianu i sad mene nebude da ja vidim kak ga ovi ownaju
veve je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2006., 08:40   #170
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
jesi siguran da zelis cekati do 16. sijecnja za TBC???...jer koliko ja znam nece izaci prije

...mi se trenutacno mucimo s malim nubovima u gildi da ih naucimo kako igrati u velikim instancama...: bonker :
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2006., 10:07   #171
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Hehehe - Paske je igra Alijans čitava 2 tjedna

Sontal da je to sve qurac previše pederski za mene ( Stormwind mi ubio volju ^^ ) i vratio se Hordi u naručje ( doduše hrpe mišića mog Orca bi se isto mogle intepretirati kao pederski, ali dobro sad ).

Inaće igram na Emeriss - Orc warrior.

90 days played, 78 days on this level ^^
( ne, nije mi jedini char, ali je main )

Trenutno u gildi kojoj sam kumovao začeće i pomažem u rukovođenju ( moj doprinos je istini za volju diskutabilan ), trenutno wipamo u AQ 40 Twin Emps i lagano pizdimo zbog slackera ^^

Uz to dakako pičim i po BC beta i deca draga, mogu vam reči da je to - GRIND, GRIND I SAMO GRIND !

Questovi su isti kao i prije - idi i zakolji hrpu XY mobova, vrati se natrag, pa idi i kolji YX mobove koji izgledaju identično, ali im je ime drugačije -.-

Ali dobro - ovisniku kao što sam ja je i to zabavno
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2006., 12:10   #172
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor flare Pregled postova
jesi siguran da zelis cekati do 16. sijecnja za TBC???...jer koliko ja znam nece izaci prije

...mi se trenutacno mucimo s malim nubovima u gildi da ih naucimo kako igrati u velikim instancama...: bonker :
Ma nazalost da
Jer cijena bi trebala biti oko 260kn prema blizzardu sad dok nasi to nabave i nabe cijenu omg, treba malo para do onda skupiti...
btw jel zna netko dal se dobi 1mj free sa BCom?
veve je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2006., 09:34   #173
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
btw jel zna netko dal se dobi 1mj free sa BCom?
Naravno da ne ...

To je ekspanzija, a ne igra
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2006., 22:59   #174
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor taba Pregled postova
kad veces spominjes Sisak na mom serveru DragonBlight imamo jednog momka iz Siska oko 28god ako se dobro sjecam Nelf rogue - dobro dođe poznavati nekoga iz grada tko ti moze pomoci u startu

inace igra je jako veliki potrosac slobodnog vremena i poslije kako rastes lvl i upoznajes ekipu sve teze i teze ti je odljepiti se od ekrana tek toliko da znas sto te ceka
Dragonblight? Whats his name?

Nego evo javljam se ja malo nakon dugo vremena, i javljam se iz Amsterdama, samo da znate tu sam zavrsio preko WoW-a
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2006., 23:03   #175
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Paske Pregled postova

Uz to dakako pičim i po BC beta i deca draga, mogu vam reči da je to - GRIND, GRIND I SAMO GRIND !

Questovi su isti kao i prije - idi i zakolji hrpu XY mobova, vrati se natrag, pa idi i kolji YX mobove koji izgledaju identično, ali im je ime drugačije -.-

Ali dobro - ovisniku kao što sam ja je i to zabavno
Ne vjerujem!!! Lopovi Blizzardski! a rekli su da nece svatko moci biti lvl 70 i da ce to zahtjevati skill i poznavanje klase i igre,a ne samo vrijeme!!

Stvarno sam ljut... ocekivao sam vise questova poput hunter epic questa kojeg smatram ODLICNIM i zelio bih vise takvih vidjeti u igri.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2006., 12:51   #176
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
HAHAHA ovo je dobro

Imam maga koji trenutno nije pvp spec nego pve, ali prije dok sam bil fire, a kasnije frost sa pvp talentima (nikakvi twinkovi) nisam imal nikakve probleme sa mele klasom, nekaj malo sa priestevima, ali dosta sa lockovima
Vecinom ti ovisi sve o gearu koji imas, ali i o skillu
ima jedan hwl melee shaman koji se ne bi slozio sa ovom teorijom :P
  Reply With Quote
Staro 30.11.2006., 14:15   #177
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ne vjerujem!!! Lopovi Blizzardski! a rekli su da nece svatko moci biti lvl 70 i da ce to zahtjevati skill i poznavanje klase i igre,a ne samo vrijeme!!

Stvarno sam ljut... ocekivao sam vise questova poput hunter epic questa kojeg smatram ODLICNIM i zelio bih vise takvih vidjeti u igri.
Pričekaj neku drugu igru

Ali hebote - mi ode u Bugarsku da upoznamo ekipu iz WoW-a, a ti u Amsterdam ...

Nekak mi se čini da si bolje prošo : goood :
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2006., 17:24   #178
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Da, cini mi se da jesam

Vec sam bio ovdje 11 dana za novu godinu, sad sam vec 4 tjedna i ostajem do bozica. Lako moguce da se vracam za novu godinu opet
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2006., 23:39   #179
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
JJJeebbeennnooo
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2006., 08:51   #180
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Bump teme i ujedno jedno pitanje

Znam da je protiv Blizz pravila korištenje gold servisa preko neta. No zanima me je li netko to probao i da li to stvarno radi? Zapravo, neznam ni kako to točno funkcionira...
Jer ne vidim svrhu grindanja i mučenja za gold koji će biti potrošen na iteme ili recimo 100% mount kada se za 250kn dobije 1000g : stoopid
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na