Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.01.2013., 19:44   #61
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
ja ti preporucam maraudera, melee. Svi kažu da je najlakša rasa atm. Dok se ne izbalansira naravno.

Zadnje izmijenjeno od: wnbeeeE. 27.01.2013. u 11:45.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2013., 20:46   #62
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
meni skida 10-20kb/s. Ostavit cu preko noci da se skida pa da vidimo
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 11:34   #63
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Frend i ja igramo obojica witch, obojica oko lvl 12.

E sad, ja imam i dalje dps 8-9, on 16 sad neznam jel to samo do oruzja, njemu je pao neki zuti wand, meni kita (btw, wandovi jako slabo padaju), ili je i do skilova..

Ne kuzim kak se zbraja dps, npr dignem att speed, dignem 50% CC na spellove itd, ali dps ostaje isti... Dakle ne racuna se kao u Diablu?

Ako neko nadje neki dobar build za vjesticu, nek slobodno posta
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 12:31   #64
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Znači isplati se probat? Nakon D3, pušem i na jogurt Imao sam i closed beta access, ali nisam se mogao prisilit da probam.

Btw, hoće to radit glatko na integruši? Morao sam dat grafulju na servis :/
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 12:42   #65
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
ma samo ugasi AA i ja mislim da će to bit oke. Ovisi i koja integruša naravnoo.
Meni na 4870 sve na max leti sa 170fps.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 13:11   #66
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Ehh Witch... Ja i dalje neznam sta bi i kako bi. Sad sam trenutno na ACT3. Neko vrijeme su minioni bili zakon i sve super s njima islo al od ulaska u act3 kaos. Mobovi mi 1shot zombie wtf. Build sam baziro da ih sada imam 5 kom i da explode na low hp. Gem da imaju sad vec 35% max hp. Znaci Minion ( zombie ) + spawn Freezing pulse ( Cold snap i freezing pulse po potrebi ) + Frostbite curse.
@potemkin.hr ni traga ni glasa frostwave i frostlane od pocetka igre.
Dalje sam u skillu isao na %mana, crit, mana regen. S ovim setupom nisam imao nikakvog problema za progress samo sto je na bossevima kaos +) Act 2 boss kao da je immun na bilo koji spell +) Sta se oruzja tice nisam naletio niti na jedan ( znaci 0 ) wandova i koristim mace jer mi nista drugo ne pada. Inace imam hrpu itema ( sve lvl pa moze trade nesto ). Ime mi Himna +) i trenutno boravim na normal Eu server. zz
chare je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 13:35   #67
S3arch1ng
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Međimurje
Postovi: 172
@picajzlaaa
Vjerojatno frend ima neki wand koji dodaje el dmg. Naravno da može biti i do skilova. Najlakše je da pogledaš detaljno char info. Možeš npr. imati dva prozora (npr istovremeno otvoreni inventory i char) pa isprobavaj iteme i gledaj kako to utječe na vrijednosti.
O buildovima ima na forumu za svaki char http://www.pathofexile.com/forum/view-forum/22 mada je najbolja varijanta kad sam probaš, jasno, imajte na umu broj refund skill pointa (koji se osim questova može povećati i putem orbova koji padaju ingame).

O mehanici: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/11707

@Interpol
Najbolje je da probaš. Kao što sam već ranije rekao, meni je POE u 2 dana pružio više uživanja, zadovoljstva ali bome i razmišljanja nego d3 u 2 mjeseca. Možda će na početku biti malo čudno, ali kako rasteš, igra postaje sve zanimljivija, barem je to bio moj subjektivni doživljaj.
S3arch1ng je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 14:14   #68
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Meni se sviđa što je npr. kajtanje u poe stvarno vještina, pogotovo sa rangerom, teško je i zahtjevno. S vremenom kako ti raste attack speed i agillity lakše je i kajtat.

Druga stvar, mape su ogromne, ima dosta za istraživati, uglavnom igra je teška i na normal u nekim momentima. Nekima je to loša stvar, meni baš suprotni učinak
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 14:31   #69
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
Meni se sviđa što je npr. kajtanje u poe stvarno vještina, pogotovo sa rangerom, teško je i zahtjevno. S vremenom kako ti raste attack speed i agillity lakše je i kajtat.

Druga stvar, mape su ogromne, ima dosta za istraživati, uglavnom igra je teška i na normal u nekim momentima. Nekima je to loša stvar, meni baš suprotni učinak
Slažem se. Što teže, to bolje. I naravno, ne treba mi kreditna da kupujem iteme već ih sam sakupljam kao pošten čoek
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 14:45   #70
S3arch1ng
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Međimurje
Postovi: 172
Svima koji su počeli s razmjenama, ova stranica vam može pomoći da provjerite omjere.

http://www.poeex.info/

Moj savjet je da ih vjerno skupljate za kasnije levele.
S3arch1ng je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 14:48   #71
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Slažem se. Što teže, to bolje. I naravno, ne treba mi kreditna da kupujem iteme već ih sam sakupljam kao pošten čoek
Bezveze, pa debelo smo u 21. stoljeću, ko je vidio igrat za iteme kad je tu PayPal :P
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 15:08   #72
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,399
krenio igrati sa marauderom i ne čini mi se loša igra,onaj skill tree je ogroman i treba vremena za proučavanje...zamjerke jedine su mi isprazna priča,ni malo te ne uvodi u igru nego odma samo grind i skupljanje itema, te što skillovi idu preko gemova i ne znam jel bug ili što ali ne mogu staviti gem koji mi je bio na 1 h mace na 2h sword,pa sam isti taj gem morao staviti na armor,ne kontam zašto. Inače igra ima ogromnog potencijala i dati ću joj šansu.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 15:21   #73
S3arch1ng
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Međimurje
Postovi: 172