Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.05.2010., 19:29   #241
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 898
A da platite fakin kartu? Il u ruci držite mob s napisanom ZG porukom na 8585 i ak ti upadne kontrola pošalješ i za 7 sekundi si siguran.

Balkane Balkane Balkane moj brže bolje nekog zaj...t i 10kn strpat u žep.

+

Smiješni ste s ovim "nema on pravo mene tražit osobnu nije on milicajac" busate se u prsa na internetu, a svakom zaštitaru u klubu date osobnu, u pošti date osobnu...

Bleh.
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2010., 19:33   #242
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
a bome si ih pošteno oprala

sad će na fejsbuku napraviti grupu "nedamo osobne kontrolorima u zetu" i još staviti peticiju neku
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.05.2010., 19:35   #243
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
A da platite fakin kartu?
Kaze netko sa takvim avatarom Balkane moj
morph je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2010., 19:56   #244
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Sad za zastitare nisam siguran,tako mi je nesto kum koji je pandur pricao, da osobnu ili bilokakve podatke moras dati samo POLICIJI I ZASTITARIMA ( kazem,on je tako reko,nisam ziher za zastitare ) koji prije toga tebi pokazu svoje isprave.
mislim da zastitari traze dokumente samo ako ulazis u neki objekt koji cuvaju (ne svaki, naravno), i nisi im ih duzan dat, ali narafno, onda te nece pustit unutra.. bilo di drugdje, samo panduru vadis osobnu...
a sto se kontrole tice, ja mu uvijek dam osobnu odma u tramvaju, tako da dobijem od njega dnevnu kartu (sa kaznom se smijes vozit cijeli taj dan), i onda kad dodje poziv za prekrsajni, budem siromasni student koji je zaboravio pokaz doma, zao mu je, i to mu se nikad prije nije dogodilo.
rekord mi je 2008., kad sam bio 5 ili 6 puta na tresnjevci... nisam jos ni kune platio, samo, eto, par puta se prosetao..
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 00:37   #245
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
imam jedno pitanje u vezi prigovora/žalbe

prošli petak sam se vozio iza auta 3-4km koji se doslovno gegao po cesti(kojih 40km/h) i prvom prilikom gdje je bila isprekidana linija prođem ga i nakon 250m me zaustavi pandur i pokaže da sam se vozio 93km/h oduzeto 10 ispada 83, a dopušteno je 50-60km/h, znači to je bila brzina dok sam prelazio auto,ali njega to ne hebe ni 5% i okine mi bod i 2k kuna... student sam i nemam te love da iskeširam za takvu glupu kaznu, dal sad pišem prigovor ili žalbu?
marq20 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 01:33   #246
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
imam jedno pitanje u vezi prigovora/žalbe

prošli petak sam se vozio iza auta 3-4km koji se doslovno gegao po cesti(kojih 40km/h) i prvom prilikom gdje je bila isprekidana linija prođem ga i nakon 250m me zaustavi pandur i pokaže da sam se vozio 93km/h oduzeto 10 ispada 83, a dopušteno je 50-60km/h, znači to je bila brzina dok sam prelazio auto,ali njega to ne hebe ni 5% i okine mi bod i 2k kuna... student sam i nemam te love da iskeširam za takvu glupu kaznu, dal sad pišem prigovor ili žalbu?
Pa jesi vozio više od dopuštene?
Jesi.

Ako je bila dopuštena 50km (znači naselje), misliš da je ok vozit 93?

Osoba ispred tebe je poštivala pravila i vozila 40-50km.

Možeš se žalit, ali sumnjam da će ti uvažit.
Drugo bi bilo da si se recimo vozija magistralom di je dopušteno 90 i ispred tebe vozi netko 60 i ti ubrzaš na 110 da ga prođeš (jak auto jel ).
To bi se lakše toleriralo.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 13:24   #247
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
A ono to je meni isto smjesno ( neznam zakonske osnove za to pa necu dirat zakon ) ali postoji brdo razloga za pretjecanje nekoga a ne samo jel se sporije vozi, a zakonski pretjecanje moras obavit u najkracem mogucem roku i bez ugrozavanja drugih.

Tak da ono, smjesno zvuci

@ladybug, nije isto kad ja zeni dam osobnu u postu jer je za moju korist, nisam reko da se bojim identificirati vec jednostavno izbjeci kaznu. Da,nemoralno je i bla bla, ali mislim da su najmanji problem u ovoj drzavi oni koji se svercaju
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 13:27   #248
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
jel lik crni zalizani , baca na ovog
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Kyle_MacLachlan.jpg
samo malo vise zalizan

jucer idem s posla,na stanici vidim uhapsio neko jadno djevojce , nesto joj objasnjava

Da, da da.... Tako nekako!
Samo je ovaj puno ružniji i prištav.

Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
A da platite fakin kartu? Il u ruci držite mob s napisanom ZG porukom na 8585 i ak ti upadne kontrola pošalješ i za 7 sekundi si siguran.

Balkane Balkane Balkane moj brže bolje nekog zaj...t i 10kn strpat u žep.

+

Smiješni ste s ovim "nema on pravo mene tražit osobnu nije on milicajac" busate se u prsa na internetu, a svakom zaštitaru u klubu date osobnu, u pošti date osobnu...

Bleh.
Kad bi mi firma plaćala prijevoz, možda i bih. Ovako bih dao 300kn/mj za tramvaj. Inače imam spreman mob, ali sam trčao ko munjen za tramvajem i dolazio do zraka, dok me nije ulovio.

Što se tiče osobne u klubovima, pa naravno da ću mu je pokazat jer mi je to "karta" za ulazak. Nije ko da će mi zaštitar pisati kaznu od 200kn ako mu je ne pokažem. Isto tako, ako želim primiti paket koji mi je poslan, pokazat ću osobnu...
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 15:21   #249
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
imam jedno pitanje u vezi prigovora/žalbe

prošli petak sam se vozio iza auta 3-4km koji se doslovno gegao po cesti(kojih 40km/h) i prvom prilikom gdje je bila isprekidana linija prođem ga i nakon 250m me zaustavi pandur i pokaže da sam se vozio 93km/h oduzeto 10 ispada 83, a dopušteno je 50-60km/h, znači to je bila brzina dok sam prelazio auto,ali njega to ne hebe ni 5% i okine mi bod i 2k kuna... student sam i nemam te love da iskeširam za takvu glupu kaznu, dal sad pišem prigovor ili žalbu?
sam se zali. To se uredno spusta na 350kn bez bodova...

Pa nisu suci idioti. Svi smo mi u prekrasaju i ti stvarno JESI pocinio prekrsaj kad si ubrzao, ali si to radio da obavis pretjecanje sigurno i sto prije... Nemas tu sto komplicirat.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 19:48   #250
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
ne poričem da nisam napravio prekršaj, ali je kazna drastično previsoka, u ovoj našoj državi ima mali miljon mjesta gdje ograničenje 50, a u biti 70-90 je najnormalnija vožnja po toj cesti, i mjesto gdje sam napravio pretjecanje nema stambene kuće niti zgrade, a cesta je u 1h u noći bila prazna iz suprotnoga smjera...
marq20 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2010., 20:03   #251
freddie
Premium
 
freddie's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Shire
Postovi: 347
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
imam jedno pitanje u vezi prigovora/žalbe

prošli petak sam se vozio iza auta 3-4km koji se doslovno gegao po cesti(kojih 40km/h) i prvom prilikom gdje je bila isprekidana linija prođem ga i nakon 250m me zaustavi pandur i pokaže da sam se vozio 93km/h oduzeto 10 ispada 83, a dopušteno je 50-60km/h, znači to je bila brzina dok sam prelazio auto,ali njega to ne hebe ni 5% i okine mi bod i 2k kuna... student sam i nemam te love da iskeširam za takvu glupu kaznu, dal sad pišem prigovor ili žalbu?

To isto se i meni dogodilo i mogu ti reć da mi je polisman odvalio dobru kaznu,nikakva uvjeravanja nisu pomogla.
freddie je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 20:07   #252
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Ništa, ti sprejem prepravi znakove pa da se ljudi vože brže.
Mislim pa tko se još upoće pridržava ograničrnja, tko šljivi znakove i murju.
Evo Peveci se otvorili i čuo sam da će murja takvim prekršiteljima ko ti davati poklon bonove za Pevec mjesto kazni hahahahahahaha
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 23:37   #253
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
ne poričem da nisam napravio prekršaj, ali je kazna drastično previsoka, u ovoj našoj državi ima mali miljon mjesta gdje ograničenje 50, a u biti 70-90 je najnormalnija vožnja po toj cesti, i mjesto gdje sam napravio pretjecanje nema stambene kuće niti zgrade, a cesta je u 1h u noći bila prazna iz suprotnoga smjera...
Ništa tu nije problematično osim tvoje vožnje.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 22:55   #254
anri
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Križevci
Postovi: 0
Help

Pozdrav svima.

Evo prošo sam puno toga ali nisam pronašao sličan problem
Radi se o sljedećem, prijatelji i ja vozili smo se na neregistriranom motoru te je kasnije na motoru došao policajac i počeo pisati podatke u bilježnicu, u trenutku kad nas je vidio motor nije bio u voznom stanju nego me je prijatelj gurao a ja sam sjedio na njemu, imao sam kacihu na glavi, on je reko da ga ne zanima što me gurao da sam ja na cesti i to je ko da se vozim. AHtio me alkotestirati na što sam pristao ali alkotester nije radio. Provjerio je papire i nakon što je zapisao sve, u jednom trenutku bez objašnjenja sjeo na motor i odveo se.

Kasnije sam saznao da je nemilosrdan i da ne oprašta nikome pa me sad zanima što mogu očekivati i kako to eventualno riješiti, ništa mi nije ostavio i ništa nisam potpisao.

Hvala unaprijed.
anri je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 23:39   #255
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor anri Pregled postova
Pozdrav svima.

Evo prošo sam puno toga ali nisam pronašao sličan problem
Radi se o sljedećem, prijatelji i ja vozili smo se na neregistriranom motoru te je kasnije na motoru došao policajac i počeo pisati podatke u bilježnicu, u trenutku kad nas je vidio motor nije bio u voznom stanju nego me je prijatelj gurao a ja sam sjedio na njemu, imao sam kacihu na glavi, on je reko da ga ne zanima što me gurao da sam ja na cesti i to je ko da se vozim. AHtio me alkotestirati na što sam pristao ali alkotester nije radio. Provjerio je papire i nakon što je zapisao sve, u jednom trenutku bez objašnjenja sjeo na motor i odveo se.

Kasnije sam saznao da je nemilosrdan i da ne oprašta nikome pa me sad zanima što mogu očekivati i kako to eventualno riješiti, ništa mi nije ostavio i ništa nisam potpisao.

Hvala unaprijed.
Ako ništa drugo, neregistrirano vozilo u prometu na javnoj površini je dovoljan prekršaj da vam piše kaznu.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2010., 00:55   #256
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
2000kn cca.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2010., 23:36   #257
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,876
Citiraj:
Autor anri Pregled postova
Pozdrav svima.

Evo prošo sam puno toga ali nisam pronašao sličan problem
Radi se o sljedećem, prijatelji i ja vozili smo se na neregistriranom motoru te je kasnije na motoru došao policajac i počeo pisati podatke u bilježnicu, u trenutku kad nas je vidio motor nije bio u voznom stanju nego me je prijatelj gurao a ja sam sjedio na njemu, imao sam kacihu na glavi, on je reko da ga ne zanima što me gurao da sam ja na cesti i to je ko da se vozim. AHtio me alkotestirati na što sam pristao ali alkotester nije radio. Provjerio je papire i nakon što je zapisao sve, u jednom trenutku bez objašnjenja sjeo na motor i odveo se.

Kasnije sam saznao da je nemilosrdan i da ne oprašta nikome pa me sad zanima što mogu očekivati i kako to eventualno riješiti, ništa mi nije ostavio i ništa nisam potpisao.

Hvala unaprijed.
To se samo u KŽ može dogoditi
Ak imaš koga u policiji javi čim prije da to "nekak sredi". A ak dobiješ doma kaznu, smisli neku žalbu (daj nekom ko je vješt sa "farbanjem očiju" ili malo prolistaj temu).
Ja isto dobio doma kaznu 1500kn (prejak auto + pojas) jer nisam odmah to "riješio" u nadi da će mi prvi put oprostit. Ali sam se prevario i nakon nekih dva tjedna došla doma kazna. Sva sreća uz pomoć žalbe na sudu prošao uz opomenu.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 00:05   #258
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
To se samo u KŽ može dogoditi
Zašto misliš?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 10:55   #259
anri
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Križevci
Postovi: 0
Znači žalbu da pišem, jel ima tko kakav primjer koji bi mo mogao pomoći, nek pošalje slobodno na mail, hvala!!

razaranje@gmail.com
anri je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 13:05   #260
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,876
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Zašto misliš?
Ma šalio sam se, kad je kolega isto iz Križevaca. A i mi smo opće poznati po takvim stvarima (nije za pohvalu). Imamo i svoje rekordere u "puhanju"
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 13:21   #261
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor anri Pregled postova
Pozdrav svima.

Evo prošo sam puno toga ali nisam pronašao sličan problem
Radi se o sljedećem, prijatelji i ja vozili smo se na neregistriranom motoru te je kasnije na motoru došao policajac i počeo pisati podatke u bilježnicu, u trenutku kad nas je vidio motor nije bio u voznom stanju nego me je prijatelj gurao a ja sam sjedio na njemu, imao sam kacihu na glavi, on je reko da ga ne zanima što me gurao da sam ja na cesti i to je ko da se vozim. AHtio me alkotestirati na što sam pristao ali alkotester nije radio. Provjerio je papire i nakon što je zapisao sve, u jednom trenutku bez objašnjenja sjeo na motor i odveo se.

Kasnije sam saznao da je nemilosrdan i da ne oprašta nikome pa me sad zanima što mogu očekivati i kako to eventualno riješiti, ništa mi nije ostavio i ništa nisam potpisao.

Hvala unaprijed.
Ništa nisi potpisao, bili ste dvojica, gurali ste motor... Neće biti ništa od kazne osim ako ste to radili po autocesti.
Ako ti išta dođe doma, igraj pokvareno. Traži suočavanje sa štrumfom, ako si ti ili kolega maloljetan, tim bolje, pozovite i roditelje. Što se tebe tiče niste bili u nikakvom prekršaju - guranje nije vožnja. Ili te je frend možda gurao 55 na sat kroz naselje..?
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 14:05   #262
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
evo ti sad tumačenje zakona, ako mu je frend gurao motor a on je sjedio na motoru, to se smatra da je vozilo bilo ukljuceno u promet. da su obojica gurala motor, tj da nitko nije sjedio na motoru onda vam ne bi mogao ama bas nista. to je nas zakon.

stoga, morat ce platit neku kaznu, samo odi se obavezno žalit.
knocker je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 14:11   #263
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Tako je, za automobile pak vrijedi da u autu koji se šlepa ne smije biti više od jedne osobe, tj. nitko drugi osim vozača.
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 14:19   #264
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Recimo, možeš i mortus pijan gurati motor, i neće ti ništa biti, e sad, dok nego gura, a neko sjedi, to je već delikatnija situacija, makar i bez alkohola



Citiraj:
Autor [GOW]Nec Pregled postova
Ili te je frend možda gurao 55 na sat kroz naselje..?
MEGA - LMFAO

Skoro se ovak nisam nasmijao
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 15:04   #265
The Pill Man
Premium
 
The Pill Man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 325
Ajde neka mi neko ovo objasni. --nisam stigao pročitati sve postove prije pa sorry--

Inina pumpa, nalio gorivo u kineza -baotian- platio i sjeo na motor (progledajte mi kroz prste pa recimo da je to motor). Pošto je upeklo sunce a imao sam telefonirati, razgovor sam obavio sjedeći na motoru pod nadstrešnicom pumpe. Pred kraj razgovora policijski auto kao u filmovima zagradi izlaz sa pumpe i uperi prstom prema meni.
Ne shvaćajući da trebaju mene (mislio sam da nešto pokazuje kolegici) nastavim razgovor još par sekundi i krenem prema izlazu, tj. policijskom autu a oni mene pozovu rukom, ja upitam jel ja? a oni rekoše da se parkiram malo dalje uz cestu.
Zaustavim se, oni pored mene, otvore prozor auta, ja kažem izvolite a oni da sam prešao preko pune crte u susjednom tunelu!!??

Kroz tunel nisam prošao a mjesto gdje smo razgovarali mi je taj dan bila najbliža točka što sam tunelu prišao --oko 700m--.

Kažem da su me zamijenili s nekim i da sam ja tu došao iz drugog smjera, oni kažu da ih varam i da se tako ne mogu ponašati.
Ja siđem s motora i priđem autu bliže zbog buke prometa i kacige (skoro sam stavio glavu na prozor) i počnem im objašnjavati gdje sam bio, što sam radio i da griješe, a oni me ohlade tekstom da mi to nije u redu i da je "sve njima jasno". Pri ovom zadnjem dodaju gas i meni pred nosom odjure!!!!:

Naravno da sam ostao pa recimo kao gov.. nasred cete, sa zbunjenim pogledom prema vozilu koje je kao metak odzujilo ispred mene.

Nakon ovog cijeli dan se razmišljam jesam ja to imao gubitak razuma pa sam sve to umislio ili bi gospoda cajci trebali na kontrolu vida.

Što ako mi sada pošalju kaznu? A zbilja nisam kriv.
__________________
Pill Man
The Pill Man je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 15:21   #266
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Recimo, možeš i mortus pijan gurati motor, i neće ti ništa biti, e sad, dok nego gura, a neko sjedi, to je već delikatnija situacija, makar i bez alkohola....
Ma idi. Otkud vadis ove bisere.

...Sudionik u prometu si cak i ako si pomaknuo motorno vozilo sa mjesta, a kamoli gurao. Btw, i pjesak je sudionik u prometu.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 15:39   #267
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Ma idi. Otkud vadis ove bisere.
Rekao mi policajac, ja bio na biciklu i zaustavio me zbog svjetla a ja malo nacvrcan, kad je vidio da se isto prezivamo, čovjek se razveselio i raspričao.

Kaže lik ako si pijan samo siđi sa bicikla/motora i guraj ga pokraj policije (naravno ne posred ceste).

E sad... kakvi to likovi rade po policijama, neznam, možda lik nije bio tada na satu kad se to učilo na akademiji


Citiraj:
Autor nino Pregled postova
i pjesak je sudionik u prometu.
Da, ali nije kazneno djelo biti pijan i teturati pješačkom stazom.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 16:46   #268
anri
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Križevci
Postovi: 0
A sad šta je tu je, budemo pričekali pa vidli jel će doć šta ili daj bože neće ali ak dođe nema mi druge nego žalit se pa vidit kaj se da izvuć. Jedino kaj može doć je za registraciju i osiguranje a to i nije tak mala svota koliko znam


Citiraj:
Autor The Pill Man Pregled postova
Ajde neka mi neko ovo objasni. --nisam stigao pročitati sve postove prije pa sorry--

Inina pumpa, nalio gorivo u kineza -baotian- platio i sjeo na motor (progledajte mi kroz prste pa recimo da je to motor). Pošto je upeklo sunce a imao sam telefonirati, razgovor sam obavio sjedeći na motoru pod nadstrešnicom pumpe. Pred kraj razgovora policijski auto kao u filmovima zagradi izlaz sa pumpe i uperi prstom prema meni.
Ne shvaćajući da trebaju mene (mislio sam da nešto pokazuje kolegici) nastavim razgovor još par sekundi i krenem prema izlazu, tj. policijskom autu a oni mene pozovu rukom, ja upitam jel ja? a oni rekoše da se parkiram malo dalje uz cestu.
Zaustavim se, oni pored mene, otvore prozor auta, ja kažem izvolite a oni da sam prešao preko pune crte u susjednom tunelu!!??

Kroz tunel nisam prošao a mjesto gdje smo razgovarali mi je taj dan bila najbliža točka što sam tunelu prišao --oko 700m--.

Kažem da su me zamijenili s nekim i da sam ja tu došao iz drugog smjera, oni kažu da ih varam i da se tako ne mogu ponašati.
Ja siđem s motora i priđem autu bliže zbog buke prometa i kacige (skoro sam stavio glavu na prozor) i počnem im objašnjavati gdje sam bio, što sam radio i da griješe, a oni me ohlade tekstom da mi to nije u redu i da je "sve njima jasno". Pri ovom zadnjem dodaju gas i meni pred nosom odjure!!!!:

Naravno da sam ostao pa recimo kao gov.. nasred cete, sa zbunjenim pogledom prema vozilu koje je kao metak odzujilo ispred mene.

Nakon ovog cijeli dan se razmišljam jesam ja to imao gubitak razuma pa sam sve to umislio ili bi gospoda cajci trebali na kontrolu vida.

Što ako mi sada pošalju kaznu? A zbilja nisam kriv.
E to se zove peh, kad znaš da nisi ni kriv ni dužan a ispadne da jesi.
Koliko sam ja skužil nisu ti uzeli nikakve podatke, jedino ak su registraciju zapisali al svejedno možda ima benzinska kamere ili kaj pa neće vjerujem bit velikih problema, možda može ko posvjedoćiti jer nemaju nikakvih dokaza . a ono kaj su te naribali to te najmanje košta.

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 17.06.2010. u 21:39. Razlog: dupli post...
anri je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 19:28   #269
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
The Pill Man, ne mogu ti nista jer nemaju ti nikakve podatke niti si išta potpisao.
knocker je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2010., 22:16   #270
The Pill Man
Premium
 
The Pill Man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 325
Istina, potpisao nisam ništa, niti su mi nudili, a i da jesu neznam bih li potpisao (neću potpisat da sam kriv kad nisam).

Jesu li zapisali podatke sa tablice ne znam, a bi li bilo pametno tražiti na pumpi da spreme video za svaki slučaj-ipak kazna može za par mjeseci a do tada stanje sa-- videom ko zna? Uostalom ta snimka od par minuta ništa ne dokazuje osim da sam bio na pumpi, a ne gdje sam bio prije.

Što se svjedoka tiče jedino kolega s kojim sam bio prije pumpe može potvrditi smjer odakle sam došao ali oni uvijek mogu reći da sam se ja provozao i vratio na pumpu.

Što da su mi napisali kaznu? Njih je dvoje, logično da će se međusubno pokrivati i ako nisu vidjeli što tvrde.
Dakle u ovakvim situacijama jedino mi ostaje tražiti poligraf ili što?
__________________
Pill Man
The Pill Man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na