Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.07.2016., 15:27   #1
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
reklamacija XFX PSU

Kakav je postupak kada napajanje odapne nakon "naseg" jamstvenog roka od 2 godine, a prilikom registracije se ostvarilo jamstvo od 5 godina?

ima li ovdje na forumu takvih iskustava?
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 16:49   #2
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Mislim da bi ti gazda Uzija moga dat najtočniji odgovor
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.07.2016., 17:36   #3
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
Ma kontaktirao sam uzishop i rekli su mi da je garancija 2 + 3 ako se registrira i dali su mi link na sluzbenu stranicu na engleskom gdje se spominje samo sjeverna amerika. Zao mi je sto ne znaju reci kakav je postupak sa reklamacijom i objasniti preko maila, a ne da trazim okolo po forumima i jos k tome nista ne nadjem. Vec 3 dana proucavam napajanja i lud sam! Em sto zbog jedne mogucnosti napajanja koju zelim (a to je da se vent ne pali pri niskim opterecenjima) moram iskesirati hrpu love, em sto je velika vecina, koliko-toliko cjenovno prihvatljiva, nedostupna itd. Mislim da cu uzeti rm650x sa 7 godina garancije za 150 kn vise i sloziti konfu u drugom ducanu.
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 17:53   #4
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Citiraj:
Autor Zagorhac Pregled postova
Ma kontaktirao sam uzishop i rekli su mi da je garancija 2 + 3 ako se registrira i dali su mi link na sluzbenu stranicu na engleskom gdje se spominje samo sjeverna amerika. Zao mi je sto ne znaju reci kakav je postupak sa reklamacijom i objasniti preko maila, a ne da trazim okolo po forumima i jos k tome nista ne nadjem. Vec 3 dana proucavam napajanja i lud sam! Em sto zbog jedne mogucnosti napajanja koju zelim (a to je da se vent ne pali pri niskim opterecenjima) moram iskesirati hrpu love, em sto je velika vecina, koliko-toliko cjenovno prihvatljiva, nedostupna itd. Mislim da cu uzeti rm650x sa 7 godina garancije za 150 kn vise i sloziti konfu u drugom ducanu.
Nhf, kontaktirao si uzishop sa više mailova, proizvoda, upita, ni sam neznam oko čega sve ne.

Zar nije lakše sastaviti mail sa odredjenim upitom i da sve to na jednom mjestu odgovorimo, ili se odvaziti i vidi vraga, nazvati nas da ukratko objasimo i pomognemo ako možemo.

Konkretan odgovor i upute znam koliko piše na linku. Ja 2 god preko distributera saljem na rma, a sta se i kako dogodi nakon 2 god., iskreno neznam kako je direkt sa XFX-om. Kako da ti odgovorim? Regas se, prijavis s/n proizvoda i slijedis upute.

Npr. prije 10 godina, nisam kukumakao po forumima, regao se na maxtor web, ispunio rma obrazac, poslao hdd za dojland i pricekao da se rijesi.

Citaj po forumu, jedan je kupac 5x evga psu reklamirao direkt, sve su mu rjesili o svom trosku. Ukratko.

Lp
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 21:42   #5
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Ja imam isto xfx-ovo napajanje, ali meni je na računu pisalo 60 mjeseci jamstva, to bi valjda trebalo značit da svih tih 60 mjeseci mogu vratit dotično napajanje tamo di sam ga kupio (mislim, ako crkne)?
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 21:58   #6
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Ja imam isto xfx-ovo napajanje, ali meni je na računu pisalo 60 mjeseci jamstva, to bi valjda trebalo značit da svih tih 60 mjeseci mogu vratit dotično napajanje tamo di sam ga kupio (mislim, ako crkne)?
Ja sam nakon 36 mjeseci reklamirao u trgovini di sam kupio i prihvatili su ( centro.hr ),valjda ovisi od trgovine do trgovine.

Poslano sa mog Le 1 Pro koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2016., 06:16   #7
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ako ima garanciju 2g.+registracija, obično je postupak RMA slijedeći: u slučaju kvara do 2g., šalješ ga tamo gdje si ga kupio. Za RMA nakon tog roka, šalješ ga proizvođaču.
Ako se ne varam, XFX ima centralu u Nizozemskoj.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na