Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.02.2014., 11:33   #1501
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,680
Citiraj:
Autor sale001 Pregled postova
Svaki kupac zeli fer i korektnu uslugu za svoje novce... Nista vise, nista manje...
fer i korektna usluga je:

-kupiti ispravnu stvar,
-ne dobiti korištenu stvar,
-dobiti ispravno jamstvo
-dobiti neku vrst pomoći kod rukovanja/instalacije


pozdravljanje, lizanje guzice, fensi look trgovine, su stvari koje se dodatno uračunate u cijenu a to dugoročno ne prolazi...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2014., 23:42   #1502
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
fer i korektna usluga je:

-kupiti ispravnu stvar,
-ne dobiti korištenu stvar,
-dobiti ispravno jamstvo
-dobiti neku vrst pomoći kod rukovanja/instalacije


pozdravljanje, lizanje guzice, fensi look trgovine, su stvari koje se dodatno uračunate u cijenu a to dugoročno ne prolazi...
Mi nismo pisali o lizanju guzice već o osnovnoj kulturi. Tipa "dobar dan". "Izvolite" i "doviđenja". Koja tamo ne postoji. A da ne govorim o ponašanju koje graniči sa primitivizmom kad se nešto reklamira. I daj mi reci kako ti objašnjavaš kad tip izvrče očima pred facom kupca i kad puše tako glasno da ga se čuje izvan trgovine samo zato jer nekom mora pogledati malo duže po katalogu jer eto taj kupac je baš dosadan. Još smo imali šifru. Kaj bi bilo da smo ga tražili neki savjet ili pitali bilo koji detalj vezan za proizvod. Isto tako ti tamo prodavači rijetko kad kupca pogledaju u oči, kao da pričaju sa nižom vrstom. Ja tamo ne idem više nikad.
Ti samo izvoli. Jer je jeftinije.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2014., 11:55   #1503
TemplarLord
Registered User
Moj komp
 
TemplarLord's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 47
Da podijelim i ja svoja iskustva sa Protisom, pozitivna. Zamislite si to

Ne mogu svjedočit o njihovom osoblju koja radi u trgovini, ali sa ekipom koja je na webu i telefonu, uvijek su bili ljubazni i voljni pomoći.

Imao sam dosad dvije reklamacije kod njih, prije nekih 6 mjeseci je matična došla mrtva iz kutije, zamijenili su je bez pitanja u roku nekih tjedan dana je bilo(što je normalna procedura naravno), i poslali novu.

A sad o iskustvu koje sam imao sa reklamacijom OCZ Vector SSD smeća. Umro je skroz prije 3 tjedna(nakon nekih borbi, 1, 2) i poslao sam ga u ponedjeljak natrag u Protis. Radio je ~6 mjeseci, te sam tako imao još 4 i skoro pol godine jamstva na njega. Vratio se taj tjedan u petak, i došao je umjesto njega refurbished OCZ Vector 256GB. Bio sam skeptičan da će radit kak spada, i naravno kad sam ga priključio u PC nije ga ni očitavao niti jedan komp u kući.

Naravno, mogao bih se tu bunit i pljuvat po Protisu/Ezyu kak ne valjaju itd, ali mislim da nema smisla uzimajući u obzir da je ovo turbulentno vrijeme za OCZ(nedavni bankrot), a i činjenica da u krajnjoj liniji Ezy, ovlašteni servis za OCZ, šalje SSD kakav oni dobiju od OCZ-a, i koji je naravno trebao biti ispravan.

Šaljem i taj SSD slijedeći tjedan natrag u Protis, dobivam odgovor za nekoliko dana da će mi umjesto OCZ-a, ako utvrde da je i ovaj neispravan, poslati neki drugi SSD koji meni odgovara. Čekao sam odgovor do slijedećeg tjedna, i naravno bio je mrtav i u servisu, te sam izabrao kao zamjenu Samsung 840 Pro 256GB. Poslali su mi njega, došao je jučer kod mene doma, vratili su razliku na moj račun u banci(razlika u cijeni kad sam ja kupio OCZ-a i sad trenutna cijena Samsunga), te kroz cijeli ovaj postupak su oni platili poštarinu.

Mislim da je ovo normalna procedura, te ih moram pohvaliti na susretljivosti koju su pokazali. Naravno ovo su samo moja iskustva, te mi nije namjera omalovažavati iskustva drugih korisnika ovdje. No eto, svjedočim da nisu tak crni
__________________

TemplarLord je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 16:45   #1504
Skrewdriver
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 62
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
To ti je onda https://www.microline.hr/Home.ashx

ali, ako njima saljes, obavesno orginal ambalaza, jamstveni list (treba ti biti naljepljen na kutiji), kopija računa i opis kvara/objašnjenje
može bit i Lost d.o.o. za gigabyte
Skrewdriver je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 20:49   #1505
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Evo jedno neugodno i više tužno iskustvo s moje strane.

Kupio sam DDR3 memoriju, platio sam preko njihove "trgovine" i dolazi mi mejl da je za plaćanje karticama 20kn skuplje. Platim još i tih 20kn sam sam si kriv što ne čitam i ne platim preko uplatnice.
Pokupim dan kasnije (naravno nisu rekli da se može pokupiti, ali da treba platiti još 20kn odmah je e-mail došao).

Dođem doma ne boot-a. Reko dobro idem malo pročitati temu vidim sva negativna iskustva i opet sam si sam kriv što ne čitam unaprijed mislim si dobro sam se usosio. I jesam.
Dođem kod njega tamo, kažem ne radi mi memorija i dobio sam odmah drugu s police novu za zamjenu. Tu stvarno nemam zamjerke uzeo staru u ambalaži i dao mi novu. To je za pohvalu.
Dođem doma ne radi. Reko neću imati posla s njima 2 memorije ne rade. Ne rade im sigurno ni ostale (ili moja ploča nije kompatibilna)

Pošaljem im prvo pristojno poruku da želim zamijeniti za skuplju memoriju UZ nadoplatu s moje strane. Ne može.
Reko dobro imam pravo na povrat 7 radnih dana pošto sam platio preko interneta.
Ne nemate jer ste pokupili unutar poslovnice. Ja kontaktiram Alfa_R-u koji je bio toliko uljudan, pun pomoći i razumijevanja i sve mi detaljno korak po korak pojasnio.

Poslao sam im preporučeno i par dana čekao. Nakon toga sam ih ponovo kontaktirao, prvo mi kažu da nisu dobili? (čista laž), nakon što sam im skenirao povratnicu kažu da nema veze povrat mi neće biti odobren. Kažem ja trubite vi što hoćete, otišao sam im drugi dan vratiti memoriju.

On mi prvo kaže da je ambalaža oštećena jer sam pokidao naljepnicu. Ja mu kažem pogledaj ne mogu otvoriti memoriju bez da pokidam naljepnicu on kaže a što on tu može.
Ja mu vratim memoriju kažem ja je tu ostavljam radim povrat. Prvo mi na napravi da je memorija na servisu. Ja mu kažem ne servis nego povrat. On kaže da je napisao u komentar ja mu kažem isprintaj to, a on teške muke mi isprinta.
Vidim servis opet ja mu kažem neću servis nego povrat. On kaže to je to. Ja kažem dobro mogli ste napisati i da ju na mjesec šaljete što se mene tiče.

I za par dana dolazi mejl memorija neispravna povrat odobren srdačan pozdrav lijevo desno (a mislim da je memorija ispravna, samo ne kompatibilna i da se preko servisa izvlače za kupljeno na daljinu).

I kao šećer na kraju povrat obavljen 13.02. tek danas sjelo.

Eto skoro 20 dana zabave s protisom, vratili su pare, neugodno iskustvo koje je završilo povoljno za mene. Neće me više vidjeti stvarno se isplati dati malo više para i ne biti posran.
Za kraj želim se još jednom beskrajno zahvaliti Alfa_R koji mi je pomogao, sve detaljno mi objasnio, odgovorio na sva moja glupa pitanja. Dužan sam mu puno više od pive


Još uvijek ona vrijedi bolje spriječiti nego liječiti. Budite pametni učite na tuđim greškama.
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 21:47   #1506
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
platio sam preko njihove "trgovine" i dolazi mi mejl da je za plaćanje karticama 20kn skuplje. Platim još i tih 20kn sam sam si kriv što ne čitam i ne platim preko uplatnice.
možeš li mi ovo malo bolje objasniti? jer ni mi jasno o cemu se tu tocno radi...

kako si tocno uplacivao...preko tekuceg racuna prijenos love ili si preko wspaya placao sa nekom karticom?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 22:20   #1507
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
možeš li mi ovo malo bolje objasniti? jer ni mi jasno o cemu se tu tocno radi...

kako si tocno uplacivao...preko tekuceg racuna prijenos love ili si preko wspaya placao sa nekom karticom?
Wspay pa se to računa kao da sam provukao karticu kod njih.

Pa sam opet preko Wspay još 20kn
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 23:06   #1508
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
Pa jel nema kad se logiras na stranicu i stavis neki proizvod u kosaricu i hoces napraviti narudzbu - ponudi ti: "Nacin placanja" i cim biras vrste placanja odmah se i cijena aut. mijenja?
__________________
boy005 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 23:39   #1509
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor boy005 Pregled postova
Pa jel nema kad se logiras na stranicu i stavis neki proizvod u kosaricu i hoces napraviti narudzbu - ponudi ti: "Nacin placanja" i cim biras vrste placanja odmah se i cijena aut. mijenja?
Dobio sam ponudu na mejl i kliknuo sam ono

Plaćanje karticom možete izvršiti putem ovog linka http://wpos.wspay.biz/protis.aspx

I tamo upisao broj ponude i cijenu. I odmah doletava mejl da treba još uplatiti.
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 00:28   #1510
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
Mislio sam na ovo


- prije nego klinkes da ti posalju ponudu, izaberes tocnu vrstu placanja i odmah ti da tocnu cijenu...vjerovatno je ostalo na transakcijskom racunu, pa si ostao duzan za razliku jer si platio karticom, a za to vrijedi druga cijena...
__________________
boy005 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.02.2014., 00:50   #1511
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Drago mi je da je uspjelo i da su ti vratili novac. Jesu li vratili sveukupno uplaćeni iznos ?


Najvažnije da smo ponovili gradivo.

1. Povrat na daljinu vrijedi ako je poslan raskid kupnje unutar 7 dana.
2. Podignuto u trgovini ali plaćeno na daljinu se smatra kupnjom na daljinu. Ako nekome treba imam pismeno mišljenje ministarstva o tome.

3. *****************

Uglavnom, vrijedi ona stara - Zaobići Protis u širokom luku.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...

Zadnje izmijenjeno od: tor. 10.03.2014. u 10:56.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 02:19   #1512
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor boy005 Pregled postova
Mislio sam na ovo


- prije nego klinkes da ti posalju ponudu, izaberes tocnu vrstu placanja i odmah ti da tocnu cijenu...vjerovatno je ostalo na transakcijskom racunu, pa si ostao duzan za razliku jer si platio karticom, a za to vrijedi druga cijena...
Jest, u ponudi je transakcijski račun.

Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Drago mi je da je uspjelo i da su ti vratili novac. Jesu li vratili sveukupno uplaćeni iznos ?


Najvažnije da smo ponovili gradivo.

1. Povrat na daljinu vrijedi ako je poslan raskid kupnje unutar 7 dana.
2. Podignuto u trgovini ali plaćeno na daljinu se smatra kupnjom na daljinu. Ako nekome treba imam pismeno mišljenje ministarstva o tome.

3. Da su u Protisu smradovi koji se ne ustručavaju bahatiti i lagati kupcima u lice sve dok ih se ne stisne uz zid, tada izvrše ono što su morali na samom početku napraviti, bez isprike, naravno.

Uglavnom, vrijedi ona stara - Zaobići Protis u širokom luku.
Jest vratili su puni iznos.

Također, slobodno stavi javno mišljenje inspektorata vezano uz kupovine na daljinu, a artikl pokupljen u poslovnici mene su na to htjeli pecati.
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 04:30   #1513
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
3. Da su u Protisu smradovi koji se ne ustručavaju bahatiti i lagati kupcima u lice sve dok ih se ne stisne uz zid, tada izvrše ono što su morali na samom početku napraviti, bez isprike, naravno.
Nista cudno, velika vecina trgovaca je takva.
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 10:28   #1514
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Jest, u ponudi je transakcijski račun.


Jest vratili su puni iznos.

Također, slobodno stavi javno mišljenje inspektorata vezano uz kupovine na daljinu, a artikl pokupljen u poslovnici mene su na to htjeli pecati.
Evo ga:

__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 16:37   #1515
Brain32
Premium
Moj komp
 
Brain32's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 498
Evo jedne pozitivne:

PREDMET:
Hitachi Deskstar 1000C pod garancijom dobio bad sektore, otfurao disk na servis u petak, već idući četvrtak uredno dobivam na mail obavijest da je servis obavljen i da me novi disk čeka u trgovini.
Brzo, pristojno i uredno, ponukan iskustvom kupio još neke stvari kod njih, tako se to radi.
Brain32 je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 17:34   #1516
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Čuj, bad sektori su valjda najjednostavnija stvar što se rma tiče. Nemoguće je otkriti da si ih sam napravio i nemoguće ih je popraviti, tako da je znam kakva je firma, bad sektore će ti uvažiti i dati novi hdd.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2014., 11:30   #1517
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Preko neta narucio zidni nosac za LCD monitor, odabrao preuzimanje i placanje u poslovnici

Nazvao jos oko 5 i pitao jel stiglo - kaze da je

Dosao tamo, ista fora kao i sto je prije netko napisao, ni dobar dan ni nista... (ajd nema veze, mene to ne jebe previse)

U trenutku kada sam dosao do pulta (znate da od ulaza do pulta ima 2 metra) telefon im zazvoni i kaze mi "samo malo" i javi se na telefon (e, to me vec malo jebe)

Nista, ja cekam, drugi kolega dolazi (onaj mladji sa brcicima) - "recite"
Dam broj narudzbenice, vidi da je stiglo i ode iza prekopavat te kutije..

Ispostavilo se da se proizvod "izgubio", nazvao je skladiste, oni se kunu da su poslali, ovi se kunu da nije dosao...pitam jel mogu ponovno naruciti pa da dodje sutra, kaze ne moze ovo je bio zadnji primjerak.

eto jebiga sad, ja doso, potrosio bengu i vrijeme, zauzvrat nisam dobio niti ispriku, niti dovidjenja

Sutradan vidim i dalje proizvod stoji kao raspoloziv odmah...narucim ja ponovo i opet kazu preko maila da ga mogu pokupiti kasnije danas u poslovnici pitao sam ih mogu li stvarno pokupiti i objasnim situaciju od jucer, odgovor nisam dobio.
Kasnije sam zvao ali se nisu javili...a nije mi se ponovo dalo ici tamo.

Moguce je da se proizvod stvarno izgubio, to nije problem, shit happens... ali je malo u kurcu koliko su neodgojeni i kako mogu biti bezobzirni.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2014., 19:02   #1518
zbuzanic
fx
Moj komp
 
zbuzanic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 225
Ja kuzim da im puca ona stvar ako su malo placeni itd., ali onako radi sebe samog tako se ponasati. Ne znam, mene bi bilo sram izaci u javnost pa da iza leda govore gle mulca koji ne zna rec dobar dan.
zbuzanic je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 10:25   #1519
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
DA skratim pricu, kupujem mobitel, u petak saljem mail dali imaju an stanju taj i taj mobitel i kolika je cijena dostave unutar ZG, odgovora NIKAKVOG.
Ok, znam da imaju skype profil preko kojeg preferiraju kontatk, saljem im upit na skypu - NISTA.
Da se razumijemo, ja u upitu navedem i naziv artikla i internu sifru, da ne traze previse..
Zadnja opcija fiksni telefon kao da je 1999-a a ne koja vec je 2014a, javi mi se cak ljubazni radnik tam, kaze mi cijenu dostave i da je artikl raspoloziv.

Ocu rec , obrnuto od logicnog, na odgovaraju an elektronske upite, na telefon da.
ISto mi se desilo prije jedno 2 mjeseca kad sam kupoval šparet, pitam jel imaju taj i taj Zanussi, nikak da odgovore, jedva smo ih na telefon dobili.

Sto se tice mobitela, na kraju sam popiii, sjel u auto i za nekih 80kn vise uzeo mobitel odmah u linksu.Ne volim preplacivati stvari, al ovo je vise stvar principa.
Do sad sam u zadnjih 5-6 godina kupil stvari bar 10 kod njih , vrijednost nije neka par soma kuna sve skupa al ono..
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 10:43   #1520
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Pa gle, ako pakira paket tamo negdje u skladištu il iza pulta, a pakira sigurno, normalno da će ti se prije javit na telefon jer ga čuje jel. Na mail ti isto bude odgovorio, samo kasnije vjerojatno, dok popakira sve pakete s početka priče
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 21:25   #1521
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Ajd bumo vidli, u petak su poslani i mail i skype.Vidjet cemo do kad ce odgovoriti.
Ne krivim nuzno ljude koji tam rade, ne ocekujem da zbog mene ostaju duze na poslu, al nek se onda organiziraju drugacije pobogu..mislim da bi mail trebao imati prioritet, jer je lakse im odgovoriti na mail nego na tel., bar je meni na mom poslu (pretpostavljamo da ne znaju na pamet dal ima raspolozivo to kaj meni treba).
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 21:40   #1522
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Pa gle, ako pakira paket tamo negdje u skladištu il iza pulta, a pakira sigurno, normalno da će ti se prije javit na telefon jer ga čuje jel. Na mail ti isto bude odgovorio, samo kasnije vjerojatno, dok popakira sve pakete s početka priče
Pa nije da 1 tamo radi Ako se dobro sječam 2 su uvijek na pultu, a 2 ili čak 3 tamo okolo, u "skladištu"

Mislim nije to mala firmica kao neke pa da ne mogu odgovoriti odmah na mail, kao što to mogu manje
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 22:33   #1523
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Pa s obzirom da njih četvorica tamo rade sve - to je OK.

Dakle jedan/dva u prodaji, jedan u skladištu,
jedan je uvijek na terenu i kupi robu kombijem.

No nebi se čudio da je ovih dana malo ludnica tamo,
s obzirom da im je jedan kolega imao malu nezgodu u prometu,
i na bolovanju je.

Dakle "strpljenje" će biti spas svima koji kupuju tamo.
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 22:37   #1524
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
kupio sam nedavno kod njih(drugi puta čini mi se),pošta,sve je prošlo ok,nemam prigovora
esc je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 10:24   #1525
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
Ajd bumo vidli, u petak su poslani i mail i skype.Vidjet cemo do kad ce odgovoriti.
Ne krivim nuzno ljude koji tam rade, ne ocekujem da zbog mene ostaju duze na poslu, al nek se onda organiziraju drugacije pobogu..mislim da bi mail trebao imati prioritet, jer je lakse im odgovoriti na mail nego na tel., bar je meni na mom poslu (pretpostavljamo da ne znaju na pamet dal ima raspolozivo to kaj meni treba).
odgovorili mi prvi radni dan dakle u ponedjeljak, moram obavijestiti.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 09:17   #1526
de sign
Premium
 
de sign's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
U ponedeljak im odnio na servis wifi usb adapter i u srijedu mi javili da mogu doći po novi.
__________________
the secret
de sign je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 10:02   #1527
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Mislim kod takve vrste robe svi shopovi budu korektni (niska cijena artikla, imaju ih na lageru ko gnjojiva....).

Nevolje znaju nastat kod skupljeg/kompleksnijeg hardwarea (MBO/VGA/RAM).

IMHO To šta neka firma zamini npr. jeftilen miš, usb stick... ja osobno niti ne smatram kao pohvalu, već kao normalno poslovanje (ako ne misle gubit kupce radi takvih sitnica - pa tko bi se normalan vratija ponovo u njih i kupija npr. cilu konfu).
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 10:31   #1528
de sign
Premium
 
de sign's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Meni je svakako za pohvalu samo 2 dana čekanja, bez obzira o kakvoj se robi radi. Ocjenjujem uslugu a ne vrijednost robe.
Naravno, ako budem imao loših iskustava sa servisom skupe robe, neću ju kupovat kod njih.
__________________
the secret
de sign je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 12:56   #1529
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
A ja sam ima iskustva da mi na licu mista, odmah, minjaju FireWire karticu i USB stick (ne u Protisa koji je webshop).

Samo ukazujem da je za mene osobno važnije iskustvo reklamacije sve robe kupljene u njih, a koliko su "dobri" pokazuje 50-tak stranica ovog threada (naravno bilo je nešto i pozitivnih iskustava )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 13:47   #1530
de sign
Premium
 
de sign's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Ja sam za to da se dobre stvari pohvale a loše kritiziraju.

Možda jedna stvar za kritiku, u Protisu mi je nedavno prilikom kupovine RAM-a njihov čovjek rekao da u slučaju nekompatibilnosti ne priznaju vraćanje i zamjenu za neku drugu robu iste vrijednosti. Još mi tip preporuča da provjerim listu kompatibilnih memorija na stranici ploče stare par godina.

Ne znam kakva je inače praksa po ostalim shopovima al ovo mi se nije sviđalo. Sva sreća sve radi.
__________________
the secret
de sign je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na