Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.06.2016., 01:46   #181
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Jos malo MP gameplaya

https://youtu.be/gpK98WIr1Ik
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2016., 13:08   #182
kameni_zg
Premium
Moj komp
 
kameni_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: malo tu malo tamo
Postovi: 153
Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Ma šta ja najgore taj jackfrags i ostali jubituberi uopće ne hvale igru, jedino o čemu pričaju je kako su oduševljeni grafikom
Ovo će bit veći fail od hardlajna

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
Sudjeno po gameplayu na jednoj mapi i pre alpha verziji bubnes ovakav komentar? Haha.

Sve kaj sad imas na "jubitubiju" je raw gameplay. Cekaj malo za 2-3 dana kad zavrsi E3 i kad youtuberi naprave kak spada video sa misljenjima.. Ja nigdje nisam vidio na youtube jucer od reveala pa do sada da je neko od njih stavio video + commentary, tak da ne bubetaj.

Budimo realni, ja da sam na tom E3 i da sam na njihovom mjestu, napravio bi isti racku, nebih se sigurno trudio editat commentary video dok sam na E3 i dok mi je prilika igrat igru koliko god ocu. Nadam se da si svjestan da on dodje tamo, igra, ode u hotel ubaci raw gameplay na pocetak stavi svoj intro, rendera i uploada na youtube.

Poanta: Pricekajte malo prije nek serete, a kaj god da vele i u commentaryu, meni je ipak najbitnije ono moje misljenje koje dobijem kad probam betu a ne ono misljenje koje dobijem kad vidim usrani stream koji se pixela gore neko video koji sam prije 10 godina snimio sa motorolom v3 jbt..

Ps, igra se da nabavit i jeftinije, samo treba proguglati, a ocito je i to tesko.
__________________
Pošten trgovac: 1
kameni_zg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.06.2016., 13:40   #183
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975


Puši i igra BF
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2016., 14:22   #184
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Citiraj:
Autor kameni_zg Pregled postova
Sudjeno po gameplayu na jednoj mapi i pre alpha verziji bubnes ovakav komentar? Haha.

Sve kaj sad imas na "jubitubiju" je raw gameplay. Cekaj malo za 2-3 dana kad zavrsi E3 i kad youtuberi naprave kak spada video sa misljenjima.. Ja nigdje nisam vidio na youtube jucer od reveala pa do sada da je neko od njih stavio video + commentary, tak da ne bubetaj.

Budimo realni, ja da sam na tom E3 i da sam na njihovom mjestu, napravio bi isti racku, nebih se sigurno trudio editat commentary video dok sam na E3 i dok mi je prilika igrat igru koliko god ocu. Nadam se da si svjestan da on dodje tamo, igra, ode u hotel ubaci raw gameplay na pocetak stavi svoj intro, rendera i uploada na youtube.

Poanta: Pricekajte malo prije nek serete, a kaj god da vele i u commentaryu, meni je ipak najbitnije ono moje misljenje koje dobijem kad probam betu a ne ono misljenje koje dobijem kad vidim usrani stream koji se pixela gore neko video koji sam prije 10 godina snimio sa motorolom v3 jbt..

Ps, igra se da nabavit i jeftinije, samo treba proguglati, a ocito je i to tesko.
Taj komentar sigurno nisam bubnia na temelju pre-alpha verzije i gameplaya na jednoj mapi od sinoć jer citiraš post star misec dana, odnosno u vrime kad je izbačen reveal trailer. Iskreno bilo mi je smišno kad sam vidia konje u bf-u, a i ww1 setting je nešto šta sam najmanje očekiva
Inače kad već spominješ to da je igra sad u pre-alpha stanju, a oni naglašavaju da na njoj rade već 4 godine, siguran si da će za 4 miseca kad je release biti u finalnom i ispoliranom stanju?

Inače iz raw gameplaya se puno više može zaključiti o igri nego iz review commentary videa koje ti čekaš. Zašto? Zato šta je do jedan od tih jutubera potplaćena osoba od strane ea-a da priča samo najbolje o toj igri. Ako ti to nije jasno onda nemamo o čemu pričati...
Isti ti jutuberi su u svojim bf4 commentary videima netom prije izlaska pričali o njemu ka o savršenstvu i najboljem nastavku ikad izbačenom, a dobili smo igru koja je bila doslovno krš i sramota. 2 godine im je tribalo da je dovedu u pristojno stanje kakva je danas. I onda su ti jutuberi neko koga ću držati za rič? Više virujem našoj vladi nego njima...

Sam stream od sinoć je po meni bia obična glupost jer se iz njega nije moglo skužiti ništa o mehanici igre. Doveli su svoje potplaćene jutubere od kojih sigurno nećeš dobiti iskrene i objektivne informacije o viđenome već će ka i inače svaki ea-ov proizvod dizati u nebesa. Ostatak ekipe se sastoja od nekakvih repera, ragbi igrača, glumaca i sličnih koji su sinoć prvi put uopće čuli za bf. Pola ih tipkovnicu nije bilo u stanju koristiti
Bitno da je onaj snop dog stavia đoju u usta, jbg triba ispast faca ispri 12godišnjaka koji te gledaju...

Iz videa koje sam pogleda igra mi na prvu ruku djeluje previše arkadno i casual, al neću srati po njoj niti donositi nekakve zaključke dok ne isprobam betu i osobno se uvjerim valja li to šta ili ne
Dvi stvari mi koje mi poprilično idu na žive su je onaj ženski sf glas koji daje obavijesti o zastavama i prikazivanje damagea na ekranu kojeg radiš protivniku, time se igra po meni poglupljuje

PS ne vidim da ja negdi pizdim protiv cijene? BF je jedina igra koja me zanima i koju igram, pa ako nešto i kenjam protiv nje kenjam iz razloga jer ne želim da opet izbace poluproizvod. Neka odrade kako triba pa ću im platit i 1000 eura ako to traže, cijena mi je na zadnjem mistu

Zadnje izmijenjeno od: Volume. 13.06.2016. u 14:29.
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2016., 11:50   #185
kameni_zg
Premium
Moj komp
 
kameni_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: malo tu malo tamo
Postovi: 153
Sve to oke, no bitno je ipak da ti sam probas igru, ionako je open beta, nemoras platiti ni kune
__________________
Pošten trgovac: 1
kameni_zg je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2016., 15:51   #186
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Ima možda tko kakav info o preporučenoj konfiguraciji? Nisam nigdje taj podatak uspio naći...
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2016., 16:47   #187
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor junkieee Pregled postova
Ima možda tko kakav info o preporučenoj konfiguraciji? Nisam nigdje taj podatak uspio naći...
"PC System Analysis for Battlefield 1
Battlefield 1 will be built using the next modified version of the Frostbite Engine 3. We expect BF1 to require some pretty high end computer hardware to deliver reliable frame rates at 1080p on high graphics settings. Our early hardware analysis for Battlefield 1 is a GTX 970 or R9 290 recommended GPU, along with 16GB system memory and either a i5-6600 or FX8370"
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2016., 16:50   #188
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Sto se tice konfiguracije, ne trebate se brinuti.S obzirom na videno, ako BF4 vrtite - ovo cete sigurno moci vrtjeti.Osobno nisam impresioniran grafikom u BF1 i mislim da BF4 puno bolje izgleda vizualno (trenutno).
Ovo sto je bilo na EA PLAY-u izgleda kao da je XBOX 360 verzija, cak i u 1080p.

(znam da BF1 nece biti dostupan na PS3/XBOX360, ovo je bilo usporedbe radi)
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2016., 16:56   #189
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
pa ne znam, mozda sam subjektivan zbog ove WWI gritty atmosfere, ali meni cak i ovi prvi gejmpleji sa E3-a izgledaju osjetno bolje i uvjerljivije od svih dosadasnjih BF-a..

Kretnje likova iz bilo koje perspektive djeluju puno prirodnije/fluidnije nego sve do sada vidjeno. Ponasanje i prikaz oruzja pogotovo

Da ne spominjem osobno dugo prizeljkivane animacije ulaska/izlaska iz vozila i destructability koji opet halleluja' podsjeca na bc2.. cini se da su bas ulozili odredjeni trud da pomaknu realizam za koju stepenicu gore.
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 22:07   #190
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
pa ne znam, mozda sam subjektivan zbog ove WWI gritty atmosfere, ali meni cak i ovi prvi gejmpleji sa E3-a izgledaju osjetno bolje i uvjerljivije od svih dosadasnjih BF-a..

Kretnje likova iz bilo koje perspektive djeluju puno prirodnije/fluidnije nego sve do sada vidjeno. Ponasanje i prikaz oruzja pogotovo

Da ne spominjem osobno dugo prizeljkivane animacije ulaska/izlaska iz vozila i destructability koji opet halleluja' podsjeca na bc2.. cini se da su bas ulozili odredjeni trud da pomaknu realizam za koju stepenicu gore.
Složio bih se s tobom. Imam čak dojam da malo vuku na COD2 koji je u to vrijeme meni bio vrh što se tiče gameplaya.

Puno bolje to sve izgleda, izgleda da čak i neka oružja imaju reciol. Ono što se meni najviše svidjelo je ovo dinamičko vrijeme, valjda to bude na nešto ličilo kad izade igra
junkieee je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.06.2016., 15:40   #191
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor junkieee Pregled postova
Složio bih se s tobom. Imam čak dojam da malo vuku na COD2 koji je u to vrijeme meni bio vrh što se tiče gameplaya.
U pravu si, cod2 je svojedobno jako puno produkcijske inspiracije uzeo iz "Saving private Ryan", a ta atmosfera se sada osjeti i u ovom battlefieldu.

Bude, bude.. vec i sada izgleda mnogo dobro, a realno smo vidjeli ni 10% gameplay-a..

a sudeci po lokalitetima i povijesnim njuskama koje se spominju, i SP bi mogao biti something to write home about
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 09:53   #192
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 10:04   #193
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Mene nakako odvuklo od samog BF-a. Čak mi malo vuče na COD, što nije nikako dobro. I kada reloada pušku, lijeva ruka mu je jednostavno preduga i pretroma, ali i to će promijeniti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 19:13   #194
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Da li je jos netko sa PCE upao u BF1 closed Alpha-u, da zaigramo?
Upravo sam dobio pozivnicu putem e-maila.Dobije se kod, pa redeem u Originu.

EDIT: Teska je 5.96 GB.

__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 22:58   #195
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Nisam.
Javi dojmove.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 23:05   #196
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
..i kako se ponasa na konfi !? *edit sad sam ljubomoran ! :P
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2016., 17:47   #197
Glavas_ZG
Premium
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
Glavas_ZG je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2016., 12:11   #198
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Koji k***c stalno kelje taj idiotski plavi tint na igre.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2016., 12:41   #199
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Da ti bolje sjebe oci... Klasik...
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2016., 12:48   #200
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Cinematic experience, yo
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2016., 23:44   #201
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
No!? Hoce ovaj nas Closed Alpha Dog konacno napisat nesto o first hand iskustvu, ili ne prestaje igrat od kad je upao !?
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2016., 15:20   #202
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
No!? Hoce ovaj nas Closed Alpha Dog konacno napisat nesto o first hand iskustvu, ili ne prestaje igrat od kad je upao !?
Calm your tits.

Napisao bih iskustva, ali nisam u mogucnosti, s obzirom da imam isti problem kao sto sam imao i sa Mirror's Edge Catalyst closed BETA-om.
Naime, velika vecina korisnika koji u kanti imaju AMD procesore, a i odredeni dio Intelovih CPU korisnika, nisu u mogucnosti igrati igru jer u kodu ima nekakvih ostataka koji zahtjevaju specificni CPU instruction set kako bi se igra uopce pokrenula (SSE4.x).
Pokrenem igru, prozor sjedi na zaslonu i black screen, a ponekad i BF1 has stopped working.Forumi su pretrpani threadovima, a dev team se oglasio i zatrazio dxdiag, te PC specifikacije.Nakon sto sam pokrenuo thread na forumima i nakon sto smo im dali dxdiag, te postavili PC specifikacije; dev team se ponovo oglasio i izjavio da je problem identificiran, te da rade na fixu/workaroundu, kako bi i mi imali mogucnost zaigrati CA i dati im povratnu informaciju u vezi same igre.
S obzirom da je vikend i da je studio preko vikenda zatvoren, nove informacije stizu sutra i vrlo vjerojatno ce se CA produziti za jos koji dan (nitko ne zna koliko dugo uopce traje CA) kako bi i mi, zakinuti korisnici, mogli zaigrati.

Velika vecina koje je prijavila identican problem uglavnom ima AMD Phenom procesore u kanti, ali bilo je tu prijava i sa starijim Intelovim modelima, te pojedinci sa i5 i i7.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2016., 15:26   #203
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Calm your tits.



Velika vecina koje je prijavila identican problem uglavnom ima AMD Phenom procesore u kanti, ali bilo je tu prijava i sa starijim Intelovim modelima, te pojedinci sa i5 i i7.
Đeez Louise ! koja Tantalijada

Nista, suosjecavam.. keep us posted. koje sra*e
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2016., 15:50   #204
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
Đeez Louise ! koja Tantalijada

Nista, suosjecavam.. keep us posted. koje sra*e
Haha.

Ma cim i ako dobijem priliku zaigrati, napisati cu i podijeliti iskustva.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2016., 16:25   #205
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Calm your tits.

Napisao bih iskustva, ali nisam u mogucnosti, s obzirom da imam isti problem kao sto sam imao i sa Mirror's Edge Catalyst closed BETA-om.
Naime, velika vecina korisnika koji u kanti imaju AMD procesore, a i odredeni dio Intelovih CPU korisnika, nisu u mogucnosti igrati igru jer u kodu ima nekakvih ostataka koji zahtjevaju specificni CPU instruction set kako bi se igra uopce pokrenula (SSE4.x).
Pokrenem igru, prozor sjedi na zaslonu i black screen, a ponekad i BF1 has stopped working.Forumi su pretrpani threadovima, a dev team se oglasio i zatrazio dxdiag, te PC specifikacije.Nakon sto sam pokrenuo thread na forumima i nakon sto smo im dali dxdiag, te postavili PC specifikacije; dev team se ponovo oglasio i izjavio da je problem identificiran, te da rade na fixu/workaroundu, kako bi i mi imali mogucnost zaigrati CA i dati im povratnu informaciju u vezi same igre.
S obzirom da je vikend i da je studio preko vikenda zatvoren, nove informacije stizu sutra i vrlo vjerojatno ce se CA produziti za jos koji dan (nitko ne zna koliko dugo uopce traje CA) kako bi i mi, zakinuti korisnici, mogli zaigrati.

Velika vecina koje je prijavila identican problem uglavnom ima AMD Phenom procesore u kanti, ali bilo je tu prijava i sa starijim Intelovim modelima, te pojedinci sa i5 i i7.
AMD 0/10
Review 0/10



__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2016., 16:34   #206
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Oće dijeliti možda novi val invitea za alphu ili je ovo sve do open bete?

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2016., 16:46   #207
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Oće dijeliti možda novi val invitea za alphu ili je ovo sve do open bete?

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
Sluzbeni izvori kazu da je pozvana sacica ljudi u CA, te da su sve pozivnice poslane i da nece slati nove.
Morat ces pricekat do closed/open BETA-e.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2016., 22:18   #208
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
I bas ti drkedjer koji nemos igrat dobijes jednu
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2016., 01:41   #209
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
I bas ti drkedjer koji nemos igrat dobijes jednu
Suti, mucko djubre. Nije lijepo smijati se tudjoj nevolji. :P
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2016., 10:20   #210
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Mali update:

izbacili su game update za closed Alpha-u.Probao sam pokrenuti igru i sve sljaka iz prve, jedino jos nisam uspio upasti u server, jer je u tijeku odrzavanje nekakvih sat vremena.
Updateam post tijekom dana i bacim dojmove.

EDIT: Uspio sam upasti u server i igra radi bez problema.Kao sto rekoh, javim dojmove tijekom dana.Vrti se fluidno.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.

Zadnje izmijenjeno od: Alph4Dawg. 05.07.2016. u 10:30.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na