Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.03.2018., 01:35   #1
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
Ironsight

Čudi me da nitko nije pokrenuo temu o zanimljivoj novoj FREE fps pucačini modernog stila koja kombinira nešto tipa cod-warface sheme.

Probao par partija, brzo, fluidno i simpatično, a free. Koliko vidim nije pay to win. Svakako, ako nemate što,probajte, igra je džaba

enjoy



https://ironsight.aeriagames.com

https://www.youtube.com/watch?v=g-o3N06oTx0
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 09:24   #2
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Kopija coda, čista, tako da preskačem
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.03.2018., 10:50   #3
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
Nije čista, ali dobro, your pick.
Igra je fast paced, ali više na shemu warfacea koji je meni baš sjeo.

Zanimljivo je danas nuditi ovo, hrabrbo rekao bih uz hrpu batlle royale klonova.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 11:01   #4
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Zato ni neće opstati
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 13:50   #5
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
pa jasno da neće...mora bit isprani cartonish shit u batle royale shemi ili early access nekakav te EA/Activision aaa naslov, ostalo je sve šačica igrača
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 14:20   #6
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Sviđalo se tebi ili ne, takve igre imaju milje igrača, dok ova će imati 5k za koji mjesec. Plus toga su to dobre igre.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 03.03.2018. u 14:37.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 15:15   #7
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
Pa to su igre za široke mase, svi misle da su pro ako dobiju chicken dinner, a ako umru prvi samo pokrenu matmakcing opet itd. da ne pričam da je igra bila 3rd person dugo, pa si digneš kameru i gledaš di je ekipa.

ovo je igra namjenjena tih 5k ljudi koji će halt i održavat je, kao i battalion, insurgency, warface itd...znaju oni da neće imati milje igrača, pa pokušavaju šačicu željnih ovakve akcije privući i siguran sam da će i uspjeti.

a pubg/fortnite slobodno nek probija rekorde igranosti to i dalje nije pokazatelj da je to kvalitetna igra
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 20:16   #8
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Probao dns malo čisto iz znatiželje da vidim kaj se nudi u ovakvim f2p igrama. Bezveze, apsolutno svaki element igre je kopija cod-a ili bf-a, od huda, mapa, mehanike... Ni trunka inovativnosti, samo "kvalitetno" kopiranje, ne vidim di je tu neki profit niti zašto uopće ljudi rade te klonove.

Zadnje izmijenjeno od: doky. 03.03.2018. u 20:27.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 20:21   #9
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Pa to su igre za široke mase, svi misle da su pro ako dobiju chicken dinner, a ako umru prvi samo pokrenu matmakcing opet itd. da ne pričam da je igra bila 3rd person dugo, pa si digneš kameru i gledaš di je ekipa.

ovo je igra namjenjena tih 5k ljudi koji će halt i održavat je, kao i battalion, insurgency, warface itd...znaju oni da neće imati milje igrača, pa pokušavaju šačicu željnih ovakve akcije privući i siguran sam da će i uspjeti.

a pubg/fortnite slobodno nek probija rekorde igranosti to i dalje nije pokazatelj da je to kvalitetna igra
A što je pokazatelj? Ono što ti veliš?

Možeš se lagati koliko te volja, ali igrači su ti koji određuju koliko je igra kvalitetna. Ovo je smeće od igre, pogledaj review-e, svi kažu da je loša kopija COD-a, a taj MW cod je smeće samo po sebi. Najgore prođu baš one igre koje ne slušaju svoje igrače. E sad, ako ti smatraš da jedan COD klon s 5k ljudi može biti kudikamo bolji od jednog PUBG-a, WOW-a, LOL-a ili sličnih MP igara (nabrojao sam te jer imaju najviše MP igrača), nema smisla raspravljati dalje. Jer ja mislim da se ja i ostalih 24 milijona igrača možemo lijepo samo nasmijati i igrati PUBG, a ti igraj ovo i tješi se da je super igra.
A ako igra ne valja, ne bi imala milijone i milijone igrača. Ako ima, znači dobra je.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 03.03.2018. u 20:30.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 22:57   #10
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
Ček, a igre koje imaju malo igrača nisu kvalitetne i dobre?
Jedan insurgency je krasna igra, ali je HC i teška, zato je igra malo ljudi.

Nove battle royale su easy to play igre u kojima pogineš i loadaš novi gejm...ljudima se sviđa ta sloboda i super.
Ono što su nekad bili arena šuteri, sad je taj krvavi royale, svi u sve trpaju battle royale.
Gdje sam ja rekao da je ironsight bolji od navednih? Low level indie free igra da bude bolja do tih giganata koje rade velike firme s miljardama u džepu? Daj pls. Kad je jedna indie igra mogla zasjat kraj tih ''skupih'' igara.
Pubg isto ne bi bio pubg da nema BLuehola, ili Fortnite da nema Epica.

Ali dobro, ne da mi se više u raspravu, imaš svoje viđenje, casual si pleb kojem to paše i trči i traži tavu po pubg.
Ja ću drkati na comptitive 5v5 sheme i mislit da sam pro.
Svakom njegovo
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.03.2018., 23:18   #11
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Upravo skinuo i probao i moram reci da mi se svidja, kopija coda je, ali je free, jako zabavno i fast paced, za cod ionako nisam dao pare ne pamtim od kada, a ovo je vrlo dobra alternativa.
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 01:36   #12
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
@Mommistake
Ne zanima me ova igra, ali ovo da je količina aktivnih igrača instantni pokazatelj kvalitetne igre je jedna velika glupost od izjave. Znači po tebi neka igra samo zato jer ima cca 2000 - 10000 igrača ne valja? Wtf?

Nisi ni svjestan koliko ima manje poznatih igara, a da su daleko bolje od mainstream igara, bilo SP ili MP samo ne ciljaju na mainstream masu nego imaju određenu skupinu ljudi kojima su namijenjene. Jedan od najboljih primjera je Squad. Poprilično nepoznata igra koja cilja na semi realnost, nema puno igrača, ali sam gameplay je stravično dobar i namijenjen točno određenoj skupini igrača.A takvih manjih igara ima podosta.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 04.03.2018. u 01:42.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 08:05   #13
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Nije instantni, ali ako igra ima milje i milje igrača nakon par mjeseci mora nešto biti dobro u njoj, ne? U 99% slučajeva će igra s masom igraća biti dobra a igra s 5k igrača će biti dobra u 1% slučajeva.

Ovo što ti kažeš, određena publika, znači da je igra dobra? Možda određenoj publici, a ostalima? Meni igra koja je dobila masu loših kritika može biti dobra, čak i odlična, a 99% ljudi u svijetu pljuju po njoj, i ja ću reći da je odlična igra. Ali ću se isto tako zapitati, možda sam ja ta odabrana publika u ovom slučaju..
Ne vjerujem da bi cijeli svijet igrao neku igru a da je loša, tj. vjerojatnost da se milijonima ljudi svidi nešto što ne valja je prilično mizerna. Nemam ništa protiv tim "malih" igara, ali WOW, LOL, PUBG, Fortnite itd. su dobre igre, čak i odlične, sviđa se to nekom ili ne.

Važno je pogoditi širu masu, kritičnu masu, a ne 5k ljudi. Ako to napraviš imaš dobru igru.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 04.03.2018. u 08:33.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 18:29   #14
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
mw setting je smeće, a isti se kurčiš satima u codu 4, koji je igran kaoi mw2 i 3 i svi codovi, a jesu li zato super kvalitetne igre? sam sebi si skočio kompa u usta, ali shvaćam što si htio reći.

fort i pubg su nešto novo u kojem se sretnu pro, amater i tryhard i svi se igraju, a i free je pa se raugaju za džaba. Taj žanr će umrijeti kao macarena s vremeneom će ga se sjetiti iz ruganja

igre se ne rade za gađanje široke mase, nego za lovu, a igre za male mase 1-5k se rade za igrače,od igrača za igrače..insurgency, squad, battalion itd itd...

puno je pokazatelja jeli igra kvalitetna ili ne, ali broj igrača je jedan od manje bitnih
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 20:09   #15
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nije instantni, ali ako igra ima milje i milje igrača nakon par mjeseci mora nešto biti dobro u njoj, ne? U 99% slučajeva će igra s masom igraća biti dobra a igra s 5k igrača će biti dobra u 1% slučajeva.

Ovo što ti kažeš, određena publika, znači da je igra dobra? Možda određenoj publici, a ostalima? Meni igra koja je dobila masu loših kritika može biti dobra, čak i odlična, a 99% ljudi u svijetu pljuju po njoj, i ja ću reći da je odlična igra. Ali ću se isto tako zapitati, možda sam ja ta odabrana publika u ovom slučaju..
Ne vjerujem da bi cijeli svijet igrao neku igru a da je loša, tj. vjerojatnost da se milijonima ljudi svidi nešto što ne valja je prilično mizerna. Nemam ništa protiv tim "malih" igara, ali WOW, LOL, PUBG, Fortnite itd. su dobre igre, čak i odlične, sviđa se to nekom ili ne.

Važno je pogoditi širu masu, kritičnu masu, a ne 5k ljudi. Ako to napraviš imaš dobru igru.

Ovo je takva hrpa gluposti da je nevjerojatno

Znači tebi je onda ovo što EA radi super, CoD-ovi mora da su prejebeni iz godine u godinu jer se prodaju i zaigraju u miljunskim brojkama, itd. Jer ono, brojke pokazuju kvalitetu. Pa jbt, ovo poglupljivanje igara (posebice rpg) je poptuno super stvar jer će se jedan "rpg" kao Andromeda skoro zasigurno u više primjeraka prodati nego jedan Wasteland npr. Ove indie igre također ne valjaju jer ih ne igra masa ljudi.

Ne kažem da sve popularne igre kvalitetom ne valjaju, ali brojka igrača ne predstavlja kvalitetnu igru. Evo ti super primjer, Destiny 2.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 21:10   #16
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
BF i COD su smeće i nemaju gotovo nikakav broj igrača kada hype prođe. Mislim da nema smisla raspravljati, ne mislim igrati igre koje su kopije nečega, što je u startu loše ili ima 5k igrača, bez obzira kako dobra bila, zato je tržište otvoreno i veliko, pa za svakoga nešto. Meni osobno, ako igra ima puno igrača, ako ništa drugo vrijedi probati pa vidjeti. Nadam se da kužite da broj igrača, naravno, nije jedini pokazatelj, ali definitivno je jedan od glavnih pokazatelja.

Samo da kažem, ovo su trenutno top igre po broju igrača.. Koja ne valja?
Citiraj:
Ajmo redom:
1. LOL
2. Minecraft
3. Hearthstone
4. CS:GO
5. PUBG
6. WOW
7. Fortnite
8. WOT
9. Overwatch
10. Siege
11. GTA V
12. GTA SA
...

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 04.03.2018. u 21:17.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 21:21   #17
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Jel igraš možda LOL? Di je Dota 2 na popisu?
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 21:22   #18
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Dota je 14. Nisam nabrajao dalje. Ne igram više LOL, igrao.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na