Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.06.2010., 16:42   #2881
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2010., 17:48   #2882
makaza
Premium
Moj komp
 
makaza's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 226
...ovaj klaun je presmiješan a što se tiče pretplate na cod,mislim da će tu izgubiti ljude.ajde kupiti igru pa igrati online je fer ali plačati pretplatu na to pucači nisu navikli,što i oni sami znaju.
makaza je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2010., 17:56   #2883
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ta pretplata ne vjerujem da će zaživiti.

Za 5 mjeseci nam dolazi novi CoD od Treyarcha tak da će i igrači priječi na sedmicu Black Ops.

Evo još jedan od StealthClowna :http://www.youtube.com/user/ImaSteal.../0/l_NRIFeUBdU




Ja sinoć nisam išao spavati dok nisam dobio svoj peti Nuke u ovih pola godine igranja MW2 (da otključam onaj kickass callsign "End of the line"
Imao sam 3 dotad (večinu vremena nuke nije ni bio među killstreakovima), i jučer uletim na Hackani FFA - igralo se na Derailu koji inače nije u FFA rotaciji, i kill limit niije bio 30, već tko zna koliko, ali nitko nije varao, samo je netko preko konzole stavio Derail

I poslije toga u 4 ujutro već mislim spavati i odem još zadnju odigrati, ono Karachi - kempanje sa SCAR-H i claymoricama, pave low, chopper gunner i nuke, reko jej, callsign otključan, sad konačno mogu opet maknuti nuke iz rewardova jer mi se neda uopće igrati na njega
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 21.06.2010. u 18:06.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2010., 18:58   #2884
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor weaponx Pregled postova
Da, jako. Sigurno je razveden i djeca su pripala majci.
Btw. klinci mu sigurno vole MW2 i sad im se želi osvetiti što ga je njihova majka varala.
Mislim strašno je to što želi napravit od te igre. Ko da nije već dovoljno "zeznuta"...idemo do(a)lje.

EDIT:
Evo danas malo igrao na Rundown-u sa snajpom i imao lijepi score (53:6). Naime, dobio sam dvaput heli i pave low te povrh svega čuvao sam HQ, a oni su samo dolazili i padali ko muhe.
I za nekih pola minute dva frajera ponosno i prskosno izjave Grinch reported, u can now buy new copy of game.
Naravno da nisam varao na bilo koji način (rank hack i slično).
Sad me zanima da li se te prijetnje mogu ostvarit, tj na koji način funkcionira to prijavljivanje, ako uopće funkcionira?
Mislim, da mi ne blokiraju steam, a nisam ni kriv ni dužan.
Hvala.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.

Zadnje izmijenjeno od: sinisa1989. 23.06.2010. u 14:05.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2010., 00:22   #2885
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Ta pretplata ne vjerujem da će zaživiti.
Ja vjerujem da hoce, pogotovo na PC-u, jer ce na taj nacin moci izvuci jos vise novca. Samo je pitanje koliko ce to igraci FPS-a prihvatiti. Morali bi napraviti bas je*enu igru da im to uspije.

Citiraj:
The company recently revealed it gets around 70% of its operating profit from non-console-based titles, which could be seen as a sign that they'll try to bring more of its properties to PC-based online models. When you consider the majority of that figure likely comes from the 11.5 million World of Warcraft players paying a $15 monthly fee, the idea of Activision spreading this model to other popular franchises sounds even more plausible.
A svi znamo koliko Kotick voli dolare...
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2010., 00:36   #2886
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Da, jako. Sigurno je razveden i djeca su pripala majci.
Btw. klinci mu sigurno vole MW2 i sad im se želi osvetiti što ga je njihova majka varala.
Mislim strašno je to što želi napravit od te igre. Ko da nije već dovoljno "zeznuta"...idemo do(a)lje.

EDIT:
Evo danas malo igrao na Rundown-u sa snajpom i imao lijepi score (53:6). Naime, dobio sam dvaput heli i pave low te povrh svega čuvao sam HQ, a oni su samo dolazili i padali ko muhe.
I za nekih pola minute dva frajera ponosno i prskosno izjave Grinch reported, u can now buy new copy of game.
Naravno da nisam varao na bilo koji način (rank hack i slično).
Sad me zanima da li se te prijetnje mogu ostvarit, tj na koji način funkcionira to prijavljivanje, ako uopće funkcionira?
Mislim, da mi ne blokiraju steam, a nisam ni kriv ni dužan.
Hvala.
Ne mogu ti ništa, neka oni vajnaju koliko god žele, neće ništa postić...da bi to tako bilo pola ljudi koji igraju bi bili banani zbog neke jebene djece koja vajnaju jer nisu prvi na serveru...ako te reportaju, oni će pogledat valjda neke tvoje logove al ništa neće nać ako nisi ništa koristio, jer svi čitovi izmjenjuju neke datoteke od igre, a vidjet će se da npr. .exe od igre nije izmjenjen i ako je ima log i od tog, a na njemu će se vidjet da je izmjenjen zbog patcha npr. tako da nema straha
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2010., 08:12   #2887
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Ja vjerujem da hoce, pogotovo na PC-u, jer ce na taj nacin moci izvuci jos vise novca. Samo je pitanje koliko ce to igraci FPS-a prihvatiti.
Jednostavno mislim da će ogromna večina onda ostaviti MW2 i lagano priječi na novi COD, ne kužim na koju foru misle izmusti lovu kad ljudi jednostavno prelaze na sljedeču igru iz franšize.
Jedino ako AcVi ne bude radio COD 8 pa tamo od početka stave pretplatu, ovako za MW2, mislim da im je prošla baka sa kolačima.

No opet, tko zna što se tom mudracu mota po glavi osim jednog velikog znaka valute $


Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova

EDIT:
Evo danas malo igrao na Rundown-u sa snajpom i imao lijepi score (53:6). Naime, dobio sam dvaput heli i pave low te povrh svega čuvao sam HQ, a oni su samo dolazili i padali ko muhe.
I za nekih pola minute dva frajera ponosno i prskosno izjave Grinch reported, u can now buy new copy of game.
Naravno da nisam varao na bilo koji način (rank hack i slično).
Sad me zanima da li se te prijetnje mogu ostvarit, tj na koji način funkcionira to prijavljivanje, ako uopće funkcionira?
Mislim, da mi ne blokiraju steam, a nisam ni kriv ni dužan.
Hvala.
Apsolutno ti ništa ne može biti jer taj report na nikoji način ne potiče VAC da te provjeri.

Baš sam neki dan googlao o tom reportanju i nakon čitanja desetak "članaka" o tom Steam reportu došao do zaključka da u slučaju MW2 ne vrijedi ništa.

Čak je i neki moderator sa Steama odgovorio da ni oni ni VAC ne reagiraju na report bez demo-a.
VAC zapravo uopće ne reagira, a Steam onak... ako im se da...
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2010., 09:44   #2888
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
100 puta sam ponovio - na publicu iskljucit public chat i da vidis koja milina za igrati, odmah se osjecas kao da imas vise novaca u dzepu
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2010., 12:31   #2889
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Evo sad baš gledao Mythbusters-e i još nemogu vjerovat kakvih propusta ima.
Evo neki od boljih(gorih):
1. Sentry gun se može postavit unutar stupova na Underpass-u
2. Kroz razbijeno staklo se vidi kroz dim
3. Sa Throwing knife-om se može skinut harrier
4. Equipment se može koristit prilikom defusanja bombe i za vrijeme penjanja po ljestvama.
Evo koga zanima nek pogleda sve epizode: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Ima stvarno zanimljivih "bubica".
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2010., 23:24