Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.12.2018., 15:05   #1
shoki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: STUBIČKE TOPLICE
Postovi: 605
Gdje kupiti product keyeve

Pozdrav svima
Gdje bi se mogao online kupiti product key od MsOfficea? može neki stariji, i može i home verzija, trebam word i excell...
hvala!
__________________
Q: sta ce ti mis sa "kuglicom" kad vec pa cijeni od 50-ak kuna mozes kupiti opticki mis koji je duplo prakticniji i bolje radi od tog tvog sa "kuglicom"...
A: Treba mi miš sa kuglicom jer troši manje struje. I za navigaciju po windozama je odličan tj. neizrecivo bolji od dirke.
shoki je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2018., 15:07   #2
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
ebay office ide do nekih 10ak dolara, win10 do cca 5 i manje

ovako nešto:
https://www.ebay.com/itm/Microsoft-O...JGhT:rk:9:pf:0

inače, najjednostavniji odgovor na tvoje pitanje bi bio: u trgovini
John Creasy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.12.2018., 15:17   #3
shoki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: STUBIČKE TOPLICE
Postovi: 605
aha, može i ebay? super, hvala puno!
__________________
Q: sta ce ti mis sa "kuglicom" kad vec pa cijeni od 50-ak kuna mozes kupiti opticki mis koji je duplo prakticniji i bolje radi od tog tvog sa "kuglicom"...
A: Treba mi miš sa kuglicom jer troši manje struje. I za navigaciju po windozama je odličan tj. neizrecivo bolji od dirke.
shoki je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2018., 15:25   #4
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor shoki Pregled postova
aha, može i ebay? super, hvala puno!
btw najbitnije, jel upotreba na osobnom kompu ili za firmu? ako je za firmu, onda ti ključevi s ebaya ne važe zbog inspekcije..
ako ćeš office koristit ovako, onda uzmi preko ebaya
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2018., 19:52   #5
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 978
Koliko sam pohvatao po netu ti ključevi od 10 dolara su u biti kao da nekome platiš za crack. Nemaš legalni program, a dao si novce. Ljudi se žale i da ključ prestane raditi nakon nekog vremena (obično kad više nema mogućnosti žalbe i povrata novca) jer ga dileri prodaju po nekoliko puta. Da ne pričam o keyevima za igre gdje su ljudi gubili accounte koje su bildali mjesecima zato što je ključ bio iz sive zone u najmanju ruku.

BTW, OP, ako ti je dovoljan neki stariji Word/Excel onda ne bi bilo loše baciti pogled na LibreOffice ili OpenOffice, ti programi će biti i bolji nego neki stari Office paketi, a besplatni su.
Night je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2018., 20:08   #6
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Citiraj:
Autor Night Pregled postova
Koliko sam pohvatao po netu ti ključevi od 10 dolara su u biti kao da nekome platiš za crack. Nemaš legalni program, a dao si novce. Ljudi se žale i da ključ prestane raditi nakon nekog vremena (obično kad više nema mogućnosti žalbe i povrata novca) jer ga dileri prodaju po nekoliko puta. Da ne pričam o keyevima za igre gdje su ljudi gubili accounte koje su bildali mjesecima zato što je ključ bio iz sive zone u najmanju ruku.

BTW, OP, ako ti je dovoljan neki stariji Word/Excel onda ne bi bilo loše baciti pogled na LibreOffice ili OpenOffice, ti programi će biti i bolji nego neki stari Office paketi, a besplatni su.
AFAIK kljucevi s ebaya funkcioniraju normalno , smao ih nije legalno prodavati (e.g. akademski, bulk koji se s kompovima dobivaju i slicni).
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2018., 20:32   #7
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Night Pregled postova
Koliko sam pohvatao po netu ti ključevi od 10 dolara su u biti kao da nekome platiš za crack. Nemaš legalni program, a dao si novce. Ljudi se žale i da ključ prestane raditi nakon nekog vremena (obično kad više nema mogućnosti žalbe i povrata novca) jer ga dileri prodaju po nekoliko puta. Da ne pričam o keyevima za igre gdje su ljudi gubili accounte koje su bildali mjesecima zato što je ključ bio iz sive zone u najmanju ruku.

BTW, OP, ako ti je dovoljan neki stariji Word/Excel onda ne bi bilo loše baciti pogled na LibreOffice ili OpenOffice, ti programi će biti i bolji nego neki stari Office paketi, a besplatni su.
To nije istina.
Keyevi su original, u 99% slučajeva ne ostaneš bez keya, ali su siva zona, naša inspekcija nema definirano to, pa radije odjebu sve.

Uglavnom, za privatne svrhe, vrhunski deal.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2018., 20:41   #8
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Ja imam hrpu akademskih ključeva, ali koliko znam ne idu za MS Office, tj nema ih makar u HR (samo za OS). Dobiješ samo pristup Office 365 usluzi u oblaku.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2018., 23:31   #9
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Dobiješ pristup za Office 365 i lagano skineš i instaliraš na komp i radiš offline. Tako ja imam.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 22:46   #10
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 978
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
To nije istina.
Keyevi su original, u 99% slučajeva ne ostaneš bez keya, ali su siva zona, naša inspekcija nema definirano to, pa radije odjebu sve.

Uglavnom, za privatne svrhe, vrhunski deal.
Probaj kontaktirati Microsoft Hrvatska i pitati ih da ti mailom pošalju potvrdu da je tvoj ključ kupljen na random sajtu koji ih resella legalan što se njih tiče. U protivnom si platio nešto što je legalno kao i download loadera sa torrenta.
Night je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.01.2019., 22:53   #11
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Night Pregled postova
Probaj kontaktirati Microsoft Hrvatska i pitati ih da ti mailom pošalju potvrdu da je tvoj ključ kupljen na random sajtu koji ih resella legalan što se njih tiče. U protivnom si platio nešto što je legalno kao i download loadera sa torrenta.
Upravo tako. Reci "key je legalan (pod time se valjda misli da nije iz key generatora)", je kao da kazes "kupiti ukradeni nije nelegalno, jer je prvi vlasnik taj auto legalno kupio, nije ga nelegalno napravio".

VLK, OEM, Retail .. bitno je upoznati se s tim pojmovima i sto znace, za koga vrijede, u kojim uvjetima ...
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2019., 09:49   #12
Prijateljski
ex manki1
Moj komp
 
Prijateljski's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zwickau
Postovi: 603
Ako može preporuka nekog dobrog selera....jer zadnji sa ebaya mi uvalio ključ koji ne valja (dobio pare nazad). Office tražim...

Poslano sa mog Redmi Note 5 koristeći Tapatalk
__________________
Prijateljski je online   Reply With Quote
Staro 12.02.2019., 11:03   #13
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Ja svaki put uzimam od drugog sellera i nikad problema.

Bitno je da prvi iskoristis key, desi se i njima da upisu duplo pokoji key u bot koji salje to nakon uplata, pošalju ga nekom drugom preko nekog drugog marketa i sl. Gledaj rating sellera ko i za sve druge stvari i to je to.
doky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na