Forumi

Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking
Ime
Lozinka

Odgovori

Uređivanje
Staro 01.04.2018., 17:06   #1
ethelena
Registered User

Datum registracije: Apr 2018
Clockanjem Do Manjeg Link Widtha?

Uglavnom odlucio sam ocat svog e6300 i dodjoh na nekih 2.8 GHz sa kingmax rammom, koji ocito ne ide preko 900MHZ... ali slijedece se desava proc je stabilan i sve to ali kad sam otisao u cpu-z a i u everst mi pise da je link width x1 a ne x16 za graficku... dali je uopce moguce da sam u biosima negdje smanjio tu brzinu? mislim da nisam jerbo nisam niti dirao nista osim voltaza proca meme i jos par postavki koje sigurno nisu za to bile... na ploci p5b dlx se to sve desava... i da sto je jos gore performanse su cak i bolje nego prije zbog samog clockanja proca... jos jedna stvar je bitna kad ga prvo pokrenem iz biosa dakle postavi postavke i save and exit puknem onda on lipo digne windowse i upalim cpu-z i everest te pise da je link width na x16, kada ga restartiram odnosno shut down pa restart(probao sam jedno i drugo) i opet sve pokrenem onda pise da je na x1??? ko je ovdje lud?
ethelena je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2018., 13:20   #2
headphonesrev
Registered User

Datum registracije: Aug 2018
CNET editors pick the best over-ear headphones. ... Our editors hand-picked these products based on our tests and reviews. headphones
headphonesrev je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas

Oglas
Odgovori

Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno