Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.03.2020., 00:41   #2371
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Nije čudno ako je tiši. Ipak je to i noviji dizajn od tvog (7 godina ?) starog Ducky-a.

Clipse sam naručio s ove stranice:

https://uniqey.net/en/accessories/18...-mount-110-pcs.

EDIT: Wrist rest koji preporučam je ovaj:

https://castle.market/products/baile...rist-rest-gray

Nije bijeli, sivi je. Ima ih naravno i drugih veličina i u crnoj boji.

Jedina mana je što sam ga čekao punih mjesec dana. Od 4 tjedna koliko je putovao do mene, 3 je stajao na pošti u ZG... Ali mi barem nisu porez ili carinu opalili.

Poslano sa OP6
Hvala za info. Možda i posluži neki od ovih webshopova
Gledam da bi rado opalio i neki set novih keycapova pa da mogu obnovit ducky-a. Ali ovi high-end keycapovi su suludo skupi. 100-150 eura za set... pa mogu još jednog cijelog leopolda dobit za tu lovu
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2020., 12:52   #2372
MarioEf
Premium
Moj komp
 
MarioEf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Split
Postovi: 54
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ja cekam varmilo sakuru ISO DE ali zbog ovog yebenog virusa sve je pomaknuto u nedogled...
Meni dosadilo čekati pa naručio direkt sa Varmilo sajta custom VA69/MIYA Pro—nažalost, ne dostavljaju u Hrvatsku, pa sam kombinirao preko prijatelja u Berlinu, koji je onda meni slao. Cijela avantura trajala 20ak dana u ovim uvjetima (tipkovnica stigla jučer, naručeno 04.03.)

Malo sam specifičan u svojim zahtjevima pa sam se na kraju odlučio na ovu kombinaciju (ISO, ali BT/Wired verzija). Kockao sam se sa Cherry MX Silent Red switchevima jer nisam do sada imao prilike probati, no mogu reći da sam baš zadovoljan. A sama tipkovnica je vrhunska—kvaliteta izrade, težina, keycapsi, zbilja dobar proizvod).

Do sada sam koristio AnnePro2 (Kailh Brown), Keychron K2 (Gateron Red) i Logitech G413 (Romer-G) i kod svake je bilo nešto što mi ne odgovara, tako da napokon mogu reći da samo miran na neko vrijeme
Ako koga zanima mišljenje o navedenima, javite.

Par slika:
https://monosnap.com/file/CwNxE2FesG...84PRpm6CsqRWJv
https://monosnap.com/file/DNKFqbXAu0...p6pTBFCkwwvpgp

Zadnje izmijenjeno od: MarioEf. 28.03.2020. u 13:21.
MarioEf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.03.2020., 14:15   #2373
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Citiraj:
Autor MarioEf Pregled postova
Meni dosadilo čekati pa naručio direkt sa Varmilo sajta custom VA69/MIYA Pro—nažalost, ne dostavljaju u Hrvatsku, pa sam kombinirao preko prijatelja u Berlinu, koji je onda meni slao. Cijela avantura trajala 20ak dana u ovim uvjetima (tipkovnica stigla jučer, naručeno 04.03.)

Malo sam specifičan u svojim zahtjevima pa sam se na kraju odlučio na ovu kombinaciju (ISO, ali BT/Wired verzija). Kockao sam se sa Cherry MX Silent Red switchevima jer nisam do sada imao prilike probati, no mogu reći da sam baš zadovoljan. A sama tipkovnica je vrhunska—kvaliteta izrade, težina, keycapsi, zbilja dobar proizvod).

Do sada sam koristio AnnePro2 (Kailh Brown), Keychron K2 (Gateron Red) i Logitech G413 (Romer-G) i kod svake je bilo nešto što mi ne odgovara, tako da napokon mogu reći da samo miran na neko vrijeme
Ako koga zanima mišljenje o navedenima, javite.

Par slika:
https://monosnap.com/file/CwNxE2FesG...84PRpm6CsqRWJv
https://monosnap.com/file/DNKFqbXAu0...p6pTBFCkwwvpgp
Pa meni bi bilo zanimljivo da je testiram 5 min. Mogao bi ti donijet leopold da isprobaš jer vidim da u Splitu. Čisto jer sam za varmillo čuo dosta hvale al nisam ih nikad probao. Ali s obzirom na trenutnu situaciju, mislim da to možemo ostavit za drugi put

EDIT: Po pitanju tipkovnica koje si imao, kod mene je donedavno bila Anne pro 2. Koja osim što mi je dokazala da mi je išta ispod TKL layouta neupotrebljivo, također bila i veliko razočaranje po pitanju ergonomije. Ima takav prirodni nagib da su mi prsti doslovno zapinjali o keycapove.

U drugu ruku, kailh box white switchevi u njoj su me apsolutno oduševili. Sad bi još volio probat one kailh navy ili jade green, pa bi možda naručio jedan set i malo lemio po starom ducky-u.
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2020., 17:45   #2374
MarioEf
Premium
Moj komp
 
MarioEf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Split
Postovi: 54
Citiraj:
Autor thubanx6 Pregled postova
Pa meni bi bilo zanimljivo da je testiram 5 min. Mogao bi ti donijet leopold da isprobaš jer vidim da u Splitu. Čisto jer sam za varmillo čuo dosta hvale al nisam ih nikad probao. Ali s obzirom na trenutnu situaciju, mislim da to možemo ostavit za drugi put
Može, zašto ne, čim ovo prođe


Citiraj:
Autor thubanx6 Pregled postova
EDIT: Po pitanju tipkovnica koje si imao, kod mene je donedavno bila Anne pro 2. Koja osim što mi je dokazala da mi je išta ispod TKL layouta neupotrebljivo, također bila i veliko razočaranje po pitanju ergonomije. Ima takav prirodni nagib da su mi prsti doslovno zapinjali o keycapove.
Meni je 60% isto mala, nedostaju mi arrow keysi najviše. Anne Pro to još nekako i rješava, no ne odgovara mi što arrow keyse moraš repetitivno pritiskati (nema mogućnosti da se drži tipka). Iz tog razloga sam pokušao sa 65% Keychronom. No tu je jedan drugi problem—ne paše mi što nema razmaka između entera i Pg Up, Down, Home, te prsti završavaju na njima, umjesto na enteru. Vjerojatno bi se navikao, no nedostaje mi žlijeb između entera i tih tipki. Zato mi odgovara Varmilo kojeg sam uzeo. Format malo kraći od TKL, ali i dalje dovoljno kompaktno da ruka na mišu ne ide previše desno.

Citiraj:
Autor thubanx6 Pregled postova
U drugu ruku, kailh box white switchevi u njoj su me apsolutno oduševili. Sad bi još volio probat one kailh navy ili jade green, pa bi možda naručio jedan set i malo lemio po starom ducky-u.
Da, Kailh Brown mi je dosta dobar bio, iznenadio sam se kako fino leže i rade pod prstima.
MarioEf je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2020., 18:46   #2375
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Preporuka tipkovnica sa tihim switchevima, poželjno da ima num lock i da je srebrna ili bijela?

Cca do 500kn?
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2020., 00:47   #2376
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Citiraj:
Autor MarioEf Pregled postova
Može, zašto ne, čim ovo prođe




Meni je 60% isto mala, nedostaju mi arrow keysi najviše. Anne Pro to još nekako i rješava, no ne odgovara mi što arrow keyse moraš repetitivno pritiskati (nema mogućnosti da se drži tipka). Iz tog razloga sam pokušao sa 65% Keychronom. No tu je jedan drugi problem—ne paše mi što nema razmaka između entera i Pg Up, Down, Home, te prsti završavaju na njima, umjesto na enteru. Vjerojatno bi se navikao, no nedostaje mi žlijeb između entera i tih tipki. Zato mi odgovara Varmilo kojeg sam uzeo. Format malo kraći od TKL, ali i dalje dovoljno kompaktno da ruka na mišu ne ide previše desno.



Da, Kailh Brown mi je dosta dobar bio, iznenadio sam se kako fino leže i rade pod prstima.
Može, dogovorimo se.

Ma meni je problem šta su mi strelice i nav tipke jednostavno ključne za navigaciju po kodu jer je koristim za programiranje. Javi se problem da kad imaš shortcute sa kombinacijama nekoliko tipki, kao ctrl + shift + strelice ili home/end za selektiranje teksta, a takav shortcut ti uključi još FN u priču, to postane nemoguče i jako zamorno. Ovaj leopold mi je tu puni pogodak od layouta.
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2020., 15:24   #2377
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Jel bi netko uzimao mozda QMX-CLIPS za stisvanje plate mounted mx cherry switcheva za podjelu neku poste ili ? Ne rastavlja mi se ova ducky tipkusa zbog jamstva i podmazivanja a utisao bih ju
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 15:36   #2378
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Evo ako netko gleda tipkulju po odličnoj cijeni, da već nemam Roccat Suoru uzeo bih odmah.
https://www.links.hr/hr/tipkovnica-g...siva-101200361
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 15:47   #2379
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
super cjena, ali za nas kojima ne pase non-HR i mali enter ... :-(.

ali zato suora FX kuca vec par mjeseci i prezadovoljan. samo nek potraje ;-).
geronimo_2 je online   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 16:47   #2380
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
I ja sam jedan od tih, zato sam uzeo Framelessicu svoju, ma tipkulja je čudo, najjače od svega što taman kako sam ju kupio prestao igrati igre na kompu, ali za tipkanje mi je još bolja nego za gaming
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.04.2020., 18:56   #2381
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
M1 ima HR znakove i isto je često na popustima po tih 250 kn, u Linksu. Također MX brown
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 14:26   #2382
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Uniqey QMX (plate mount) clips na Ducky One 2 TKL Horizon prije "puštanja u pogon":



Kako ih sad već dva mjeseca ih koristim svakodnevno 8h, mogu reći da dosta dobro odrađuju posao stišavanja za uredski posao & mehaničku tipkovnicu. Najviše se osjeti na SPACE tipki gdje mi je možda čak i bolji osjećaj od ostalih tipki gdje preferiram stock bottom out bez tog dampinga na dnu. Iako je ovo super tanko naspram O-ringova, ipak se osjeti nešto kraći hod. No taj aspekt mi je zanemariv od gušta stock bottom out-a kojeg nisam bio ni svjestan dok nisam ovo instalirao. Subjektivno 5% loš osjećaj tipkanja, ali opet - vrijedi za onoga kome je mehanička preglasna. Nekima će se možda i više svidjeti od stock osjećaja.

Malo sam se namučio sa instalcijom na prekidače dužih tipki, jer je super tight fit pa kopče sa clipsa teško hvataju s obje strane zbog usko pozicioniranih stabilzatora. Treba malo više sile ili petljanja kod ove Ducky ali prolazi bez problema.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 11.04.2020. u 15:17.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 14:42   #2383
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Znači čeka me harakiri krasno
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 16:43   #2384
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Kad smo već kod ducky-a, i moj stari shine 2 je daleko od mirovine... iako iskreno nakon par tjedana korištenja leopolda, obsolete je ulagat neke novce u skupe keycapove ili zamjenu switcheva na ducky-u. Leopold je jednostavno bolje dizajnirana tipkovnica all around. Profil keycapova, nagib i visina, čvrstoća i filing pisanja...

Ali zato je ducky dobio jedno temeljito čišćenje i ide nazad u ured

















thubanx6 je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 16:49   #2385
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Citiraj:
Autor thubanx6 Pregled postova
Kad smo već kod ducky-a, i moj stari shine 2 je daleko od mirovine... iako iskreno nakon par tjedana korištenja leopolda, obsolete je ulagat neke novce u skupe keycapove ili zamjenu switcheva na ducky-u. Leopold je jednostavno bolje dizajnirana tipkovnica all around. Profil keycapova, nagib i visina, čvrstoća i filing pisanja...

Ali zato je ducky dobio jedno temeljito čišćenje i ide nazad u ured

















Zašto si kupovao custom keycap za slovo A
Dobro se nakupilo smeća godinama, ja imam Das Keyboard star kojih 7-8 godina ali nemam tih problema jer imam OKP prebrisati tipkovnicu svaka 2 dana

Zadnje izmijenjeno od: bor1s. 11.04.2020. u 16:56.
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 17:16   #2386
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Citiraj:
Autor bor1s Pregled postova
Zašto si kupovao custom keycap za slovo A
Dobro se nakupilo smeća godinama, ja imam Das Keyboard star kojih 7-8 godina ali nemam tih problema jer imam OKP prebrisati tipkovnicu svaka 2 dana
EDIT: Eto vidiš. A kad sam je kupovao bilo je "double shot laser engraved, nikad se neče izlizat"... right

Vidit čemo ove na leopoldu koji imaju dye sublimation kao varmillo. To se stvarno nebi trebalo nikad istrošit.

Ovo ti je 2 godine bez čišćenja. Sigurno je četvrti put da sam je rastavljao do temelja.

Jebiga... ducky mi stoji na poslu, nepokriven, tamo dođem i gazim po taskovima, ne pazim na stol toliko.

Kući bi sigurno bio u boljem stanju jer svaki tjedan usisam temeljito preko keycapova itd...
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 18:56   #2387
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Nemam tih problema s održavanjem. Nove Ducky tipkovnice dolaze s plastičnim prozirnim dust coverom. Kad nisu u funkciji pokrivene su i RGB doma i Horizon na poslu. 😎

Poslano sa OP6
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 11:11   #2388
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Nemam tih problema s održavanjem. Nove Ducky tipkovnice dolaze s plastičnim prozirnim dust coverom. Kad nisu u funkciji pokrivene su i RGB doma i Horizon na poslu. 😎

Poslano sa OP6
Imam i ja taj pokrov ali ljenost i zaboravljanje Sad kad završi ovo razdoblje full remote rada ću odnijet na posao i ducky-a i nešto za ga pokrit
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 11:30   #2389
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor thubanx6 Pregled postova
Imam i ja taj pokrov ali ljenost i zaboravljanje Sad kad završi ovo razdoblje full remote rada ću odnijet na posao i ducky-a i nešto za ga pokrit
Pokrov plus svakih mjesec dva istresti što se skupilo ispod tipki olakašava održavanje on the long run.

Od kako koristim ovu na poslu, svaki ponedjeljak nakon vikenda ne korištenja tipkovnice skupi se solidan sloj prašine na toj zaštiti. Ista stvar je ako par dana ne koristim komp doma (sad se skupilo s obzirom na ovu situaciju jer sam počeo raditi u smjenama pa znam doći kasno doma).
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 19:57   #2390
pero78
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 97
Pozdrav,

trebam preporuku za tipokvnicu, u pravilu mi ne treba za nista posebno eventualno malo gaminga, od nekih zahtjeva volio bi sljedece

HR znakovi
wrist rest
USB HUB od bar dva usb porta
te naravno da ne kosta previse jer bi mi ovo bila prva mehanicka

tnx

Pero
pero78 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 00:09   #2391
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
da li se isplati uzeti Roccat Suora FX RGB na popustu?

i da li postoje neke modifikacije za ugradjivanje removable USB kabela za tipkovnice koje to nemaju?
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 07:43   #2392
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
IMO da.
mislim da su isle i po 450kn.
tasta je odlicna.
a ovo za usb to je nesto sto joj fali da. tak da je lako mogu otkacit sa stola i ispuhat vani od prasine.
ako slucajno krenes stavljat USB i uspijes javi.
geronimo_2 je online   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 11:57   #2393
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Btw... samo da i to podijelim. Ja i kolega smo nabavili nekakvu skroz jeftinu mehaničku za jednu prostoriju za probe u kojoj imamo komp...

Tipkovnica je motospeed... otemu blue switchevi. Tip je čak stavio na nju one pudding keycapove koji nisu grozni. Tipkovnica nas je koštala niti 200kn polovna.

Sve u svemu meni je to prilično loše. Naravno znatno je bolja od solidne membranske ali to je sve klimavo i taktilni filing je smiješan. Bolje rečeno dobili smo šta smo očekivali za 200kn.
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 13:45   #2394
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor pero78 Pregled postova
Pozdrav,

trebam preporuku za tipokvnicu, u pravilu mi ne treba za nista posebno eventualno malo gaminga, od nekih zahtjeva volio bi sljedece

HR znakovi
wrist rest
USB HUB od bar dva usb porta
te naravno da ne kosta previse jer bi mi ovo bila prva mehanicka

tnx

Pero
Tako nešto ne postoji, imho.Tj postoji ali onda izbaci ovo da ne košta previše jer za navedeno gore pričamo o 1000+ kn.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 14:01   #2395
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
IMO da.
mislim da su isle i po 450kn.
tasta je odlicna.
a ovo za usb to je nesto sto joj fali da. tak da je lako mogu otkacit sa stola i ispuhat vani od prasine.
ako slucajno krenes stavljat USB i uspijes javi.
gledao sam i https://www.links.hr/hr/tipkovnica-h...crna-101200429
jer je na 575kn sa 1150kn, ali ne znam kakav im je software i kakav je taktilni osjecaj.

mislim da cu sutra jos razmisliti jer nije da mi treba hitno a ne zelim nesto uzeti sta mi nije dovoljno zadovoljavajuce.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 16:11   #2396
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor thubanx6 Pregled postova
Btw... samo da i to podijelim. Ja i kolega smo nabavili nekakvu skroz jeftinu mehaničku za jednu prostoriju za probe u kojoj imamo komp...

Tipkovnica je motospeed... otemu blue switchevi. Tip je čak stavio na nju one pudding keycapove koji nisu grozni. Tipkovnica nas je koštala niti 200kn polovna.

Sve u svemu meni je to prilično loše. Naravno znatno je bolja od solidne membranske ali to je sve klimavo i taktilni filing je smiješan. Bolje rečeno dobili smo šta smo očekivali za 200kn.
Outemu svicevi :/ nista cudno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2020., 22:42   #2397
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Jeli tko kupovao spacecables za tipkusu i kako je prošao sa carinom i tim glupostima ?

Na ovo mislim : https://massdrop-s3.imgix.net/produc...0f0&dpr=1&q=70

Našao sam ove u EU https://www.coolcable.co.uk/gb/home/...ouble_sleeving ali neznam kakva je kvaliteta i ima li ih tko ?
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2020., 09:42   #2398
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Jeli tko kupovao spacecables za tipkusu i kako je prošao sa carinom i tim glupostima ?

Na ovo mislim : https://massdrop-s3.imgix.net/produc...0f0&dpr=1&q=70

Našao sam ove u EU https://www.coolcable.co.uk/gb/home/...ouble_sleeving ali neznam kakva je kvaliteta i ima li ih tko ?
Ja sam uzimao pojačalo za slušalice THX AAA 789 kod njih (Drop.com), carina je bila nekih 30% cijene povrh preračunate cijene u $. Šalju DHL-om koji odradi sve carinske kerefeke za tebe, i samo dobiješ račun kod isporuke. Nisam siguran koliko je njihova paušalna cijena, mislim oko cca 100kn - povrh toga ide carina i/ili PDV. Zamjerka je što sam morao imati gotovinu kod sebe, dostavljač nije prihvatio kartično plaćanje.

Plus je što je sve skupa jako brzo, i za manje od 2 tjedna je stvar bila kod mene. No, to je bilo prije Korone...

Ako uzmeš kabel kod njih, mislim da možeš očekivati isto / slično.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2020., 14:51   #2399
zalosnasova
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: bvk
Postovi: 227
Valja li ovo išta?
https://egamer.hr/shop/cijena/rampag...ing-tipkovnica
Veliki plus je HR Layout a ostalo mi je sumnjivo.
zalosnasova je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 19:07   #2400
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor zalosnasova Pregled postova
Valja li ovo išta?
https://egamer.hr/shop/cijena/rampag...ing-tipkovnica
Veliki plus je HR Layout a ostalo mi je sumnjivo.
meni su predlozili Roccat Suoru FX https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunal.../p/EK000253981

trenutno tipkam na njoj, zadovoljan za sada iako su glasnije tipke. RGB je fora, software jednostavan. ne igram se previse trenutno, ali meni je isto svidja sto nema nikakvog dodatnog oklopa ili wrist rest pada.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na