Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.08.2010., 01:18   #31
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
thx Raz'.. takvom scenariju sam se i nadao
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 09:27   #32
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Dovoljan je taj njihov garantni listić koji se nalazi na kutiji. Potrebno je na papir napisati opis kvara, navesti podatke (ime, prezime, adresa, broj telefona) te ga staviti u kutiju s tim listićem, dobro zapakirati napajanje te poslati na adresu servisa (Hondlova 2, 10000 Zagreb), i to je sve.

Servis je u Cakovcu, u Hondlovoj je ducan i skladiste. Oni znaju i tamo changati komponente, no po meni ti je sigurnije slati u Cakovec. najbolje je nazvati i pitati pa ces vise znati

http://www.esys.hr/kontakti.aspx
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 12:43   #33
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Hm, ne znam, ja sam ih bio zvao i pitao, pa mi je čovjek rekao da šaljem na adresu u Zagreb sa naznakom "eSys servis"...
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 14:01   #34
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Hm, ne znam, ja sam ih bio zvao i pitao, pa mi je čovjek rekao da šaljem na adresu u Zagreb sa naznakom "eSys servis"...
Da se šalje u Zagreb piše i na njihovoj stranici:
http://www.esys.hr/rma.aspx
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 14:07   #35
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
ok, moja greska ocito!
kad sam kod njih bio vidio sam covjeka kako servisira komponente u Ck pa sam pomislio da se svi salju u Ck na servis.
my bad
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2011., 00:00   #36
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Kupio sam tx650 , ali decko nemoze naci racun iako ima jamstveni list od esysa.Pa me zanima dali s tim mogu provuc garu ili mora bit i racun ?
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2011., 00:38   #37
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Koliko sam informiran, ide i sa garantnim listom.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2011., 00:39   #38
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Napajanje je kupljeno 2009 ( taj racun ima ) i odapelo ove godine .Na reklamaciji je dobiveno drugo i taj drugi racun on nemoze naci ali je jamstvo iz 2011 ( pise na jamstvenom listu ) pa zato pitam ako mu nesto bude bilo.dali mogu nazvati esys i po serijskom broju da mi potvrde da je napajanje kupljeno kod njih ?
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2011., 22:33   #39
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Pa svakako ih nazovi i pitaj, ja bih to prvo napravio da sam na tvom mjestu. Mislim da bi jamstveni list trebao biti dovoljan za ostvarenje garancije.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 12:04   #40
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Evo jos jedna pohvala deckima u eSysu. Nakon 3 bezuspjesna maila corsairu, zvao sam direktno eSys i pitao ih dali imaju bracket za 1156/1155 za H50 na sto su rekli da imaju samo am2/3, ali da ostavim svoj broj. Danas me zvao covjek iz esysa i rekao da je kontaktirao direktno gospodu u corsair i poslat ce mi kompletni mounting kit za sve sokete u roku dva tjedna. Jos jednom svaka im cast sto u se potrudili za tako "banalan" problem.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2011., 22:17   #41
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Na vec spomenuti racun pohvala Esys-u, po pitanju reklamacija i ophodjenja sa stankama. Zanima me nesto drugo, ali iz prve ruke :

Jesu li servisno sposobni zaista nesto ozbiljnije popravaljati? Jel nosio netko sto je bas popravljano? Nezahvalno pitanje u IT prici brzih zamjena i reklamacija, ali zanima me? Jer ako imaju šematike i prakse, bez problema cu platiti ruke i postediti se nekoliko vikenda sistema eliminacije koji je bez papirologije neminovno.

Sutra cu zvrcnuti, ali vjerojatno servis ne radi do sljedeceg tjedna, pa rekoh da cujem, ima'de li netko opipljivo iskusvo na temu bas Servisiranja u Esysu?
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2011., 22:59   #42
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Na vec spomenuti racun pohvala Esys-u, po pitanju reklamacija i ophodjenja sa stankama. Zanima me nesto drugo, ali iz prve ruke :

Jesu li servisno sposobni zaista nesto ozbiljnije popravaljati? Jel nosio netko sto je bas popravljano? Nezahvalno pitanje u IT prici brzih zamjena i reklamacija, ali zanima me? Jer ako imaju šematike i prakse, bez problema cu platiti ruke i postediti se nekoliko vikenda sistema eliminacije koji je bez papirologije neminovno.

Sutra cu zvrcnuti, ali vjerojatno servis ne radi do sljedeceg tjedna, pa rekoh da cujem, ima'de li netko opipljivo iskusvo na temu bas Servisiranja u Esysu?

Servis im je u CK. Vidio sam osobno da decki imaju opremu te popravljaju elektroniku (sto tocno nisam ziher, ali sam vidio da rade i takve stvari).
Sutra ne rade pa ti je najbolje zvati u ponedjeljak oko pola 10, taman kad dodju na posao u 9 i popiju kavicu . (od 12 do 13 su na gablecu pa nemoj niti tada zvati)
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2011., 23:16   #43
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Servis im je u CK. Vidio sam osobno da decki imaju opremu te popravljaju elektroniku (sto tocno nisam ziher, ali sam vidio da rade i takve stvari).
Sutra ne rade pa ti je najbolje zvati u ponedjeljak oko pola 10, taman kad dodju na posao u 9 i popiju kavicu . (od 12 do 13 su na gablecu pa nemoj niti tada zvati)
E vidis, to sam zaboravio pitati, a ti si mi upravo potvrdio: CK je servisna centrala jer to mi je kroz maglu bilo nesto kao poznato, ali nisam bio nacisto. Fino, onda lako nazovem i dogovorim se. Hvala na informaciji.

P.S. Jesi li ulovio ime kojeg servisera ili vodju servisa? To sam ionako mislio sljedeci tjedan saznati. Ugodnije je startati s nekim poznatim imenom

.
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 17.09.2011. u 11:23. Razlog: Nalog 88-09-11 - Premjestaj svjedoka na sigurnu destinaciju novog identiteta
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2011., 23:54   #44
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
E vidis, to sam zaboravio pitati, a ti si mi upravo potvrdio: CK je servisna centrala jer to mi je kroz maglu bilo nesto kao poznato, ali nisam bio na cisto. Fino, onda lako nazovem i dogovorim se. Hvala na informaciji.

P.S. Jesi li ulovio ime kojeg servisera ili vodju servisa? To sam ionako mislio sljedeci tjedan saznati. Ugodnije je startati s nekim poznatim imenom
mislim da je *** glavni u servisu gore, probaj njega potraziti i pitati, on bi ti mogao pomoći...

EDIT: javi mi se na pm pa ti kazem ime, da sad ne bi bilo da pola foruma zove i trazi ga, covjek ce mi yaya odrezat

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 17.09.2011. u 00:29.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2011., 23:29   #45
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
....Il segreto.....on bi ti mogao pomoći...
Danas sam ga konacno zvrcnuo i dogovor je pao bez ikakvih problema. Ne moram cak ni slati u CK, nego samo u nasem Esys-u ostavim za njih. Salju im organizirano pa samo ubace moje stavke. Jako su dobro organizirani
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2014., 21:29   #46
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,472
Izgleda da mi je poceo rikavati front panel na kucistu Corsair 300r, zapravo jedan usb vec ne radi, ledice isto tako. E sad kome da se obratim?
Kuciste je kupljeno od PCEa tako da nemam racun.

edit:
Rijeseno preko Corsair RMA ticketa, sveukupno u roku dva dana, odgovor i slanje postom u hrv. Veliki + za Corsair support

Zadnje izmijenjeno od: veve. 03.10.2014. u 01:21.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2023., 21:45   #47
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Skoro desetak godina odletilo kao treptaj oka, nisam vise u toku...

Jel Esys Cakovec uopce vise egzistira? Hondlova Zagreb?

Ili je to sada Pcshop? Gdje je na kraju servis?


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2023., 21:51   #48
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Esys-a nema dugo. Sad je Ezy.

https://ezy.hr/kontakti.aspx
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2023., 22:42   #49
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,920
Ezy (veleprodaja) i h2shop (maloprodaja).
Cuky je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na