Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Diskovi SSD/HDD
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.10.2015., 13:13   #31
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Ma nikky kao dobar moderator pokusavao topic ovog sto je maka i nas ostale skrenuti na konkretno i maknuti od trollanja nebitnim informacijama. Ali tip i dalje po svom. A mi naiva i pokusavamo mu nesto rec. Ovo treba lockat jer je tema rijesena a tip ima sad medicinsku marihuanu neka ode po recept..
Slažem se da se tema locka, a marihuanu neka si uzmu oni koji nariču nad svojom plaćom pa će im biti ljepše i vedrije u životu!
sakomako je offline  
Staro 18.10.2015., 17:41   #32
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,308
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Ne nisu mi tako odgovorili, nego su ko plači...kice počeli debatirati o malim plaćama.
Pajdo počni čitati postove sa razumijevanjem. To ti je prva greška. Drugo spusti se na zemlju i ne omalovažavaj druge koji se ohoho više kuže i imaju mnogo više iskustva od tebe.
tomek@vz je online  
Staro 18.10.2015., 18:50   #33
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Pajdo počni čitati postove sa razumijevanjem. To ti je prva greška. Drugo spusti se na zemlju i ne omalovažavaj druge koji se ohoho više kuže i imaju mnogo više iskustva od tebe.
Ne omalovažam nikoga, ali nije primjeren odgovor na upit kukanje o visini nečije plaće!

I nema glupih pitanja barem kod mene, jer ne moramo svi sve znati, nije li tako?

Ima samo glupih odgovora!

Nije odgovor odi kupi i probaj u servisu prije nego platiš! Jer mi se ne nateže kanta od 20 kg. Dobio sam pošten odgovor od onoga tko zna i razumije što sam pitao i zahvalan sam na pomoći!
sakomako je offline  
Staro 18.10.2015., 20:09   #34
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Asti gospe, ovaj sakomako je natovario više slova u 75 postova nego Coconut u svojih 30 iljada

@sakomako
Daj malo uspori čovjeće, potrošit ćeš tipkovnicu pa će te struja kroz nju stepst. Ako ti netko kaže jednostavno da nešto "ne može" ili "neće raditi", ne moraš pisati Odiseju i Ilijadu zašto si zakinut i zašto ti to treba... ako imaš te potrebe, fulao si forum.

Ima hrpa foruma i blogova koji vape za ovoliko nepotrebnom i beskorisnog teksta. Prvo sam mislio u Xeon temi da si slučajno napisao ona 3 posta u kojima si napisao 3 puta jedno te istu stvar, ali vidim da te krenulo po cijelom forumu.

Ponavljam, nije nas briga što u Zastavu 128 ne možeš ugraditi dvozonsku klimu niti električne podizače stakla. Za to se obrati Zastavi Kragujevac. (prenesi značenje na svoje "informatičke probleme" i to je to).
Brko je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na