Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.06.2018., 10:31   #5581
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Nisi u ICO-ima pa ne znas. Do 18x =
Fali ti link na info
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2018., 10:43   #5582
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Fali ti link na info
Kolega uzy zna vise. On je proICOman
No kako se dosta ljudi maklo sa foruma, tesko je saznati u sto uci bez saaatiii guglanja i chekiranja.

Constellation, Fatom, Sparkster, Airbloc. 2 od 4 idu preko 10x.
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2018., 14:50   #5583
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Nijedan ICO ove godine još nije stigao ni do 5X, a baš ovaj će odma 10X?

Edit: ajd možda Zilliqa, iako se i ona ispuhala, a i nije uobičajeni ICO
Wanchain 14x, QKC 15x. Lako izguglas cijene ako ne vjerujes.
To je samo od onih koje pratim. A bilo ih je jos.

Fantom, sparkster ce biti tu negdje, mozda mrvu slabiji.

Airbloc i fantom ico su gotovi, sparkster jos nije.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2018., 16:53   #5584
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
koja sigurnost u 10-15x.. ima da budete bogati
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2018., 19:51   #5585
Gladni
Registered User
 
Gladni's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 52
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Dok je BTC u nemirnim vodama ja proučavam ICOe i gledam koji bi bio zgodan za uložit.

Trenutno mi je zanimljiv Sparkster.





Odličan projekt, jaki hype i polako se popunjava ulaz za whitelist.
Također, i jako zanimljiv bounty/airdrop program, tko želi, evo moj link:




https://sparkster.me/try?r=lYpnKHMm

Evo ja sam se prijavio preko tvog linka pa sto bude. Kako najlakse skupljat bodove?
Gladni je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2018., 20:35   #5586
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Brut Pregled postova
koja sigurnost u 10-15x.. ima da budete bogati
100%, ali prodji whitelist prvo, pa kyc pa test pa loto
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2018., 23:35   #5587
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Vezano za moj post o Nauticusu:

Citiraj:
Nauticus
Rijec je o burzi sa sto kriptovaluta i sedam fiat valuta, a kasnije tu dolazi i njihov sistem placanja, e-commerce i mining centar.
Njihov token NTS koristit ce se prvo na burzi za povoljnijiji fee, a kasnije i u cijelom planiranom eko sustavu.

Na trzistu burzi velika je konkurencija, dolazi uskoro i dx, a nauticus krece u kolovozu. Uspiju li se izborit za poziciju, njihov token NTS mogao bi postici odlicnu cijenu s vremenom - bacite oko na OKB, BNB. A ovaj bi s vremenom trebao imati i siru primjenu.

Sad ga je povoljno kupit jer je cijena peggana uz btc - 0.001 btc - cca 0.07 usd.

https://nauticus.io/ref/f9cfe736aed3...a277864a271398

Uz moj referral dobijete 100nts, minimalna kupnja je 500nts, a imaju i odredjeni bonus postotak za nove usere. ICO je otvoren do sredine srpnja.
Vidim da je još uvijek otvorenu njihov survey, s kojim dobijete 200 NTS. Bitno je samo da stavite mail s kojim ste se regali.

Tko još nije a želi - s mojim referalom plus ovaj survey imate 300 NTS gratis - trenutna vrijednost cca 21 usd.
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...gvwYg/viewform
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 21.06.2018. u 09:17.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2018., 01:51   #5588
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Valjda je jasno da tu stopostotne sigurnosti nema. Ali isto tako sam naveo par primjera jako nahajpanih i dobrih projekata i kako su prosli. I smanjio ocekivanja za sparkster u odnosu na njih. Bude li ovdje sve po ps meni se 10x ne cini nerealnim. A da se razumijemo, u ovom bear marketu jedina prava lova je u ICO, i ja se zadnjih mjeseci bavim iskljucivo ICO projektima.
ps? nizak neizvjestan btc, volume nikakvi nitko nista ne mrda niti lova ulazi, 10x je trenutno sf, da ne spominjemo rizik.. karikiram oke je bacit 100e pa ako je srece narastu ali 10k trenutno brrr. u neka bolja vremena ako(kad) sve krene gore onda mozes staviti i na govno pitanje je samo koliko ce x narasti
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2018., 08:19   #5589
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Brut Pregled postova
ps? nizak neizvjestan btc, volume nikakvi nitko nista ne mrda niti lova ulazi, 10x je trenutno sf, da ne spominjemo rizik.. karikiram oke je bacit 100e pa ako je srece narastu ali 10k trenutno brrr. u neka bolja vremena ako(kad) sve krene gore onda mozes staviti i na govno pitanje je samo koliko ce x narasti

PS - pravila struke


A za ovo drugo u potpunosti si fulao.

Već sam ti naveo primjer. Quarkchain je došo nedavno na mjenjačnice, i bez obzira na sve ovo gore imao 15x ROI odmah po izlistavanju.


Love možda nema u BTC, ali u ICO je ima ohohoho. Rade se strašne selekcije. Quark je imao kviz i lutriju da odabere one koji mogu ući, Fantom je iz lutrije izvukao 2.400 investitora, od 84.000 prijavljenih, Sparkster će također imati lutriju. Svi najbolji ICO imaju takve navale da su prisiljeni raditi selekcije.


A ti si s jednim qkc na uloženih 100 eura mogao dobiti 1500 i npr ostaviti u QKC 500, a ovih 1000 puknuti u nekoliko dborih jefitnih altova (PAI, ZIL, ADA, XLM...)


BTW, danas vam je zadnji dan zapriajve za sparkster...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 17.06.2018. u 09:23.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2018., 15:19   #5590
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Brut Pregled postova
10x je trenutno sf, da ne spominjemo rizik..
u krivu si skroz
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2018., 05:03   #5591
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Pogledam maloprije stanje na coinbaseu, i fino hladni tuš.

Lijepo sam bacio novac u ovo igranje, bilo bi pametnije da sam stavio u kladionicu
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2018., 09:04   #5592
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Sad je odličan trenutak za ubacit lovu u "ovu kladionicu". A kroz koji dan će možda biti još bolji. Lijepo vam je blade govorio pa ste ga popljuvali.


Inače, nadam se da ste iskoristili priliku i odigrali Sparkster "proof of love". Jučer je završio. Čak 75% njihovih tokena za crowdsale dodijelit će se na temelju tog reward sistema, a ostatak kroz lutriju.

Inače, dobio sam jučer dosta upita na PM oko ICO, pa ću nastaviti pisati ponešto o ICO koje pratim i u koje ulažem ili planiram uložiti.



Za početak:
https://cryptodiffer.com/

Ovdje imate popise najbolje ocijenjenih ICO od strane relevatnih ICO stranica, odlična početna točka. Neki od njih s popisa su prošli, neki su u tijeku, neki tek dolaze, ali generalno, svi s ove stranice ziher nisu scam i imat će solidan ROI.


Oni koji su meni u fokusu odavde a još nisu počeli pa se ima vremena s njima baviti: Nucypher, Orchid, Origin, Harmony, Ankr, nOS.

Sparkster, Metronome od aktualnih.

Nećete ni s jednim s popisa fulati, no ja radim tako da odaberem 5-6 njih i onda ih pratim: newsletter, telegram, čitam i proučavam.

Čitam što je cilj ICO, kakav je tim, token metrics, mogu li ostvariti što su zacrtali, na koji će način ići prodaja, ima li min/maks uloga, zapisujem datume, pratim što i kako traže...


Recimo, Airbloc, Fantom, Quark, nisam prošao lutriju jer je navala bila velika. Na sve top projekte je navala. Recimo Fantom je odabrao 2400 sudionika od više od 84.000 njih. Metronome - jučer počela silazna aukcija. Dfinity je pak za svoj airdrop odrezao prema datumu prijave na newsletter. Quark je imao i kviz i lutriju.

One koji su prošli možete uzeti i ka dođu na tržište. Recimo QKC je imao 15x ROI po dolasku, nakon toga su veliki ulagači prodali, pala cijena, i sad sam ga kupio prilično povoljno.


Tu je i spomenuti Nauticus, ušao sam u njega odavno i mislim da bi mogao ispasti odličan. On vjerojatno neće odmah imati višestruku vrijednost ali kroz tri godine vidim ga između 5 i 10 usd, možda i više. Bacite oko na BNB koin - a NTS ima izgleda postati i bolji, sa puno širom primjenom. Tko još nije ubacio nešto love, cijena je bagatela, a može se kupiti i preko paypala. Imate moj link na prošloj stranici s kojim dobijete 100 NTS pri prvoj kupnji.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 18.06.2018. u 09:13.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2018., 13:02   #5593
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Jedna mala digresija vezana uz ICO i airdropove.

Ima puno scammera, jako pazite na to da pratite službeni page, i službene telegram kanale i pratite na koji način će se odvijati airdropovi i prodaje.

Konkretno, na primjeru Fantoma prošli tjedan - kako je jako puno ljudi odbijeno zbog golemog interesa, scammeri su napravili identičnu kopiju web stranice fantom.foundation, samo što je na kraju bila com domena i crtica između. Provalili su im u bazu mailova i svima posllai mail da su otvorili dodatnu prodaju. Tko nije apzio, njihov scammerski link je bio prvi na googleu.

Srećom, brzo su bili prozreni, pa su skupili samo 2 ETH kad sam zadnji put gledao njihov wallet


Uglavnom, pratite službene obavijesti i samo njih. Ako vas netko na telegramu putem poruke nagovara na kupnjui li neš, odmah prijavite adminima na službenim kanalima
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2018., 13:19   #5594
great9
Premium
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 187
99.99999999999999% ico review webova nema kapaciteta ili kompetentnosti provjeriti da li je tech uopce moguce izvesti. tako da vam ostaje da se povedete za sentimentom i pokusate zaraditi na coinu.
great9 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2018., 13:46   #5595
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Napisah gore da reviewi mogu biti prva točka selekcije, jer oni koji se ponavljaju po lsitama nisu scam ako ništa drugo.

Dalje je sve na vama da istražujete i proučavate ili idete za sentimentom.

Nahajpani projekti možda neće uspjeti provesti što obećavaju, ali će se svejedno moći dobro zaraditi na njima po dolasku na burze.

Recimo hvaljeni i hajpani QKC. Veliki investitori iz private sale faze s ulozima preko 20.000 usd u trenutku dolaska na burze odmah prodaju. Njih zanima brzi povrat love koju će domah dalje uložit i ne žele čekati. Veći sell off odmah dump napravi, pa je tako i QKC potonuo žestoko. obzirom da nisam upao u ICO, ja sam ga kupio tu kad je pao, i držat ću ga dugoročno jer mislim da je to ok projekt koji će vrijedit višestruko više kroz par godina.

To je obrazac koji se često ponavlja sa ICO-ima i možete ga u većini slučajeva slijedit: po dolasku tokena na prvu burzu - odmah kratki rast, i brzi dump. ako ste ga kupili u ICO fazi možete odmah prodat, pa kasnije kupit kad padne. Nije pravilo ali u većini slučajeva je tako, pogotovo kod nahajpanih projekata.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2018., 17:51   #5596
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Russia's Largest Banks Are Piloting Bitcoin and Crypto Portfolios


Citiraj:
Bank of Russia, Sberbank and Alfa Bank will offer their clients shares in a special fund that will be trading the six most popular cryptocurrencies on major exchanges, including Kraken and Bitstamp
Citiraj:
The portfolio will include the six most popular cryptocurrencies, including bitcoin, bitcoin cash, ethereum and litecoin.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 09:00   #5597
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Phantasma (SOUL) ispod ICO cijene jutros. Odlična prilika long term.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 18:26   #5598
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
To odlična prilika slušam već 6 mjeseci, cijene samo idu dolje.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 18:49   #5599
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ako nisi novi u kriptu, onda bi i trebao znati da je to normalno. Ako misliš da ne valja, prodaj i bježi.


Essentia:
Citiraj:
a masternoded multi-chained set of protocols connecting centralized and decentralized resources to create new powerful interactions and experiences.
Jedan od boljih ICO projekata ove godine, nema jaki hajp, ali dobar projekt, i ja ću svakako ući.

Više info:
https://cryptodiffer.com/essentia




ICO kreće za 5 dana, od jučer su otvorene prijave za whitelist i KYC, mjesta je 5000, pa ako netko želi, nek se prijavi, još stignete razmisliti. Za uloge manje od 10 ETH ne treba KYC proći, samo eth adresa, ime, prezime i godina rođenja.
Link za prijave:
https://profile.essentia.one/ref?id=w6BRIYBW
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 19:43   #5600
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Nije kripto svijet ne znam koliko dugo aktivan da nije teško zbrojiti dva i dva i vidjeti kuda ide i kako se manipulira tržištem nažalost
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 20:15   #5601
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Kažem ti. Ja da tako mislim pokupio bi lovu i otišao.


Jest, ima manipulacija, ali ja se ne slažem oko toga gdje to na kraju vodi. Kao da je svijet "redovnih" financija moralan i čist.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 20:18   #5602
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Nije kripto svijet ne znam koliko dugo aktivan da nije teško zbrojiti dva i dva i vidjeti kuda ide
Kuda ide? Baš me zanima.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 22:21   #5603
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Kuda ide? Baš me zanima.
tko nadje pozitivan post od toga lika(ne samo o kriptu i na ovom forumu) nego na cijelom internetu castim ruckom
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 22:51   #5604
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
http://forum.pcekspert.com/showthrea...46#post3203646

racunaj na to da mogu pojesti za trojicu, reci kad i gde da se pojavim
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 23:26   #5605
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Ali mene stvarno zanima šta on zna, očito zna gdje crypto ide, pa me zanima. Nismo svi sposobni zbrojit dva i dva.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 00:57   #5606
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Vrati se u osnovnu školu onda
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 02:31   #5607
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Prvo su zaradjivali oni koji su samo rudarili... onda su se pojavili traderi... onda su oni zaradjivali... onda se pojavio ICO i brdo coina i masa ljudi koji su napravili ICO su zaradili... sad crypto ide u reboot, opet ce rudari zaradjivati jer ce market stati... samo sto ovaj put nece stati na 100-200 dolara i tako visiti 2 godine nego ce statit na 6500 dolara. Moje vidjenje stvari...

Ulaganje u bilo kakav ICO je po meni sad bacanje novaca, sad krece nova faza kopanja, ali sa stabilnom zaradom.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 07:59   #5608
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Prvo su zaradjivali oni koji su samo rudarili... onda su se pojavili traderi... onda su oni zaradjivali... onda se pojavio ICO i brdo coina i masa ljudi koji su napravili ICO su zaradili... sad crypto ide u reboot, opet ce rudari zaradjivati jer ce market stati... samo sto ovaj put nece stati na 100-200 dolara i tako visiti 2 godine nego ce statit na 6500 dolara. Moje vidjenje stvari...

Ulaganje u bilo kakav ICO je po meni sad bacanje novaca, sad krece nova faza kopanja, ali sa stabilnom zaradom.
Zašto bas mora stat na 6500?
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 08:48   #5609
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Samo što ja i dalje ne vidim "stabilno" rudarenje, ovo je sve na rubu isključivanja rigova.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 09:31   #5610
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Prvo su zaradjivali oni koji su samo rudarili... onda su se pojavili traderi... onda su oni zaradjivali... onda se pojavio ICO i brdo coina i masa ljudi koji su napravili ICO su zaradili... sad crypto ide u reboot, opet ce rudari zaradjivati jer ce market stati... samo sto ovaj put nece stati na 100-200 dolara i tako visiti 2 godine nego ce statit na 6500 dolara. Moje vidjenje stvari...

Ulaganje u bilo kakav ICO je po meni sad bacanje novaca, sad krece nova faza kopanja, ali sa stabilnom zaradom.
Nema nikakvog razloga stati na 6500. Mogao si vidjeti u ovom zadnjem padu da je tu proletio ko kroz putar. Zadnji jaki supportovi su na cca 6200 i onda ispod na cca 5800.

A za ICO.. nikako se ne slažem. bilo koji top 20 ico da uđeš ove godine, plus, i to često višestruki je vrlo izgledan po dolasku na burze. Naveo sam i konkretne svježe primjere, da se ne ponavljam. Trenutno puno bolje nego ulagati u koine zbog bear tržišta, a bolje i od rudarenja.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na