Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.05.2011., 19:33   #301
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
isključi motion blur
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2011., 19:40   #302
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Jel zna kako bi se riješio mouse laga u igrici odn.što ga stvara....Kad okrenem miša treba malo da se lik okrene. Znači nije stvar frame rate-a nego nečeg drugog...
U svakoj igrici mi je neš drugo - npr. u L4D2 sam isključio vert sync i onda mi je nestao...to kod ovog nije slučaj...
"If you plan to change mouse sensitivity in The Witcher 2: Assassins of Kings, you can try this way to do:
Its caused by mouse smoothness, to disable it open Documents\Witcher 2\Config\User.ini
in notepad.
Go to [MouseInput] section and set
MouseSmoothness=0
Smoothness=0"

Preuzeto s http://answers.pubarticles.com/4181,...of-kings-.html
Nažalost nisam još instalira ovaj dragulj, da ovo gori vidim u praksi and BTW remember sometimes to use your best friend a.k.a
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.05.2011., 20:33   #303
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
TNX Drvoje ;-)

EDIT: Malo još proguglo i dosta mi je ovo pomoglo....
Kako je Drvoje reko i još sam dodao:
"MouseSmoothness=0
SensitivityX=0
SensitivityY=0
Smoothness=0"

I u ATI Catalystu uključio Triple buffering (to mi je najviše pomoglo).....

Zadnje izmijenjeno od: denied. 30.05.2011. u 22:28.
denied je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2011., 02:39   #304
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Evo me na 3 chapteru.
Nekako mi je i drugi chapter proletio.



Taman sam počeo, idem prema Loc Muinneu, malo još nabijam XPa na ovim Knights of the Flaming Rose koji se stalno respawnaju. A bome su jaki.
Idem sad sa Iorvethom dalje.

Inače, ovi Adrenaline comboi su brutalni
Zasad ih imam samo sa mačem, još nekih 4-5 talenta i stavit ću ih i na Signs
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2011., 08:11   #305
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Ja jos ma prvom chapteru vec 5 dana lol....nemam bas cajta u zadnje vrijeme, a zapeo na borbi sa Kingslayerom tamo dolje kod bazena. Cini se prilicno tesko, ali nisam puno odslogavao foe i fazone, moram se malo posvetiti tome. Ima ko savjeta kakvih?
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2011., 09:03   #306
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Ne daj mu da dise, jer ako pocne udarat po tebi i bacat sebi quen gotov si.

Porsa sam cijelu igru osim pocetka na hard. Najdraza borba mi je bila s Vran Guardianom
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2011., 10:33   #307
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Evo me na 3 chapteru.
Nekako mi je i drugi chapter proletio.



Taman sam počeo, idem prema Loc Muinneu, malo još nabijam XPa na ovim Knights of the Flaming Rose koji se stalno respawnaju. A bome su jaki.
Idem sad sa Iorvethom dalje.

Inače, ovi Adrenaline comboi su brutalni
Zasad ih imam samo sa mačem, još nekih 4-5 talenta i stavit ću ih i na Signs
sad polako, nikud ne žuri, idi kud god se može ići i možda ti potraje koji dan
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2011., 11:00   #308
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
ako netko nije vidio:

Patch 1.1

http://www.en.thewitcher.com/patch/

CD Projekt RED announces the release of Patch 1.1, which brings important improvements to The Witcher 2, the highly acclaimed game released a week ago. The most noticeable change is the removal of the DRM protection world-wide. This gives players the freedom to install and play the game on any number of computers, and no activation code is required.

Troll Trouble DLC has been included in the patch 1.1


Changelog:

1. Simpler and more reliable game installation and activation. Details to be revealed soon.

2. Fixed the free Troll Trouble DLC download. It is now included n the patch so there's no need to download and install it separately.

3. Fixed an issue that prevented some users from downloading other free DLCs (the ones given out with some pre-orders, special promotions, etc). The launcher now properly refreshes the list of available DLCs and allows for installation.

4. Performance improvements: approximately 5% to 30% better framerate and faster game loading for many users, depending on their individual systems and game versions. Owners of retail versions can expect the biggest improvements.

5. Fixed random crashes occurring on some systems, especially after saving and loading saves.

6. Key mapping – allows the arrow and number keys to be used for movement.

7. Added the option to invert the mouse.

8. nVidia surround vision now works properly.

9. More accurate assessment provided by the "auto-detect settings" option will help improve game performance.

10. Removed a bug that prevented completion of the “Blood Curse” quest.

11. Fixed a bug that prevented the additional link in "Extras" from being unlocked after winning the dice game against the GOG.com monk.

12. GOG.com credits now work properly.

The full list of all changes will be available upon the release of the patch. If you have experienced any issues that are not on the list above, please don't worry. We have already started working on the next patch, which will address other difficulties and bugs, including those related to specific hardware setups; e.g.. Logitech g35. You may expect this second patch to be ready next week.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: DeadMan+. 31.05.2011. u 11:07.
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2011., 16:43   #309
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
kingslayer? a song of ice and fire anyone?
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2011., 17:47   #310
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
kingslayer? a song of ice and fire anyone?
Baš danas to pomislio kad sam gledao 7. epizodu!
E sad, ima li toga u originalnim knjigama od onog poljaka, ili je uzeto iz Martinovih knjiga, ili je pak čista slučajnost. U svakom slučaju zanimljivo.
Booger je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.05.2011., 20:55   #311
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
nema toga u knjigama najvjerojatnije, igre nisu rađene po predlošku. osim likova i svijeta naravno.
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2011., 22:25   #312
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Jel nekog muce interijeri?
Vani je sve super kad udem u biriju ili neku kucu, tamnicu fps-i padnu na 5
Imam zadnje beta drivere od nvidie i 1.1 patch
Edit: Skuzio u cemo je problem, treba uninstallirat sve vezano uz nvidia 3d podrsku.

Zadnje izmijenjeno od: Chuby. 01.06.2011. u 13:10.
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2011., 11:08   #313
RSV Factory
Premium
Moj komp
 
RSV Factory's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: ČK
Postovi: 77
ja moram priznati da sam razočarani. istina, puno sam očekival i zato me je više tresnulo dok očekivanja nisu bila ispunjena. šteta. daleko od toga da igra nije dobra, prekrasno zgleda, detaljna grafika, šuma je fenomenalna, zvuk je odličan, prava muška spika i karakteri su super (pogotovo Iorveth) al nije wooow efetkt kompletne cjeline kak mi je bila jedinica npr. Grafički gledano i općenito atmosferu u Chapter 1 je fenomenalna, u Chapter 2 tak-tak a u Chapter 3 ... tak-tak itd. Čudi me da niko ne spominje da je igra KRATKA! pa kaj je sam meni kratka? Jedinica je bila duplo duža. Meni je combat mechanism bil super u jedninici. Kontroverzan i trebalo je privikavanje al meni je bil efektan. Al očito većini nije bil pa su to promenili. Po mojemu Withcher 2 je više action game nego RPG. Ok, stavljam ja sve te talente, mutagene, armor upgrade, sword upgrade, craftam ovo ono, al ipak je to na kraju akcijska igra. Dalje, nije RPG (pravi RPG mislim dok to velim...) jer niti nema side questova (ovi contracti i tak to malo sitno nije vrijedno spomena). Priča, iskreno, daj molim te, nemojte me sapunati i nemojte mi one spike: "idemo sad sve to spreokrenemo, veliki preokreti u fabuli" - a u biti totalno sforsirano, onak naivno i nepovezano, nabacano, sam da napraviju veliku dramu, a opće nema duše atmosfere, sve nedovršeno, velim, neznam di se zgubila jaka priča i realizacija iz jedinice, npr. onaj dio di z lokalnim detektivom z Vizima Raymondom rešavam onaj slučal. ma super. isto tak, odluke: u jedinici je odluka bila puno čvršča, jači je bil impact i totalna konverzija, sve je bilo jako važno, a u dvojki je to tak, ne vidim tolku važnost. onda u jedinici osim kaj duže traje ima i viče NPC-a i svaki ima neku dušu. vjerojatno sam ja kriv jer uspoređujem dvojku s jedinicom, ok, slažem se, al jeb* ga, pa to je nsatavak! combat u dvojki mi je ok, al opet malo stiff i nereaktivan (moglo je bolje) al dobar je općenito. Uglavnom, igra mi je čisti prosjek: bolja od Arcanie al ista/lošija od Two Worldsa 2.
Pros: grafika, zvuk, atmosfera (pogotovo šuma), adult spika, nisu sterilni karakteri kak u Mass Effectu nego realniji, dobro kretanje likova i dobri enemiji (al ih je premalo)
Cons: kratka, miljon teksta koji nikome ne treba niti ne služi niti mi ne treba, isforsirana priča, nepovezana, nabacana, nema side questa ni pravih RPG elementa, prelinearna (za RPG igru), odluke ničemu ne služe i nemaju čvrstinu, a kraj igre... da ne kvarim.
__________________
May the Funk be with you...

Peace.
RSV Factory je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2011., 12:10   #314
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor RSV Factory Pregled postova
ista/lošija od Two Worldsa 2
Zafrkavaš, jel'da?

Witcher 2 definitivno nije "klasični" RPG, nije open world, niti želi biti, i nije naporan kao što neki D&D-ovi znaju biti. Nitko ovdje ne stoji ko stup s uskličnikom iznad glave i čeka da me pošalje po kravlji brabonjak.
Priča je ovdje kompaktnija i konzistentnije ispričana nego u prvom dijelu, zato se možda i čini da je linearnija, ali daleko od toga. Side questovi su upravo genijalno riješeni, baš zato jer ne djeluju tako. Nema ih puno, ali nema niti jednog banalnog, svi se rješavanju u nekoliko koraka, a dosta ih se barem malo veže na glavni tijek radnje. Nisu ovdje samo za "bildanje" lika, imaju neki smisao i logiku. Čak i mini igre (obaranje ruku, birtijska šora) nisu u svakom poglavlju izvedene na isti način, makar jesu malo dosadnjikave same po sebi.
Znalo mi se dogoditi da toliko uživim u igru da propustim par levela. Igram je drugi put, i nemam pojma koji sam level bio na kraju prvog igranja.

Dodali su dosta opreme i oružja, pa onda i taj crafting, ali kad malo bolje pogledam, možda svega toga ima i malo previše, pogotovo u kombinaciji sa ograničenim inventarom. Dosta se vremena izgubi na traženje sirovina, kupoprodaju, tako da malo razbija ritam. Knjiga nema valjda ni desetina k'o u prvom dijelu, ali je dosta toga bitno za pročitati za sveobuhvatno razumijevanje priče.

Ima stvari su me prilično naživcirale, ali mahom su tehničke prirode (targeting za vrijeme i poslije borbe, prolazak kroz vrata, i sl.), ali nikakav show-stopper ili deal-breaker. Sistem borbe kao takav je izvrstan, djeluje možda preteško, ali zapravo traži od igrača da borbi i pripremi za istu posveti malo više od kažiprsta.

Kraj je takav kakav je, makar je očito da to zapravo i nije (kraj). I prije izlaska igre su najavili DLC-ove, pa čak i ekspanziju.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2011., 13:02   #315
RSV Factory
Premium
Moj komp
 
RSV Factory's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: ČK
Postovi: 77
Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Zafrkavaš, jel'da?

Witcher 2 definitivno nije "klasični" RPG, nije open world, niti želi biti, i nije naporan kao što neki D&D-ovi znaju biti. Nitko ovdje ne stoji ko stup s uskličnikom iznad glave i čeka da me pošalje po kravlji brabonjak.
Priča je ovdje kompaktnija i konzistentnije ispričana nego u prvom dijelu, zato se možda i čini da je linearnija, ali daleko od toga. Side questovi su upravo genijalno riješeni, baš zato jer ne djeluju tako. Nema ih puno, ali nema niti jednog banalnog, svi se rješavanju u nekoliko koraka, a dosta ih se barem malo veže na glavni tijek radnje. Nisu ovdje samo za "bildanje" lika, imaju neki smisao i logiku. Čak i mini igre (obaranje ruku, birtijska šora) nisu u svakom poglavlju izvedene na isti način, makar jesu malo dosadnjikave same po sebi.
Znalo mi se dogoditi da toliko uživim u igru da propustim par levela. Igram je drugi put, i nemam pojma koji sam level bio na kraju prvog igranja.

Dodali su dosta opreme i oružja, pa onda i taj crafting, ali kad malo bolje pogledam, možda svega toga ima i malo previše, pogotovo u kombinaciji sa ograničenim inventarom. Dosta se vremena izgubi na traženje sirovina, kupoprodaju, tako da malo razbija ritam. Knjiga nema valjda ni desetina k'o u prvom dijelu, ali je dosta toga bitno za pročitati za sveobuhvatno razumijevanje priče.

Ima stvari su me prilično naživcirale, ali mahom su tehničke prirode (targeting za vrijeme i poslije borbe, prolazak kroz vrata, i sl.), ali nikakav show-stopper ili deal-breaker. Sistem borbe kao takav je izvrstan, djeluje možda preteško, ali zapravo traži od igrača da borbi i pripremi za istu posveti malo više od kažiprsta.

Kraj je takav kakav je, makar je očito da to zapravo i nije (kraj). I prije izlaska igre su najavili DLC-ove, pa čak i ekspanziju.
Cool tekst Perki. Za Two Worlds 2, hmm... inače sam ovaj tekst "review" iz vidno razočaranog stanja, impulzivno i u afektu pisal kad sam završil Witchera (vidiš da nisam baš pravi forumaš po postovima hehe) pa reko idem malo "kenjati" i istovariti kaj me muči i olakšati dušu hehe - stvar funkcionira). Two Worlds 2 mi je dobar, malo je bledunjavi i bez energije, al dobra mi je igra i inače sam tip koji preferira open world rpgove (ili bilo koje igre koja je open world for that matter) i odma mi je to veliki plus i pogledam kroz prste na puno stvari ako je open world. No, da sad ne uspoređujem Two Worlds 2 vs. Witcher al tu su mi negde. Od jedinice niti blizu. Al evo sigurno mi je je Two Worlds 1 bolji od Witchera 2 hehe. Uglavnom, spominjal si combat, ne radi se o tome da je teški nego je prekrut i nije reaktivan, teško neku strategiju mogu prodati, tj. obrana da ne govorim da nema smisla ako mu parryijam z mačom zakaj bi zgubil health? nema to smisla. Ona borba z "mountain of meat" (da ne spojlam) je totalno bezvezna. Mislim odigral sam miljon RPG-a i govorim čisto kaj ja smatram da je dobra borba po mojem a to je da mogu graditi strategiju. Ne velim ja da oću akcijsku igru di klikčem levu tipku miša i čekam da lik umre. Ne, super mi je da se kotrlja, dodga i tak dalje, al on sam po sebi je kruti i spori (evo npr. u TW2 je lik brzi i super mi je kak kosti pokaju dok sečem z polearm - swordovi ne valjaju u TW2). Tak da mi je combat ništ posebno i nebrem counter attackati kak hoću i općenito se nebrem braniti jer parry nema smisla. Ok imam quen al presporo ga casta i tak. neznam, neznam... možda je u biti šema, kak bi Danny Glover rekel: "I'm getting too old for this shit"...
__________________
May the Funk be with you...

Peace.
RSV Factory je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2011., 14:04   #316
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Svi problemi sa borbom izlaze iz targeting sistema, jednostavno je nemoguće svaki put opalit baš onog kojeg bi htio. Da se igra iz prvog lica OK, al ovako... Crosshair iz prvog witchera bi tu čuda radio. Ima doduše neki mod za crosshair, al' je ništ' koristi, sistem ostaje isti.
Blokiranje je i mene ispočetka malo nerviralo, ali kontra napad poslije toga je zapravo jako opaka stvar.

Citiraj:
Autor RSV Factory Pregled postova
"I'm getting too old for this shit"
I Geralt svako malo pljune nešto u tom stilu.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 13:23   #317
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Eto ode i witcher 2 na jebeni x360
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 13:58   #318
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Eto ode i witcher 2 na jebeni x360
ah hebiga...znam...prošla su vremena PC ekslkuziva više , kolko god to meni il tebi ne paše----ma nek ode , al zahebi radnju da ću ja nekad RPG igrat sa glivama...probao sam DA 1 na PS3...br..pa "šetanje" inventoriju mi je onda "igra " za sebe...nema do "J" za "Journal" , "I" za "Inventori" C za "Character" , "S" za "Skills".....
  Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 15:15   #319
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ah hebiga...znam...prošla su vremena PC ekslkuziva više , kolko god to meni il tebi ne paše----ma nek ode , al zahebi radnju da ću ja nekad RPG igrat sa glivama...probao sam DA 1 na PS3...br..pa "šetanje" inventoriju mi je onda "igra " za sebe...nema do "J" za "Journal" , "I" za "Inventori" C za "Character" , "S" za "Skills".....
Pa Witcher 2 i je pc ekskluziva Sad se radi za x360 ali to nas ne zanima..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 15:38   #320
RSV Factory
Premium
Moj komp
 
RSV Factory's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: ČK
Postovi: 77
Citiraj:
nema do "J" za "Journal" , "I" za "Inventori" C za "Character" , "S" za "Skills"
__________________
May the Funk be with you...

Peace.
RSV Factory je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 16:39   #321
koks
Premium
Moj komp
 
koks's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Kutina
Postovi: 43
koks je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 16:46   #322
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor koks Pregled postova
izašao novi patch
Patch 1.2
Super, taman dok dođe Witcher 2 na red bit će uredno popečatiran
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 20:14   #323
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Hmmm, gdje mogu uopće vidjet koji mi je patch trenutno instaliran? Gdje piše koja je verzija igre?
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 20:23   #324
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Hmmm, gdje mogu uopće vidjet koji mi je patch trenutno instaliran? Gdje piše koja je verzija igre?
ako si online i pokrenes launcher igra ce se sama updateati

ne znam gdje mozes vidjeti koju verziju imas
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 20:35   #325
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor DeadMan+ Pregled postova
ako si online i pokrenes launcher igra ce se sama updateati

ne znam gdje mozes vidjeti koju verziju imas
Pffff, kak onda mogu provjerit jel mi se 1.2 instalirao?
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 20:45   #326
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Pffff, kak onda mogu provjerit jel mi se 1.2 instalirao?
Pa vidi u igrinom folderu koja ti je verzija exe datoteke iako ne znam u čemu je problem jer u launcheru lijepo vidiš kako ti se patch preuzima.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 23:11   #327
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Patch 1.1 moraš ručno instalirat. Tek onda auto-krpanje na 1.2 iz launchera radi.

Jel' 'ko skonto reference na Gospodara prstenova? Umro sam od smijeha na spiku sa prstenovima. Ima toga dosta.

http://www.youtube.com/watch?v=S8Fd9lUfVV4
__________________
Trust me - I know what I'm doing!

Zadnje izmijenjeno od: Perki. 04.06.2011. u 00:38.
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 02:29   #328
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Fly u fool xDDD!!!!
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2011., 12:13   #329
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
zapeo sam,neznam kako da uđem u vergen
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2011., 14:19   #330
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Constantine Pregled postova
zapeo sam,neznam kako da uđem u vergen
Pješice
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na