Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.01.2016., 01:45   #1921
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
__________________
mamutarka je offline  
Staro 04.01.2016., 16:09   #1922
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Bit ce mali zver na CDM-u
Mirkopoter je online  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.01.2016., 16:34   #1923
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
zidane trener reala, unofišl
__________________
mamutarka je offline  
Staro 04.01.2016., 17:19   #1924
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Zar ga Perez nije javno podrzao nedavno? A sad pedala? Eto Zizoua, drago mi zbog Reala, no nije radi Barce. Taj ce vjerojatno imati kakvog-takvog autoriteta medju silnim primadonama u svlacionici, a losije od ovog pigmejca ne moze. Nikako
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 04.01.2016., 17:22   #1925
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
podržavao ga je ko kak je maminjo svoje trenere, osim zokija
__________________
mamutarka je offline  
Staro 04.01.2016., 20:10   #1926
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461


sad je sigurno evo gledam presicu, anćeloti je volio zidana, rekao je da kad on priča u svlačionici je muk, živi bili pa vidjeli što će bit od toga, ipak prevelik teret za (ne)iskusnog trenera
__________________
mamutarka je offline  
Staro 04.01.2016., 21:01   #1927
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Bumo vidili, mozda dovede jednog svog sunardonjaka khm Pogba khm
Mirkopoter je online  
Staro 04.01.2016., 21:02   #1928
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ipak prevelik teret za (ne)iskusnog trenera
To i ja mislim, može on imat autoritet al nije to jedino bitno.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 04.01.2016., 21:04   #1929
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
khm casillas i on su se jako voljeli khm khm
__________________
mamutarka je offline  
Staro 04.01.2016., 21:08   #1930
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Mozda ce u potpunosti podbaciti, a mozda i nece. Olako ga osudjujete na propast. Istu stvar je ekipa i Guardioli prognozirala, a ovaj je danas valjda najtrazeniji trener na svijetu (bez obzira dal je to zasluzeno ili ne). Onda i Enrique dodje i eto i njega na konju.

Naravno, vodili su jake ekipe. No treba i to znati voditi. A takvu ce dobiti i Zizou, za pocetak ce sigurno imati ogromnu podrsku navijaca. Mozda su trebali onog pigmejca otrpjeti do kraja sezone, pa onda uvesti Zizoua, kako bi isti mogao sloziti (kupiti?! ) ekipu koja mu odgovara.

No nevazno, tako je kako je. Iako nikad nisam bio navijac reala, zizoua sam oduvijek obozacao. Jos kad se rijese Ronalda, bit ce taj klub tesko mrziti. No ne brinem, pomoci ce mi lokalni fanbojsi
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.01.2016., 21:36   #1931
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Guardiola i Enrique su dosli u Barcu, tamo bi i Benitez uspio. Nikad necu razumjet dizanje Barcinih trenera osim Rijkaarda. Ta ekipa je sama od sebe poslozena, igrali bi ovako i bez trenera.

Benitez sto se tice rezultata i nije tako loš, mislim ne mogu ga smislit ali u LP sve pobjede ako se ne varam a u ligi bi Barci sad bio na 3 boda da je bilo malo srece jucer, na stranu to sto je igra katastrofa ali ono, Barca igra najbolji nogomet u EU a Real koji katastrofa igra im je onak na 3 boda. Opet kazem, drago mi je da su ga sterali.
Mirkopoter je online  
Staro 04.01.2016., 22:15   #1932
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Guardiola i Enrique su dosli u Barcu, tamo bi i Benitez uspio. Nikad necu razumjet dizanje Barcinih trenera osim Rijkaarda. Ta ekipa je sama od sebe poslozena, igrali bi ovako i bez trenera.

Benitez sto se tice rezultata i nije tako loš, mislim ne mogu ga smislit ali u LP sve pobjede ako se ne varam a u ligi bi Barci sad bio na 3 boda da je bilo malo srece jucer, na stranu to sto je igra katastrofa ali ono, Barca igra najbolji nogomet u EU a Real koji katastrofa igra im je onak na 3 boda. Opet kazem, drago mi je da su ga sterali.
Jadni Real sa svojom (pola milijarde €€€ +) losom ekipom. Evo suzu pustih. No jednu sitnicu zaboravljas, Tata nije uspio sa tom barcom napraviti apsolutno nista. Dapace, igrali su lose i bili losi. Podsjecali su me na Real kad ih je Mou vodio
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 04.01.2016., 22:24   #1933
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Jedna loša sezona Tate i ajmo, sta nisi tako za Ancelotti-a govorio da su ga zbog jedne lose potjerali?
Mirkopoter je online  
Staro 04.01.2016., 22:41   #1934
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Benitez sto se tice rezultata i nije tako loš
Od svih jačih ekipa izgubit, nije to loše. Nije ni loše kad te najveći rival nakanta doma 4:0 i još si sretan jer je bilo samo 4 komada.

Real nije posložena ekipa, modić, bale, kristina, benzema, itd. Amateri pih.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 04.01.2016., 22:51   #1935
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Od svih jačih ekipa izgubit, nije to loše. Nije ni loše kad te najveći rival nakanta doma 4:0 i još si sretan jer je bilo samo 4 komada.

Real nije posložena ekipa, modić, bale, kristina, benzema, itd. Amateri pih.
Sa ovim se slazem!To stalno govorim da im ekipa nije u balansu,treba to drukcije posloziti.
Obrana im je rak rana kao i barci.
Po meni treba zizu na ljeto graditi kucu iznova.Ovako samo prolaze godine,i uvijek neke isprike.
Po meni su ovu sezonu izgubili primeru,jer su ovog trebali potjerat nakon tekme s barcom.
Sada je bojim se prekasno,jer realno zaostaju 6 bodova za barcom,a barca je svoje kikseve vjerojatno ispucala.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 04.01.2016., 22:52   #1936
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Od svih jačih ekipa izgubit, nije to loše. Nije ni loše kad te najveći rival nakanta doma 4:0 i još si sretan jer je bilo samo 4 komada.

Real nije posložena ekipa, modić, bale, kristina, benzema, itd. Amateri pih.
Taj isti toliko superiorni rival bjezi koliko, 5 bodova ako pobjedi sljedecu tekmu, to je puno kao ili?

Lol, znaci ako su top klasa automatski je poslozena ekipa, logika je na razini a jesi cuo za Man City npr?

Uglavnom, citaj s razumjevanjem.
Mirkopoter je online  
Staro 04.01.2016., 23:11   #1937
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Jedna loša sezona Tate i ajmo, sta nisi tako za Ancelotti-a govorio da su ga zbog jedne lose potjerali?
Mozda zato sto su ga ozljede unistile? Primarno Modrica. Mozda zato sto je Real igrao bolesno dobro i atraktivno, kao sto nije jos od vremena Zizoua i Makelelea? Mozda jer je nesto i osvojio sa tim realom sezonu prije?

Hebote do kud si dogurao. Usporedjujes Ancelottia i Beniteza. Kao navijacu valjda svih drugih klubova osim tog kluba za fensi-shmensi ekipu, nitko sretniji od mene da je Benitez ostao. Jednako tako sam bio sretan kad su talijana napucali.

No ako gledam realno, Perez je idiot sto je to napravio. Prvo napuca cudo od trenera, a onda dovede ovu trubu. Ustvari, nevazno ko je trener. Sve da je i odlican, perez ce to shebati kad-tad. Samim time, neka Pereza jos duuugoo godina u tom zasticenom klubu
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 04.01.2016., 23:28   #1938
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Taj isti toliko superiorni rival bjezi koliko, 5 bodova ako pobjedi sljedecu tekmu, to je puno kao ili?

Lol, znaci ako su top klasa automatski je poslozena ekipa, logika je na razini a jesi cuo za Man City npr?

Uglavnom, citaj s razumjevanjem.
Realno bude bježao 6,jer 0:4 će Real teško nadoknaditi!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 05.01.2016., 13:41   #1939
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Legenda Zidane trener, Modric nositelj igre, Kristinko u PSG-u... pa jebote, još ću počet navijat za Real...
Nečeš

Danas Looserpool u kupu....di je onaj momak hammer of thor? Čoek nestao sa foruma otkako se Gerard posklizao na tekmi kontra Chelsea prije koju godinu kad su nslov prosuli....u kontru njegovim najavama...

Za neke looserpool a za mene Genovese derbi
trouble je offline  
Staro 05.01.2016., 17:48   #1940
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Nečeš

Danas Looserpool u kupu....di je onaj momak hammer of thor? Čoek nestao sa foruma otkako se Gerard posklizao na tekmi kontra Chelsea prije koju godinu kad su nslov prosuli....u kontru njegovim najavama...

Za neke looserpool a za mene Genovese derbi
Dobro da si rekao,nisam uopće pratio.Mislio sam da igraju za vikend.Ovo je Carling ,ne?Polufinale?
Da ,kaj se tiće Zizua,želim mu svako dobro.Čovjek je za mene ušao u legendu kad je opalio onog Materazzija,i neka ga je!
Jedino kaj je sada sigurno je da Benzema bude do mirovine u prvih 11!
Nažalost!Mada mi je i on ok!
Ako bude igrao napadački nogomet kako kaže,bit će dobro.Samo da sad malo pojačaju obranu bar s jednim boljim stoperom,jer su ovi svi banana.Marcelo je defanzivno ove godine totalna nula.Pepe je lagano na zalasku(što je pokazao više puta ove sezone),a ni Ramos nije baš klasa kako se smatra.Rado bi vidio Carvajala i Isca u prvih 11,a ovo ostalo manje,vise!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 05.01.2016., 20:30   #1941
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
I Bale-a nazad na otoku
Mirkopoter je online  
Staro 05.01.2016., 21:44   #1942
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
I Bale-a nazad na otoku
Ne dao bog,protiv Valencije je pokazao da je car!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 05.01.2016., 21:50   #1943
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Lovren odsepao van, vodimo jedan nula, znaci u finalu smo
Gemmy je online  
Staro 05.01.2016., 22:30   #1944
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Koja tekma u Genovi
trouble je offline  
Staro 07.01.2016., 14:26   #1945
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Sad sam vidio onaj start golmana na mesija. To je doslovno za izgon iz nogometa, vidi se kako se oslonio na desnu nogu i onda ponovno diže i gazi krvnički mesija.
Takvi kreteni, psihicki nestabilne osobe nisu za sportska igralista. To mi je u rangu pepe-ovog šutanja.
Kal-EL je offline  
Staro 07.01.2016., 15:18   #1946
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
To je samo jedan detalj. Oni mesari su trebali barem 6 crvenih kartona dobiti, smijesno je bilo gledati tu ekipu na terenu.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 07.01.2016., 15:22   #1947
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Čisto malo muškija igra i odma kmečalona (btw nisam fan reala,dapače)
trouble je offline  
Staro 07.01.2016., 17:31   #1948
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Ja jesam fan reala pa mi se to cini pretjerano, jedno je cvrsca igra a drugo je namjerno u kost. Tako svoju igru pravdaju kreteni i mesari u stvarnom zivotu.
Kal-EL je offline  
Staro 07.01.2016., 17:39   #1949
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Čisto malo muškija igra i odma kmečalona (btw nisam fan reala,dapače)
Fan sam barce, ali mrzim njihove padavicare. Tocnije, mrzim sve padavicare bez obzira u kojem klubu igrali. No ono nije bila muskija igra, vec direkt na kost. Ne mislim samo na onu situaciju sa Messiem, bilo je tu jos pregrst primjera. Jednostavno su pretjerali.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 07.01.2016., 18:37   #1950
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Zato se danas veselim Wiganu i Gilinghamu...i to na SKY HD....tamo je to normalno(i u nižim ligama).

Ako se nađete u situaciji da pričate s nekim bivšim nogometašem koji je proživjeo kraju jugo lige i početak naše...samo pitajte dal je bilo ikako nenormalno uljetati u kost...i koliko puta se po tekmi to događalo i dal su zahvalni bogu šta je došlo do samostalnosti da mogu van ranije od 27 sa obadvije funkcionalne noge. Onda kad navučete WTF izraz lica sjetite se mojih slijedečih riječi: zadnjih 20 godina smo sustavno feminizirani i pederizirani i programirani da se čudimo ikakvom obliku nečega što se nekad zvala muška igra.

Nažalost ne zahvaća samo nogomet nego i košarku,više nesmiješ ruke držat na igraču(u prevodu to znači da bi dans Jordan zabijao 50-60 po tekmi)....a kamoli da bude ovakvih scena zbog kojih se i čekalo 3 ujutro da se pogleda tekma.(obavezno pogledati cijeli video)...a tko je gledao dvoboje Pistonsa-Bullsa/Knicksa-Bullsa/Heata-Knicksa tokom 90' zna da su ovakve scene bile kamilica.... hokej je zadnji safe-heaven muške igre ali isključivo u americi,kodnas se već počelo sa pederizacijom sporta pa slijede troduplo dulja isključenja(i trajna) za trademark tog sporta....fajt i crosscheck.

Nedo nam isus novoga rata...

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 08.01.2016. u 11:41.
trouble je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na